Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Dorosłem żeby pokazać mojego parcha:)  
Autor Wiadomość
dzidzia 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip 4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: D2, MAN, Polo SDI
Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 160
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-04-05, 18:11   Dorosłem żeby pokazać mojego parcha:)

Mam ją od maja zeszłego roku, ale jakoś nie było wcześniej okazji i czasu, poza tym trwało odchwaszczanie, jak to czasem bywa po zakupie auta w okazyjnej cenie :-P

Rocznik: 1996
Silnik: 4.2 ABZ
Skrzynia: TIP 4biegowy CML
Wyposażenie: napisze czego nie ma będzie krócej :mrgreen: :Navi, czujników parkowania, elektrycznej kanapy, spryskiwaczy lamp (choć ma xenon),haka, ESP (w tym roczniku chyba i tak nie było), kagańca(poszła 280km/h wg gps) -mina kolesi w BMW 540 bezcenna, za paliwo zapłaciłem MasterCard :roll: :diabel:

Z niefabrycznych rzeczy jest sekwencja (nie wiem dokładnie jaka ale fajnie jeździ i nie ma z nią problemów, cb radio + Triflex, zamiast delty jest cd z mp3 sony, 4x dystans 15mm

Do zrobienia, odchwaszczenia, zmienienia lub włożenia w najbliższym czasie: spryskiwacze w zderzak + polakierowanie po zimowych przygodach, hak holowniczy (czasem coś ciągam, ale bardziej chodzi o rowery, bo z dachu to je może zdmuchnąć :mrgreen:) DVD jakieś ciekawe z ekranem wysuwanym + kamera cofania, uruchomienie klimy bo po zimie nie zaskoczyła :-(

Na koniec dodam do ekspertów: walona z kazdej strony :-P , malowana ze 3 razy :shock: w kraju 6 lat, ale mi się podoba, dobrze jeździ, rzadko strzela fochy :D , wszystko w niej działa, ma pełen serwis- full książkę, jedynego właściciela niemiaszka do momentu kuku z tyłu, wtedy to ją przytargali do kraju z licznikiem 162tyś :peace: teraz ma 240tyś


No i najważniejsze jakieś fotki :) :


http://dzidziagti.fotosik.pl/albumy/827348.html
_________________
quattro rulez
V8 no free rides, gas or ass!

http://www.motostat.pl/user-vehicles/15571
 
 
Grain 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 241
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2011-04-05, 18:19   

Gratuluje autka bardzo ładny i zadbany egzemplarz 8-)

Widze , że jeździsz z fotelikiem z tyłu proponuje zakup pokrowca na fotel kierowcy ;-)

Ps. chyba specjalnie posprzątałeś do zdjęć , wjechałeś mki teraz na ambicje.......jade na myjnie :roll:
_________________
Było S8....:(
 
 
dzidzia 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip 4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: D2, MAN, Polo SDI
Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 160
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-04-05, 18:35   

słońce wyszło, trzeba było odchwaścić po zimie, założyć letnie gumki, myjnia, wosk, ochrona diamentowa :shock: (cokolwiek to znaczy), odkurzacz, trochę plaka, jakieś ściereczki do skór(junior ma coraz dłuższe giry i ostro butuje, ale uświadamiam go ze będzie dziedzicem, wiec stara się nie syfić, ale wiemy jakie są dzieciaki 8-) ). Zacząłem o 9 rano, skończyłem o 16 no a efekt pracy widać. Przed tymi zabiegami wstyd by było go pokazać ;-), teraz wygląda jak AUDI :D

PS. Sam znaczek przedni jechałem pastą tempo prawie 20 minut (nasze super solone zimą drogi), nawet nie wiedziałęm ze może sie tak błyszczeć :-D
_________________
quattro rulez
V8 no free rides, gas or ass!

http://www.motostat.pl/user-vehicles/15571
 
 
Grain 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 241
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2011-04-05, 19:02   

dzidzia napisał/a:
PS. Sam znaczek przedni jechałem pastą tempo prawie 20 minut (nasze super solone zimą drogi), nawet nie wiedziałęm ze może sie tak błyszczeć


To tak jak u mnie znaczek był nawet lekko zielony :shock: zamiast tempo polecam pastę 3G trochę droższa ale i efekt dłużej utrzymany
_________________
Było S8....:(
 
 
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2011-04-06, 08:10   

Ładna sztuka + efekt zabiegów = cud, miód i orzeszki

Sam zmieniałeś radio? Ja właśnie radyjko już mam teraz czekam na przesyłkę z modułem i separatorem antenowym i ramką (mam nadzieję że będzie pasowała). A ty swoją jak dobierałeś bo na alledrogo pełno tego i nie wiadomo jaką wybrać?
 
 
dzidzia 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip 4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: D2, MAN, Polo SDI
Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 160
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-04-06, 09:00   

z ramką to fakt jest kłopot bo wszędzie na aukcjach piszą ze jest do a4,a6,a8 co jest nie prawdą, ja radyjko przekładałem z poprzedniego auta gdzie tez było bose wiec wsio miałem prócz ramki właśnie bo w a4 jest inaczej ta kieszeń rozwiązana i ramki przykręcasz do boków a w naszych autach muszą być takie:

http://allegro.pl/adaptor...1510112688.html

z płaskim tyłem wciskane. No i może być potrzebny pilnik, u mnie dziura była tak ciasna ze nie mogłem wcisnąć radia z kieszenią i musiałem trochę pilnikować. Miejsca jest na tyle mało ze bardzo ułatwia sprawę zwalenie boczków z konsoli, wtedy można ładnie upchnąć kabelki :mrgreen:
_________________
quattro rulez
V8 no free rides, gas or ass!

http://www.motostat.pl/user-vehicles/15571
 
 
Mad_MAX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 10:56   

Gratki. ;-)

No i niech ktoś powie , że auto z 96 roku nie może wyglądać pięknie :) Jak się dba to się ma :) ;-)
 
 
dzidzia 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip 4
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: D2, MAN, Polo SDI
Pomógł: 8 razy
Wiek: 42
Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 160
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-04-06, 11:24   

:oops:

Jak miło, tylko zona marudzi ze wielki, ze nie ma gdzie zaparkować, ze nic nie widać do tyłu, ze chleje ile mu wleje. A tu: same miłe słowa DZIEKOWAC :-P
_________________
quattro rulez
V8 no free rides, gas or ass!

http://www.motostat.pl/user-vehicles/15571
 
 
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2011-04-06, 11:33   

Moja też marudziła do chwili jak nie pojeździła trochę, teraz nie ma żadnego problemu, szczególnie że problem z parkowaniem rozwiązałem montując czujniki parkowania. Od tego momentu moja żonka mówi że parkowanie 8-semką tyłem to pryszcz :-P
 
 
Mad_MAX
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-06, 12:27   

Zamontuj kamerę , a dopiero zobaczysz jaka jest przyjemność dojechać komuś na 1mm do zderzaka heheheh :) , każdy wylatuje z auta z przerażeniem w oczach hehehe :D
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-04-06, 19:41   

dzidzia napisał/a:
Jak miło, tylko zona marudzi ze wielki, ze nie ma gdzie zaparkować, ze nic nie widać do tyłu, ze chleje ile mu wleje.


To zupełnie przeciwnie do mojej żony,moja kocha duże wózki z dużymi silnikami a to że więcej palą to coś za coś.Twoja żona musi pogadać z moją to już jej wyjaśni co dobre.

Wracając do ósemki to kawał dobrej roboty,bardzo ładnie się prezentuję ta Twoja audiczka.
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2011-04-06, 20:22   

dzidzia, fajny wózek, słuchaj... mam pytanko co do tego separatora antenowego..., po co go montujesz? No i powiedz jaki jest efekt z nim i bez niego... znaczy sie jak odbiera fm. Bo ja borykam sie ze słabym odbiorem fm w rns-e, jak dla mnie zbyt słabym, i podejrzewam ze jest to związane z instalacją antenową w aucie, są jakieś zakłócenia, jak co to pisz do mnie na PW z każdym info :mrgreen:
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.