Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki dla Ósemek  
Autor Wiadomość
pet3r 
Moje A8


Rocznik: 2012
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Octavia II RS
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 246
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2010-01-05, 01:22   Kosmetyki dla Ósemek

witam,

jeden z kolegów w dziale nasze auta pytał o kosmetyki, żeby nie zaśmiecać, zakładam nowy wątek.

pioter napisał/a:
pet3r napisał/a:

co do dbania o auto - mogę Ci polecić dobre kosmetyki samochodowe, sam używam i jestem mega zadowolony :)

a możesz napisać jakie to kosmetyki?? albo dać jakiś namiar na pw ?


http://www.snbkosmetyki.com.pl/sklep/ - używam kilku produktów z tego sklepu i złego słowa powiedzieć nie mogę. z tym, że aktualnie w ofercie widzę tylko 1 produkt, którego używam (Gold Plus). DoDo Juice to podobno świetne kosmetyki, dorównujące Meguiar's ale ceny zabijają. podobnie zresztą jak Meguiar'sa ( http://www.sklep.meguiars.pl/ ).
jednak zanim zabierzesz się za woskowanie, polecam profesjonalną polerkę. nie u lakiernika, tylko u ludzi, którzy zajmują się pielęgnacją lakierów na codzień.

jeżeli chodzi o mycie, żadnych gąbek czy szczotek (chyba, że z naturalnego włosia).
do mycia jedynie specjalna rękawica z mikrowłókna, lub 'włochata' gąbeczka, którą niedawno odkryłem w Tesco. w opakowaniu wygląda to tak: , niestety na obecną chwilę innych zdjęć nie mam.
jej zaletą jest przede wszystkim grube, długie włókno, które nie dopuści do ciągnięcia piasku po lakierze. dodatkowo fajnie spienia szampon :)


a Wy jakie macie doświadczenia z kosmetykami? czego wg Was używać, czego nie?
 
 
SJake 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4172
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Jacek
Jeżdzę: Aluminium
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 192
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-01-05, 01:50   

Nie wiem co masz do gąbek...?
Ważne, aby były bezsilikonowe i myć na "dwa wiadra" dobrym szamponem - wtedy wszystko będzie ok.

Meguiars... polecam.
Ogólnie to Zymol i SwissVax królują, jesli chodzi o wyzsza półkę...
Dodo Juice jeszcze nie testowałem, ale słyszałem pochlebne opinie na temat ich produktów.

AutoGlym - ma całe zestawy w walizeczkach i w przystepnych cenach... Jakościowo przyzwoite.

Ogólnie to wyposażony jestem w całą game z rodziny SONAX-a, ale jakoś po wyprobowaniu Megsa, SV i Zymöl - trudno i rzadko sięgam. Nie mówię, ze złe, ale niektóre produkty ma kiepskie (w porównaniu).

Ponadto polecam woskować częsciej auta niż raz na dwa lata. Używać glinek, cleanerów i dobrej jakosci mikrofibr, Skórki nawilzac, odkurzać. Myć "wasze" tłuste kiery, a nie tylko przecierac szmatką. Konserwować plastiki. Używać pędzelków. Dbać o filtry kabinowe.. Nie zapominać o bagażniku i komorze silnika.
I nie robić na błysk tego co błyszczeć nie powinno.. to tyle ;)

I nie ma sensu pisać czym i jak, bo się zrobi temat rzeka, w którym cookolwiek trudno znaleźć.

Pozdrawiam
_________________
A8 4,2 quattro
A8 4,2 quattro
V8 4,2 quattro
V8 4,2 quattro
S6 4,2 quattro
A6 2,8 quattro
A2 1,6 FSI
A6 TDI AEL

POLISHANGEL
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.