Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
OC w górę  
Autor Wiadomość
Konrad123 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Konrad
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Mar 2019
Posty: 75
Skąd: Toruń
Wysłany: 2022-12-06, 22:11   

Widzisz, tutaj masz powód. Danego modelu, z dana specyfikacja jest mniej wiec mniejsze ryzyko szkodowosci i mniejsza historia. Na przykład ja za Mondeo mk3 z 2.0tdci pare lat temu płaciłem OC+NNW tyle samo co OC+NNW+nielimitowane assistance z czymś w rodzaju mini AC(od kradzieży tylko) w A8 i wtedy mi to wyjaśniono. Całkiem możliwe jest, ze przy Lambo albo Ferrari wyjdzie samo OC tańsze niż u nas w A8
 
 
pepi 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6,0
Skrzynia: tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: paweł
Jeżdzę: d3
Pomógł: 41 razy
Wiek: 48
Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 4799
Skąd: krzczonów
Wysłany: 2022-12-09, 06:19   

ujwie jak oni liczą ja też mam mondeo i 400 zł coś kolo tego wychodzi oc ale zainteresowało mnie jedno wartość rynkowa auta na chwilę opłacenia skladki 600 zł :> :> :> to czemu tyle nie było jak akcyzę płaciłem ??
Scorpio kazde nie ma znaczenia silnik 323 zł
focus optaniał o 40 zł z 400
Audi 4,2 rawie 500 a za 3,3 tdi chcieli 600 ale udało się za 320 z czego odali 150 :> czyli 170 zł
Motocykle coś 160 parę tylko jeden płacę na wiosnę a drugi kolo lata i miedzy nim zazwyczaj jest 20 zł różnicy ta sama firma tak uje podnoszą
 
 
sssebek 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: FSR/A8 D3/inne
Pomógł: 4 razy
Wiek: 37
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 259
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2022-12-09, 21:33   

Tak Was panowie czytam i ... jak ktoś jeździ D2, to to jest auto już ponad 24 lata stare. Czemu nie zapiszecie się do autobilklubu jakiegoś i nie zgarniecie dodatkowe 70% zniżki na OC? Ja tak robię z wszystkimi moimi "rupieciami". Roczne członkostwo 100zł kosztuje. W niektórych przypadkach sporo więcej urwiecie na OC przy zniżce za członkostwo w automobilklubie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, które zabierają trochę więcej czasu ...

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/
 
 
Pepek 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Przemek
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 521
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2022-12-10, 12:25   

Jeśli masz na myśli weterana szos to już nie działa. Stare polisy dalej są honorowane, ale nowej nie zawrzesz na tych warunkach. PZMot ma teraz deal z Compensa, ale przy najtańszej karcie za bodaj 90zł i stawkach bazowych to wielu ma taniej. Że o Rankomacie i Mubi nie wspomnę, bo tam to się dało zejść do 200zł, a jak jeszcze w tym wypadku z linku polecającego czterech kliknęło to miałeś OC gratis.
_________________
Osiem garów, klima, wtrysk. Warto dla tej chwili żyć.
Pozdrawiam.
 
 
sssebek 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: FSR/A8 D3/inne
Pomógł: 4 razy
Wiek: 37
Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 259
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2022-12-10, 22:17   

Pepek napisał/a:
Jeśli masz na myśli weterana szos to już nie działa. Stare polisy dalej są honorowane, ale nowej nie zawrzesz na tych warunkach. PZMot ma teraz deal z Compensa, ale przy najtańszej karcie za bodaj 90zł i stawkach bazowych to wielu ma taniej. Że o Rankomacie i Mubi nie wspomnę, bo tam to się dało zejść do 200zł, a jak jeszcze w tym wypadku z linku polecającego czterech kliknęło to miałeś OC gratis.


Mubi, rankomaty itp pominę, bo to na innej zasadzie działa i tam jest coś takiego jak polecanie znajomych (w zamian masz jakiś grosz z powrotem). Natomiast co do zwykłych ubezpieczycieli, nie wiem jak teraz, kiedyś PZU to na pewno oferowało (teraz być może jest to Compensa jak piszesz, nie wiem bo ostatnimi czasy kolejnych pojazdów nie wrzucałem w ten "system") i działało to tak, że jak miałem załóżmy bazowo OC 1000zł, przy moich zniżkach 60% (maksymalne jakie można było mieć) powinienem zapłacić 400zł za OC, no i teraz dodatkowo 70% za weterana jak napisałeś, to wychodziło 120zł finalnie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, które zabierają trochę więcej czasu ...

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5071
Skąd: Těšin
Wysłany: 2022-12-20, 19:49   

Cytat:
Na razie (stan na drugą połowę września 2022 r.) – o uzyskaniu dostępu do informacji o punktach karnych swoich klientów poinformowały TUiR Warta SA oraz STU Ergo Hestia SA. Pozostałe podmioty rynku ubezpieczeń bądź to są na etapie przygotowywania rozwiązań technologicznych, które umożliwią im korzystanie z systemu, bądź to złożyły wnioski o dostęp do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców i oczekują na ich rozpatrzenie.
_________________
Black Cars Matters
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.