Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Odradzam Bosch Service Maciejewski  
Autor Wiadomość
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-12-15, 17:30   Odradzam Bosch Service Maciejewski

http://maciejewski.bosch-service.pl/
odradzam pojechałem tam swoimi dwoma 8 na geometrie
finał taki że dzięki pracownikowi tej firmy jestem w plecy dobre 2,5k , wiec troszke to opisze
po zaminie całego przedniego zawieszenia, oraz amorków z tyłu pojechałem na geometrie , mówię sobie do byle kogo nie pojadę więc wybrałem serwis Boscha'a , pan zrobil mi geometrie na 18 calowych avusach 2 , ale na kompie wpisał sobie 16" profil 65 i cos tam jeszcze , pytam dlaczego tak ? on na to że to nie m a różnicy i on wie wszystko najlepiej polatał pobiegał do okoła auta ustawilł przód , tyłu mówił nie musi bo jest ok , i płać pan ok zaplacilem pojechalem .
Od razu zauważyłem że koło kierownicy jest przekrzywione gdy jade prosto , cofnąłem się koleś mowi tak ma byc tu droga jest krzywa pojezdzij troche po prostej drodze i wroc do mnie , ok wsiadłem pojechałem do domu i nastepnego dnia to samo ale no cóż po pracy już zamknięte więc po tygodniu zajeżdzam juz na zimowym setupie i mowie : mistrzu ściąga mnie w lewo non stop jak jade , a mistrz na to że opony mam złe i to na 100% nie jest wina geometrii bo on to robi dobrze jedz sprawdz opony i zawieszenie , no to mowie mam nowe zawieszenie i odkad tu przyjechalem tj jakas pomyłka , jedz sprawdz opony , mowie ok jade . Pojechałem do oponiarzy zmienialem koła miedzy autami jak i opony miedzy felgami 2 aut , wynik to samo .... , no kurde mowie moze te opony uzywki co kupilem to sa kiepskie ok kupie nowe , bam kupione nowe opony wyjezdzam auto ściąga nastepnego dnia jade do goscia że mam nowe zawieszenie nowe opony i ma mi to sprawdzic bo koszta sa juz sporo przestrzelone .Mistrz zaklada sprzęt i dochodzi do wniosku ze tył jest w lewo no to przod jedzie w prawo wiec normalnie ale on ustawial dobrze , ja na to ze guzik mnie to bo przez typa kupilem niepotrzebnie nowe opony... i 50x zmienialem koła opony felgi i kto wie co jeszcze ... no dobra wyregulujemy i bedzie dobrze , wlazi na dol i wola mnie ze sruby sa zapieczone i nie moze odkrecic ze sie ich boi odkrecac bo cos peknie mowie sobie omg co jeszcze , poza tym te wahacze sa stare i pewnie rozjechane, ok mowie kupie nowe zaloze , ok Dziś jade do innej firmy mowie prosze wymienic mi wahacze sruby wszystko zeby bylo dobrze tylko uczulam ze chyba bedziecie musieli ciac stare bo sa zapieczone ze ruszyc nie mozna .
za godzie tel ze zrobione i ze nie byly zapieczone no mowie sobie K***AAAAA!!! to ja nowe wahacze kupilem jak mozna bylo wyregulowac na starych .... ale ok co nowe to nowe , mowie ustawcie mi geometrie tez i bedzie ok i tak sie stalo , co prawda auto odebralem przed godzinka nie mialem czasu pojedzic ale na tyle co jechalem to na pewno jest lepiej moze bedzie poprawka moze nie, ale musze stestowac jestem dzis baaaardzo zly i jutro jade do Boscha na pogawędkę biore stos faktur i jazda ... w sumnie chca mi oddac kase za geometrie ale co mi po tym.....

tutaj fotki wahaczy, serwisu i pomiaru z jakim z tamtad wyjechalem ....
https://photos.app.goo.gl/XfB2lVYNJwKFdOuQ2


zdjecie kierownicy to fotka ulozenia kiery kiedy autem chcialo sie jechac prosto... jak by nie bylo kiere mi niby poprawial....

i zeby nie bylo wstawiam foty starych wahaczy i srub - smiertelnie zapieczonych
https://photos.app.goo.gl/OzWi40gKRP3QMONf2
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Dymian 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: VW
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 161
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-15, 21:46   

ściąganie pojazdu etc. to wina nie świecącego podświetlenia tablicy rejestracyjnej :P
a tak serio- w tych bosch service to jacyś melepeci chyba robią, przejechałem się raz na 150zł, i w d.. ich mam- a Ty na swoim przykładzie masz idealny podgląd, jak walą w kija.
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6703
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-12-15, 21:53   

Ostatnio oglądałem auto i facet miał fakturę z remontu silnika z gwarancją Bosch service... Całe szczęście się nie zdecydowałem jeśli to tak wygląda u nich...
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
PiotrekS 
Moje A8



Rocznik: 2015
Silnik cm3: 4.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotrek
Jeżdzę: A8L
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 124
Skąd: WLKP
Wysłany: 2017-12-15, 22:13   

Pamietam jak kupilem D3 w 2008 roku, wszedl przepis obowiazku jazdy na swiatlach cala dobe, pierwsza wersja nie mowila nic o koniecznosci zapalania sie swiatel z tylu wiec udalem sie do wyzej wymienionego serwisu z zapytaniem czy da sie zaprogramowac aby swiatla do jazdy dziennej wlaczaly rowniez switla z tylu, auto podpieto pod kompa i po 30 min szukania dowiedzialem sie ze nie da sie w tym aucie tego zrobic, ze robili kiedys w aucie z Usa i szlo, moje jest europejskie i nie da sie. Ok, wyjechalem. Na pierwszym serwisie w Aso zapytalem czy da sie to zrobic, pan zapisal na zleceniu, przy odbiorze auta dowiedzialem sie ze usluga zostala przeprowadzona pomyslnie w kilka minut :]
_________________
Pozdrawiam
PiotrekS
 
 
Dymian 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: VW
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 161
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2017-12-15, 22:44   

no i najgorsze jest to, że takowe warsztaty to pewnie franczyza, którą spełnia X osób, zaś pojęcie w niej ma Y osób. gdzie X<Y jeżeli chodzi o wiedzę odpowiednią do fachu, a mowa o drastycznej różnicy Y względem X.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-12-16, 00:01   

jutro do nich uderzam , zobaczymy co mądrego maja do powiedzenia ....
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Lechu 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tipronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Xxx
Jeżdzę: D2
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 666
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2017-12-16, 22:06   

nagraj ;)
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-12-16, 22:20   

poki co zachowali sie fair kasa oddana za geometrie na 2 autach i napisalem jeszcze pisemko zobacze jak sie odniosą
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
szik 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D3 /A6 C6
Pomógł: 1 raz
Wiek: 51
Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 62
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-12-18, 20:08   

http://bosch-service.pl/
Wejdz na tą strone zakładka twoja opinia o nas i wypełnij ankiete centrala będzie cisneła do załatwienia tematu,kiedyś klient poskarżył się że zamontowałem do chavroleta filtr oleju od opla corsy i musiałem odkręcać i przepraszać ze 3 dni
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-12-18, 20:48   

co mi po przeprosinach ? :)

[ Dodano: 2017-12-21, 09:42 ]
aktualizacja
Właścieciel warsztatu zadzwonił do mnie wyjaśnił mi wszystko sprawa zakończyła się dla mnie bonem ze strony firmy w wysokości 500 zł na usługi lub części , tak więc fair w stosunku do mnie .
Pozdrawiam
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6703
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-12-21, 10:46   

Tutaj dobrze gada :)

https://www.youtube.com/watch?v=xwUF34zvCNI
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.