Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Podsumowanie III Ogólnopolskiego Zlotu A8Team-ZAKOPANE 2017  
Autor Wiadomość
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2017-09-23, 20:02   Podsumowanie III Ogólnopolskiego Zlotu A8Team-ZAKOPANE 2017

Witajcie <hihi> ,

jak Wszyscy dobrze wiemy "wszystko co dobre szybko sie kończy" <bezradny> tak i również skończył się aż za szybko tak długo wyczekiwany przez Nas, ten 4ro dniowy Ogólnopolski Zlot nie tylko modeli Audi A8 (bo były przecież też inne modele czy marki), ale przede wszystkim ludzi tego forum, sympatyków AUDI.
Wszyscy swoją obecnoscią udowodniliscie, że miejsce ma małe znaczenie, a liczy się przede wszytkim to aby sie spotkać, poznać, zintegrować i dobrze razem przez te kilka dni bawić !

BRAWO WY
<brawo> <brawo> <okok>


Był czas na dobrą zabawę, teraz natomiast przyszedł czas na podsumowanie tego całego Eventu, który miał miejsce 14-17.09.2017 w Hotelu Tatra*** na Cyrhli / Zakopane.
Prosimy Was tu o luźną, ale przede wszystkim szczerą dyskusję na temat III Zlotu, co było fajne, co Wam się nie podobało, uwagi - pomysły na przyszłosć... (jakby co to Maciek - Preston81 wytłumaczy Wam jak sie wypowiadać <faktycznie> :D )

Jeszcze raz wielkie dzięki za udział w tej imprezie, za możliwosć poznania kolejnych wspaniałych osób, ich rodzin, samochodów no i za wspólną zabawę <brawo>

Do zobaczenia wkrótce <amasz> <hihi> <papa2>

_________________
to nie jest zwykły napęd...to
Ostatnio zmieniony przez CINEK 2018-01-08, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2017-09-23, 20:23   

To może zacznę pierwszy.
Chyba, że w trakcie pisania ktoś mnie uprzedzi.
Jak dla mnie i rodziny ośrodek był naprawdę ok, obsługa miła i sympatyczna. Nie było się czego doczepić ale.
Zawsze jest jakiś ale, nie podobało mi się rozrzucenie nas po cały obiekcie, może mi się tylko tak trafiło ale udało się przenieść bliżej cywilizacji.
Posiłki rewelacja za wyjątkiem kopytek i twardej cielęciny.
Pościel w pokojach określam na gorsze niż w szpitalu, co noc budziłem się mokry, a żona w niedzielę nawet się zapytała czy przypadkiem nie zlałem się do łóżka. Praktycznie zerowa przepuszczalność powietrza, tak jak by człowiek nakrył się kartonem lub workiem foliowym.
Wielkim minusem był brak zasilania gniazdek po wyjęciu karty. Zostawiając telefon pod ładowarką po pewnym czasie kończymy odcięci od świata.

Ogólnie w skali 1-10 oceniam na 9

;)
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2017-09-23, 20:29   

ernesto napisał/a:
Zawsze jest jakiś ale, nie podobało mi się rozrzucenie nas po cały obiekcie, może mi się tylko tak trafiło ale udało się przenieść bliżej cywilizacji.


no to sie udalo dograc na szczescie i z tego co sie orientuje to wszyscy bylismy rozlokowani na dwoch piertrach... poza tym i tak kazdy siedzial na dole w Drinkbarze :D

ernesto napisał/a:
a żona w niedzielę nawet się zapytała czy przypadkiem nie zlałem się do łóżka.


bo sie zlales tylko nie pamietasz <hihiwiesz> ...a nie tu na pposciel bedziesz zwalac <fujarka>

ernesto napisał/a:
Wielkim minusem był brak zasilania gniazdek po wyjęciu karty. Zostawiając telefon pod ładowarką po pewnym czasie kończymy odcięci od świata.


Ernescik, dlatego dostales dwie karty ;) Jedna wsadzales do czytnika i miales prad cala noc <cicho>
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2017-09-23, 20:32   

CINEK napisał/a:
Ernescik, dlatego dostales dwie karty Jedna wsadzales do czytnika i miales prad cala noc


Po zmianie pokoju sobie radziłem bez problemu jak mówisz, ale od pierwszego pokoju miałem tylko jedną kartę <kocham>
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2017-09-23, 20:33   

ernesto napisał/a:
Ok ale od pierwszego pokoju miałem tylko jedną kartę <kocham>


hahahah przeciez tam nawet 10minut nie spedziles :D
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2017-09-23, 21:43   

Dla mnie r e w e l a c j a!!!!
Hotel, jadło, wszystko ok.
Jedyny minus to czasami brak komunikacji organizatorzy-zlotowicze np. ( ominęła mnie balanga z czwartku/piątek) poprostu nie wiedziałem że coś takiego będzie..
Reszta super✌️😉
_________________

 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-09-23, 21:45   

CINEK napisał/a:
Wszyscy swoją obecnoscią udowodniliscie, że miejsce ma małe znaczenie
no stary z tym to przesadziles :D jak bys mi z ślesinem wyjechał to moze z 4 osoby by były w tym 2 przez przypadek :D

podsumowując NAWET JA nie mam sie czego czepiać , miejsce piękne , parking na wszystkie auta i uszanowanie naszej grupy na kazdym kroku , to co uzgadnialismy wczesniej tj atrakcje na wylacznosc basen kręgielnia parking na wylaczność itp zostało przez hotel spełnione w 100%
pokoje czyste i pachnące , ręczniki wymieniane zawsze jak na *** (3 gwiazdki jak by ktoś szukał o co mi chodziło :) ) przystało .
Basen oraz sauny z których można było korzystać zawsze :)

Wyżywienie super, Erni nie ma co sie dziwic ze trafiłeś na twardy kawałek mięsa (miales pecha - mówiłem 2x nie jedz z ziemi!) przygotowanie posiłku dla tak duzej grupy osob, a nie bylismy tam sami to nie lada wyzwanie , dla mnie wyzywienie było bombastyczne, w razie W do dyspozycji była też restauracja która serwowała pyszne jedzenie.

Widoki hmmm czy ktoś z was narzekał na widok ? :D ja mialem rewelacyjny i przypuszczam że każdy z was też.
Obsługa na poziomie nie ma sie czego czepić jak dla mnie najlepszy nasz zlot do tej pory , i tym samym bardzo wysoko postawiona poprzeczka dla IV zlotu a8 Team ;>

ja wraz z rodziną chętnie będziemy wracać do hotelu Tatra oraz polecę go znajomym bez mrugnięcia okiem.

i e sumie jest jedna rzecz ktora mi sie nie podobała ano taka ze załoga d3 w przeciąganiu liny miała lepszą linkę :D zdziwiłem się że organizatorzy (posiadacze d2 jak by nie było) nie mieli litosci i pomimo przewagi w kilogramach dtrójkowców dali "swoim" gorszą linkę no!! :D :D , a no i Foss miał ca luźną skarpetę na twarzy i za krótko leciał w kosmos ! :D
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Michal_ST 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2 FL
Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 417
Skąd: Sosnowica/Lublin
Wysłany: 2017-09-23, 22:04   

Co do eventu.
To była moja pierwsza impreza motoryzacyjna w której uczestniczyłem w życiu. Miejsce trafione dla choć moje autko ledwo wjechało pod górę. Jedzenie które Nam serwowano podczas śniadania i obiadokolacji super jednak nie mogę tego powiedzieć w przypadku restauracji hotelowej. Ogólnie jestem bardzo zadowolony choć pierwszego dnia czułem się jak opcy z takim autem trochę mi się pseudo US się nie udał. Potem poznałem wiele ciekawych osobistości. W pokoju po wywieszeniu kartki by go posprzątać po poerocie ze zwiedzania juź lśnił. Trochę się młody pozenił i zbił szklankę ale szybko to zostało uprzątnięte. Kolacja grillowa tu szacun dla organizatorów za upominki dla dzieci - mali zlotowicze. Jedyny mankament ciepła wódka po kieliszku eed powiedziałem pas :) Kręgle bardzo miła integracja. Poznałem kilka osób.

Miejmy nadzieję że dotrę kolejny raz do Was.
 
 
Rafelek 
Moje A8



Rocznik: 2010
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Rafał
Jeżdzę: A8 D4
Wiek: 44
Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 96
Skąd: Bartoszyce
Wysłany: 2017-09-23, 22:33   

I ja się wypowiem. Dla mnie pobyt rewelacja , aż moja żona sie dziwiła że jestem zadowolony bo poniżej 5 gwiazdek byłem na nie , a tu zdziwienie . Zajefajnie było poznać nowych ludzi i wielki Szacun dla organizatorów . Spisaliscie sie na 6+😉. Jedyny minus w tym hotelu to żurek w restauracji , mysle ze kolega Amstaf mnie poprze 🙂
_________________
CCCO Herr der Ringe
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5070
Skąd: Těšin
Wysłany: 2017-09-23, 23:30   

Dla mnie jedyne minusy to Wifi, bo chodziło tragicznie, więc leciałem z LTE (ale to drobnostka), Damian mówił, że wcześniej działało ok, miszmasz organizacyjny przed grillem jeśli chodzi o czas (ale jaki był tego powód wszyscy wiemy), sam grill jeśli chodzi o dzień i porę, bo najlepiej po grubszej nocy byłoby posiedzieć na miejscu na następny dzień, lub połazić po górach (wiadomo jakby było z dmuchaniem), pogoda, którą możemy zwalić na drago oraz.. za krótko, przydałby się jeszcze jeden dzień plus ;P
Cała reszta super, także liczę na przyszły rok zobaczyć więcej mord "starych wyjadaczy" ;P
_________________
Black Cars Matters
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2017-09-24, 06:50   

Rafelek napisał/a:
mysle ze kolega Amstaf mnie poprze

No trochę nas tam podtruli... Zagadza się...
_________________

 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2017-09-24, 08:06   

dice111 napisał/a:
Dla mnie jedyne minusy to Wifi, bo chodziło tragicznie, więc leciałem z LTE


Wydaje mi się, że chodzi bardziej o lokalizacje, w moim pokoju chodziło idealnie. Jedynie od czasu do czasu miało tendencje rozłączania.

preston81 napisał/a:
Foss za krótko leciał w kosmos !

Bo 1.9TDI nie daje takiego ciągu :P
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2017-09-24, 08:54   

ernesto napisał/a:


preston81 napisał/a:
Foss za krótko leciał w kosmos !

Bo 1.9TDI nie daje takiego ciągu :P


SDI Erneścik, SDjiiiiii.....juz mu tych kuni nje dodawaj <hihiwiesz> :D

Jesli o mnie chodzi to Denerwujaca byla dla mnie postawa Pani sprawdzajacej ilosc gosci na obiedzie..mozna by powiedziec, ze potrafila "wejsc z ta lista do talerza" aby spisac ile mieska sie na nim znajduje i czy oby dwa razy sie nie posilkuje... <cicho>

Nic dziwnego ze dla Ernesta za twarde było, jak by mi taka kazdy kęs wyliczała... <jezyk2>

Moim zdaniem na organizacji troche polegliśmy, ale wiemy juz na przyszlosc jak do pewnych spraw podejsc...mimo to dla mnie bylo bombowo i jak Maciek wspomniał kolejny zlot bedzie wyzwaniem <faktycznie>
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Michal_ST 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2 FL
Wiek: 32
Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 417
Skąd: Sosnowica/Lublin
Wysłany: 2017-09-24, 09:14   

CINEK,
SDI się nawet turla :D

Co do Pani od obiadów to tu tak mnie też zastanowiło. Bo nałożyłem posiłek dla dziecka a potem chciał ziemniaki bo stwierdził że nie dobre i tak ta Pani na mnie spojrzała i pisze na tej kartce a Natalia mi mówi żeby Ci do rachunku nie doliczyli. Ogółem miałem drobny rachunek do uregulowania i nie wiedziałem czy piwo jest w końcu darmowe (mówię o piątkowej integracji) - tego nie wiem.
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2017-09-24, 09:23   

Piwo jedynie było darmowe w sobotni wieczór.
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.