Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
V OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A8 - OGÓLNA DYSKUSJA  
Autor Wiadomość
Unseen 
Moje A8


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 2967
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: A
Jeżdzę: A8 D4 Black Edition 2017
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 111
Skąd: UK
Wysłany: 2019-03-24, 19:59   

Ja tradycyjnie czekam do ostatniej chwili, bo kto to wie, co ja bede robic w czerwcu. Ja nie moge zaplanowac nic na nadchodzacy tydzien.
_________________
Spalanie Audi S8 D4 2015
Spalanie Audi A8 D4 3.0 TDI 2017
 
 
Farmer73 

Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: Nowe Skalmierzyce k. Kalisza
Wysłany: 2019-03-24, 20:22   

Ja również decyzję o udziału w zlocie odkładam na ostatni moment ze względu na sprawy rodzinne. Ochłonę troszkę ale chyba będę na TAK... . Unseen rok temu nie dojechałaś mimo zapowiedzi.
_________________
Do A8 to trzeba dorosnąć - emocjonalnie. Było parę VW, 80 b3, A6c5, i w końcu ONA- 8semka.
 
 
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-24, 20:30   

20000 tys zarejestrowanych a na zlot 20 osob?
Pojedzcie kiedyś na majówkę z BMW do Torunia.
Gdzie jest problem ? 99% osób które się rejestuja liczą na pomoc od „pasjonatów „ marki. Ale zamiast pomocy otrzymują obrzydliwe oferty za $$$. Bo pomocy bezinteresownej tutaj nie ma. ( poza wyjątkami- panton, Michałwruszak, marek750,Marcin Sosnowiec ) ). I najciekawsze jest to ze nikt nie tego nie nadzoruje . Zrobiliście „ Allegro ofert” z tego forum bez żadnej wizji na przyszłość I teraz widać efekty
 
 
gtfan 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: 6b
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 1284
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-03-24, 21:36   

walus30 napisał/a:
20000 tys zarejestrowanych a na zlot 20 osob?
Pojedzcie kiedyś na majówkę z BMW do Torunia.
Gdzie jest problem ? 99% osób które się rejestuja liczą na pomoc od „pasjonatów „ marki. Ale zamiast pomocy otrzymują obrzydliwe oferty za $$$. Bo pomocy bezinteresownej tutaj nie ma. ( poza wyjątkami- panton, Michałwruszak, marek750,Marcin Sosnowiec ) ). I najciekawsze jest to ze nikt nie tego nie nadzoruje . Zrobiliście „ Allegro ofert” z tego forum bez żadnej wizji na przyszłość I teraz widać efekty

9 samochodów, w tym A8 150K+, kupione za gotówkę (nikt nie pytał, sam się tym pochwaliłeś), jeżdżone tylko na benzynie bo stać, a LPG to dla biedaków. 400m2 dom budowany za gotówkę (nikt nie pytał, sam się tym pochwaliłeś). Jęczenie w co drugim temacie, że za darmo auta naprawić nie chcą. Żałosne.
_________________
Four rings to rule them all
 
 
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-24, 21:49   

gtfan napisał/a:
walus30 napisał/a:
20000 tys zarejestrowanych a na zlot 20 osob?
Pojedzcie kiedyś na majówkę z BMW do Torunia.
Gdzie jest problem ? 99% osób które się rejestuja liczą na pomoc od „pasjonatów „ marki. Ale zamiast pomocy otrzymują obrzydliwe oferty za $$$. Bo pomocy bezinteresownej tutaj nie ma. ( poza wyjątkami- panton, Michałwruszak, marek750,Marcin Sosnowiec ) ). I najciekawsze jest to ze nikt nie tego nie nadzoruje <okok> . Zrobiliście „ Allegro ofert” z tego forum bez żadnej wizji na przyszłość I teraz widać efekty

9 samochodów, w tym A8 150K+, kupione za gotówkę (nikt nie pytał, sam się tym pochwaliłeś), jeżdżone tylko na benzynie bo stać, a LPG to dla biedaków. 400m2 dom budowany za gotówkę (nikt nie pytał, sam się tym pochwaliłeś). Jęczenie w co drugim temacie, że za darmo auta naprawić nie chcą. Żałosne.
A ktoś tu naprawia ? Poziom zrozumienia problemu przez Ciebie bezcenny <okok>
 
 
gtfan 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: 6b
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 1284
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-03-24, 23:07   

Tak tak, odwracaj kota ogonem, to umiesz świetnie.
Widocznie posiadacze D4 na tym forum dzielą się na tych, których stać na oddanie auta do warsztatu w przypadku jakiejś awarii (im wiedza techniczna nie jest szczególnie potrzebna) i na tych, którzy na naprawie tych awarii zarabiają (z oczywistych względów wiedzą dzielić się nie będą). A hobbistów, grzebiących w tych autach z nadmiaru wolnego czasu na palcach jednej ręki można policzyć. Ale widocznie czegoś Ci brakuje, żeby tak proste rzeczy pojąć. Tak samo jak ideę forum - pomaganie tu, to dobra wola tych co mają jakąś wiedzę, a nie czyjkolwiek obowiązek.
W związku z tym Twoje pretensje, że pod swoimi pytaniami nie masz co najmniej kilkudziesięciu odpowiedzi, są zwyczajnie śmieszne.


Proszę modów o posprzątanie postów nie w temacie.
_________________
Four rings to rule them all
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-03-24, 23:43   

gtfan, być może ta dyskusja jest w temacie...gdzieś leży przyczyna tak słabej frekwencji... <hmm>

ps: dajcie spokój z tym LPG... paliwo jak każde inne i nie ma sensu dorabiać filozofii do tego... można się poszczypać ale jaki sens wałkować temat tego gazu
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-03-25, 00:21   

walus30 napisał/a:
20000 tys zarejestrowanych a na zlot 20 osob?

No właśnie. Jesteś taki mądry we wszystkim to zrób coś może.

walus30 napisał/a:
Pojedzcie kiedyś na majówkę z BMW do Torunia.

Tak się składa że byłem, ze 2 lata pod rząd - w tamtych latach to dobra chamówa tam była.
Poza tym to impreza skierowana do właścicieli wszelkiej maści BMW a nie tylko 7-er więc porównanie lekko do bani.

walus30 napisał/a:
20000 tys zarejestrowanych a na zlot 20 osob?
(...) Gdzie jest problem ? 99% osób które się rejestuja liczą na pomoc od „pasjonatów „ marki.

Dżizas jaka to bzdura :/

Po pierwsze, w tym momencie kiedy to piszę, na forum mamy 11.547 zarejestrowanych użytkowników.
Na szybko licząc to spora część tu zarejestrowanych - ca. 60% - to praktycznie martwe dusze..

0 postów - 7191 osób
1 post - 806 osób
2 posty - 543 osoby
3 posty - 365 osoby
4 posty - 274 osoby
5 posty - 231 osoby
6 posty - 204 osoby
7 posty - 124 osoby
8 posty - 115 osoby
9 posty - 100 osoby

Nie chce mi się dalej wymieniać ani tym bardziej głębiej analizować ale już z tego powyżej masz 7191 osób które nie napisały tutaj ani jednego słowa oraz następne 2762 osób które napisały tu tylko kilka postów.

Noi gdzie te twoje 20 tysięcy osób??

Warto dodać, że sporo profili zakładane jest przez osoby które chcą tu na siłę coś zareklamować i ci najczęściej mają głęboko w poważaniu potrzeby klubowiczów.

Jakaś część profili to osoby które kiedyś miały A8 i były tu aktywne ale auto sprzedali i zerwali kontakt z forum więc siłą rzeczy na zlot nie pojadą.

Idąc dalej...
Spójrzmy na tych naprawdę aktywnych...
Osoby które mają 1000 postów i więcej....... 29.

Hmmm.... pewnie za wysoko mierzę więc obniżmy poprzeczkę...
Osoby które mają 500 postów i mniej niż 1000.... 27

Hmmm.... to może jeszcze obniżmy poprzeczkę...
Osoby które mają 400-499 postów.... 16
Osoby które mają 300-399 postów.... 27
Osoby które mają 200-299 postów.... 52
Osoby które mają 100-199 postów.... 131

Dla porównania - na forum Audi A6 zarejestrowanych użytkowników jest 65580 i to forum kilka lat temu podzieliło się na 2 różne fora więc jakaś część userów przeszła na drugie forum bezpowrotnie.

Porównanie zlotu Audi A8 do majówki BMW gdzie można przyjechać czymkolwiek z tej marki, moim zdaniem, trafione jak kulą w płot.

walus30 napisał/a:
Ale zamiast pomocy otrzymują obrzydliwe oferty za $$$. Bo pomocy bezinteresownej tutaj nie ma.

Następna bzdura z palca wyssana - bezinteresownej pomocy jest na tym forum bardzo dużo.
Problem w tym, że spora część nowo zarejestrowanych zamiast czytać to co jest na forum po raz setny zadają te same pytania.
I takie zapytania niejednokrotnie pozostają bez odpowiedzi bo wcześniej już kilkanaście razy odpowiedziano na to dosyć obszernie.

walus30 napisał/a:
I najciekawsze jest to ze nikt nie tego nie nadzoruje .

Ja to nadzoruję i szczerze mówiąc twój pretensjonalny i arogancki sposób prowadzenia dyskusji jest irytujący.
Irytujący do tego stopnia, że uprzejmie proszę abyś to bezzwłocznie zmienił.
Jestem cierpliwy, tolerancyjny, rzadko reaguję emocjonalnie i rzadko wtrącam się w celach porządkowych ale jest tu kilka osób, włącznie z tobą, które praktycznie w każdej wypowiedzi przeciągają strunę wyjątkowo daleko.

Proponuję abyś przemyślał co dalej...
Chcesz pozostać w naszej społeczności?... - Zmień do niej swoje nastawienie i dodaj więcej kultury do swoich wypowiedzi.
Nie podoba ci się tutaj i masz dosyć tej społeczności?... - Odejdź i poszukaj sobie innego forum, bardziej odpowiedniego dla twojego poziomu.
Jeżeli sam nie zdecydujesz co zrobić z tym dalej to niestety ale ktoś z nas w którymś momencie może pomóc w podjęciu tej decyzji bez dalszego dyskutowania.

walus30 napisał/a:
Zrobiliście „ Allegro ofert” z tego forum bez żadnej wizji na przyszłość I teraz widać efekty

Nikt sobie tu nie zrobił żadnego Allegro.
Ale skoro uważasz że można lepiej to zapraszam do dyskusji z Administracją forum - pokaż że wiesz o co chodzi, pokaż że wiesz jak to się robi - dobre rady zawsze w cenie.


Na koniec dodam tylko...
Mój post powyżej nie jest zaproszeniem do dalszej dyskusji w tym konkretnym temacie bo wątek ten dotyczy przede wszystkim spraw zlotowych.
Jeżeli masz ochotę odpowiadać lub prowadzić dłuższe dyskusje nt. forum, organizacji, społeczności, kultury wypowiedzi, moderacji, administracji itp. to jest do tego odpowiedni dział na tym forum i tam możesz tą dyskusję kontynuować - zapraszam:
https://www.a8team.pl/aud...klubowe-vf2.htm

Pozdrawiam,
FOSS
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Michal_ST 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D2 FL
Wiek: 32
Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 417
Skąd: Sosnowica/Lublin
Wysłany: 2019-03-25, 00:31   

Racja dyskusja zbiegła na inny temat niż luźne spostrzeżenia przed Złotowe <brawo>
 
 
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-25, 06:54   

FOSS napisał/a:
Jeżeli sam nie zdecydujesz co zrobić z tym dalej to niestety ale ktoś z nas w którymś momencie może pomóc w podjęciu tej decyzji bez dalszego dyskutowania.


Tak właśnie zrobiłem, powodzenia <okok>
 
 
mamba 
Użytkownik


Rocznik: 2008
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Wojtek
Jeżdzę: A8 D3
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 19
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2019-03-25, 15:44   

walus30 napisał/a:

Tak właśnie zrobiłem, powodzenia


Nie chcę być niegrzeczny, ale to była jedyna słuszna decyzja. Dzięki Damian za sprowadzenie tego człowieka na ziemię <brawo>
 
 
Doc 



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 2.7
Skrzynia: Manual
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A6 C6
Wiek: 46
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2019-03-25, 20:29   

mambaw, "bracia"... razem z Damianem (nasza redakcja) po przeczytaniu, dostaniu PW... usunąłem 'Waldusia'. Nie ma go już w naszej bazie danych A8team.pl.

Ps: Ok, nie przeszkadzam w temacie odnośnie zlotu. <okok>
 
 
Unseen 
Moje A8


Rocznik: 2016
Silnik cm3: 2967
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: A
Jeżdzę: A8 D4 Black Edition 2017
Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 111
Skąd: UK
Wysłany: 2019-03-25, 21:23   

Farmer73 napisał/a:
Ja również decyzję o udziału w zlocie odkładam na ostatni moment ze względu na sprawy rodzinne. Ochłonę troszkę ale chyba będę na TAK... . Unseen rok temu nie dojechałaś mimo zapowiedzi.

Nie pamietam dlaczego nie przyjechalam, pewnie praca (projekt). W tej chwili jestem wolna od pracy, ale w 3 miesiace moze wiele sie zmienic.
_________________
Spalanie Audi S8 D4 2015
Spalanie Audi A8 D4 3.0 TDI 2017
 
 
Beretti 
Moje A8



Rocznik: 2014
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D4 HAVANA BLACK
Wiek: 56
Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 231
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-03-25, 22:24   

Niestety ja również czekam do ostatniej chwili , mama kilka decyzji do podjęcia i nie wiem jak się zakończą . Pozdrawiam wszystkich <bezradny> <bezradny> <bezradny> .
_________________

 
 
dgasek 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: D2
Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-26, 08:01   

Witam

A jaka liczba uczestników jest wymagana żeby Zlot się odbył ?

Pozdr
Damian
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.