Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
W12 D3 fele 19" 6.0 pojemności a pod maską ............  
Autor Wiadomość
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-09, 15:53   W12 D3 fele 19" 6.0 pojemności a pod maską ............

Dziś zauważyłem z daleka , w zaprzyjaźnionym warsztacie A8 D3 , patrzę duży grill , angielski tablice.....................myślę,podjadę obejrzę koleżnkę audiczkę.
Podchodzę , na klapie z tyłu quattro 6.0 , na błotnikach z przodu W12 , myślę "fajna furka"...................pytam znajomego mechanika " gaz zakładacie? TAK" więc myślę obejrzę jaki do takiego potworka gaz................mechanik się śmieje :lol: z ironią w głosie ................otwieramy maskę a tam 3.7 :shock: :D ........zaczynam się przyglądać..........fele słoneczka 19" ale chińskie podróby ,oponki jakieś koreanki...............kiera po prawej ,angielskie blachy,środek jakby świnia jeździła..............a samochód z bliska po prostu ZACIORANY :-( , mechanik rzecze tylko cichutko
prawdziwe "padło"..............wiązki na taśmach przylepnych ,mocowania na nity z garażu....................doznałem szoku jak można zgnoić D3 :shock:
:shock: :shock:
 
 
szoszon1983 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dominik
Jeżdzę: A8L D?
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 224
Skąd: Radom / Reading, UK
Wysłany: 2010-04-09, 18:19   

zapewne popakistańskie wozidło...byleby z wierzchu błyszczało-tombak panie.
jeszcze ponad rok temu, jak trafiłem swoje za jedyne 9500GBP (dokładnie 4 lata po pierwszej rejestracji), to myślałem, ze to bardzo tanio. Mówię sobie, ze to przez braki w wyposażeniu, kryzys i nikt nie chce 4,2.... ale zaraz po zakupie widziałem kilka innych, za mniejszą kasę. Taka 3,7 z początku 2004r można było trafić za 6500GBP, tylko w czystym ubraniu bym do niego nie wsiadł.
Czasami zastanawiam się, co trzeba robić, żeby tak dojechać auto. Kierownice starte, jakby ktoś miał rękawice z papieru ściernego, powyrywane guziki na kierownicy, dziury w siedzeniach. W UK auto dobrej klasy można kupić tanio, ale jeszcze żeby znaleźć takie w dobrym stanie, nie dojechane jak 20to letni polonez i jeszcze ra rozsądne pieniądze, to trzeba mieć duuużo szczęścia
 
 
Pers 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: A8
Wiek: 42
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 177
Skąd: Poznań/Suchy Las
Wysłany: 2010-04-09, 22:09   

To wioska na maxa :mrgreen: najlpesze jest to ze takie cymbały pakują w to dużo kasy jakieś lotki śmieszne szpoilery itp a wygląda potem jak śmietnik :D
_________________
Miłość od pierwszego kontaktu :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.