Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Wideorejestrator, DashCam, kamera samochodowa  
Autor Wiadomość
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-02, 12:25   

tu o chodzi o porownanie na tym niezaleznym filmiku na yt dzien / noc i obie kamerki to samo auto te same warunki jak powiedzialem roznica w jakosci nie jest warta roznicy cenowej miedzy tytmi urzadzeniami tj 200 zł

co do pytania tmi5 mysle ze mozesz do klienta podejsc powiedziec ze obil ci auto i masz to nagrane wczesniej zabezpiecz material na hdd :)

jak nie poda swojej polisy i nie podpisze sie pod zniszczeniami jakich dokonal sąd i oczywiscie masz podparcie w materiale dowodowym ktore mozesz posiadac bo np lubisz filnmowac swoje auto :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2014-07-02, 13:28   

preston81 napisał/a:
co do pytania tmi5 mysle ze mozesz do klienta podejsc powiedziec ze obil ci auto i masz to nagrane wczesniej zabezpiecz material na hdd :)

O ile masz nagrane, że ewidentnie to on zrobił..... bo kamera najczęściej jest skierowana do przodu, ewentualnie również do tyłu jak ktoś ma dwie a jeżeli obije ci bok a na kamerze jest tylko to że on obok parkował to dowodu już nie masz....... może być domniemanie popełnienia czynu ale dla prokuratora prędzej i wygodniej będzie pewnie domniemanie niewinności i bez twardego dowodu gdzie jawnie widać jak uderza raczej skończy się na umorzeniu.



Apropos mojej nowej kamery, tej co w linku powyżej wrzucałem.... następne filmiki poniżej:

- rowerem pod prąd w miejscu przebudowy pasa drogowego https://www.youtube.com/watch?v=VBv-XiAteZM :/
(jak bym go stuknął bo po sąsiednim pasie jechałaby ciężarówka i nie miałbym gdzie odbić to czyja byłaby wina?... a kto byłby bardziej poszkodowany)

- skuterem z lewego pasa w prawo https://www.youtube.com/watch?v=7vN3ycmd6Z4 :/
(ubiegając ewentualne dyskusje to z tego co kojarzę to rondo jest to "skrzyżowanie o ruchu okrężnym" i jak na każdym skrzyżowaniu należałoby zająć pas ruchu zgodnie z planowanym kierunkiem jazdy..... nie wspominając już o sygnalizacji zmiany pasa ruchu)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
Ostatnio zmieniony przez FOSS 2014-07-02, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-02, 15:40   

Panowie a ja mam pytanko-czy jest jakiś godny polecenie sprzęt w niższej cenie? Powiedzmy okolice 100euro czy żeby mieć to trza bulić?
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-02, 16:20   

Witam!

Ciekawe jak ta kamerka radzi sobie noca.Ponadto zastanawia mnie czy z obu jest jednakowy obraz i jak ta druga jest polaczona z rejestratorem.

Majka.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-02, 16:45   

majkaistefan napisał/a:
i jak ta druga jest polaczona z rejestratorem.


Jak widziałem na foto to kablem :)
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-03, 10:57   

no FOSS racja poprostu ja mam kamere wycelowaną z okna w auto na czujke ruchu oczywiscie jak uda mi sie stanąć w polu jej rażenia :D no ale nocą moja kamera sie niestety nie sprawdza a nie zawsze ja wlacze ale czasem jak widze chamskie zachowanie na parkingu biore playsporta w łape i nagrywam deliwenta jak przywali to go mam jak nie to nie :) poprostu mialem takie szkody ze dmucham na zimne nawet czasem blache spisze jak widze jak ktos mi stanie tak ze drzwi nie otworze nr blachy marka auta kolor i godzina + foto :)oczywiscie dotyczy tylko to mojego pojazdu i jego dobra :)

lekka paranoja co ?? :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2014-07-03, 11:39   

preston81 napisał/a:
... lekka paranoja co ?? :)

Trochę tak a trochę nie.
Ja niestety też mam nawyk robienia zdjęć i nagrywania..... foto robię bardzo często jak stoją jakieś matoły na parkingu i parkują tak że nie idzie normalnie zaparkować obok.
No zobacz poniżej.... tylko wziąć kija bezbólowego i zdzielić po plecach ze dwa razy na odmulenie :/







_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Pomógł: 100 razy
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2014-07-03, 11:44   

Tragedia FOSS, chyba i ja tą lekcję dobrze zapamiętam.

DODANO:
Szczerze jadą po nas że duże samochody zajmują mnóstwo miejsca na parkingach, ale tak na prawdę to są wypowiedzi ludzi co nie potrafią parkować nawet tak małymi samochodami, które spokojnie mogłyby stanąć tam w poprzek.
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-03, 14:19   

SIe nie ma co śmiać...mi kiedyś spod okna na podwórki z Daewoo Nexii ukradli LEDy i tłumik WMa....

Narazie mieszkam w DE ale i tu trza się pilnować. Urwane przez jakiegoś kolarza lusterko w A8 już wymianiałem. Sąsiad widział i powiedział ale i po śladach było widac że to kolarz.
Ja w PL mam luxus mieszkać nisko i w okna moge założyć oświetlenie z kamerą na czujnik ruchu.
 
 
0x4B25A
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-04, 08:26   

preston81 napisał/a:
lekka paranoja co ?? :)


A myślałem, że tylko ja mam tak 'nasrane' w głowie... Cieszę się, że są inni, którzy mnie rozumieją :) <hihi>


FOSS napisał/a:
parkują tak że nie idzie normalnie


Damian, dlatego ja nie staje na równoległych miejscach, a szukam takich, gdzie parkuje się równolegle do chodnika i nie masz nikogo z boku... w marketach... wszystkie odległe wysepki z 'zebry' itp. moje :D ... jak widzę jak ludzie parkują... to ciarki przechodzą...
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-04, 15:28   

ja pod blokiem staje na trawniku mam w D Straz miejska :D
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-07-05, 07:40   

0x4B25A napisał/a:


Damian, dlatego ja nie staje na równoległych miejscach, a szukam takich, gdzie parkuje się równolegle do chodnika i nie masz nikogo z boku... w marketach... wszystkie odległe wysepki z 'zebry' itp. moje :D ... jak widzę jak ludzie parkują... to ciarki przechodzą...


Na tekie parkowanie również znajdziesz debili co Ci hakiem wciśnie rejestrację bądź podrysuje tylny zderzak podjeżdżając za blisko.
CZasami jak widzę ludzi parkujących na osiedlu przed blokiem, krew sie gotuje, najchętniej to bym wyszedł i wpyerdol spuścił.
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-07-05, 07:42   

Ah co lepsze oddałem auto na polerkę.... po tygodniu szlak mnie trafia jak patrze na auto i lakier, pełno drobnych rysek juz nie mówie o obitych drzwiach, chodzą jakieś kórwy i ocieraja sie o auto zostawiając za sobą mikroryski.
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2014-07-06, 11:09   

tomi5 napisał/a:
Na tekie parkowanie również znajdziesz debili co Ci hakiem wciśnie rejestrację bądź podrysuje tylny zderzak podjeżdżając za blisko.

Dokładnie tak mam w swojej.... przednia tablica zakrzywiona bo jakaś menda hakiem sie przytuliła.... a tylny zderzak odciśnięty bo inny debil za późno zahamował...... ręce opadają :/

tomi5 napisał/a:
Ah co lepsze oddałem auto na polerkę.... po tygodniu szlak mnie trafia jak patrze na auto i lakier, pełno drobnych rysek juz nie mówie o obitych drzwiach, chodzą jakieś kórwy i ocieraja sie o auto zostawiając za sobą mikroryski.

Daj spokój.... idzie pinda stara pomiędzy samochodami i jeb, torbą po drzwiach.... a jak jej uwagę zwracam to jeszcze się rzuca bo nie kuma przecież o co chodzi :/

Albo inna pinda z psem na smyczy przechodzi obok samochodu.... a pieseczek, ten pierdzielony jej pulilek, staje koło twojego koła i szcza ci na pięknie wypolerowane 20-tki..... noż kurza mać.... <onie>

tomi5 napisał/a:
CZasami jak widzę ludzi parkujących na osiedlu przed blokiem, krew sie gotuje, najchętniej to bym wyszedł i wpyerdol spuścił.

Obić ryj to dla niektórych za mało :/
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
Ostatnio zmieniony przez FOSS 2014-07-06, 12:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
beyer28 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip+F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: A8 D2 FL & Calibra 2.0 8V
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-06, 12:06   

Dokładnie, człowiek chucha, dmucha, czyści autko, naprawia żeby wsio ok, a tu podjedzie Ci matoł i w szkode lezie...Czasami się zastanawiam, że Ci ludzie chyba uwzięli na mnie i mój samochód :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.