Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zabrany dowód jaki mandat od policji ? motocykliści  
Autor Wiadomość
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2015-04-04, 13:52   

JIMM napisał/a:
dokładnie tak :)


każdy ma inne podejście ale idąc Twoim tokiem rozumowania jak oddasz audi do mechanika zrobi Ci rozrząd po 2 dniach strzeli albo przestawią sie fazy rozrządu to pojedziesz do niego i powiesz " witam właśnie uszkodził mi sie silnik ponieważ źle Pan poskładał mi auto , ale to nic nie szkodzi jest Pan tylko człowiekiem zdarza się , proszę sie nie martwić wymienimy silnik ale oczywiście nie mam do Pana pretensji "

JIMM napisał/a:
to akurat twoje doświadczenie, ale zaręczam ci ,że gdy będziesz szedl z rodziną...i ktoś ci da "pysk" pierwszy bedziesz krzyczał "Policja!!!".


zapewne tak bo co innego pozostaje w tym kraju , wymierzysz sam sprawiedliwość to pójdziesz siedzieć bo takie są paragrafy :)

Cytat:
a to akurat zabrzmiało, jakbyś miał totalnego pecha lub był recydywistą :D .Przepraszam jesli uraziłem.


ani jedno ani drugie , urazić mnie nie urazisz bo każdy ma prawo do swojej opini , choć nie lubię jak ktoś ocenia 2 gą osobe tak naprawdę nie wiedząc o niej nic , po prostu nie siedzę całymi dniami przed kompem tylko żyje prawdziwym życiem więc i sporo ciekawych historii w życiu przeżyłem i widziałem , na bazie tego jakąś opinie o polskich organach ścigania mam ale o tym juz pisałem

zresztą zobacz co sie działo np w warszawie , mi. sprawa Froga koleś technikę jazdy ma rewelacyjną ale to co robił oczywiście było głupie , jednak jak wygląda w tym wszystkim polska policja ? została ośmieszona po całości , gość urządził sobie uliczny wyścig przez 12 min po stolicy kraju i nikt tym sie nie zainteresował za wczasu , w stanach czy UK po 2 min miałby helikopter na ogonie i zrobili by blokadę aby zapobiec możliwej katastrofie, a teksty typu " sprawa jest badana przez policje " są mega śmieszne , cały tok sprawy tez był żenujący , ja na miejscu osoby odpowiedzialnej za polską policje spalił bym sie ze wstydu , debile byli są i będą na świecie pytanie czy komuś bedzie sie chciało przeciwdziałać .
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-04, 13:58   

Niestety się zgodzę że u nas władza to żenada od ustawodawczej po wykonawczą. Pojedyncze jednostki pracujące w tej że władzy i mające coś w głowie poza próżnią czy trocinami są w takiej mniejszości że wiekszośc swej siły muszą zużywac by od idiotyzmu się bronić. Jedni dają rade inni nie a inni odpuszczają i się asymilują. A czasem jak to bywa usłyszymy że policjant zabił rodzine z pistoletu...
 
 
RadMon 
Użytkownik


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Radek
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 28
Skąd: Wielun/Lodz
Wysłany: 2015-04-05, 00:12   

ciekaw jestem jak bardzo by się zmieniło wasze zdanie gdybyście przepracowali tylko jeden krotki rok w policji.... każdy jest mądry, wygadany na temat na który nie ma pojęcia a wiedza i wykreowana opinia opiera się tylko na inf. z tv, gazet, radia, internetu i tego co inni "madrzy" powiedzieli bo gdzies tam uslyszeli..
co do froga to przecież jest sprawa w sadzie, a to ze go nie gonili to się wcale nie dziwie.. polskie przepisy są tak durne ze gdyby doszło do jakiegoś wypadku to winna byłaby policja..
polska policja nie ma odpowiednich pojazdów ani przeszkolenia do gonitw za takimi debilami z trocinami w głowie, a gdyby gonili to tamten imbecyl jeszcze szybciej by jechał żeby uciec i mogłoby dojść do tragedii...
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-05, 13:27   

Moja ex pracowała ok 2lata,więc byłem bardzo blisko tych struktur i tego co się tam wyprawia!
DRAMAT i ŻENADA!
Identycznie miał we Wrocku syn mojego mechanika.

Dzis pracuje w sklepie na wsi bo miała dośc super posadki.

Zabawną jest tez sytuacja że największe kretyny ze szkoły dzis tam pracują i tak samo się dalej zachowują.

Ale jak wspomniałem sa ludzie NORMALNI lecz w wiekszości mają wyj...ne. Robia jak karzą im z góry,utrzymując te"minimum statystyki" I tylko tacy mogą nam w czymś realnie pomóc a nie naprzykrzać się.
 
 
RadMon 
Użytkownik


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Radek
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 28
Skąd: Wielun/Lodz
Wysłany: 2015-04-05, 14:22   

ale tak jest w wielu przypadkach i nie tylko w policji ale tez lekarze, prawnicy hydraulicy, mechanicy czy księża.... nie powinni sie znalesc na takim czy innym stanowisku ale sa i wykonuja swoja "prace" lepiej lub gorzej, na tyle na ile potrafia,a raczej na tyle na ile wydaje im sie ze sie znaja i potrafia.. sa jednostki ktore sa normalne wiec nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora...
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-05, 14:37   

Zgadza się.

Lecz pewne instytucje dają wieksze uprawnienia dlatego raz jest to rażące a innym razem niewidoczne.
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-07, 10:01   

raftor napisał/a:
jak oddasz audi do mechanika zrobi Ci rozrząd po 2 dniach strzeli

oddaję do warsztatu który jest ubezpieczony, i głupota mechanika czy też wada fabryczne części nie jest mi straszna......wymieniam silnik na nowy na koszt ubezpieczyciela. ;) miałem taką sytuację dawno temu w Oplu Omedze 3.0V6...nie było problemu z ubezpieczeniem w PZU.
RadMon napisał/a:
sa jednostki ktore sa normalne wiec nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora...

zgadzam się w 100% :)
RadMon napisał/a:
na temat na który nie ma pojęcia a wiedza i wykreowana opinia opiera się tylko na inf. z tv, gazet, radia, internetu i tego co inni "madrzy" powiedzieli bo gdzies tam uslyszeli.

takie dzisiaj jest społeczeństwo, ubezwłasnowolnione, łatwe do kierowania i kreowania...mistrzami co pokazuje historia jest Kler <kwiatek> .
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-07, 23:33   

No dobra. Moja sytuacja z dnia dzisiejszego.

Jak wiecie mam zmodzone światła-poprawiłem fabryke i uszcześliwiłem wielbicieli palenia lamp w dzień.

WIęc jade se dziś w pogodny dzień na swoich dziennych(led w miejscu żaówki halogena przeciwmgielnego)
Zatrzymują mnie i na dzień dobry że kontrola oświetlenia,no to se myśle bedą problemy.
On:
Czy pan ma lampy samowyładowcze w aucie? Bo widze że są,czy są oryginalne?
Ja:
Mam xenony ale to co pan widzi to są dzienne

Tu zdziwienie pana policjanta i odrazu że tak być nie może bo nie ma DRL

Ja: Nie ma oznaczeń i niech pan nie szuka bo zrobiłem sobie je sam.
On: To w takim razie dowód musze zatrzymać
Ja: No skoro pan musi,pojade na SKP z przepiętym kablem i bedzie ok więc odzyskam z tego powodu bez problemu
On: Może pan dostać 500zł mandatu
Ja: Niby za co tyle?
On: Za stwarzanie zagrożenia,niebezpieczeństwa
Ja: Prosze mi wyjaśnić w jaki sposób tym stwarzam jakies zagrożenie?

Nie wyjaśnił,przeszedł do xenonów

On: Nie ma pan oryginalnych xenonów.
Ja: Po czym pan to stwierdza?
On: Brak spryskiwaczy,oznaczenia na kloszu/lampie(DC) i widząc w środku nieaktywne kólko regulacji stwierdził że nie ma tez samopoziomowania.
Ja: Skąd pan czerpię tę wiedzę?
On: Studiował 3 lata(nie zrozumiałem dokładnie co)
Ja: WIęc niech mi pan powie ktory rocznik jest mojego auta?
On milczy
Ja: Od kiedy zatem byly obowiązkowe spryski i samopoziomowanie a także oznaczenia na lampach?
On: Widziałem takie auta i mają spryskiwacze.
Ja: ...od 1999roku. A spryski owszem były ale na zamówienie pierwszego właściciela. NIe bo przepisy kazały.
On: Prosze otworzyć maskę,Nie ma pan oryginalnej przetwornicy.
Ja: A jaka to jest oryginalna? Taka ze znaczkiem OOOO? Sorry mówię ale wole wydać 200zł na nowe niż 2000zł więc są takie jakie są i żaden przepis tego nie zabrania.
Pytam dalej-Czy pan wie jak wygląda palnik d2s? Prosze zerknac w środek lampy.
NIe odpowiedział i nie zerknął. Zaproponowałem że jak bardzo prosza to z racji że blisko moge im dostarczyć w ciągu godziny klosze z oznaczeniami DC-co to zmieni??

On: Aaa wie pan przepisy sa takie i musimy się stosować
Ja: Wie pan,ja uważam że mamy tez swoje umysły i jako ludzie potrafimy logicznie myśleć. Widzi pan doskonale że w moim aucie mimo braku pięciu literek wszystko gra i buczy a wielu z zenonami H4 w odbłyśnikowych lampach oświetla wszystko dookoła albo poprzestawiane żarówkowe lampy swieca każda w inna stronę. Tym się powinniście zająć.

On: Do Widzenia,Miłej drogi.

Oddał mi dokumenty czym szczerze mnie zaskoczył. Był to młody policjant z Żagania.

Wnioski wyciągnijcie sami.
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5074
Skąd: Těšin
Wysłany: 2015-04-08, 00:38   

Apophis weź se naklej w końcu 00DC i DRL/RL na transparencie wklej od środka i spokój :D

PS - bardzo dobrze, że korzystacie z mego moda bo szkoda palników
_________________
Black Cars Matters
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-08, 11:55   

dice111 napisał/a:
Apophis weź se naklej w końcu 00DC i DRL/RL na transparencie wklej od środka i spokój :D

00DC mam na drugimkomplecie kloszy i zmienie je jak sie mi wena i pogoda poprawi do tego jak mówisz jakąs naklejkę wydrukuje :D

dice111 napisał/a:
PS - bardzo dobrze, że korzystacie z mego moda bo szkoda palników


Nie wiedziałem że to twój mod ale mozliwe że gdzies kiedyś wyczytałem i potem do głowy przyszło :)
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2015-04-08, 13:35   

JIMM napisał/a:
RadMon napisał/a:
na temat na który nie ma pojęcia a wiedza i wykreowana opinia opiera się tylko na inf. z tv, gazet, radia, internetu i tego co inni "madrzy" powiedzieli bo gdzies tam uslyszeli.

takie dzisiaj jest społeczeństwo, ubezwłasnowolnione, łatwe do kierowania i kreowania...mistrzami co pokazuje historia jest Kler <kwiatek> .


hehe no no jasne opini nie mam wyrobionej na podstawie TV czy gazet wystarczy dokładnie czytać ze zrozumieniem :) chyba że to nie było do mnie to okej, bo jak pisałem moja opinia tyczy sie doświadczeń z autopsji zatem to jest moja opinia a nie całego społeczeństwa, w woli ścislości TV w ogóle nie oglądam bo robi marmolade z głowy i jest to istna strata czasu.

Co do porównywania mechanik hydraulik lekarz prawnik i policja to nie ma zbytniego sensu no może po części, są zawody mniej lub bardziej odpowiedzialne akurat policja powinna wzbudzać zaufanie i mieć nienaganną opinie jak np w UK

RadMon napisał/a:
ciekaw jestem jak bardzo by się zmieniło wasze zdanie gdybyście przepracowali tylko jeden krotki rok w policji.


no właśnie błędne myślenie nie po to ktoś jest np lekarzem żeby znać sie na prawie mechanice itp , ja jestem zdania że jak ktoś sie za coś zabiera to niech to robi dobrze albo wcale , a pajacowanie policjantów i ta ich wyższość przy zatrzymywaniu kierowców podśmiechujki itp zazwyczaj mimo bzdurnych mandatów strasznie mnie bawi i nie potrafię zachować powagi , najpierw świrują speców od mechaniki a juz w normalnej gadce nomenklatura mechaniczna wywołuje u nich ogólne zdziwienie i jak tu brać kogoś takiego na poważnie no nie da sie <niewiem>

kończe aktywność w tym temacie bo i tak prowadzi to donikąd
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-08, 22:30   

raftor napisał/a:
kończe aktywność w tym temacie bo i tak prowadzi to donikąd

to tylko konwersacja i wymiana poglądów...takie dyskusje zawsze zmuszają do refleksji i samodzielnego myślenia, analizowania itd...i dlatego różnorodność w życiu jest ciekawa i inspirująca. <hihi>
 
 
Motostacja 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Motostacja
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1048
Skąd: Motostacja
Wysłany: 2015-04-14, 10:19   

https://www.youtube.com/watch?v=6ePKBtwPU8g
https://www.youtube.com/watch?v=MlYFJe2k2IQ
https://www.youtube.com/watch?v=ii3MGgvJ5vg
o i to jest kwintesencja polskiej policji
https://www.youtube.com/watch?v=QPKxehNa1pk

jeszcze sobie podśmiechujki urządzają szkoda gadać , materiałów z podobnymi zachowania policji w internecie jest w opór
_________________
Części samochodowe online - Motostacja
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-23, 14:16   

dice111 napisał/a:
Apophis weź se naklej w końcu 00DC i DRL/RL na transparencie wklej od środka i spokój :D


No i zrobione.





 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5074
Skąd: Těšin
Wysłany: 2015-04-23, 14:39   

Ahahahahaa... git majonez Maciek <brawo>
_________________
Black Cars Matters
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.