Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Audi A8 D2 4.2  
Autor Wiadomość
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-25, 00:56   

Pieknie ! Bedzie hamowac ;) U mnie doszedl juz mat i ukonczylem projekt Selene :) Jestem bardzo zadowolony z efektu koncowego ! Tobie rowniez tego zycze ! :) Pozdrawiam !
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-11, 22:05   

Hej, dziś polatałem swoim Buggy podsyłam filmik. Już był na allegro ale odpuściłem sprzedaż jak troszkę polatałem :lol: Kiedyś zbuduję z 4.2 to dopiero będzie latał hehe http://www.youtube.com/wa...Qg&feature=plcp
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:01   

Hej, ostatnio zakupiłem do Audi licznik od S8 i okleiłem listwy. Jeszcze pozostały mi do wymiany dwie listwy no kokpicie! Zastanawiam się czy nie pomalować tego oklejenia lakierem bezbarwnym. Ogólnie Audi sprawuje się bardzo dobrze nie stała ani dnia u mechanika nie licząc wymiany rozrządu, przez niecałe dwa lata zrobiłem 47tys km. :-)







 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:03   

Fajny ten budzik od eSy :) Ja chciałem wyżej i poliftowy mi sie zamarzył ale nie wyszło to może chociaż przedliftowy wadze :) Wypadało by teraz zrobić focie przy jego zamykaniu :mrgreen:
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2013-01-27, 13:13   

Adrian, no calkiem sympatycznie Ci wyszlo to rezanko :D A dla mnie ciekawostka ze w esie przedlifotwej wskazowki swieca na niebiesko, nie wiedzialem o tym ;)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:14   

robertas napisał/a:
A dla mnie ciekawostka ze w esie przedlifotwej wskazowki swieca na niebiesko, nie wiedzialem o tym ;)
Ja tez nie i cholernie mi sie to podoba! :) Carbony jednak nie w moim guście-wole miec meble w aucie :mrgreen:
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:16   

Apophis napisał/a:
Fajny ten budzik od eSy :) Ja chciałem wyżej i poliftowy mi sie zamarzył ale nie wyszło to może chociaż przedliftowy wadze :) Wypadało by teraz zrobić focie przy jego zamykaniu :mrgreen:


Fajny fajny tylko trudno go dostać, długo się naszukałem. Jak byś szukał to tylko z takim numerem 4DO 919 033 AF wtedy są podświetlane skazówki na niebiesko!
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:19   

robertas napisał/a:
Adrian, no calkiem sympatycznie Ci wyszlo to rezanko :D A dla mnie ciekawostka ze w esie przedlifotwej wskazowki swieca na niebiesko, nie wiedzialem o tym ;)


Są też z czerwonymi ale to w starszej wersji jeszcze mają kontrolkę od otwartych drzwi, a nie jak ja na fisie!
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:23   

Nie patrzcie na stan licznika taki był jak kupiłem licznik, teraz po przestawieniu ma 319489km :lol:
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:23   

adrian949 napisał/a:
Fajny fajny tylko trudno go dostać, długo się naszukałem.
A był tu na forum ktos wystawiał ale cena byla zaporowa wg.mnie :) Nie ma cisnienia może się trafi może nie-wymiana to pikuś :)
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:26   

Ja dałem 380zł plus przedstawienie 50zł! Muszę napisać do FOSSA, nie mogę edytować postów! :-(
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:32   

To dużo dałeś. Za tyle bym nie kupił-max 300zł to warte :) A ja za tyle sprzedałem poliftowe :D
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 13:45   

Życzę powodzenia może się trafi, ale będzie ciężko ;-) Na wiosnę powinienem założyć Air ride, powoli ogarnąłem wszystko i powinno latać wszystkie złączki są skręcane to powinien odpaść problem z ubytkiem ciśnienia w układzie, butle zrobiłem swoją. Muszę ją tylko wypiaskować i pomalować!



 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-27, 14:29   

A jakie masz z tyłu springi?? Może bym nimi mogł swoją troszku podnieść??
 
 
Grain 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 241
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2013-01-27, 14:32   

Ja mam zegary S8 i wskazówki są białe nie niebieskie, zazdroszcze konsoli środkowej wszędzie szukam i nigdzie nie ma
_________________
Było S8....:(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.