Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Audi A8L D4 4.2TDI  
Autor Wiadomość
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-01, 07:59   

ralf napisał/a:
gust macie tragiczny :)


ciekaw jestem Twojego gustu, jakoś zdjęcia nikt nie widział , może się pochwalisz? czy <boisie> ?

P.S mogę mieć tragiczny gust, ale przynajmniej swoje auto ,a nie banku
 
 
ralf 
Moje A8


Rocznik: 2008
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: pawel
Jeżdzę: d3
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: wroclaw
Wysłany: 2019-03-02, 00:23   

Moje i moje to takie polskie mentalnie :) To jeszcze pozostałości PRL :)

Mam black piano / czarny środek . To tak jak z czarnym gajerem :)

O gustach się nie dyskutuje w końcu projektanci audi przemyśleli też opcje dla bezgustowców z wąsami :)

Najważniejsze że Ci się podoba :)

Pozdrawiam :)
 
 
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 08:10   

ralf napisał/a:
projektanci audi przemyśleli też opcje dla bezgustowców z wąsami


ty chyba masz jakiś problem ze sobą
ralf napisał/a:
Mam black piano / czarny środek . To tak jak z czarnym gajerem
i uważasz teraz , że to top wszystkiego, a wszyscy inni nie mają gustu? ja pier... dobrze, że nie jesteś na forum BMW, bo tam beżowe skóry to prawie norma
Cytat:
Moje i moje to takie polskie mentalnie

widać brakuje Ci tej "mentalności" ja wole mieć swoje niż banku, podobnie jest z domem, mieszkaniem etc. jacy to ludzie kiedyś byli bez "mentalności polskiej " , najpierw pracowali żeby kupić, a teraz kupują , a potem pracują żeby tylko starczyło na spłatę i jest wielki płacz, że nie starcza a przecież wszystko muszę mieć.. powodzenia, trzymaj się tej swojej "mentalności"
 
 
ralf 
Moje A8


Rocznik: 2008
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: pawel
Jeżdzę: d3
Wiek: 43
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 119
Skąd: wroclaw
Wysłany: 2019-03-02, 20:34   

No chłopie jest beznadziejnie i tyle po drugie ta twoja tapicerka jeszcze z dwa lata i będzie wyglądać jak zdechły wyleniały kot . Nie masz za grosz gustu i koniec tematu. Gdybyś nie zauważył mamy XXI wiek a tobie się podoba "gumoleum z blazerią" i wciskasz kit że jest ładnie :)


Reprezentujesz XX wiek z podejściem wole żeby było MOJE . Świat się zmienia, ale do niektórych to nie dociera. Nic nie jest twoje......

Wolałbym mieć auto w kredycie i takie jak chcę gdyby mnie nie było stać, a nie kupić MOJE i latać po forum że lampy parują i inne pierdoły ....

Kończę temat.

Trzymaj się :)
 
 
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-02, 20:46   

ralf napisał/a:
Wolałbym mieć auto w kredycie i takie jak chcę gdyby mnie nie było stać, a nie kupić MOJE i latać po forum że lampy Ci parują i inne pierdoły ....


czyli cie nie stać, ale się sprężaj na raty.

ps. ja mam 9 aut... hm ? - WŁASNYCH, kurwa jestem z XX wieku .

Kup sobie telefon jeszcze na raty, lub w abonamencie 250 zł - będziesz w XXI wieku <okok>

dla twojej ciekawości nie pytam o parowanie lamp dlatego ze nie moge sobie kupic nowych , ale dlatego że w tym aucie i wielu innych full ledach to występuje. ale pewnie o tym nie wiesz. a forum z założenia jest do tego żeby wymieniać się doświadczeniami odnośnie auta, ale również wskazywaniem wad, a nie zachwycaniem się tym, że ma się audi.
ralf napisał/a:
Nic nie jest twoje......
tak mówią Ci którzy kupują w MediaMarkt telewizor na raty, bo chcą mieć, ale zabrakło w portfelu
 
 
SOBA 
Moje A8



Rocznik: 2016
Silnik cm3: 1.5
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: Opel Insignia B
Pomógł: 2 razy
Wiek: 30
Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 79
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2019-03-02, 22:28   

walus30 napisał/a:


Kup sobie telefon jeszcze na raty, lub w abonamencie 250 zł - będziesz w XXI wieku <okok>


ralf napisał/a:
Nic nie jest twoje......
tak mówią Ci którzy kupują w MediaMarkt telewizor na raty, bo chcą mieć, ale zabrakło w portfelu


Coś się tak uczepił tych rat? Nie każdy ma tyle siana co Ty by iść do sklepu i kupić towar na których ich w tym momencie nie stać. Po coś wymyślili kredyt, leasing by w łatwy sposób wejść w posiadanie danej rzeczy którą akurat potrzebują, no ale jak to powiedziałeś zabrakło im kasy w portfelu.
_________________
Było: A8 D2 4.2 V8 1999r
Było: A8 D2 Long 4.2 V8 2001r
Było: Hyundai i20 1.2 2016r
Było: Hyundai i40 1.7crdi 2015r
Jest: Opel Insignia B 1.5T 2017r
 
 
walus30
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-03, 07:38   

SOBA napisał/a:
walus30 napisał/a:


Kup sobie telefon jeszcze na raty, lub w abonamencie 250 zł - będziesz w XXI wieku <okok>


ralf napisał/a:
Nic nie jest twoje......
tak mówią Ci którzy kupują w MediaMarkt telewizor na raty, bo chcą mieć, ale zabrakło w portfelu


Coś się tak uczepił tych rat? Nie każdy ma tyle siana co Ty by iść do sklepu i kupić towar na których ich w tym momencie nie stać. Po coś wymyślili kredyt, leasing by w łatwy sposób wejść w posiadanie danej rzeczy którą akurat potrzebują, no ale jak to powiedziałeś zabrakło im kasy w portfelu.
to była odpowiedz na obrażanie mnie i innego kolego. Najpierw przeczytaj cały wątek później oceniaj

Ps
Ty naprawdę wierzysz w to ze ktos kto wymyślił raty zrobił to żeby Tobie było lepiej? Żebyś mógł spełnić marzenia ? Czy raczej po to żeby przejąć nad tobą kontrole, uzależnić ciebie od siebie i jeszcze na tobie ostatecznie zarobić?
Nie widziałem jeszcze instytucji finansowej która ma swojej misji „spełnianie marzeń”

Wiesz dzisiaj już nawet możesz poleciec na wakacje na raty, lub wsiąść kredyt na wakacyjny wyjazd i zacząć go spłacać po powrocie. To jest dopiero logika XXI wieku. To ja już wole być bez gustu należąc do prymitywów z XX wieku <okok>
I w XXI wieku ludziom narzucono i wmówiono konsumpcyjny tryb zycia, bez wzgledu czy masz na to środki czy nie musisz coś posiadać. masz na wakacje ? nie ważne. polecisz a spłacisz za 3 miesiące. chore. I tak potem społeczeństwo jest masakrycznie zadłużone, powstają upadłości konsumenckie a ludzie zadłużają się coraz bardziej uwiązani na smyczy przez wszystkich wierzycieli.

Jeżeli ja tak narzekam na te raty kredyty itd. i nie mam racji odpowiedz mi tylko na 1 pytanie.
Dlaczego z roku na rok zadłużenie i niewypłacalność Polaków rośnie bardzo szybko, a dług na każdego obywatela ( średnio ) jest coraz wyższy ? Czy to nie ma czasem związku z wspaniałymi ratami, kredytami itd i chęcią posiadania czegoś na co nie masz? to są dane wiarygodne. Pomyśl nad tym czy nie mam racji.
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-03-03, 08:12   

ralf napisał/a:
Mam black piano / czarny środek . To tak jak z czarnym gajerem

spoko mam listwy w piano (zazwyczaj są w alu szczotkowanym) i wygląda to super ale nie jest pozbawione wad... bardzo łatwo się to rysuje a wtedy nie wygląda to tak super i działa na układ nerwowy... jak masz dekory w piano a widziałem taką konfigurację i ktoś je przecierał zwykłą szmatką to te dekory są porządnie zrysane i wtedy tylko detaling ratuje bo wygląda to słabo
dodatkowo widać bardzo na tym kurz i palce - jednym słowem nie ma rozwiązań idealnych <bezradny>

SOBA napisał/a:
Coś się tak uczepił tych rat? Nie każdy ma tyle siana co Ty by iść do sklepu i kupić towar na których ich w tym momencie nie stać. Po coś wymyślili kredyt, leasing by w łatwy sposób wejść w posiadanie danej rzeczy którą akurat potrzebują, no ale jak to powiedziałeś zabrakło im kasy w portfelu.

Z tego co napisałeś wynika, że nie stać kogoś na dane dobro więc kupuje przez pośrednika (Bank)...hmmm... ciekawa logika ;)
Ale wiem co miałeś na myśli więc luz <hihi>
 
 
emdzej 
Moje A8


Rocznik: 2011
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Max
Jeżdzę: A8 D4
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 373
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2019-04-29, 22:58   

Jak ciekawa dyskusja mnie ominęła <bezradny>

Zgadzam się kolego Panton, że te dekory w Piano to słabe, zwłaszcza na tunelu środkowym gdzie ciągle dotykamy (odpalanie, hamulec postojowy)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.