Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 00 3.3TDI ] Zapala się spiralka  
Autor Wiadomość
szeryfisch 
Moje A8


Rocznik: 1988
Silnik cm3: 6600
Skrzynia: AOD
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: 1978 Lincoln Continental
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 1294
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-07-23, 09:23   

czy byla robiona proba przelewowa wtrysków? Bo jesli jeden przelewa to na listwie nie wytworzy sie odpowiednie cisnienie i wywali blad czujnika cisnienia paliwa mimo ze on jest sprawny.
_________________
Masz problem z autem? Zapraszam:
Magnice ul.Kwiatowa 1
10km od Wrocławia
 
 
Koval 
Użytkownik


Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Tomek
Jeżdzę: Audi A8
Wiek: 42
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 6
Skąd: Żary
Wysłany: 2011-07-23, 11:33   

KOLEGO TUTAJ CHYBA NIKT O CZYMS TAKIM NAWET NIE MA POJECIA. SUPER-MEGA WARSZTATY CO TO ONI NIE ROBIA A TAK NAPRAWDE NIC. MOWILEM IM O TEJ PROBIE PRZELEWOWEJ TO ONI MI ODPOWIADAJA "ZE JAK BY Z WTRYSKIEM COS BYLO NIE TAK TO TO JEST TAKI SILNIK ZE BYLOBY SLYCHAC ZE CHODZI NIEROWNO LUB COS TAKIEGO..." JA MAM DOSYC I TEGO AUTA I TYCH WARSZTATOW.

[ Dodano: 2011-07-23, 20:37 ]
casanovak napisał/a:
kolego mialem to samo...niekoniecznie oznacza to wtryski. sprawdz wszystkie wezyki podcisnienia ktore ida do turbo i mnie byl pekniety trojnik. wymienilem cena 10zl i autko smiga a raczej smigalo bo jestem w trakcie wymiany walków i hydrauliki


MOGLBYS KOLEGO MNIE POKIEROWAC W KTORYM MIEJSCU DOKLADNIE SZUKAC TYCH WEZYKOW PODCISNIENIA DO TURBO?

[ Dodano: 2011-07-26, 01:32 ]
szeryfisch napisał/a:
czy byla robiona proba przelewowa wtrysków? Bo jesli jeden przelewa to na listwie nie wytworzy sie odpowiednie cisnienie i wywali blad czujnika cisnienia paliwa mimo ze on jest sprawny.


Kolego podpowiedziano mi na czym polega ta proba i wykonalem ja sam: stojac przed autem "twarza do silnika" z prawej strony drugi wtrysk podal znacznie wiecej paliwa niz pozostale a z lewej strony 1 i 2 podaly wiecej niz 3 i 4. Czy na podstwie tego mozna juz cos powiedziec i ustalic co robic dalej? Czytalem na innych forach to ludzie wypowiadali sie na temat tej proby ze to cyt. "wierotna bzdura" i ze nie mozna na podstawie tego nic stwierdzic. Nie wiem czy to istotne bo tez ktos o to mnie pytal ale auto pali ladnie czy zimne czy cieple.

[ Dodano: 2011-08-24, 00:28 ]
Nie do wiary...auto samo sie naprawilo i spiralka juz sie nie zapala. Jedzie bez problemu tak jak powinna. Ale nie moglo byc tak kolorowo wiec skonczyl sie bieg wsteczny... :evil: Te samochody sa jakies przeklete... Co mnie pokusilo na 3.3 ...??? !!! :-/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.