Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 96 4.2PB/LPG ] Zablokowane koła /Problem z Hamulcami  
Autor Wiadomość
Prorok 
Użytkownik



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 2012-02-01, 19:55   

no i tego sie obawiam ze beda mieli problem aby kosz wsadzic z powrotem a co do tarcz to pierw musze je zobaczyc sam i wtedy zadecyduje co z nimi zrobic ale niestety jedyną mozliwosc kiedy tam moge podjechac bedzie dopiero sobota
a powiedzcie mi jeszcze jedno jak tam jest z tymi zaciskami czy to sa brembo jezeli na strone przychodzi po 2 tłoczki i 4 klocki czy poprostu taka norma w A8 ?
_________________

 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-01, 21:06   

To są kolego standardowe zaciski!
 
 
Prorok 
Użytkownik



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 2012-03-26, 10:22   

ok wiec tak wiem ze juz troszke czasu mineło od ostatniego posta w tym temacie no ale niestety wszystko to tak długo trwa kolesie którzy jak wczesniej pisałem mieli robic hamulce a wzieli sie za pompe paliwa oczywiscie wyszło najaw ze chcieli mnie naciągnąc bo okazało sie ze pompa ma idealne cisnienie a oni tylko naszkodzili i nie umieli tego poskładac poczym auto juz niepalące wystawili na ulice i kazali sobie odebrac .... ja juz nie miałem sił aby sie kłucic oto jak tak wogule mozna no ale , wiec wziołem lawete i zawiozłem auto tam gdzie polecił mi tu na forum Tomek i faktycznie gość w którego rece oddałem auto okazał sie kumaty i nieprzerażony autem i związanymi z nim problemami (jak usłyszał całą historie oczywiscie rzucił kilka kur... i hu... ) na dzien dzisiejszy opanował hamulce , od razu kazał mi łatwic jakies używki dociski całe i je powymieniał i smigają kół juz nic nie blokuje ,oczywiscie tez meczył sie troszke z pompom paliwa bo poprzedni mechanior poprostu połamał kosz bo wsadzał go na chama do baku ale i to opanował wrecz az był zaskoczony ze silnik tak równo i idealnie pracuje ,zregenerował tez alternator bo okazało sie ze jakis pajac tam podpioł akum lub starter na odwrót to zjarało alternator ale i to juz opanowane auto ładuje normalnie itd. Obecnie problemy zostały jeszcze ale jestem dobrej mysli choć boje sie bo skrzynia nadal jest w trybie awaryjnym jedzie tylko na 3 biegu i jest brak komunikacji z komputerem skrzyni i dzis ten mechanik zawiózł auto do elektromechanika a i jeszcze został jakis błąd ABS ale mechanik mówi ze pierw musi byc wszsytko ok z skrzynią a przynajmniej normalna komunikacja z jej komputerem bo on tez moze byc zjarany z tego samego powodu co alternator wiec czekam na jakies informacje niestety to wszystko trwa a mnie już skreca ze jeszcze se nie moge pojezdzic moim autem :-x
_________________

Ostatnio zmieniony przez Prorok 2012-03-26, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martab99 
Moje A8



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 157
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-26, 10:31   

Dżizes, chłopie- słyszałeś o ortografii i interpunkcji...? :/

Pytasz, prosisz o pomoc- uszanuj tych którzy czytają
_________________
Marcin

4WD + 1WD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.