Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 ALL] Oznakowanie  
Autor Wiadomość
kolor 
Użytkownik


Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: jacek
Jeżdzę: accord
Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: białystok
Wysłany: 2009-10-19, 23:35   

FOSS napisał/a:
sebamac-kg napisał/a:
Znaczki byly za dodatkowa oplata

kuczlaw napisał/a:
Wszystkie auta grupy VAG oznaczenia maja w opcji, nie każdy klient sobie życzy je mieć :)

Bez urazy Panowie ale to raczej bzdura.
Na pewno nie wszystkie auta z grupy VAG - co więcej śmiem twierdzić, że w zdecydowanej większości (jak nie we wszystkich) oznakowanie modelu jak i silnika jest standardem.
Jako opcja dodatkowa jest możliwość zrezygnowania z jednego bądź obydwu - koszt rezygnacji to 0zł.
Tak jest oczywiście przy zamawianiu auta do produkcji - kiedy samochód stoi na placu to za darmo koledzy z ASO mogą ewentualnie zerwać oznakowanie...
jeśli jednak auto ich nie ma a Wy je chcecie to wtedy już pewnie jakieś parę zeta zapłacicie - ale to też zależy od indywidualnej rozmowy z handlowcem.

eXecutorR napisał/a:
jak wchodzi się w konfigurator audi bądź VW to jest opcja 'bez oznaczenia pojemności' i 'bez oznaczenia modelu', więc znaczki są wliczone w cenę, ale można wywalić. A jak było kiedyś to nie wiem, ale myślę, że tak samo.

Jest tak jak piszesz eXecutorR... i tak było już ładnych parę lat temu.

kolor napisał/a:
witam, jestem tu nowy i mam zamiar na lato kupić A8 d2 i mam pytanie czemu nie wszystkie D2 mają na tylnej klapie znaczek z A8 po lewej i 4,2 po prawej
dzieki

kolor napisał/a:
(...) a ja myślałem że te co bez znaczków to mogą być po jakiejś blacharce :mrgreen:

Wracając do Twojego pytania kolego kolor to wciąż brak tychże znaczków może znaczyć o wypadkowej przeszłości auta.
Istotnym ruchem kontrolnym jest sprawdzenie wyposażenia auta po nr VIN - na liście wyposażenia będzie napisane czy auto miało te oznakowania czy nie.
Listę wyposażenia oraz historię serwisowania można uzyskać w ASO - nic nie zapłacisz - trza tylko dobrze pogadać aby byli skłonni do współpracy bo niestety w niektórych ASO klienta z takimi tematami starają się spławić :evil:

Gdybyś znalazł jakąś A8/S8 w Warszawie to mogę pomóc w kontaktach z ASO.

dzieki FOSS za propozycje pomocy, jak będzie jakaś ciemna a8 na lato w warszawie to chętnie skorzystam z twojej pomocy ;-)
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5074
Skąd: Těšin
Wysłany: 2009-10-19, 23:52   

W latach 90ych było tak samo jak i teraz - brak oznaczeń pojemności, brak oznaczeń pojemności i modelu (to samo tyczyło się loga quattro na grillu) i nie było z tego tytułu żadnych dopłat.
_________________
Black Cars Matters
 
 
riki76 
Moje A8



Rocznik: 2011
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Arek
Jeżdzę: było D2ABZ, D3BFM jest D4 CDSB
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 708
Skąd: Dolnyśląsk
Wysłany: 2011-01-26, 18:04   

A ja tak z innej beczki, kupiłem emblematy na tylną klapę bo u mnie nie było a podoba mi sie ze znaczkami i tu pytanie jakie są wymiary rozmieszczenia emblematów na klapie bo wiem że takowe są? i czym je przykleić?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yGtpl0p0AXs
 
 
TelWorld 
Moje A8


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Kamil
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 56
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-26, 21:37   

Ja przykleiłem na taśmę dwustronną dobrej jakości (trzyma się już ponad 2 lata, wlaśnie na tylnej klapie). Trzeba starannie oczywiścić emblemat i klapę, ładnie powycinać taśmę, żeby pasowała do emblematu i przykleić.
_________________
Pozdrawiam
TelWorld
 
 
colln 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 969
Skąd: P.T.
Wysłany: 2011-01-27, 00:45   

A ja jak zamawiałem nowe to zastrzegłem nawet by nie było naklejki z marką oleju itp itd, no i nie miałem :-D po pół roku pojechałem na przegląd autem (do innego ASO) odbieram a tam wymienione podkładki pod tablicami rejestracyjnymi, oklejone szyby takimi właśnie naklejkami... zadzwoniłem do pracownika powiedziałem co ma przywieźć, Przyjechali we dwóch weszli do salonu i okleili im salon naklejkami na SuperGlu czy jakimś takim mocnym, kleili to co przywieźli ze sobą :D :D :D :D
_________________
Z Audi były: A8 D2 2.8 A8 D3 3.7 A2 1.4 A8 D3 4.2 A4 B7 2.0PB A8 D3 3.0PB Obecnie A8 4.2 lift oraz A2
 
 
michal_5000 
Użytkownik


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: '00 BMW 740i
Wiek: 43
Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-23, 23:39   

Przeszukałem trochę forum - i ten temat chyba najbardziej pasuje.

Otóż pojawiło się w domu D2 S8 z 2000 r.
Ten konkretny egzemplarz opuścił fabrykę z opcją "debadged" (jak to będzie po niemiecku? ;) ) - tzn. nie ma znaczków "S8".

Chcielibyśmy domówić w ASO te znaczki - i tu jest pytanie: gdzie dokładnie "oznakowana" eSa powinna mieć emblematy, których nie ma "nieoznakowana"? Z tego co widzę lewa strona tylnej klapy + prawa strona na atrapie. Są jeszcze jakieś różnice?
 
 
pioter 
Master MOD



Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Piotr
Jeżdzę: S8 D2 AHC
Pomógł: 89 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1790
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2011-05-24, 07:07   

http://www.a8team.pl/topics17/3085.htm#30386
_________________
ex : A8 D2 95r 4.2
A8 D3 03 4.2
A8 D4 12 4.2TDI
 
 
michal_5000 
Użytkownik


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Michał
Jeżdzę: '00 BMW 740i
Wiek: 43
Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-24, 16:53   

@pioter - dzięki za link, chociaż tak w 100% nie odpowiada na moje pytanie ;)
Zakładam jednak, że poza wspomnianymi różnicami (znaczek z przodu + znaczek z tyłu) - innych nie było. Oznaczenia na zegarach i progach mam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.