Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
D3 '03 4.2 MPI by mf  
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-20, 19:12   

robertas, No ja mialem takie przypadki a troche sie aut przewineło przez warsztat :) Mi chodziło właśnie o wzrokowa analize a niestety dziadostwo paska polega na tym że tak samo nowy może se strzelić ot tak bo miał jakies qq :) Jeśli pasek wygląda jak nowy lub poprostu bardzo dobrze to taka sama ma szanse dojechac swojego przebiegu co nowy. No ale jesli sie kruszy juz to lepiej wymienic prawda? :)
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-11-20, 19:24   

Apophis, hehe no ja Ci powiem ze nie spotkalem sie jeszcze z paskiem w takim stanie ktory sugerowalby definitywnie ze trzeba go natychmiast wymienic ;) A tez juz troche aut przeroznych marek sie zrobilo...ale faktem jest ze jak pasek sie kruszy czy cos...to rownie dobrze jakby pisalo na nim "Uwaga bo zaraz Pier..ne" Paski to sliski temat i wymienialem kilka, kilkanascie razy pasek ktory serio wygladal na calkiem spoko ( napisy, grubosc) a mial powiedzmy ok 70....80 tys, ale to tak stricte a propos tylko moich doswiadczen ;)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-20, 19:33   

robertas, No ja Ci powiem że wiele razy paski krzyczały o emeryture wiec nie wiem ile one miały naklepane czy jakiej wogule były marki ale coz sie spodziewac po autach świeżo kupionych. prawda jest też że czesto nawet w swoich autach wymieniane paski bo już było naklepane wyglądały całkiem zdrowo :) Ale przebieg był i szły do kosza. Gdy nie wiem czy auto miało maly przebieg na rozrządzie to nie ryzykuje ale tak jak w przypadku mojej A8 wiem ile zrobiłem i moge zaryzykować i zostawic pasek na rok czy dwa jesli bedzie ladnie wyglądał :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.