Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D3 ALL ] Co wsadzic by świeciło lepiej?  
Autor Wiadomość
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2016-11-08, 12:53   

st@rost napisał/a:
FOSS, jeśli to firma pana Cugiera, to ja również (temat znasz) byłem mocno niezadowolony.
Po pierwsze lampe uszkodzili...

Nie zamierzam tu wywoływać nowej dyskusji bo założyliście o nim cały oddzielny temat w innym dziale ale... historię twoich lamp poznałem później również bezpośrednio z relacji tej drugiej strony i wygląda ona zgoła odmiennie <hmm>
A twoje stare, podobno zepsute lampy od ciebie odkupili za cenę uzgodnioną chyba przez obie strony sporu.

Jak było naprawdę?... nie wiem, nie było mnie przy tym, znam to tylko z opowieści.

st@rost napisał/a:
... a po drugie ta regenaracja jest cale mile morskie od jakości fabrycznej, która się tak niby chwali.

Moje odczucie są zgoła inne.... napisałbym że "wiele innych osób" ma podobne zdanie jak ja bo lamp to ta firma robi całe krocie ale sformułowania w stylu "wiele innych osób" czy "mile morskie" bez podawania konkretów nie są w moim stylu :)

st@rost napisał/a:
Wiec jeśli było nas min. 2 z forum, którzy byli niezadowoleni, to cos jest na rzeczy...

Wychodzi na to, że jednak to nie Łukasz VanDyke a więc jednak jest inaczej :)

st@rost napisał/a:
... (plus calkiem sporo negatywnych opinii na necie).

Tu nie ma sensu zaśmiecać tematu ale skoro jest ich "sporo" to wrzuć to do tematu w którym odradzałeś usługi tej firmy - może warto poczytać skoro jest ich "tak wiele" :)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
st@rost 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Michał
Jeżdzę: 4.2 MPI A8 D3; A4 B9 TFSI 330
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 185
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-08, 15:33   

Moim zdaniem partacze i tyle i zdania nie zmienie. Jeśli by lamp nie uszkodzili to by ich nie chcieli odkupić, a naprawić ich nie Pan Cugier nie umiał.

Regenerecja poniżej krytki, lampy uszkodzone, zostawione "paprochy" w srodku lampy, czyli jakies części uszczelek etc. Nie dalo się regulować mechanicznie wysokości swiecenia, co wcześniej dzialalo.

Amatorszczyzna i tyle.

Pozdrawiam.
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-11-17, 11:35   

st@rost, nie ma sensu dyskutować z FOSSem, który "ma interes" by naganiać klientów Pan Cugiera
identycznie naganiał klientów dla midpartsu a jak jest z midparts to chyba nie trzeba pisać
na koniec napiszę tylko tyle - poziom usługi regeneracji lampy czy przerobienie na LED ala S8/W12 jest taki sam jak poziom usług Damiana (FOSS Motosport)

Amen :)
 
 
PITER82 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: BFM
Jeżdzę: A8 D3 L / A8 D2 02r
Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2014
Posty: 581
Skąd: UK Irlandia polnocna
Wysłany: 2016-11-17, 19:59   

Powiem tak ostatnio polecono mi na naszym forum osobę co regeneruje lampy itp obiecane miałem ze bedą jak nowe i co ?? Paprochy zostawione miała byc polerka szkieł lub wymiana i co wróciły do mnie z polski i teraz tak : nowe odbłyśnik No ok są , jak wspomniałem paprochy porysowane i na dodatek zaczęły parować <onie> Jedna lampa nie powiem wyglada całkiem ale ta porysowana ?? I to miało byc jak pan napisało mi i mówił w gmail ze będzie jak nowa z salonu masakra !!!! Sam nie wiem co myśleć <hmm> <blee>
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 70 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-11-17, 20:52   

Panowie zaczynacie odbiegać od tematu... jesli chcecie wypowiadać się pozytywnie bądź negatywnie na temat danej firmy / osoby to jest na to odpowiedni dział :

http://www.a8team.pl/pole...zukuje-vf21.htm

_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Marcin2013 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: GQF + F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: D3
Pomógł: 33 razy
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1368
Skąd: SOsnowiec
Wysłany: 2017-05-03, 20:01   

Jakiś czas temu wsadziłem w doświetlanie zakrętów żarówki 55w i było wszystko ok. zadowolony efektem poszedłem dalej i zakupiłem H8 80w (coraz więcej tego) no i po upływie ok. miesiąca lipa przestał świecić lewy i prawy, żarówki oczywiście sprawdzane musiało się coś innego spalić ma ktoś jakieś pomysły ?
 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2891
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-03, 15:55   

PITER82 napisał/a:
Powiem tak ostatnio polecono mi na naszym forum osobę co regeneruje lampy itp obiecane miałem ze bedą jak nowe i co ?? Paprochy zostawione miała byc polerka szkieł lub wymiana i co wróciły do mnie z polski i teraz tak : nowe odbłyśnik No ok są , jak wspomniałem paprochy porysowane i na dodatek zaczęły parować <onie> Jedna lampa nie powiem wyglada całkiem ale ta porysowana ?? I to miało byc jak pan napisało mi i mówił w gmail ze będzie jak nowa z salonu masakra !!!! Sam nie wiem co myśleć <hmm> <blee>


dokonałeś wpisu na niepolecanych?
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.