Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
dziwne pytania od policji  
Autor Wiadomość
Rafelek 
Moje A8



Rocznik: 2010
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Rafał
Jeżdzę: A8 D4
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 96
Skąd: Bartoszyce
Wysłany: 2010-11-04, 22:02   

Jak miał 87/50 to nie mógł dostać 400zł i 8pkt.Maksymalnie 300zł i 6pkt.
 
 
colln 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 969
Skąd: P.T.
Wysłany: 2010-11-04, 23:26   

Kiedyś jestem na mieście obok mojego miejsca pracy, patrzę 2-ch szczyli maluje ścianę sprayem, podszedłem stanowczo i obu przytrzymałem, zadzwoniłem pod znany numer - oczywiście wielkim problemem okazało się by ktoś podjechał, najchętniej to żebym ich sam przyprowadził itp, więc już lekko podniesionym głosem zażądałem by zainterweniowali na niszczenie mienia. Po 25 minutach wyjechał patrol (dodam że miało to miejsce 500-600 metrów od głównego posterunku policji) - wylegitymowali mnie - mówię co się zdarzyło - pokazuje pomalowane ściany domów (same te odnowione gładkie psikali) pokazuje tych 2-ch i ich spraye - wiecie co powiedzieli niebiescy? Czy ja składam ..jak to się wyrazili skargę na to co się stało bo jak nie to oni nic do nich nie mają i mogą sobie iść :shock: :shock: :shock:
_________________
Z Audi były: A8 D2 2.8 A8 D3 3.7 A2 1.4 A8 D3 4.2 A4 B7 2.0PB A8 D3 3.0PB Obecnie A8 4.2 lift oraz A2
 
 
martab99 
Moje A8



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 157
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-11-05, 08:09   

Rafelek napisał/a:
Jak miał 87/50 to nie mógł dostać 400zł i 8pkt.Maksymalnie 300zł i 6pkt.


To może miał 97- rozmowę słyszałem kątem ucha. 400 zł i 8 pkt jestem pewien bo Policjant pisał stojąc obok ;)
_________________
Marcin

4WD + 1WD
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-05, 15:46   

Żyjemy w Ojczyźnie gdzie na straży prawa i porządku stoi POLICJA.
Ja bardzo szanuję ich pracę i szczerze współczuję "gówniarskich przezwisk" pod ich adresem.
Tępe komentarze pod adresem naszych policjantów na naszym forum są nie na miejscu i nie pasują tutaj........ale tak jak i w innych zawodach trafiają się odchyły od normy.Policjant to swój człowiek który ,ma rodzinę , kolegów i wystarczy ,że z nim rozmawiasz , jak dałeś ciała na drodze bądź wplątałeś się w jakieś ciemne interesy to trudno , trzeba zachować się jak mężczyzna....................chylę czoła przed tak stresującą pracą w różnych materiach pracy POLICJI od drogówki po dochodzeniówkę 8-)
ps. Tak trzymać Panowie Policjanci , porządek musi być :!:
 
 
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2010-11-05, 18:05   

Kolego glinka
Nie wiem o co Ci chodzi, ale wypisujesz jakieś bzdury na temat Policji, jakieś historyjki wyssane z palca w które nie bardzo chce mi się wierzyć.
Może ty masz jakieś kompleksy związane z tym zawodem? Może chciałeś być policjantem i Ci nie wyszło, a teraz wszyscy policjanci są dla Ciebie be be!
Nie wiem i mało mnie to interesuje czym kierujesz się jadąc na ten zawód.
To jest forum poświęcone samochodom, a nie policji i policjantom.
Ponadto chyba nie czytasz regulaminu. Jeśli się z Tobą nie zgodziłem i wyraziłem swoje zdanie, a Ty najeżdżasz na mnie i uprawiasz jakieś prywatne ,,wycieczki" pod moim adresem łamiesz regulamin.
Wypisujesz opinie na temat mojej inteligencji
, a poczytaj swój słowotok z pierwszego postu i zastanów się kto bezmyślnie bez jakiegokolwiek ładu i składu przelewa słowa na klawiaturę.
Po drugie obrażasz mnie, mówiąc, że ,,coś paliłem” .
Nie będę się z Tobą wdawał w dyskusję na temat metod i form pracy policji bo masz o tym mierne (jak widać) pojęcie, żeby nie powiedzieć dosadniej – Nie masz o tym zielonego pojęcia.
Przykro mi, ale moim partnerem do rozmów w tym temacie nie będziesz.
Piszesz, że nie znam się na leczeniu ludzi – masz rację, nie znam się i na ten temat się nie wypowiadam, a Ty nie masz pojęcia na temat pracy policji, więc również nie powinieneś wypowiadać się w tym temacie i w ogóle go nie poruszać.
Żeby nie zaogniać sytuacji proponuję zamknąć ten temat i więcej do niego nie wracać.
Ostatnio zmieniony przez SERGIO 2010-11-05, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
glinka 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: krzysztof
Jeżdzę: a8
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 195
Skąd: morąg
Wysłany: 2010-11-05, 19:33   

sergoio to ty zaczołes mi jechac ze zal ci takich wypowiedzi a to jakies historie o bliskich itd
nawet nie zapytałes dlaczego mam takie zdanie na ich temat . oczywiscie szanuje ich tak samo jak ich prace ale trafiają sie i hieny . przez ich prace stałem dwa razy przed sądem i dwa razy niewinnie a dlaczego? bo niemiałem sie jak wytłumaczyc brak dowodów z mojej strony raz za to ze gosc sobie cos uroił w głowie i kłamcy trzeba wierzyc drugi raz za to bo policja tak chciała całe szczęscie ze niewielkie kary miałem dało sie to jakos przezyc ile zdrowia przez to zjadłem zebys ty wiedział człowieku i ty mi sie teraz dziwisz? na sam ich widok zaczynam byc chory tym bardziej jesli wchodzi do mnie i zaczyna zadawac dziwne pytania jedna mysl mi sie wtedy nasuwa oo nie i znowu to samo
 
 
daro72 
Moje A8



Rocznik: 1994
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik CML
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 954
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-11-05, 22:10   

Dziś w radiu wypowiadał się gościu, że misiaczki złapali go na suszarkę. No i oczywiście zgadzał się ze wszystkim. Podczas wypisywania mandatu ci sami policjanci złapali następnego gostka też za prędkość ale najlepsze w tym wszystkim że nie zmierzyli mu prędkości tylko pokazali mu taką samą prędkość co poprzedniemu. Policjanci tłumaczyli się że tylko tych dwóch tak złapali. Według mnie to ilu oni na tą prędkość złapali to tylko oni wiedzą. Więc w policji czarne owce zdarzają się dość często.
_________________
Dążenie do doskonałości.
 
 
colln 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 969
Skąd: P.T.
Wysłany: 2010-11-05, 22:35   

SERGIO napisał/a:
Kolego Colln
Nie wiem o co Ci chodzi,


też nie wiem o co Tobie chodzi :-D
Jak już kogoś obsmarować publicznie to lepiej być pewnym kogo i za co?
Cały swój post napisałeś pod moim adresem np:

SERGIO napisał/a:
a Ty najeżdżasz na mnie i uprawiasz jakieś prywatne ,,wycieczki" pod moim adresem łamiesz regulamin.
Wypisujesz opinie na temat mojej inteligencji


SERGIO napisał/a:
Po drugie obrażasz mnie, mówiąc, że ,,coś paliłem”


SERGIO napisał/a:
poczytaj swój słowotok


Powiedzcie mi w której linijce tego postu obraziłem tego kolegę że takie teksty do mojej osoby :shock: :shock: :shock:
Proszę by każdy kto ma 2 minuty przeleciał ten wątek od początku (półtorej strony raptem) i sprawdził gdzie i co skierowałem ja colln obraźliwego pod adresem forumowicza SERGIO

TX
 
 
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2010-11-05, 22:53   

Przepraszam Cię kolego Colln przez pomyłkę i w pośpiechu wpisałem twój nick, chodziło mi o kolegę glinka, bo to między nami wyszła da dyskusja.
Jeszcze raz bardzo przepraszam i zaraz to sprostuję.

Proszę zakończmy te temat, bo na pewno do niczego dobrego ta dyskusja nie doprowadzi - temat służb mundurowych nie należy do przyjemnych i na pewno nie dojdziemy do porozumienia. Każdy z nas ma jakiś zawód i na pewno nie ucieszyłby się jeśli wrzucano by go do jednego worka z tymi dobrymi i złymi. Wróćmy do tematów które nas tu wszystkich przyciągnęły....
 
 
colln 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 969
Skąd: P.T.
Wysłany: 2010-11-05, 23:04   

SERGIO napisał/a:
Przepraszam kolego Colln


zapędziłeś się - ok :-D

PS. Ktoś ci pojechał po obcasach , nie unoś się nie karć go - tu są dorośli i inni doskonale widzą gdy ktoś zbacza z tematu nie trzeba imion przywoływać ;-)
_________________
Z Audi były: A8 D2 2.8 A8 D3 3.7 A2 1.4 A8 D3 4.2 A4 B7 2.0PB A8 D3 3.0PB Obecnie A8 4.2 lift oraz A2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.