Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
dziwne pytania od policji  
Autor Wiadomość
glinka 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: krzysztof
Jeżdzę: a8
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 195
Skąd: morąg
Wysłany: 2010-11-03, 20:54   dziwne pytania od policji

siedziałem sobie wczoraj w domu nagle dzwonek wyglądam a tam policja oczywiście z pytaniem czy to audi jest pana zdziwko mnie jebło :shock: odpowiedziałem ze tak pytam o co chodzi a policjant oglądając auto pyta czy dnia tego i tego byłem w okolicach mrągowa swiętej lipki i gdzies jeszcze wymienił kilka miejscowosci ja jeszcze bardziej zdziwiony bo nigdy tam nie byłem :shock: odpowiedziałem ze nie ze zdezorjentowanym usmiechem jeszcze raz pytam o co chodzi bo wiadomo ze jesli jakis mandacik to wreczają foty i tyle policjant odpowiedział ze jutro kolega zadzwoni do mnie i umówi sie na przesłuchanie nastepny dzien telefon ok godz 10 -00 pojechałem na komisariat wchodze i pytam ponownie co tam sie narobiło wiec policjant wyjasnia mi ze w tamtych okolicach policja zatrzymywała audi a 8 do kontroli a auto gaz i uciekło i policja zobaczyła tylko początek rej NOS wiec wychodzi na to ze teraz niewiedzą nawet kogo szukają więc trzeba trzepać wszystkich z rej . NOS tylko ciekawe jeszcze czy to na pewno a8 a nie a6 morze to taki znawca audiczek a z tymi oznakowaniami na masce jesli sie patrzy z około 15 metrów na znaczek a6 i a8 tak naprawde wtedy a6 wygląda jak a8 uroiło sie cis w głowie i koniec kogos trzeba ujebac tylko ciekawe na kogo padnie :?: tak więc panowie i panie przygotowac sie na to co ja chodzi oczywiscie o audi a8 zarejestrowane w ostrudzie pozdrawiam
 
 
pioter 
Master MOD



Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Piotr
Jeżdzę: S8 D2 AHC
Pomógł: 89 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1790
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2010-11-03, 21:05   

Mogło być jeszcze a8 d3 :mrgreen:
_________________
ex : A8 D2 95r 4.2
A8 D3 03 4.2
A8 D4 12 4.2TDI
 
 
glinka 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: krzysztof
Jeżdzę: a8
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 195
Skąd: morąg
Wysłany: 2010-11-03, 21:15   

no fakt jest jeszcze d3 :mrgreen: aale naasza policja sie nie poddaaaaje jak nie bedzie komu dowalic to kogos wylosoją :mrgreen:
 
 
tomekzabrze 
Moje A8


Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: S8 D2 340
Pomógł: 6 razy
Wiek: 40
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 306
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-11-03, 21:34   

ale aby cos robia i mysle wlasciciel ktory tak zrobil ze strachu sie przyzna:)
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5073
Skąd: Těšin
Wysłany: 2010-11-03, 22:40   

Kijanka go dogonić nie mogła ? Biedna.. :mrgreen: ;-)
_________________
Black Cars Matters
 
 
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2010-11-03, 23:12   

A może coś poważnego się stało, może kogoś napadli albo wywieźli, oni może nie znają numerów auta, ale pamiętają kierującego i wzywają różnych właścicieli i może trafią na tego właściwego.
Może nawet nie wiesz, że mają kogoś odciski palców zdjęte z miejsca przestępstwa i porównają je z tymi, które przesłuchiwany zostawił na długopisie którym dali mu podpisać protokół i wcale nie będzie musiał się do niczego przyznawać bo mu to poprostu udowodnią.
Niekoniecznie musieli mówić prawdę o powodzie dla którego cię wezwali, powiedzieli ci bajkę na odczepnego i tyle, a ty się teraz głowisz i śmiejesz jaka to policja głupia i na samochodach audi się nie zna, a może A2 szukają i pomylili z A8 bo podobne też cztery kółka mają.
Przecież w policji pracują same tłuki i jedynie o polonezach mają pojęcie.
Pytanie jak stałoby się coś złego komuś z Was albo Waszym bliskim niedaj Boże, to pewnie poszlibyście do warzywniaka po pomoc, bo na komisariat napewno nie, przecież tam sami nieudacznicy, nieroby i debile pracują.
Jak policja nic nie robi źle, bo nic nie robi, jak robią coś też źle, bo przecież czepiają się, wzywają, zawracają głowę i zawracają gitarę uczciwym ludziom, zamiast łapać bandytów. Zapomniałem jeszcze dodać, że żrą i przesiadują pod McDonaldem.
ŻĄL czytać takie wypowiedzi... :/
 
 
colln 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Artur
Jeżdzę: D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 969
Skąd: P.T.
Wysłany: 2010-11-03, 23:24   

SERGIO napisał/a:
przecież tam sami nieudacznicy, nieroby i debile pracują.


kwintesencja jak dla mnie

przyykład:
mam nagranie 10 minut w kolorze złodzieja u mnie w pracy - zgłaszam na komisariat - daję kopię nagrania na którym doskonale jak prezentera w dzienniku widać twarz, zachowanie, ubranie, wrost itp.
Co robi taki inteligentny mundurowy - pisze protokół - tak naprawdę pisze od razu w 2-ch egzemplarzach - myślicie, ze 1 dla mnie? Nie nie.. ten 2-gi to od razu to było umorzenie - więc nie powiem, że potrafią coś zrobić poza wystawieniem suszarki za krzakiem
 
 
Rafelek 
Moje A8



Rocznik: 2010
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Rafał
Jeżdzę: A8 D4
Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 96
Skąd: Bartoszyce
Wysłany: 2010-11-04, 00:39   

Sergio zapomniałeś dopisać że płacimy na nich podatki ;-)
 
 
pioter 
Master MOD



Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Piotr
Jeżdzę: S8 D2 AHC
Pomógł: 89 razy
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1790
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2010-11-04, 06:34   

SERGIO bez urazy ale dlaczego jest tyle (mówiąc delikatnie) niepochlebnych opinii o naszej policji ? Wystarczy zobaczyć ostatnie wiadomości żeby się przekonać że też się potrafią dobrze bawić w swojej szkole . Nikt nie jest idealny ale jak są na świeczniku to niech trzymają się zasady : nie bądź głupi nie daj się złapać .
_________________
ex : A8 D2 95r 4.2
A8 D3 03 4.2
A8 D4 12 4.2TDI
 
 
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2010-11-04, 08:53   

colln napisał/a:
mam nagranie 10 minut w kolorze złodzieja u mnie w pracy - zgłaszam na komisariat - daję kopię nagrania na którym doskonale jak prezentera w dzienniku widać twarz, zachowanie, ubranie, wrost itp.

A te debile zamiast wziąć szklaną kulę i na miejscu wykryć sprawcę to oni jakieś protokoły wypisują przecież W11 wykrywa zabójstwa w 45 minut
colln napisał/a:
Co robi taki inteligentny mundurowy - pisze protokół - tak naprawdę pisze od razu w 2-ch egzemplarzach - myślicie, ze 1 dla mnie? Nie nie.. ten 2-gi to od razu to było umorzenie

Co za idiota, przecież protokół przyjęcia ustnego zawiadomienia o wykroczeniu czy przestępstwie nie wykonuje się w dwóch egzemplarzach, a umarza się po wykonaniu niezbędnych czynności na zupełnie innym protokole i takowego Tobie na pewno się nie daje... !
pioter napisał/a:
SERGIO bez urazy ale dlaczego jest tyle (mówiąc delikatnie) niepochlebnych opinii o naszej policji ?

Mam nadzieję, że to nie pytanie retoryczne - a widziałeś żeby ktoś chwalił kogoś kto ciągle kara i wystawia mandaty? Przecież każdemu z nas Policja kojarzy się tylko z uciskiem i karami, a np. Straż Pożarna z ratowaniem życia i pomocą ? Taki jest wizerunek
pioter napisał/a:
Wystarczy zobaczyć ostatnie wiadomości żeby się przekonać że też się potrafią dobrze bawić w swojej szkole . Nikt nie jest idealny ale jak są na świeczniku to niech trzymają się zasady : nie bądź głupi nie daj się złapać .

No przecież to sensacja jest - a myślicie, że gdyby taka sama sytuacja powtórzyła się w szkole sióstr urszulanek to mówili by o tym w telewizji? Szczerze wątpię !
Uważam, że nie jest to odpowiednie miejsce na takie dyskusje, a co niektórzy nie powinni głośno wypowiadać swoich opinii bo to świadczy tylko o nich.
Nie mam zamiaru nikogo bronić, usprawiedliwiać czy tłumaczyć. Policjanci, kominiarze, stolarze i piekarze to tylko ludzie - jeśli coś zrobią źle mówi się głośno tylko o policjantach.
W polsce jest 200 tyś policjantów, żaden z nich nie jest doskonały, są lepsi i gorsi, niektórych to bym sam wypierdzielił z roboty bo się nie nadają, a znaleźli się w tej służbie przez pomyłkę, ale nie można przez kilka niewłaściwych osób wypowiadać się o całej policji negatywnie. W każdym stadzie znajdzie się czarna owca.
Inna sprawa jest taka, że większość z nas na takim forum anonimowo wypowiada się co nam ślina na język przyniesie, a pytanie ilu z nas powiedziałoby to wszystko takiemu policjantowi prosto w twarz że dla nas jest debilem, nierobem i idiotą :?:
W skrócie chodzi mi o to, że każdy ma prawo myśleć i robić jak uważa, ale nie zawsze można bezkrytycznie na forum wylewać swoje żale i opinie bo to po prostu nie wypada. Szczególnie na takim forum jak klub A8 - podobno elitarnymi limuzynami jeżdżą ludzie na wysokim poziomie !!!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dla mnie dyskusja w tym temacie jest zakończona. Na dyskusje o policji zapraszam na forum www.ifp.pl
 
 
raptor90 
Moje A8



Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 82
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-11-04, 13:04   

Ogólnie przyznam racje SERGIO bo wszyscy tak najeżdżają na policje wyzywają ich od najgorszych ale nie wiem za co. Mają taką prace i tyle, ktoś musi pilnować porządku. Wkurza mnie jak pełno gówniarstwa chodzi słucha tych hip-hopowych piosenek gdzie wyzywają policje od chuji, suk itp. Od małego maja już narzucone że policją trzeba gardzić. Może i zdarzają się ekscesy gdzie policja zareaguje źle i prosto mówią spaprze robotę ale tak się dzieje w każdym zawodzie, lekarz źle zdiagnozuje i ktoś umiera, konstruktor źle postawi hale, zawala się i są ofiary... Ale jakoś na te grupy zawodowe nie ma takiej agresji... Żyjemy w ciemnogrodzie i to tyle... Żal mi takich ludzi.
Pozdrawiam.
_________________

 
 
glinka 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: krzysztof
Jeżdzę: a8
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 195
Skąd: morąg
Wysłany: 2010-11-04, 13:27   

Cytat:
ale aby cos robia i mysle wlasciciel ktory tak zrobil ze strachu sie przyzna:)


oby tak było ze sie przyzna nie popieram ucieczek przed policją

SERGIO napisał/a:
A może coś poważnego się stało, może kogoś napadli albo wywieźli, oni może nie znają numerów auta, ale pamiętają kierującego i wzywają różnych właścicieli i może trafią na tego właściwego.


nic nie wykluczone może i tak było

SERGIO napisał/a:
Może nawet nie wiesz, że mają kogoś odciski palców zdjęte z miejsca przestępstwa i porównają je z tymi, które przesłuchiwany zostawił na długopisie którym dali mu podpisać protokół i wcale nie będzie musiał się do niczego przyznawać bo mu to poprostu udowodnią.
Niekoniecznie musieli mówić prawdę o powodzie dla którego cię wezwali, powiedzieli ci bajkę na odczepnego i tyle, a ty się teraz głowisz i śmiejesz jaka to policja głupia i na samochodach audi się nie zna, a może A2 szukają i pomylili z A8 bo podobne też cztery kółka mają.


ty jaki film oglądałes i co paliłleś z tymi odciskami to pojechałeś teraz, długopis :D :D

bajki to na dobranoc, ja nie stwierdzam ze jest głupia tylko ile przypadków jest takich ze ktos sie pomylił uroił sobie cos i tak ma byc jak on powiedział ile jest przypadków ze ludzie są karani za pomuwienia nie za dowody

SERGIO napisał/a:
Przecież w policji pracują same tłuki i jedynie o polonezach mają pojęcie.


a co ty na przykład masz pojęcie o leczeniu ludzi :?: tak samo nie wszyscy znają sie na samochodach

Cytat:
Pytanie jak stałoby się coś złego komuś z Was albo Waszym bliskim niedaj Boże, to pewnie poszlibyście do warzywniaka po pomoc, bo na komisariat napewno nie, przecież tam sami nieudacznicy, nieroby i debile pracują.


oto inteligentne pytanie padło


SERGIO napisał/a:
Jak policja nic nie robi źle, bo nic nie robi, jak robią coś też źle, bo przecież czepiają się, wzywają, zawracają głowę i zawracają gitarę uczciwym ludziom, zamiast łapać bandytów. Zapomniałem jeszcze dodać, że żrą i przesiadują pod McDonaldem.


to twoje zdanie

SERGIO napisał/a:
ŻĄL czytać takie wypowiedzi... :/


a co ciebie tak rozżaliło :?: i pamiętaj głową muru nie rozbijesz

[ Dodano: 2010-11-04, 13:34 ]
raptor90 napisał/a:
Ogólnie przyznam racje SERGIO bo wszyscy tak najeżdżają na policje wyzywają ich od najgorszych ale nie wiem za co. Mają taką prace i tyle, ktoś musi pilnować porządku. Wkurza mnie jak pełno gówniarstwa chodzi słucha tych hip-hopowych piosenek gdzie wyzywają policje od chuji, suk itp. Od małego maja już narzucone że policją trzeba gardzić. Może i zdarzają się ekscesy gdzie policja zareaguje źle i prosto mówią spaprze robotę ale tak się dzieje w każdym zawodzie, lekarz źle zdiagnozuje i ktoś umiera, konstruktor źle postawi hale, zawala się i są ofiary... Ale jakoś na te grupy zawodowe nie ma takiej agresji... Żyjemy w ciemnogrodzie i to tyle... Żal mi takich ludzi.
Pozdrawiam.


policja jest potrzebna i nie mam nic przeciwko wystarczy tylko pomyslec co by było gdyby nie oni ale mamy i takich jak pseudo policjanci
 
 
Marcin123 
Moje A8


Silnik cm3: 3700
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: marcin
Jeżdzę: d2
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 92
Skąd: radomsko
Wysłany: 2010-11-04, 19:50   

policjant to trudny zawod,panowie egzekwuja prawo a my te prawo lamiemy, jeden z nas przekroczy dozwolona predkosc kara,drugi kogos zabije kara,i tak zle i tak niedobrze.oczywiscie to sa dwa skrajne przypadki ale jak i w jednym i drugim przypadku bedziemy wku.....i,ze nas zlapali.a ktos lapac musi, jak kolega pisal wczesniej ze sa ludzie ktorzy sie nadaja do policji jak i ludzie ktorzy nie powinni sie tam znalezc i nie chodzi mi nawet o wyszkolenie danego policjanta a przede wszystkim o charakter. najgorsza kombinacja zly charakter czlowieka+policjant.pozdrawiam
 
 
artekk 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Arturo
Jeżdzę: A8
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 192
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2010-11-04, 20:23   

policjant policjantowi nierówny, jak w każdym zawodzie trafi się taki, który nie powinien tego zawodu wykonywać. Ale... ci z drogówki nie są fajni :) Nie dlatego, że wlepiają mandaty...

Z racji wykonywanego zawodu mam z drogówką często do czynienia, przeważnie w sytuacjach ekstremalnych. Panowie ci wyraźnie uważają się za lepszych od innych, wydaje im się, że są obdarzeni władzą absolutną. W pracy delikatnie mówiąc nie przemęczają się, najlepiej wychodzi im siedzenie w cieplutkim radiowozie z pracującym silnikiem.
_________________
Jest BMW E60 525dA na koksie. Ps: https://a6klub.pl
 
 
martab99 
Moje A8



Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 157
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-11-04, 20:31   

Tak czytam te wynurzenia niektórych i ręce mi opadają... :/

Jak to Polacy lubimy sobie ponarzekać- że Policja nic nie robi, że nigdy jej nie ma tam gdzie potrzeba itd. Ale jeśli już coś się dzieje a nam to nie w smak to później czytamy jak powyżej: "tłuki, nieroby itd"... :lol:

Jak to w życiu wszędzie- trafiają się "czarne owce", ale nie można oceniać całokształtu przez ich pryzmat. Czy wszyscy motocykliści to imbecyle bo kilku półmuzgów przeleciało między autami 200 km/h? Czy BMW to dresiarska marka bo kilkunastoletnie modele upodobali sobie panowie w luźnych strojach? Czy generalnie Audi to zawodne auta bo kiedyś ktos miał 2.5 TDI V6 i miał z nim kupę kłopotów?
Wystarczy tylko troszkę pomyślec...


P.S. Wczoraj w nocy jechałem do Zakopanego- noc, sucho, zero samochodów i oczywiście dwa razy halt: 96/50 km/h i 84/60 km/h. I co? I NIC :mrgreen: Bo Policjant to też w znakomitej większości normalny facet który widzi, że jeśli podchodzisz do niego normalnie, pogadasz o dupie Maryni, przeprosisz i rozumiesz co zrobiłeś nie tak da Ci żyć :)
I jak tak staliśmy i gadaliśmy, drugi zatrzymał jakieś Volvo: 87/50. Gość strasznie zburzony, że niemożliwe, że się chowają po krzakach zamiast coś pożytecznego robić, że chce legalizację radaru. I podpisał 400 zł i 8 pkt :D
_________________
Marcin

4WD + 1WD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.