Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A8 - OGÓLNA DYSKUSJA  
Autor Wiadomość
Kris W12 
Użytkownik


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 43
Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Września
Wysłany: 2018-01-18, 21:27   

Ja już se wolne załatwiłem na zlot. I nawet jak bym nie dostał wolnego to i tak bym przyjechał na weekend.
Z mojej strony Szacunek do organizatorów że swój czas poświęcają na organizacje zlotu.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-01-19, 09:06   

ja tym razem chętnie skocze nad morskie oko :) , ale kolumne znow sobie chyba odpuszcze :) przeciez mamy fajny parking :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2018-01-19, 12:51   

Preston81 napisał/a:
ale kolumne znow sobie chyba odpuszcze przeciez mamy fajny parking


noo, będziesz się sam integrował z prakingiem :D :P
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2018-01-19, 12:53   

CINEK napisał/a:
noo, będziesz się sam integrował z prakingiem :D :P

całą sobotę hotelowy parking tylko dla siebie :D
można bokami polatać :D
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-01-19, 14:36   

CINEK napisał/a:
noo, będziesz się sam integrował z prakingiem


spoko , mysle ze zakopane juz widzialo nasze 8 :) pod skocznią, i dla mnie nie ma to sensu skoro staniemy tam (czy gdziekolwiek indziej ) minie te pół godzinki i zwijamy sie na parking :D w sumie z parkingu na parking :D choc przypuszczam wiecej czasu zejdzie na odpalenie kolumny i parkowanie, niz sam pobyt w miejscu docelowym :D a i jeszcze trzeba angazowac policje , wynajac parking itp :) Chętnie was nagram (jak zdrowie i czas pozwoli) na wyjeździe i wjeździe na parking :)


ale liczy sie idea i wspolnie spedzony czas dla mnie pomysł bombastyczny no ale ja spie długo ;)
mam nadzieje ze na tym zlocie poznam kolejne osoby bo na ostatnim zlocie skupialem sie głównie na osobach ktore juz poznałem wczesniej


FOSS napisał/a:
całą sobotę hotelowy parking tylko dla siebie

rozumiem ze caly dzien bedziesz kolumne ustawial i przeprowadzal :D jesli tak no to caly dzien dla mnie rzeczywiscie <bezradny>
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2018-01-19, 16:07   

preston81 napisał/a:
spoko , mysle ze zakopane juz widzialo nasze 8 :) pod skocznią, i dla mnie nie ma to sensu skoro staniemy tam (czy gdziekolwiek indziej ) minie te pół godzinki i zwijamy sie na parking :D

Czytanie ze zrozumieniem się kłania - kilka postów wcześniej już o tymi pisałem :P

preston81 napisał/a:
FOSS napisał/a:
całą sobotę hotelowy parking tylko dla siebie

rozumiem ze caly dzien bedziesz kolumne ustawial i przeprowadzal :D jesli tak no to caly dzien dla mnie rzeczywiscie <bezradny>

Cały dzień to ja zamierzam spędził wyjątkowo zlotowo i motoryzacyjnie.... i nie będzie to na hotelowym parkingu.
Szczegóły udostępnimy zdecydowanie później ale jeżeli myślisz, że będzie to powtórka tego co było rok temu to już teraz mogę ci powiedzieć że się mylisz :P
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-01-19, 17:28   

FOSS napisał/a:
Szczegóły udostępnimy zdecydowanie później ale jeżeli myślisz, że będzie to powtórka tego co było rok temu to już teraz mogę ci powiedzieć że się mylisz


a no to czekam z niecierpliwością :D
choc na zeszły rok nie narzekam bardzo mi się podobało , a najlepsze było to że dziecko i małżonka choć źle się czuła też byli zadowoleni ze zlotu , i to że bedzie fajnie nie podlega dyskusji
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5073
Skąd: Těšin
Wysłany: 2018-01-19, 17:51   

preston81 napisał/a:
CINEK napisał/a:
noo, będziesz się sam integrował z prakingiem


spoko , mysle ze zakopane juz widzialo nasze 8 :) pod skocznią, i dla mnie nie ma to sensu skoro staniemy tam (czy gdziekolwiek indziej ) minie te pół godzinki i zwijamy sie na parking :D w sumie z parkingu na parking :D choc przypuszczam wiecej czasu zejdzie na odpalenie kolumny i parkowanie, niz sam pobyt w miejscu docelowym :D

W poprzednim roku było dość czasu, ja zdążyłem pogadać z PISIm, pojeść i jeszcze kolejką wyjechać :P
_________________
Black Cars Matters
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2018-01-21, 11:55   

preston81 napisał/a:
ja tym razem chętnie skocze nad morskie oko


Trzymam Cię za .... :D :D :D
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-01-21, 20:36   

dice111 napisał/a:
W poprzednim roku było dość czasu, ja zdążyłem pogadać z PISIm, pojeść i jeszcze kolejką wyjechać
ja w tym czasie zdazylem zjesc sniadanie , moze nie do konca bo pierwsze osoby juz zjezdzaly z powrotem :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2018-01-23, 11:34   

Przeniosłem z wątku zapisów na zlot bo tylko tu jest odpowiednie miejsce do prowadzenia takich dyskusji.

preston81 napisał/a:
nie naleza, sa sympatykami marki i modelu , zdaje mi sie ze takich osob w zeszlym roku bylo sporo i nikt nie robil problemu, ponadto sami mowiliscie na zlocie ze mile sa widziani wszyscy sympatycy, idac dalej kazdy ma zaplacic za siebie i te klubowe zrzutki i pobyt wiec w czym problem ?

Zlot Klub Audi A8 organizowany jest dla klubowiczów i właścicieli Audi A8.
Osobiście nie widzę w tym nic dziwnego.
Osoby towarzyszące to osoby towarzyszące - żona, dzieci, koleżanka/przyjacółka/kochanka, tata, mama - to chyba zrozumiałe.
Osoby postronne to osoby postronne.
Nie organizujemy wakacji, koloni czy wyjazdu integracyjnego dla każdego kto jest chętny.

preston81 napisał/a:
ponadto czytalem ze moze zgloszone osoby sa skuszone tanszym pobytem w fajnym miejscu CH***E PODEJSCIE Z WASZEJ STRONY panowie dziwie sie wam

Podejście jest takie jak powyżej i osobiście nie widzę w tym nic dziwnego.

Co roku jeżdżę na zloty z kolegami z forum Audi S/RS - nie przyjeżdżają tam osoby postronne w ogóle i wcale mnie to nie dziwi.

Spróbuj pojechać na zlot klubu SuperCars (czy jakoś tak się nazywają) gdzie masz same Lambo, Ferrari i tym podobne fury. Powiedz że miłośnikiem jesteś od lat ale nie masz takiego auta i przyjedziesz Focusem. Coś mi się wydaje że już pojechałeś.
Wg. mnie jedyna forma wycieczki w takim przypadku to fotel pasażera w jednym z klubowych Super Car'ów.

preston81 napisał/a:
... i zaraz zrobie tu odliczanie kto w zeszlym roku do klubu nie nalezal a byl , chcecie to zaraz zaczne ....

Zacznij odliczać - bardzo jestem ciekaw.

preston81 napisał/a:
nie kazdy ma podejscie Janusza Biznesu jak widze takie propagowane jest tutaj , informacje znajomym przekaze ze nei sa mile widziani bo nie maja A8 - dziekuje za takie podejscie organizatorom pozdrawiam - temat porusze na samym zlocie :) i prosze nie usuwac mi tych wiadomosci niech ta historia bedzie przestraga do zabierania znajomych na zloty a8 team :)

Trochę cię poniesła fantazja moim zdaniem i tyle.
Nie bardzo chyba rozumiesz ideę zlotu.

Nikt nie zabrania niczyim znajomym przyjechać do tego samego hotelu i w tym samym terminie ale zlot organizujemy tylko dla określonej grupy osób a nie dla każdego "z ulicy".
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-01-23, 11:59   

FOSS napisał/a:
nie dla każdego "z ulicy".


to po co wielkie wycieczki pod krokiew itp dla siebie samych ? czy dla innych ? ale wiem przeciez to na pokaz jacy jestesmy fajni no nie?

FOSS napisał/a:
Osoby towarzyszące to osoby towarzyszące - żona, dzieci, koleżanka/przyjacółka/kochanka, tata, mama - to chyba zrozumiałe.
to szwagier kuzyn brat nie ma miejsca - pamietam ze dla takich osob bylo miejsce i nikt problemu nie robil ba nawet koledzy byli bez 8 i ?
maslo maslane....osoba ktora zglosilem to przyjaciel rodziny rozumiem zeby fajnie wygladalo musze go przywiezc na kolanach ?
FOSS napisał/a:
Spróbuj pojechać na zlot klubu SuperCars

nie interesuja mnie takie zloty - nasz 1 zlot byl inny 2 tez szlo to w dobrym kierunku teraz hermetyczny mam nadzieje ze zadnych aut jak a8 tam nie zobacze skoro jestescie tacy restrykcyjni no chyba zeby byc w grupie wystarczy zalozyc konto na forum i wtedy jestes gosc ! co nie ? o co chodzi ? cyrk robicie jakis , a moze powinienem tu wkleic pare wiadomosci pw (screeny) zeby pokazac jacy jestescie naprawede wtedy sie oczka otworza i bedzie wiadomo kto z kim ma tu doczynienia ? i jaki poziom reprezentuje :)

[ Dodano: 2018-01-23, 12:05 ]
jeszcze dodam ze przed zaproszeniem owych osob zapytalem 1 z admoinow nie mial nic przeciw a teraz wyszlo co innego

[ Dodano: 2018-01-23, 12:21 ]
sorry za brak pl liter ,jestem w pracy poprawie jak wroce do domu chocby interpunkcje bo nie mam czasu wiec pisze ciagiem
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2018-01-23, 13:04   

preston81 napisał/a:
to po co wielkie wycieczki pod krokiew itp dla siebie samych ? czy dla innych ? ale wiem przeciez to na pokaz jacy jestesmy fajni no nie?

Cóż, jak sądzę zarówno dla samych siebie jak i dla innych aby się pokazać - ja ani z jednym nie mam problemu ani z drugim.

Jeżeli chcesz przeprowadzić całą genezę co stało u podstaw tego przejazdu to ja na to nie odpowiem bo rok temu tego nie organizowałem.

preston81 napisał/a:
maslo maslane....osoba ktora zglosilem to przyjaciel rodziny rozumiem zeby fajnie wygladalo musze go przywiezc na kolanach ?

No, najlepiej tak.

Odnoszę wrażenie, że próbujesz zakrzywiania czasoprzestrzeni aby inaczej przedstawić to co już napisałem.

Jesteś zarejestrowany na forum Audi A8/S8.
Jesteś właścicielem Audi A8/S8.
Prowadzimy dyskusję na forum Audi A8/S8.
Administracja forum na którym jesteś zarejestrowanym i czynnym użytkownikiem wzięła na swoje barki organizację zlotu dla właścicieli Audi A8/S8.
Założenia są jasne - organizujemy Zlot Klubu Audi A8 skierowany do właścicieli Audi A8/S8 aby spotkać się z innymi właścicielami Audi A8/S8, pogadać o samochodach, popatrzeć na inne auta, podpatrzeć na cudze modyfikacje, pochwalić się swoimi modyfikacjami itd. itp.

Nie organizujemy wczasów i kolonii dla osób nie związanych z naszym środowiskiem.
Osobiście nie widzę w tym nic dziwnego.

Czekam na listę osób "z ulicy" które były na poprzednim zlocie bo podobno było ich wiele.

preston81 napisał/a:
FOSS napisał/a:
Spróbuj pojechać na zlot klubu SuperCars

kogo teraz z siebie robisz superstarrrr? nei interesuja mnie takie zloty

Po pierwsze nikogo z siebie nie robię.
Po drugie nie posiadam ani Lambo, ani Ferrari i nie jestem w klubie SuperCars.
Napisałem to aby uzmysłowić pewien tok rozumowania ale chyba nie czytasz ze zrozumieniem.

preston81 napisał/a:
nasz 1 zlot byl inny 2 tez szlo to w dobrym kierunku teraz hermetyczny

Noi co roku może być inaczej.
Znalezienie złotego środka tak aby każda ze 120 osób była w pełni zadowolona jest bardzo trudne.
Jeżeli uważasz inaczej to czemu sam nie zorganizujesz takiego zlotu?

preston81 napisał/a:
mam nadzieje ze zadnych aut jak a8 tam nie zobacze skoro jestescie tacy restrykcyjni

A jak zobaczysz jakieś inne auto to co wtedy się wydarzy <hmm>

preston81 napisał/a:
no chyba zeby byc w grupie wystarczy zalozyc konto na forum i wtedy jestes gosc ! co nie ? o co chodzi ? cyrk robicie jakis , a moze powinienem tu wkleic pare wiadomosci pw (screeny) zeby pokazac jacy jestescie naprawede wtedy sie oczka otworza i bedzie wiadomo kto z kim ma tu doczynienia ? i jaki poziom reprezentuje :)

Ło dżizas, znowu jakiś wątek szpiegowsko/sensacyjno/komediowo/dramatyczny - araz pojawią się "taśmy prawdy" <boisie>
Zbierasz "haki" na ludzi? <faktycznie>

Nie wiem preston81 do czego dążysz.
Z jednej strony jawnie, pół roku przez zlotem już zapowiadasz że w żadnej wspólnej kolumnie na zlocie nigdzie nie jedziesz, co raczej nie jest zachowanie prospołecznym, a z drugiej strony masz pretensję, że nie chcemy zabierać na zlot osób "nie zrzeszonych".
No to kurna mamy być prospołeczni i otwarci na wszystko i wszystkich czy jednak mamy dyktować pewne sztywne zasady w naszej forumowej społeczności <hmm>

A tak w ogóle to ty jedziesz na Zlot Audi A8/S8 czy po prostu na weekend ze znajomymi połączony z jakąśtam imprezą motoryzacyjną?
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-01-23, 13:36   

w regulaminie nie ma definicji terminu "klubowicz" więc założenie konta przez Kazika czy Jole i przywitanie się czyni ich "klubowiczami" a tym samym uprawnia do udziału w Ogólnopolskim Zlocie na tych samych zasadach co reszta uczestników - to pewnie na myśli miał prestioniusz

rozumiem też pogląd Damiana na ten temat.... i przed czym chce się zabezpieczyć ale ta kwestia nie jest uregulowana w regulaminie co czyni ją w interpretacji dowolną <bezradny>
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-01-23, 13:39   

FOSS napisał/a:
Znalezienie złotego środka tak aby każda ze 120 osób była w pełni zadowolona jest bardzo trudne.
Jeżeli uważasz inaczej to czemu sam nie zorganizujesz takiego zlotu?


mysle ze kazdy jadacy tam i wypowiadajacy sie na te temat jakos kreuje ten zlot
jak bym si enie odezwal jakis czas temu jechalbys do slesina i w zeszlym roku i w tym ...

teraz odzywam sie ponownie znow widze bol d##y u niektorych / kopij wklej 2017 :) kazdy rok jest inny tak teraz nie bedzie padac bo jedziemy w czerwcu mi to serio odpowiada i miejsce i to co mamy tam robic do tej rozmowy wroce pozniej
FOSS napisał/a:
Zbierasz "haki" na ludzi? <faktycznie>
mam asa w rekawie
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.