Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Lakiernik Warszawa i okolice  
Autor Wiadomość
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-11-19, 13:49   

panton rozumiem ze zanim zaczną malowac twoj zderzak sprawdzisz im filtry i wszystko inne :)

- nie wygrasz TDF bo to hermetyczne środowisko :) które pomimo pieknego roweru i umiejetnosci cie nie dopusci do siebie

jak bym malował po całości to może tak 100% sie zgodze rozwazał bym malowanie w komorze, , ale nie jeden z dupy element w sumie jak dla mnie jak ktoś chce może se malować na księżycu w całkowitej próżni każdy robi co chce :) )) a efekt będzie taki jak Krzysztof napisał a w przypadku twojego i kazdego w sumie zderzaka dochodzi jeszcze sporo innych procesow ktore go zgnębią szybciej niz ustawa przewiduje chyba ze auto bedzie stac non top a nie latac, i malowanie na ksiezycu czy w komorze niczego tu nie zmieni bo to chyba najbardziej narazona czesc karoserii (co nie znaczy że nie można sobie życzyć malowania w komorze)


btw po co koles ma inwestowac w komore skoro daje rade ?, ma wywalic jak powiedziales 200k zeby zwracalo mu sie to 10 lat ? albo zeby zadowolic 1 super klienta co 1x na ruski rok przyjedzie pomalowac zderzak ? i tak bedzie szukal jak najtaniej bo nie chce jechac sobie do aso z 1 elementem?

no i jak by to bylo takie super oczywiste to nie myslisz ze nie mialbys teraz problemu ze znalezieniem komory bo kazdy by ja miał bo to takie opłacalne i wuhta polaków jezdzi co tydzien malowac auta w całości , setki prywatnych kolekcjonerów klasykow z prl w kolejkach do malowania ? :) no kurde szefie kraje ci sie pomylily chyba
:)

juz widze jaki horror przejdzie wykonawca :) good luck & have fun
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
VanDyke 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4700
Skrzynia: Quadra Track II
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Łukasz
Jeżdzę: Jeep Grand Cherokee
Pomógł: 11 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 783
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-19, 14:56   

preston81 napisał/a:
no i jak by to bylo takie super oczywiste to nie myslisz ze nie mialbys teraz problemu ze znalezieniem komory bo kazdy by ja miał bo to takie opłacalne i wuhta polaków jezdzi co tydzien malowac auta w całości , setki prywatnych kolekcjonerów klasykow z prl w kolejkach do malowania ? :) no kurde szefie kraje ci sie pomylily chyba


Maciuś, wystarczyło zapuścić macki informacyjne poza to forum i znalazł się odpowiedni człowiek. Więc już spokojna Twoja głowa :) Ma człowiek komorę i jakoś mu się to wszystko opłaca. To chyba ewenement w skali kraju.

Dla przypomnienia:

_________________
Kontakt: nick + @wp.pl
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-11-19, 15:07   

no własnie chce niech robi jak napisałem nawet na ksieżycu ale trzeba się wczytać troszeczkę , mogłeś walnąć swoje foto a nie obrabiac czyjegoś demota :) było by to bardziej etyczne

i jak byś doczytał to między wierszami pisałem tak :

"jak dla mnie jak ktoś chce może se malować na księżycu w całkowitej próżni każdy robi co chce :) "

"(co nie znaczy że nie można sobie życzyć malowania w komorze) "

oczekujesz tolerancji tylko w 1 stronę
jak erni pisał to i owo to był atak że nie ma racji i wyssane z palca argumenty (filtry, pyłki sryłki) w adwokata się bawisz ? nie bądź stronniczy...

odpłacam zazwyczaj tym samym moja metoda:)

[ Dodano: 2015-11-19, 15:45 ]
panton napisał/a:

speedcar5 napisał/a:
Panowie ja już nie raz poprawiałem po komorach


a czego to dowodzi? co to za argument?
podpowiem, że również wyprzedałem kolesi na rowerze co mieli sprzęt za 6k euro a mój jest za 3.5k - czego to dowodzi?



1. tego że d3 w dieslu strasznie spadlo w cenie
2. tego że tansze sposoby malowania często są lepsze
3. chcieli popatrzeć na twój tańszy egzemlarz i pośmiać się resztę drogi



oczywiscie zartuje bo znow myslący innaczej sie nie pokapują ....wiec piszę wprost

a tak na poważnie to nie podejrzewał bym nigdy że jezdzisz na rowerze :) tak na serio
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 13:16   

Na księzycu w tym pyle?? No cos ty to musi byc tylko na stacji kosmicznej na orbicie i w komorze bo pełno smieci w przestrzeni :)

Swoja droga musze sie zapytać czy tam gdzie swapuje ósemke maja jakąs komore której nie widziałem-boo pieknie pomalowane te projekty wychodzą :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.