Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
odnowienie lakieru, kloszy lamp, folie na szybach  
Autor Wiadomość
SERGIO 
Moje A8


Rocznik: 2007
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: DSG
Zasilanie: ON
Imię: SERGIO
Jeżdzę: VW PASSAT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 297
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2010-04-24, 21:47   

Ty wiesz swoje, a ja swoje i nie mam zamiaru Ciebie kolego do niczego przekonywać. Każdy z nas ma swoją PRAWDĘ:
a PRAWDY są dwie: CAŁA PRAWDA i GÓWNO PRAWDA, tylko górale mówią, że jeszcze jest trzecia: TYŻ PRAWDA. ;-)
Widocznie żyjemy w dwóch różnych krajach albo w stolicy są inne stacje diagnostyczne i inni funkcjonariusze policji.
A na marginesie byłem wczoraj na 2 stacjach diagnostycznych i diagności nie podzielali kolego Twojego zdania - dziwni jacyś.
Ciekawi mnie tylko, jak TWOJE AUTA spełniają opisywane przez Ciebie warunki przepuszczalności światła skoro fabrycznie przyciemnione szyby jeszcze bardziej przyciemniłeś?
Dokonałem wczoraj pomiaru na swoich oryginalnych szybach i wynik wyszedł: boczne przepuszczalność 71% przednia 74%. Myślę, że nawet jakbym nakleił zwykłą białą folię to spadłoby poniżej normy- ale sprzęt pewnie też mają jakiś inny, dziwny bo pewnie chiński.

Tak czy inaczej masz kolego FOSS rację i zgadzam się z Tobą w 100 %.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. Temat szyb jak dla mnie uważam za zakończony.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2010-04-24, 22:21   

SERGIO napisał/a:
Widocznie żyjemy w dwóch różnych krajach albo w stolicy są inne stacje diagnostyczne i inni funkcjonariusze policji.
A na marginesie byłem wczoraj na 2 stacjach diagnostycznych i diagności nie podzielali kolego Twojego zdania - dziwni jacyś.
Ciekawi mnie tylko, jak TWOJE AUTA spełniają opisywane przez Ciebie warunki przepuszczalności światła skoro fabrycznie przyciemnione szyby jeszcze bardziej przyciemniłeś?

Wybacz SERGIO ale chyba wogóle nie czytałeś tego co ja piszę stąd dyskusja się totalnie rozmija.
Nigdzie nie twierdziłem, że przyciemnione szyby w moich autach spełniają normy określone w przepisach więc nie wiem co próbujesz udowodnić :shock: :!:

:arrow: W pierwszych postach napisałeś, że przepisy zabraniają wogóle przyciemniania szyby przedniej czołowej i przednich bocznych a to jest nieprawda - potwierdzają to przepisy które później zacytowałeś i o to przez cały czas chodzi...
jeżeli piszesz, że przepisy zabraniają to wprowadzasz innych w błąd :!:

Czy Ty wogóle przeczytałeś przepisy które zamieściłeś w poprzednim poście :?:
Powiedz w którym miejscu jest napisane, że przyciemnianie jest wogóle zabronione :?: :!:

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś to ludzie na naszym forum jeżdżą nie tylko AUDI A8/S8 ale także innymi markami... i tak jak napisałem w poprzednim poście na naszym rynku wciąż jest wiele samochodów które fabrycznie wyjeżdżają z szybami białymi (bez przyciemnienia) - w nich przyciemnienie przednich bocznych szyb spokojnie mieści się w warunkach technicznych określonych zacytowanymi przez Ciebie przepisami a od firmy przyciemniającej dostaniesz wtedy odpowiedni certyfikat.

SERGIO napisał/a:
Dokonałem wczoraj pomiaru na swoich oryginalnych szybach i wynik wyszedł: boczne przepuszczalność 71% przednia 74%. Myślę, że nawet jakbym nakleił zwykłą białą folię to spadłoby poniżej normy- ale sprzęt pewnie też mają jakiś inny, dziwny bo pewnie chiński.

I co w tym dziwnego :?:
Z tego co napisałeś wnioskuję, że podjąłeś tą dyskusję nie czytając wogóle moich wcześniejszych wypowiedzi...
a tak się składa, że już wcześniej pisałem, że szyby fabrycznie przyciemnione już mają przepuszczalność światła na poziomie maksymalnym dopuszczonym przez przepisy i przyciemnianie takich grozi zabraniem dowodu rejestracyjnego (Twoje pomiary tylko potwierdziły moje słowa).

SERGIO, przeczytaj co napisałem tutaj (link ten wrzucałem już poprzednio: http://www.a8team.pl/topics10/1436,15.htm), potem skonfrontuj to z przepisami, diagnostami, policją i z kim tam jeszcze chcesz a potem ponownie zkomentuj moje wypowiedzi ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.