Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT, A8 "Cenzura", Stowarzyszenie - dyskusja  
Autor Wiadomość
Askenzz 

Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Adaśko
Jeżdzę: d2
Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2021-08-05, 12:28   

Panowie. Przecież kto jest organizatorem to tu widać jak na dłoni :P
Załozycielem stowarzyszenia pewnie też <boisie>
Pan Mewa dziwnym zrządzeniem losu dopina hotel i resztę tematów które już dawno temu były dopinane przez Cinka w tym samym hotelu.
Przypadek? Nie sądzę :]
120 od dorosłej osoby? Czy od każdego zlotowicza włącznie z dziecmi? Bo jak od każdego to może prezesowi styknie na obiecane zwroty za kamerzystę :P

Ps. Damian nie zapomnij o gadżetach klubowych, no chyba że wystawiłes je tak jak obiecałeś przed warsztat <papabuzi>
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-08-05, 12:46   

Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
1 dnia masz zorganizowana imprezę z dj i potańcówka, 3 gorące posiłki + zimna płyta + ciasto + napoje w opór zimne i gorące

Masz wstęp do strefy wellness. czyli kiedy chcesz bez dopłat basen jacuzzi siłownia i sauny.

2 dnia obiadokolacja

Wszystko jasne :)
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2021-08-05, 12:57   

Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
Oferta została dla nas przygotowana po rozmowach z hotelem. Stad 400zl/oś ale jak ZAPEWNE PRZECZYTALISCIE to negocjacje trwają dlatego żadne pieniądze nie są jeszcze zbierane

Negocjacje? Piszesz kolego że organizujesz zlot OGÓLNOPOLSKI... To dość mocno brzmiące hasło i robi wrażenie.. zlot ma się odbyć praktycznie za miesiąc i kilka dni.. rozumiem różnice w cenie 20zlotych.. 50zlotych.. a nie 300 złotych na dobie biorąc pod uwagę 2 osoby dorosłe <faktycznie> to o jakich negocjacjach ty teraz piszesz skoro rzucona juz jest w temacie zapisowym kwota 400 od łebka za dobe <boisie> to coś tu jest nie halo skoro dzwonisz do hotelu dziś i masz pokoj 2 osobowy za połowę tego co Wy "wynegocjowaliście" ?? i jak na razie widzę dmuchanie balonika wśród fake kont które się zapisały.. kto to jest zapytam?? Pomijam Farmera bo chłopa znam i jest prawdziwy.. Wystarczy spojrzeć na daty kiedy się te konta pojawiły na Forum. Przypadek że z Warszawy obydwa? Hehe... <fujarka> Dawno mnie tu nie było, co nie znaczy że mam uśpioną czujność... Takich kont nie usuwa nasz Papa Smerf, tylko się blokuje tych niewygodnych?
Do Ciebie "Organizatorze" mam dwie rzeczy.. odpowiedz mi na moje pytanie: jak została wydzielona kwota tegorocznego wpisowego 120zł według jakich kryteriów bo mi nie odpowiedziałeś i przypomnij mi się na jakim ogólnopolskim zlocie byłeś bo cię nie kojarzę, a piszesz w swoich postach jakbyś był.
_________________

 
 
Audi/A8/D2/4.2/ 

Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 34
Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Warsaw
Wysłany: 2021-08-05, 13:09   

AMSTAFF napisał/a:
Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
Oferta została dla nas przygotowana po rozmowach z hotelem. Stad 400zl/oś ale jak ZAPEWNE PRZECZYTALISCIE to negocjacje trwają dlatego żadne pieniądze nie są jeszcze zbierane

Negocjacje? Piszesz kolego że organizujesz zlot OGÓLNOPOLSKI... To dość mocno brzmiące hasło i robi wrażenie.. zlot ma się odbyć praktycznie za miesiąc i kilka dni.. rozumiem różnice w cenie 20zlotych.. 50zlotych.. a nie 300 złotych na dobie biorąc pod uwagę 2 osoby dorosłe <faktycznie> to o jakich negocjacjach ty teraz piszesz skoro rzucona juz jest w temacie zapisowym kwota 400 od łebka za dobe <boisie> to coś tu jest nie halo skoro dzwonisz do hotelu dziś i masz pokoj 2 osobowy za połowę tego co Wy "wynegocjowaliście" ?? i jak na razie widzę dmuchanie balonika wśród fake kont które się zapisały.. kto to jest zapytam?? Pomijam Farmera bo chłopa znam i jest prawdziwy.. Wystarczy spojrzeć na daty kiedy się te konta pojawiły na Forum. Przypadek że z Warszawy obydwa? Hehe... <fujarka> Dawno mnie tu nie było, co nie znaczy że mam uśpioną czujność... Takich kont nie usuwa nasz Papa Smerf, tylko się blokuje tych niewygodnych?
Do Ciebie "Organizatorze" mam dwie rzeczy.. odpowiedz mi na moje pytanie: jak została wydzielona kwota tegorocznego wpisowego 120zł według jakich kryteriów bo mi nie odpowiedziałeś i przypomnij mi się na jakim ogólnopolskim zlocie byłeś bo cię nie kojarzę, a piszesz w swoich postach jakbyś był.


:D dobrze ze jesteś czujny, to jeszcze naucz się czytać ze zrozumieniem
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2021-08-05, 13:20   

Cytat:
dobrze ze jesteś czujny, to jeszcze naucz się czytać ze zrozumieniem

Odpowiesz na te 3 proste pytania?
_________________

 
 
Audi/A8/D2/4.2/ 

Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 34
Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Warsaw
Wysłany: 2021-08-05, 13:25   

Krzysiek-1984 napisał/a:
Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
Przez takie osoby jak bartez ponton i Ty Krzysiek cały temat odbiega od wlasciwego kierunku. Poza wasza ukryta pasywna agresja nie wnieśliście nic do tematu. Już od 2

Po pierwsze pokaż mi gdzie tu jest agresja???Po drugie:jesteś organizatorem????Pytania są kierowana do pana Karola.Nie do Ciebie.Więc jakim prawem wypowiadasz się za organizatora????


przecież nie jestem organizatorem i żadnych informacji nie mogę przekazywać
 
 
Krzysiek-1984 

Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: Audi A8 D2
Wiek: 39
Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 35
Skąd: Turek
Wysłany: 2021-08-05, 13:48   

Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
Krzysiek-1984 napisał/a:
Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
Przez takie osoby jak bartez ponton i Ty Krzysiek cały temat odbiega od wlasciwego kierunku. Poza wasza ukryta pasywna agresja nie wnieśliście nic do tematu. Już od 2

Po pierwsze pokaż mi gdzie tu jest agresja???Po drugie:jesteś organizatorem????Pytania są kierowana do pana Karola.Nie do Ciebie.Więc jakim prawem wypowiadasz się za organizatora????


przecież nie jestem organizatorem i żadnych informacji nie mogę przekazywać

<okok> <okok> <okok> <brawo>
Pan Karol jest organizatorem więc niech sie ustosunkuje do powyższych pytań.

Proszę publicznie administrację aby kolegów PANTON i BARTEZ83 o ich przywrócenie.Bo zostali bezpodstawnie zbanowani. Tą prośbę kieruje też do Andrzeja (DOC).
 
 
PiotraSn3Q 

Rocznik: 1989
Silnik cm3: 0,0
Skrzynia: asasasas
Zasilanie: ON
Imię: Inne
Jeżdzę: Złom
Wiek: 113
Dołączył: 31 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-08-05, 16:35   

Krzysiek-1984
Chciałbym tylko wspomnieć że zlot jest organizowany przez stowarzyszenie Audi A8 Klub Polska - zakładam że wiesz o tym że aby założyć stowarzyszenie musisz mieć kilka osób ze sobą bo samemu nic nie założysz poza kontem na forum i FB. Skoro już wydedukowane zostało że Karol jest organizatorem może pomyślicie nad kolejną zagadką kto z nim to organizuje? Zamiast mówić innym aby się nie wypowiadali za Karola.
To że sam mam konto na forum od kilku dni nie znaczy że nie wiem nic na temat zlotów.
Konta wcześniej nie miałem bo nie potrzebowałem. I co z tego, według niektórych na tym forum to kolejne Fake konto....
Btw. czytając z zrozumieniem 400zł to koszt hotelu na 3 dni nie za dobę.
Sam sprawdzałem ceny tego hotelu i da się to ogarnąć samemu taniej szkoda tylko że nikt tu nie wspomniał o tym ile rzeczy jest za free w tej cenie. Ale co tam sam parking też wystarczy... no właśnie miejsce na parkingu dla członków zlotu też kosztuje. Chyba że chcecie ustawiać się wszyscy losowo między innymi autami.
Co do negocjacji skoro trwają to można zaczekać na konkretne info, nikt tu nie napisał że to 400 zł to stała kwota.
Ale co ja tam wiem...
_________________
"Stworzony po to żeby rzeźbić"
 
 
dgasek 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: D2
Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-08-05, 19:09   

Cześć.
Mam chwilę dłużej konto, też z Wawy ale się wypowiem: byłem w Jastrzębiej, może nie było idealnie, ale ktoś się chciał zintegrować, kogoś poznać i zajrzeć do ciekawej furki to miał okazję. Czepiacie się tego drona i że trzeba było za hamburgera zapłacić, a później dziadki na FB mówią że tu dziady wsadzają 1.9tdi do a8.
Karola znam ze złotów warszawskich i za każdym razem jakiś inny pomysł i człowiekowi się chce, także dajcie mu szansę.
Nic w tym kraju nie ma za darmo, zwłaszcza teraz, ale po stówce za nocleg to chyba nie dramat.
Damiana (FOSSa) też znam i jak czytałem ile to zarobił na fakturach za nocleg to śmiech mnie ogarnia. Jakoś przez dwa lata nie było chętnych na zajęcie się.

Pozdr
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2021-08-06, 13:14   

Niniejszym informuję, że wątek został wyczyszczony z wszelkich wypowiedzi nie na temat i niezgodnych z Regulaminem Forum, w szczególności w pkt. 3, 4, 5, 9.
Informuję również, że wszelkie następne wypowiedzi nie dotyczące bezpośrednio tematu Zlotu 2021 i niezgodne z Regulaminem Forum również będą usuwane.
Dyskusje personalne, zgodnie z Regulaminem, należy prowadzić na PW.
Dyskusje w innych tematach niż Zlot 2021 należy prowadzić w innych wątkach.
Pozdrawiam, FOSS
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Audi/A8/D2/4.2/ 

Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 34
Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Warsaw
Wysłany: 2021-08-06, 14:18   

Wczoraj rozmawialiśmy z Hotelem nt ceny i skąd takie coś na bookingu.
Na bookingu, a i owszem, można sobie kupić dokładnie ten weekend za jakieś 500+ dla dwóch osób ale...

-Na booking sa pokoje standrad, nasze pokoje są pokojami komfort
-Na booking są tylko śniadania a dla nas została przygotowana oferta w cenie której mamy śniadania, obiad, kolacje, kolację połączoną z wieczorną uroczystą imprezą na której są rozpisane 3 gorące posiłki + posiłek na zimno + napoje + oprawa muzyczna z DJ'em.
(w dniu 2 tutaj wciąż nie zdecydowaliśmy czy wolimy jedna obiadokolacje czy podział na obiad i kolacje, przychylamy się bardziej do opcji drugiej. Jeszcze do zdecydowania)
-oferta na bookingu jest płatna z góry 100% i bezzwrotna więc jak się ktoś rozmyśli to hajs przepadł. U nas tego nie ma i podejrzewam że nawet jak ktoś tak po prostu nie przyjedzie, z przyczyn różnych, to jakąś część kasy na pewno mu oddadzą, np. za posiłki.

Większość tego została napisana przy ogłoszeniu zlotu.

UWAGA!! Ważne info!!

BONY TURYSTYCZNE
jest taka możliwość aby ludzie mogli sobie takie bony rozliczyć.
Warunek konieczny to oczywiście dziecko na zlocie, najlepiej to na które ten bon jest przyznany.
My takiej wpłaty nie mamy jak przyjąć. To hotel może rozliczyć bon torystyczny bezpośrednio z gościem hotelowym. Temat ROZLICZENIA bonów będzie jeszcze kontynuowany z Hotelem. Na pewno mają już jakieś doświadczenie i metody rozliczeń bonów w takich sytuacjach jak zloty czy ewenty.

Hotel jest bardzo przyjazny i idzie na rękę w wielu kwestiach.

W najbliższym czasie odpowiemy na resztę Waszych pytań.
Pozdrawiam
 
 
Doc 



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 2.7
Skrzynia: Manual
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A6 C6
Wiek: 46
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2021-08-06, 15:45   

Cześć.

Rozmawiając z wieloma osobami z forum A8TEAM.PL nie ma możliwości umieszczania innych stron, linków, domen. Jest regulamin na forum którego trzeba przestrzegać.

Cytat:

(...)

22. W dziale pt: "Zloty, spoty i grupy lokalne" :
a) zabrania sie umieszczania tematów i postów nie związanych stricte z tematyką lokalną. Wszelkie tematy techniczne, czy też nielokalne powinny znajdować się w odpowiednim ku temu dziale w otwartej, ogólnej części forum. Organizacja spotów i zlotów ogólnopolskich, innych niż lokalne możliwa jest tylko za zgodą i widzą administracji.
b) moderatorzy i administratorzy mają pełne prawo moderacji działu "Spoty, zloty i grupy lokalne".
c) opiekun działu, któremu rangę taką nadaje administracja forum, ma prawo do równoległej moderacji wraz z grup moderatorów. Uprawnienia jednak, otrzymuje tylko dla swojego działu, czyt. grupy lokalnej. Administracja zastrzega sobie prawo do odebrania uprawnień moderatora i rangi opiekunowi.
d) w dziale tym obowiązuje używanie tagów w tytułach tematów. Tagi to nazwy miast w kwadratowych nawiasach. Przykład:
[Warszawa] Spot 23.05.2009 w centrum
[Poznań] Grill nad jeziorkiem
[Gdańsk] Impreza maniaków A8team.pl
[Pipidówki dolne] Zlot 13.12.3008
[Łódź] Większe Kontrole policji

23. Zabrania się reklamowania serwisów, stron internetowych, portali, klubów i wszelkich przedsięwzięc konkurencyjnych na forum Klubu A8team.pl bez zezwolenia administracji.


Umieszczania informacji o nowym ogólnopolskim zlocie VI jest (był) niezgodne z regulaminem dla usera: MeWaPKP.

Chciałem również podziękować za pełnioną funkcje Damiana "Foss'a" do dnia dzisiejszego, ale z przyczyn nie dogadywania sie zmuszony byłem odebrać mu tą funkcję.

Od dzisiaj nowym, drugim administratorem jest Marek "marekp750". https://a8team.pl/profiles/2306.htm

Na koniec Klubowicze... userzy: Łukasz "PANTON" i Bartek "BARTEZ83" zostali odblokowani podczas ostrzeżenia wysłanego przez "Foss'a."

Pozdrawiam.
_________________
2009-04-28 godzina 21:40 - założyciel forum A8Team.PL. Ps: Polecam iParts.pl
 
 
Krzysiek-1984 

Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: Audi A8 D2
Wiek: 39
Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 35
Skąd: Turek
Wysłany: 2021-08-06, 16:05   

Doc napisał/a:
Cześć.

Rozmawiając z wieloma osobami z forum A8TEAM.PL nie ma możliwości umieszczania innych stron, linków, domen. Jest regulamin na forum którego trzeba przestrzegać.

Cytat:

(...)

22. W dziale pt: "Zloty, spoty i grupy lokalne" :
a) zabrania sie umieszczania tematów i postów nie związanych stricte z tematyką lokalną. Wszelkie tematy techniczne, czy też nielokalne powinny znajdować się w odpowiednim ku temu dziale w otwartej, ogólnej części forum. Organizacja spotów i zlotów ogólnopolskich, innych niż lokalne możliwa jest tylko za zgodą i widzą administracji.
b) moderatorzy i administratorzy mają pełne prawo moderacji działu "Spoty, zloty i grupy lokalne".
c) opiekun działu, któremu rangę taką nadaje administracja forum, ma prawo do równoległej moderacji wraz z grup moderatorów. Uprawnienia jednak, otrzymuje tylko dla swojego działu, czyt. grupy lokalnej. Administracja zastrzega sobie prawo do odebrania uprawnień moderatora i rangi opiekunowi.
d) w dziale tym obowiązuje używanie tagów w tytułach tematów. Tagi to nazwy miast w kwadratowych nawiasach. Przykład:
[Warszawa] Spot 23.05.2009 w centrum
[Poznań] Grill nad jeziorkiem
[Gdańsk] Impreza maniaków A8team.pl
[Pipidówki dolne] Zlot 13.12.3008
[Łódź] Większe Kontrole policji

23. Zabrania się reklamowania serwisów, stron internetowych, portali, klubów i wszelkich przedsięwzięc konkurencyjnych na forum Klubu A8team.pl bez zezwolenia administracji.


Umieszczania informacji o nowym ogólnopolskim zlocie VI jest niezgodne z regulaminem.

Chciałem również podziękować za pełnioną funkcje Damiana "Foss'a" do dnia dzisiejszego, ale z przyczyn nie dogadywania sie zmuszony byłęm odebrać mu tą funkcje.

Od dzisiaj nowym, drugim administratorem jest Marek "marekp750". https://a8team.pl/profiles/2306.htm

Na koniec Klubowicze... userzy: Łukasz "PANTON" i Bartek "BARTEZ83" zostali odblokowani podczas ostrzeżenia wysłanego przez "Foss'a."

Pozdrawiam.

<brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo> <brawo>
 
 
Lechu 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tipronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Xxx
Jeżdzę: D2
Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 666
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2021-08-06, 16:12   

Ale pieniądze to mógłby FOSS oddać, te co wisi z wpisowego
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5073
Skąd: Těšin
Wysłany: 2021-08-06, 16:17   

Oficjalnie A8 "Cenzura" (czy A8 Warsaw Divison) nie ma nic wspólnego z A8 Team. Samo stowarzyszenie również nie zostało pod patronatem, czy nawet wiedzą Andrzeja założone. Nikt oczywiście nikomu nie zabrania bycia członkiem zarówno forum jak i stowarzyszenia (a na pewno nie ze strony A8 Team), ale o tym, że ów zostało założone (czy to tylko w celu organizacji zlotów, czy czegoś więcej) Administracja (poza Damianem) i Moderatorzy nie zostali poinformowani.
Oficjalnie zlot jest organizowany przez Stowarzyszenie Karola i jako taki informację o nim jak najbardziej można by podlinkować tutaj za zgodą Andrzeja, ale sama organizacja oraz zapisy powinny być prowadzone już pod egidą A8 "Cenzura". Taka zgoda nie została udzielona, nie toczyły się żadne dyskusję ze stroną A8 Team na ten temat (pomijam tutaj temat zakupu forum z DB), dlatego tez A8 Team nie bierze żadnej odpowiedzialności za to spotkanie.
Z racji obecnej sytuacji i powstałego zamieszania temat do dyskusji zostawiam, aczkolwiek wszelkie informacje dotyczące samego zlotu i zapisów powinny mieć miejsce na portalu Karola do czasu ewentualnej akceptacji Administracji A8 Team.
_________________
Black Cars Matters
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.