Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT, A8 "Cenzura", Stowarzyszenie - dyskusja  
Autor Wiadomość
eed 
Moje A8


Rocznik: 2011
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Piotr
Jeżdzę: A8L D4
Wiek: 44
Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 223
Skąd: Gryfino - Aukra
Wysłany: 2021-08-06, 16:33   

Doc napisał/a:
Cześć.

Rozmawiając z wieloma osobami z forum A8TEAM.PL nie ma możliwości umieszczania innych stron, linków, domen. Jest regulamin na forum którego trzeba przestrzegać.

Cytat:

(...)

22. W dziale pt: "Zloty, spoty i grupy lokalne" :
a) zabrania sie umieszczania tematów i postów nie związanych stricte z tematyką lokalną. Wszelkie tematy techniczne, czy też nielokalne powinny znajdować się w odpowiednim ku temu dziale w otwartej, ogólnej części forum. Organizacja spotów i zlotów ogólnopolskich, innych niż lokalne możliwa jest tylko za zgodą i widzą administracji.
b) moderatorzy i administratorzy mają pełne prawo moderacji działu "Spoty, zloty i grupy lokalne".
c) opiekun działu, któremu rangę taką nadaje administracja forum, ma prawo do równoległej moderacji wraz z grup moderatorów. Uprawnienia jednak, otrzymuje tylko dla swojego działu, czyt. grupy lokalnej. Administracja zastrzega sobie prawo do odebrania uprawnień moderatora i rangi opiekunowi.
d) w dziale tym obowiązuje używanie tagów w tytułach tematów. Tagi to nazwy miast w kwadratowych nawiasach. Przykład:
[Warszawa] Spot 23.05.2009 w centrum
[Poznań] Grill nad jeziorkiem
[Gdańsk] Impreza maniaków A8team.pl
[Pipidówki dolne] Zlot 13.12.3008
[Łódź] Większe Kontrole policji

23. Zabrania się reklamowania serwisów, stron internetowych, portali, klubów i wszelkich przedsięwzięc konkurencyjnych na forum Klubu A8team.pl bez zezwolenia administracji.


Umieszczania informacji o nowym ogólnopolskim zlocie VI jest (był) niezgodne z regulaminem dla usera: MeWaPKP.

Chciałem również podziękować za pełnioną funkcje Damiana "Foss'a" do dnia dzisiejszego, ale z przyczyn nie dogadywania sie zmuszony byłem odebrać mu tą funkcję.

Od dzisiaj nowym, drugim administratorem jest Marek "marekp750". https://a8team.pl/profiles/2306.htm

Na koniec Klubowicze... userzy: Łukasz "PANTON" i Bartek "BARTEZ83" zostali odblokowani podczas ostrzeżenia wysłanego przez "Foss'a."

Pozdrawiam.



I bardzo dobrze, jeszcze pieniądze niech Foss odda z wpisowego za V zlot
_________________

 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2021-08-06, 16:35   

Doc napisał/a:
Cześć.

Rozmawiając z wieloma osobami z forum A8TEAM.PL nie ma możliwości umieszczania innych stron, linków, domen. Jest regulamin na forum którego trzeba przestrzegać.

Cytat:

(...)

22. W dziale pt: "Zloty, spoty i grupy lokalne" :
a) zabrania sie umieszczania tematów i postów nie związanych stricte z tematyką lokalną. Wszelkie tematy techniczne, czy też nielokalne powinny znajdować się w odpowiednim ku temu dziale w otwartej, ogólnej części forum. Organizacja spotów i zlotów ogólnopolskich, innych niż lokalne możliwa jest tylko za zgodą i widzą administracji.
b) moderatorzy i administratorzy mają pełne prawo moderacji działu "Spoty, zloty i grupy lokalne".
c) opiekun działu, któremu rangę taką nadaje administracja forum, ma prawo do równoległej moderacji wraz z grup moderatorów. Uprawnienia jednak, otrzymuje tylko dla swojego działu, czyt. grupy lokalnej. Administracja zastrzega sobie prawo do odebrania uprawnień moderatora i rangi opiekunowi.
d) w dziale tym obowiązuje używanie tagów w tytułach tematów. Tagi to nazwy miast w kwadratowych nawiasach. Przykład:
[Warszawa] Spot 23.05.2009 w centrum
[Poznań] Grill nad jeziorkiem
[Gdańsk] Impreza maniaków A8team.pl
[Pipidówki dolne] Zlot 13.12.3008
[Łódź] Większe Kontrole policji

23. Zabrania się reklamowania serwisów, stron internetowych, portali, klubów i wszelkich przedsięwzięc konkurencyjnych na forum Klubu A8team.pl bez zezwolenia administracji.


Umieszczania informacji o nowym ogólnopolskim zlocie VI jest (był) niezgodne z regulaminem dla usera: MeWaPKP.

Chciałem również podziękować za pełnioną funkcje Damiana "Foss'a" do dnia dzisiejszego, ale z przyczyn nie dogadywania sie zmuszony byłem odebrać mu tą funkcję.

Od dzisiaj nowym, drugim administratorem jest Marek "marekp750". https://a8team.pl/profiles/2306.htm

Na koniec Klubowicze... userzy: Łukasz "PANTON" i Bartek "BARTEZ83" zostali odblokowani podczas ostrzeżenia wysłanego przez "Foss'a."

Pozdrawiam.

Serdecznie dziękuję Panie Andrzeju.W końcu ktoś utarł nosa panu Damiankowi.
Bo z tego forum zrobił swoje prywatny folwark.Za dużo się tu panoszył.I banował klubowiczów
według własnego uznania.
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2021-08-06, 16:42   

Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
Wczoraj rozmawialiśmy z Hotelem nt ceny i skąd takie coś na bookingu.
Na bookingu, a i owszem, można sobie kupić dokładnie ten weekend za jakieś 500+ dla dwóch osób ale...

-Na booking sa pokoje standrad, nasze pokoje są pokojami komfort
-Na booking są tylko śniadania a dla nas została przygotowana oferta w cenie której mamy śniadania, obiad, kolacje, kolację połączoną z wieczorną uroczystą imprezą na której są rozpisane 3 gorące posiłki + posiłek na zimno + napoje + oprawa muzyczna z DJ'em.
(w dniu 2 tutaj wciąż nie zdecydowaliśmy czy wolimy jedna obiadokolacje czy podział na obiad i kolacje, przychylamy się bardziej do opcji drugiej. Jeszcze do zdecydowania)
-oferta na bookingu jest płatna z góry 100% i bezzwrotna więc jak się ktoś rozmyśli to hajs przepadł. U nas tego nie ma i podejrzewam że nawet jak ktoś tak po prostu nie przyjedzie, z przyczyn różnych, to jakąś część kasy na pewno mu oddadzą, np. za posiłki.

Większość tego została napisana przy ogłoszeniu zlotu.

UWAGA!! Ważne info!!

BONY TURYSTYCZNE
jest taka możliwość aby ludzie mogli sobie takie bony rozliczyć.
Warunek konieczny to oczywiście dziecko na zlocie, najlepiej to na które ten bon jest przyznany.
My takiej wpłaty nie mamy jak przyjąć. To hotel może rozliczyć bon torystyczny bezpośrednio z gościem hotelowym. Temat ROZLICZENIA bonów będzie jeszcze kontynuowany z Hotelem. Na pewno mają już jakieś doświadczenie i metody rozliczeń bonów w takich sytuacjach jak zloty czy ewenty.

Hotel jest bardzo przyjazny i idzie na rękę w wielu kwestiach.

W najbliższym czasie odpowiemy na resztę Waszych pytań.
Pozdrawiam

I super, teraz cena jest jasna :)
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2021-08-06, 17:13   

Doc napisał/a:
Od dzisiaj nowym, drugim administratorem jest Marek "marekp750

<brawo> <brawo> <brawo>
Doc napisał/a:
Łukasz "PANTON" i Bartek "BARTEZ83" zostali odblokowani
<brawo> <brawo> <brawo>

Może teraz Forum wróci do normalności sprzed lat.. i stara gwardia tu powróci.. by ponownie cieszysz się tym Forum ;)
_________________

 
 
Farmer73 

Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: Nowe Skalmierzyce k. Kalisza
Wysłany: 2021-08-06, 17:22   

No i co? Cisza. Kto chętny wobec tych realiów na organizację kolejnego Ogólnopolskiego Zlotu?. Czy zostaje Nam spotykać się w grupach znajomych bo ten tego nie lubi a ten mi nie oddał za kiełbasę na zlocie... Teraz dopiero widzę jak moje poniższe motto pasuje do sytuacji i właścicieli Audi A8.
_________________
Do A8 to trzeba dorosnąć - emocjonalnie. Było parę VW, 80 b3, A6c5, i w końcu ONA- 8semka.
 
 
Krzysiek-1984 

Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: Audi A8 D2
Wiek: 39
Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 35
Skąd: Turek
Wysłany: 2021-08-06, 18:08   

Farmer73 napisał/a:
No i co? Cisza. Kto chętny wobec tych realiów na organizację kolejnego Ogólnopolskiego Zlotu?. Czy zostaje Nam spotykać się w grupach zn <papa> ajomych bo ten tego nie lubi a ten mi nie oddał za kiełbasę na zlocie... Teraz dopiero widzę jak moje poniższe motto pasuje do sytuacji i właścicieli Audi A8.

Paniie Pawle na zlot Pan pojedzie pod patronatem STOWARZYSZENA <papa>
Więc w czym problem???
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-08-06, 18:28   

Doc napisał/a:
Chciałem również podziękować za pełnioną funkcje Damiana "Foss'a" do dnia dzisiejszego, ale z przyczyn nie dogadywania sie zmuszony byłem odebrać mu tą funkcję.

Ja również dziękuję dla Damiana (FOSS'a) za jego wkład pracy, poświęcony czas dla forum i po cichu liczę, że dalej będzie naszą społeczność wspierał ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którą posiada. ;)

Doc napisał/a:
Od dzisiaj nowym, drugim administratorem jest Marek "marekp750". https://a8team.pl/profiles/2306.htm

Słuszna decyzja i dobry kierunek rozwoju tego miejsca. <brawo> <okok>

Doc napisał/a:
Na koniec Klubowicze... userzy: Łukasz "PANTON" i Bartek "BARTEZ83" zostali odblokowani podczas ostrzeżenia wysłanego przez "Foss'a."

Dziękuję. :)
 
 
Audi/A8/D2/4.2/ 

Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 34
Dołączył: 29 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Warsaw
Wysłany: 2021-08-07, 13:39   



Przypomnę tylko ze Doc to o wszystkim wiedział i jeszcze w czwartek kazał nam na wszystko nakładać logo A8team.

Pamięć rybki z Gdzie jest Nemo

pozdrowienia
 
 
Doc 



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 2.7
Skrzynia: Manual
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A6 C6
Wiek: 46
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2021-08-07, 14:20   

Masz rację, przepraszam Cię. Przypomnę tylko że to był wtorek (tel, godzina ok 22... którą dostałem, nie czytałem na forum) powiedziałem m.in. że musi być logo a8team.pl bo nawet tego nie było. Dobrze że w środę zapytałem, porozmawiałęm, zadzwoniłem do super kumpli A8. Ale byłbym udany gdybym nic nie zrobił. Czyjaś firma, stowarzyszenie, czyjaś domena nie moja, czyjaś strona www i zlot VI. Pana Karola który nawet nie wysłał mi PW ani maila. Wczoraj niestety usunął własny temat.

Do tego jeszcze niedobry byłem i kurczę wysłałem post w tym jego temacie który jeszcze był...napisałem że jest regulamin i nie wolno tego robić. 1 user odpisał, 2 user odpisał. Dalej natychmiast 2 raz zadzwonił do mnie "Król" aby tak nie robić! "Pikuś" Doc usunął i dalej nie spał, myślał. Wysłałem PW i przeprosiłem dla tych 2 klubowiczów.

Nie chcę już o tym mówić i nie będę o tym mówił. Jeszcze raz powiem. Dziękuję, naprawdę dziękuję dla super "braci" A8.
_________________
2009-04-28 godzina 21:40 - założyciel forum A8Team.PL. Ps: Polecam iParts.pl
 
 
Krzysiek-1984 

Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: Audi A8 D2
Wiek: 39
Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 35
Skąd: Turek
Wysłany: 2021-08-07, 14:43   

Audi/A8/D2/4.2/ napisał/a:
Obrazek

Przypomnę tylko ze Doc to o wszystkim wiedział i jeszcze w czwartek kazał nam na wszystko nakładać logo A8team.

Pamięć rybki z Gdzie jest Nemo

pozdrowienia

No to pokaż dowody na to Panie organizatorze... <hmm>
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2021-08-07, 15:13   

Sądzę, że temat został wyczerpany i nie ma sensu się przepychać w tej sprawie.
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2021-08-07, 16:34   

Fakt nie ma co sobie strzępić języka ale teraz poprzedni admin i organizator V ZLOTU powinien
przekazać wszystkie gadżety zakupione z pieniędzy zlotowiczów i hajs który
został z poprzedniego zlotu.I w postach chłopaki sie tego domagają.I które Damianek usunął <onienie>
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2021-08-11, 19:19   

bartez83 napisał/a:
Fakt nie ma co sobie strzępić języka ale teraz poprzedni admin i organizator V ZLOTU powinien
przekazać wszystkie gadżety zakupione z pieniędzy zlotowiczów i hajs który
został z poprzedniego zlotu.I w postach chłopaki sie tego domagają.I które Damianek usunął <onienie>


Coś z tym będzie trzeba zrobić. Sprawa nie jest zamknięta.
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-08-11, 22:13   

tyle ode mnie
https://www.youtube.com/watch?v=8sfWDEcFOj4
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2021-12-21, 21:01   

Cytat:
Coś z tym będzie trzeba zrobić. Sprawa nie jest zamknięta.

Sporo czasu minęło.Coś wogóle ruszyło w tym temacie???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.