Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 4.2 Quattro 2001  
Autor Wiadomość
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2010-07-31, 23:30   

FOSS napisał/a:
ehhhh... cóż powiedzieć... apetyt rośnie w miarę jedzenia...
a zresztą na cóż można się przesiąść po takim aucie jak A8

no tak... pomimo tego że opinie są różne o D3 to faktycznie nie widzę innej opcji jak przesiadka właśnie na D3!! w moim przypaktu ominę już D2 FL. ale to narazie odległy czas...
FOSS napisał/a:
no nie wiem czy mam odwagę takimi kwotami operować

no dawaj... przecież wiem że to ori i parę klocków kosztują... może żona mi zrobi prezent bo już jej pokazywałem twoje auto i podoba się... :mrgreen:
_________________

 
 
artekk 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Arturo
Jeżdzę: A8
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 192
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2010-07-31, 23:33   

Ach, gdyby można było połączyć wygląd karoserii D3 z jakością wykonania, materiałami, wnętrzem w stylu D2... powstałoby auto prawie idealne :)
_________________
Jest BMW E60 525dA na koksie. Ps: https://a6klub.pl
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-31, 23:43   Re: A8 4.2 Quattro 2001

cyt.:[quote="Max"]Oto moja Niunia :-) przyjechała na początu roku ze Szwajcarii. Przebieg oryginalny 170.000 sprawdzany w ASO. Czeka mnie jeszcze kilka drobnych poprawek ale to już generalnie kosmetyka :-)

Samochodzik super , mój był w tej samej kolorystyce , uważam ,że to najbardziej trafione zestawienie kolorów ........... ;-) ale ile razy widzę przebieg samochodu 7-10lat w zakresie 160-180tys tyle razy mnie śmiech ogarnia :lol: ale może akurat......bez urazy i podnoszenia ciśnienia :-P
 
 
Max 
Moje A8



Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Była Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Było A8
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-01, 00:15   Re: A8 4.2 Quattro 2001

zanjac napisał/a:
ale ile razy widzę przebieg samochodu 7-10lat w zakresie 160-180tys tyle razy mnie śmiech ogarnia :lol: ale może akurat......bez urazy i podnoszenia ciśnienia :-P


kolego jeśli nie doczytałeś w pierwszym poście to śpieszę przypomnieć, że przebiegu nie potwierdzałem na własne oczy tlko przy pomocy komputerów ASO, mam dzięki temu wydruk z zapisem każdej wizyty mojego A8 w ASO z datą, przebiegiem oraz listą czynności wykonanych przy jego obsłudze oraz ich kosztem. Mnie też śmiech ogarnia jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Chcesz sprawdzić przebieg mojego A8 jeśli masz taką możliwość? Proszę bardzo oto VIN: WAUZZZ4DZ1N012101 P O W O D Z E N I A :!: Czekam na info ;-)
_________________
Było śliczne Audi A8 4.2 Quattro 2001r.
 
 
artekk 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Arturo
Jeżdzę: A8
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 192
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2010-08-01, 00:33   

zanjac napisał/a:
le razy widzę przebieg samochodu 7-10lat w zakresie 160-180tys tyle razy mnie śmiech ogarnia


Żaden problem kupić nawet starsze auto i z niższym przebiegiem, wszystko kwestia ceny tu przykład .

Mnie już nic nie zdziwi z przebiegiem, ani w jedną, ani w drugą stronę, choć w 98% przypadków niestety jest jak jest, stąd Twoje zanjac nastawienie.
_________________
Jest BMW E60 525dA na koksie. Ps: https://a6klub.pl
 
 
daro72 
Moje A8



Rocznik: 1994
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik CML
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 954
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-08-01, 09:30   

zanjac napisał/a:
Samochodzik super , mój był w tej samej kolorystyce , uważam ,że to najbardziej trafione zestawienie kolorów ........... ;-) ale ile razy widzę przebieg samochodu 7-10lat w zakresie 160-180tys tyle razy mnie śmiech ogarnia :lol: ale może akurat......bez urazy i podnoszenia ciśnienia :-P

Ja dla przykładu też się nie zgodzę, że wszystkie auta które mają kilka, kilkanaście lat. Muszą mieć setki tysięcy kilometrów. Moje auto dla przykładu jest w Polsce od 2003 roku. Czyli siedem lat i przez ten okres w Polsce przejechała 50 000 km. Auto sprowadzone ze Szwajcarii więc śmiem twierdzić, że też za wiele nie najechało choć przebieg sprowadzonego auta był 135 000 km. Mechanicy którzy oglądali auto podczas przeglądów i innych sytuacji mówili, że może być realny. Dlaczego? Ano dlatego ponieważ części zawieszenia są oryginalne, czyli od nowości. Owszem mogę sobie myśleć, że licznik jest kręcony. Ale ile 100 000 może 200 000 km? Owszem jest to możliwe, że szwajcar przez siedem lat przejechał 300 000. Tylko po co? Znam z autopsji że szwajcarzy mimo dwóch osób jeżdżących w domu trzymali w swoich garażach 3, 4 samochody. I na dodatek nie wszystkie te auta były autami miejskimi.
_________________
Dążenie do doskonałości.
 
 
Max 
Moje A8



Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Była Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Było A8
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-01, 13:15   

AMSTAFF napisał/a:
a tam wiek... ja też nie mam lat nastu... ;-) nie chodzi o sport a o wygląd ;-)
a co PRELUDKI 2.2 VTEC...
Hmmm... od początku zwróciłem uwagę na Twój podpis ;-)
Ja też jestem miłośnikiem i do niedawna użytkownikiem Hondy, tylko CIVIC 94' sedan również na Vteku (8lat nią jeździłem!!) a Prelude mi się zawsze marzyła 2.2 VTEC super auto. Jednak A8 to było mega marzenie...!! kiedyś bym rzekł... "ściętej głowy" no ale okazało się inaczej :mrgreen:
Zawsze będę powtarzał że Hondy to bardzo dobre auta! niezawodne... bezawaryjne... i ten charakter sportowy...


Honda to moja pierwsza miłośc, żadnej inne marki tak nie lubię :oops: To już moja druga Prelude, poprzednią nawet w 2 magazynach tuningowych opisali :d
_________________
Było śliczne Audi A8 4.2 Quattro 2001r.
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-01, 13:58   Re: A8 4.2 Quattro 2001

Max napisał/a:
zanjac napisał/a:
ale ile razy widzę przebieg samochodu 7-10lat w zakresie 160-180tys tyle razy mnie śmiech ogarnia :lol: ale może akurat......bez urazy i podnoszenia ciśnienia :-P


kolego jeśli nie doczytałeś w pierwszym poście to śpieszę przypomnieć, że przebiegu nie potwierdzałem na własne oczy tlko przy pomocy komputerów ASO, mam dzięki temu wydruk z zapisem każdej wizyty mojego A8 w ASO z datą, przebiegiem oraz listą czynności wykonanych przy jego obsłudze oraz ich kosztem. Mnie też śmiech ogarnia jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Chcesz sprawdzić przebieg mojego A8 jeśli masz taką możliwość? Proszę bardzo oto VIN: WAUZZZ4DZ1N012101 P O W O D Z E N I A :!: Czekam na info ;-)


Jak pisałem Przyjacielu ,bez urazy i życzę aby zawsze tak było.............NIE INTERESUJE MNIE TWÓJ PRZEBIEG :!: ....................ja opisałem tylko swoje odczucie i 90% allegro , gratki itd (160-180tys to ulubiony wpis)..............natomiast inaczej się to ma na internetowym rynku zagranicznym i rzeczywistym , zwiedziłem trochę krajów i naoglądałem się komisów i giełd.............ale wierz mi najwięcej A8-ek bo kocham te samochody i sam tez swoich szukałem.
PS.Stwierdzam ,że najniższe przebiegi maja nasze rodzime,Polskie A8-ki ;-)

Poczytaj:
http://www.a8team.pl/topics10/278.htm?start=15
tam dopiero są przebiegi :lol:

2005 280tys
http://suchen.mobile.de/f...30&pageNumber=1
2005 - 370tys
http://suchen.mobile.de/f...81&pageNumber=1
i tak tam wygląda jak coś do kupienia ;-)
2009- 41tys km :mrgreen:
http://suchen.mobile.de/f...36&pageNumber=1
 
 
Max 
Moje A8



Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Była Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Było A8
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-01, 14:29   

Powiem Ci szcerze, że nie interesują mnie inne samochody i czyjeś opinie o nich w tym wątku, który to jest o MOIM KONKRETNYM AUDI A8. Nie wiem więc po co tego typu komentarze ?
_________________
Było śliczne Audi A8 4.2 Quattro 2001r.
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-01, 15:56   

Masz bardzo fajny egzemplarz i szczerze ci gratuluje ,jak wcześniej pisałem PIĘKNY środek ,super kontrastuje z ciemnym nadwoziem , po prostu to jest to co tygryski lubią najbardziej. :)
to moja poprzedniczka :-P
 
 
AMSTAFF 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: ADAM
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 297
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2010-08-01, 20:55   

Max napisał/a:
Honda to moja pierwsza miłośc, żadnej inne marki tak nie lubię To już moja druga Prelude, poprzednią nawet w 2 magazynach tuningowych opisali

Dawaj fotexy tej Japońskiej Damy!!! :mrgreen:
dla odmiany popatrzymy na coś innego... ;-)
_________________

 
 
Max 
Moje A8



Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Była Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Było A8
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-02, 11:27   

AMSTAFF napisał/a:
Max napisał/a:
Honda to moja pierwsza miłośc, żadnej inne marki tak nie lubię To już moja druga Prelude, poprzednią nawet w 2 magazynach tuningowych opisali

Dawaj fotexy tej Japońskiej Damy!!! :mrgreen:
dla odmiany popatrzymy na coś innego... ;-)


tej pierwszej czy obecnej :mrgreen:
_________________
Było śliczne Audi A8 4.2 Quattro 2001r.
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-02, 15:21   

jednej i drugiej. :->
 
 
Max 
Moje A8



Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Była Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Było A8
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-02, 15:59   

ale off-topic...

obecna 2.2 VTEC 195 KM, nie mam jej aktualnych i ładnych zdjęć niestety...




Poprzednia 2.0 133 KM


_________________
Było śliczne Audi A8 4.2 Quattro 2001r.
 
 
sławek 36 
Moje A8


Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: sławek
Jeżdzę: audi a8
Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 60
Skąd: czempiń wielkopolska
Wysłany: 2010-08-02, 20:02   

taki sam środek auta jak w moim choć muszę przyznać że w twoim nawet bardziej zadbany :mrgreen: bo u mnie trochę wytarty na siedzeniu kierowcy ale to tylko dlatego że poprzedni właściciel zostawiał pas zaczepiony o siedzenie i niestety trochę się wytarło :cry: tak że radzę zwracać uwagę przy odpinaniu pasa żeby nie zostawał na siedzeniu :mrgreen: :mrgreen: no i ze względu na kolor auta u ciebie moim zdaniem lepiej się prezentuje ten środek niż w moim ogólnie auto naprawdę super :d
_________________
pawlik 36
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.