Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 4.2 Quattro 2001  
Autor Wiadomość
daro72 
Moje A8



Rocznik: 1994
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik CML
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 954
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2010-12-28, 17:55   

I tu mnie trochę pocieszyłeś. Ja mimo że posiadam dość leciwe auto to nie mogę narzekać. I choć może są to trochę kapryśne auta ale jak wszystkie to na pewno chylę jej czoła za napęd i jednostkę napędową. Na pewno podczas wyboru następnego auta rozważę kupno A8/S8 tylko młodszej. Choć nie wiem czy obecną sprzedam bo się do niej przywiązałem.
_________________
Dążenie do doskonałości.
 
 
bronko86 
Moje A8


Silnik cm3: 4.0
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: bronek
Jeżdzę: D3 ON exS8
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 87
Skąd: dolnyslask
Wysłany: 2010-12-28, 21:08   

Sentyment... ;-)
 
 
adamoas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: Audi A8
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 70
Skąd: Mazury
Wysłany: 2011-01-17, 09:11   

Pięknie się prezentuje jasny środek , ślicznie utrzymana , naprawdę podziwiam :)
_________________
Audi A8 D2 4,2 PB + LPG
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-17, 09:25   

Max napisał/a:
FOSS napisał/a:
Max napisał/a:
No i moja ślicznotka zmieniła właściciela, trafiła w dobre ręce ;-) wątek można zamknąć

Ktoś z klubu czy osoba z zewnątrz?

Ciekaw jestem kiedy za nim zatęsknisz... ;-)


osoba z zewnątrz ale na forum jest zarejestrowany kolega, zapewne się pochwali ;-) Co do A8 to drugi raz już raczej takiego auta nie kupie :-)


osobiście mam już 4-ty egzemplarz A8 wliczając w to S8 poliftowe...........a 5-te będzie D3 poliftowe................po prostu potwierdza się moje zdanie ,że ciężko kupić przyzwoite A8 z normalnym przebiegiem...................kupujesz złom z mega przebiegiem.....efektem są problemy............wiec znów kupisz tylko innej marki......i znów to samo.Ot cała filozofia.
Kupujemy z głową a nie sercem.........i nie w tydzień czy dwa miesiące..........i nie jak w markecie......oferta najtańsza z tych egzemplarzy mi podchodzących ale raczej przebieramy max oferty z możliwością negocjacji...............co i tak nie jest gwarancją sukcesu. :peace:
 
 
Max 
Moje A8



Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Była Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: Było A8
Wiek: 41
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-17, 10:47   

zanjac napisał/a:
osobiście mam już 4-ty egzemplarz A8 wliczając w to S8 poliftowe...........a 5-te będzie D3 poliftowe................po prostu potwierdza się moje zdanie ,że ciężko kupić przyzwoite A8 z normalnym przebiegiem...................kupujesz złom z mega przebiegiem.....efektem są problemy............wiec znów kupisz tylko innej marki......i znów to samo.Ot cała filozofia.
Kupujemy z głową a nie sercem.........i nie w tydzień czy dwa miesiące..........i nie jak w markecie......oferta najtańsza z tych egzemplarzy mi podchodzących ale raczej przebieramy max oferty z możliwością negocjacji...............co i tak nie jest gwarancją sukcesu. :peace:


o czym ty w ogóle do mnie rozmawiasz :?: :?: :?: po pierwsze stałem się właścicielem tej A8 przez przypadek nie z przemyślanej chęci zakupu bo kupiłbym Mercedesa W211(miałem 210 i yłem bardzo zadowolony) nie Audi A8. Po drugie po raz kolejny informuję cię, że moje bbyłe już A8 ma oryginalny nie kręcony przebieg 170.000 km, chyba masz złe doświadczenia ze swoimi samochodami... Mam już trzecią Honde i przymierzam się do czwartej więc twoja teoria znów się rozmywa. Audi A8 było fajne ale nie rewelacyjne, ma słabe zawieszenie nie wytrzymujący konfrontacji z naszymi drogami, ma też słabe skrzynie automatyczne. Podoba ci sie A8 ? super, ale nie wmawiaj innym tego samego bo ktoś może mieć inne zdanie.

P.S. to było moje czwarte Audi i jakoś nie zakochałem się tak jak w Hondzie czy Mercedesie :mrgreen:
_________________
Było śliczne Audi A8 4.2 Quattro 2001r.
 
 
PitBullRedNos 
Użytkownik



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 36
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 48
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-01-19, 21:30   

No tak każdy ma swój stereotyp ulubionej marki i nie ma co kogo przekonywać że jest inaczej... :)
Ja jednak jestem wielkim fanem Audi a w szczególności modeli A8/S8... :)
I w innym aucie się nie widzę i nawet nie przymierzam... :)
Maszynkę miałeś bardzo ładną, przede wszystkim chodzi mi tu o zestawienie kolorystyczne/kontrast ciemnego nadwozia z jasnym wnętrzem... :mrgreen: jak w moim wozidle... :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.