Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 D2 Selene Individual :)  
Autor Wiadomość
Grain 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 241
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2012-06-25, 18:39   

Też o tych myślałem tylko że te nie są całe w chromie
_________________
Było S8....:(
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-25, 22:27   

Dobry wieczor :lol: Cos panowie tacy ostatnio powazni jestescie ze tylko szabelki rozdac i na konie wsiadac :mrgreen: To forum a nie wojna :wpale: Krytykujcie do woli i pokazcie swoje :mrgreen:
 
 
Pszendza 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Przemek
Jeżdzę: A8/S8
Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 167
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2012-06-26, 08:43   

nie odpowiedziałeś na moje pytania
_________________
A8- nie dla idiotów !!
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-26, 09:52   

OK, widocznie sens odpowiadania na te pytania jest znikomy , chcesz drazyc dalej ? W tym roku wymienilem gratow na tyle duzo ze rok montazu 2012 na cale zawieszenie (przod + tyl) tarcze, pompe wspomagania, troche elektroniki, nowe tunery, nowa szyba tylnia z antenami, tuner cyfrowy, nowa kamera cofania + srodek faktycznie zorku 2011, w tymw syztskjei graty w srodku zalozone w roku 2011, ale nowe ( nie produkowane w 2012) od navigacji + sterowniki multifunkcji, kierownica, airbagi, panel srodkowy, przewody od telefonu , cala nwoa lampa lewa , nowe klosze, nowe xenony, nowe przetwornice prawa i lewa, sprezyny 2011 hamulce 2011 (ebc) , kompletne uszczelnienie fury na nowych gumkach to faktycznie 2011 (od zbiornika paliwa po kazda sparciala gumeczke) Nie wiem po co ci to wsyztsko wiedziec to i tak tylko czesc, dla mnie jest idealnie.

Co do kupowania szrota, nie mialem w planach kupna A8, trafila sie jak wielu tutaj obecnym stan okazal sie gorszy niz myslalem, jak pewnie 9/10 fur z allegro, cena byla atrakcyjnie mala, samochod jezdzil pieniadze nie duze. Potem juz poszlo z gorki naprawianie etc. Rownie dobrze mogla pojsc do pociecia.

Nie rozumumiem tgwojego negatywnego nastawienia do wsyztskiego co nie po twojej mysli. Z kazdego twojego postu bije jedynie chec dojebania i kompletnie nie rozumiem czemu sie tak uczepiles tej fury, mozna nie lubiec chromu ale to nie powod do wojny, bedzie kiedys okazja to slowo daje ze chetnie na zlot jak sie jakis wybierasz i bede w PL to podjade specjalnie po to zebys na zywo sam ocenil jak wielki to szrot. Mam nadzieje ze bedzie kiedys okazja Cie przekonac ;]
 
 
Masa 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Rafał
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 237
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-26, 11:45   

A ja widze ze poprostu cos nie tegez z Tabą piszesz jaką to masz indywidualną fure ze to wymienione tamto wiec sie pytamy ile to wszystko kosztowało jakie części może sie komuś przyda taka wiedza!!! Ale z twojej strony tylko ze masz igłe i tyle!!! Sądząc po Twoich wypowiedziach co tam założyłeś troszke jakiś tam pieniążków masz ale nie stać cie na dobry aparat żeby porządnie zdjecia zrobić,jak nie masz to poproś kogoś kto ma,bo po tych zdjeciach gdyby była do sprzedania to nawet bym po nia nie pojechał obejrzeć !!!! Nie szczyc sie tak tym Audi bo Ci pompka siądzie i nie bedzie miał kto nią jezdzić ,nie obrażaj nikogo bo uwierz i jest tu wiele osób które mają dobrze dopieszczone auta i chetnie o tym mowią co zrobili a Ty co ze masz dziwną skóre w aucie z babą ze skrzydłami PEGAZA i tym sie szczycisz CHROMY Z ALLEDROGO I MAT FOLIE. Sory ale A8 to jest limuzyna a nie choinka na świeta ze można jakieś dziwactwa naszywać lub przyklejać ale Tobie sie to podoba okey nie wnikam.Ale jak chcesz być godnie traktowany to sam godnie traktuj innych skoro pytają to odpowiadaj A ja bym tylko chciał ją zmierzyć miernikiem lakieru i juz nie byłaby taka igła NOWA.

Także Panie minus bedziesz traktowany tak ja Ty traktujesz Nas :D
_________________

 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2012-06-26, 12:05   

Dobrze że to folia , inaczej ciężko było by sprzedać to cudo :mrgreen:
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-26, 12:10   

Panie, sam pilnuj swej pompki, pegaza to tys widzial nie wiem gdzie, a pozatym wystarczy czytac i bys znalazl 90% czesci jakie sa wymienione w pierwszym poscie i w linku, wiec kolezko to raczje ty sie ogarnij.
 
 
Pszendza 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Przemek
Jeżdzę: A8/S8
Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 167
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2012-06-26, 12:17   

minus4 nadal nie odpowiedziałes kogo tyczyło sie to niedojechanie 1500 km. Zamiast odpowiedzieć zrobiłeś wywód jaki to ja jestem niedobry.

JA jestem krytyczny bo A8 to nie auto do takiego tuningu.
_________________
A8- nie dla idiotów !!
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-26, 12:18   

Ps. Nie musicie sie martwic o sprzedaz. :lol:

Mdamian powiedz to madralo pewnemu panu z niemiec ktory sprzedal swoja S8 w macie za 16k euro, podejrzewma ze jeszcze znajde tutaj twoj post jak dostajesz orgazmu na widok matowego S8 z Niemiec. Ale to typowe wiec sie w ogole nie dziwie ;) Ps. moja cala fura jest z Allegro , wasze pewnie z ASO wyjechaly, z piatej reki.

[ Dodano: 2012-06-26, 12:30 ]
pszendza pisalem ze to do ostatniego, przeciez dobrze wiesz ze nie uwazam twojego A8za takie ktore 1500km nie przejedzie bo nie raz mowilem z emi sie bardzo widzi. Natomiast mam spore watpliwosci co do stanu aut niektorych ktorzy tak mocno krytykuja.

Pszendza nie twierdze ze to idealny tunign etc. ale uwierz mi ze gdy sie widuje na codzien auta w chromie to moje jest naprawde w ogole nei dlubniete w porownaniu do innych, a co do kolorou to dzis nawte mi kolezanka starsza powiedziala jak jej wpsomnialem ze pewnie za rok zmienie na czarny to powiedziala ze absoultunie bo tak wyglada swietnie i pytanei kto ma racje, ja tez co mozesz zobaczyc we wczesniejszym poscie chcialem najpierw ja robic w czarna perle, ale jak juz mowilem stwierdzilem ze skoro juz zmienic to zobacze ten slynny mat ktory tak zachwalany byl po powrocie z niemiec za wyglad. I do Chromu i do matu musiaelm sie dlugo przekonywac. Ale design za rok pewnie bedzie juz inny bo mnie samego juz chromy zaczynaja nuzyc i bedzie potrzeba jakiejs zmiany, zreszta jestem otwarty na propozycje co do felg, ty chyba nimi handlujesz, ja poszukuje teraz customowych kompletnie wlasnie an nastepne lato, w okolicy mam najlblizej do http://www.customwheels.fr/ przy wyborze bede kierowal sie tym ze samochod bedzie juz czarny, rozmiar oczywiscie 20", w PL nie mam mozliwosci obejrzenia an zywo praktycznie 90% felg z gornej pulki, moge jedynie sie zastanawiac jak beda wygladac na samochodzie bez przymiarki.

Proponuje wszystkim mniej spinania sie a wiecej rozmowy.
 
 
Grain 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 241
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2012-06-26, 12:55   

To rozumiem że tamten post tyczy się mojej osoby proszę napisz w czym Twoje auto jest lepsze od mojego :!:
_________________
Było S8....:(
 
 
Masa 
Moje A8



Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Rafał
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 237
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-06-26, 12:55   

minus4 napisał/a:
Panie, sam pilnuj swej pompki, pegaza to tys widzial nie wiem gdzie, a pozatym wystarczy czytac i bys znalazl 90% czesci jakie sa wymienione w pierwszym poscie i w linku, wiec kolezko to raczje ty sie ogarnij.


to co za BABA ZE SKRZYDŁAMI ??? bo tego typu ozdoby kojarzą mi sie ludzmi którzy przyklejaja sobie TRIBALE na tylną szybe
_________________

 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-06-26, 14:52   

Widze ze rozmowa goraca sie toczy... mnie drazni troche to ze Ty kolegominus4, najpierw wiadomo...chcesz ocen Twoich zmian, a gdy ktos krytykuje bo mu sie nie podoba, ty pijesz do tej osoby,a potem jak juz saczy sie jad, to zmieniasz slowa w zart... Pszendza od kiedy pamietam wyrazil swoja opinie o Twojej Selene, ze mu sie nie podoba i tyle...i to jest jego zdanie...a wyzywanie ludzi ze maja takie fury ze nie przejada 1500km i zeby je pokazali... hmmm... zebys sie nie zdziwil co do ich stanu...bo sam masz auto doinwestowane jak powiadasz...a zawsze Ci na trasie moze przyslowiowo cos "pierdyknac"... tak wiec jak proponowalbym troche dystansu co do samego siebie... ;)

A przypisujac tutaj jak to mdamian by sie spuscil na matowe s8 pewnego kolezki z niemiec za 16kEuro...no wiesz sam jedziesz po bandzie.... w domysle tak stwierdzilem ze tez moglbys sprzedac swoje za podobna sume...a i owszem...tylko ze to twoje to nie s8 tylko teoretycznie zwykle a8 i to nawet nie 4.2 :-P ale juz mniejsza o to...

Poprostu wyrazamy tu swoje opinie bo po to te auto tu jest zeby kazdy sie mogl wypowiedziec, chyba po to wlasciciel zamiescil tu zdjecia...

Apropo's zdjec...to faktycznie moglbys cyknac cos lepszym aparatem, nie spodziewaj sie ze ktos bedzie zachwalal szczegoly Twojego auta jesli foto cykniete jest kalkulatorem i za przeproszeniem ch.a widac ;-)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-06-26, 16:18   

ŁŁŁŁooooo dżizas... dopiero co 1 czy 2 dni temu usunąłem stąd długą i namiętną dyskusję nt. tego kto i czyje auto jest lepsze i ile przejedzie kilometrów bez awarii a tu znowu to samo :shock:

Mam nadzieję, że opanujecie się na tyle aby się nie zwyzywać... bo moim zdaniem nie ma o co kopii kruszyć... mi na A6-tkach jakiś kolo zwyzywał od druciarzy ale ja to przyjmuję na miękko... nie ma co sobie brać do bani bo jak tak dalej pójdzie to klubowe spoty będziemy sobie robić na OIOM-ie :lol:
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Jakub 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 166
Skąd: BTM
Wysłany: 2012-06-26, 20:16   

Poszaleli tu chyba :mrgreen: awantura kto ma lepsze,masakra :lol: podoba mu się i jest zadowolony to jego brocha,a co do stanu aut forumowych,to biję o zakład,że może 5%jest powiedzmy w stanie b.dobrym,reszta zwykłe,przeciętne aledrogowe Aósemki i nie pieńcie się tak ludzie,bo wam żyłka pęknie.
_________________
http://images50.fotosik.p...21ec9bb925m.jpg
http://bytom.blox.pl/reso...wegraffiti3.jpg
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2012-06-26, 21:09   

A może jakiś browarek by lepiej było razem wypić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.