Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 D2 Selene Individual :)  
Autor Wiadomość
greg26 
Moje A8


Rocznik: 1993
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Martin
Jeżdzę: VW
Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 385
Skąd: GA
Wysłany: 2012-06-26, 22:18   

Jak dla mnie pasowanie około 100000zł :shock: ( zakup 13000zł + remonty 76000zł + paliwo) w auto z rocznika 97 i z silnikiem 3.7 to przemoccccccccccccccccna przesada.Nie wiem co kolega minus4 chce na tym forum udowodnić,ale według mnie jest to bez sensu.Jeśli chciał pokazać,że stać go wpakować tyle kasy w auto to doskonale mu się to udało.Wszyscy są z pewnością pod wrażeniem.Jeśli to jakieś zboczenie czy choroba na punkcie "idealnej bryki" to współczuję.Jak dla mnie efekt nie jest adekwatny do włożonego wysiłku,czasu,pieniędzy.Może gdyby kolega poszedł bardziej w kierunku mocy i zrobienia audi rs8 biturbo z mocą powyżej 1000koni to miałoby to jakiś sens.Mógłby startować w wyścigach na 1/4 mili,rywalizować z innymi autami i myślę,że wtedy by nikt złego słowa nie napisał,bo według mnie było by to coś niezwykłego na skalę światową - pierwsza i niepowtarzalna taka a8.Na takim aucie dałoby się odrobić te wpakowane pieniądze na pokazach,wyścigach zlotach itp.A tak to kasa wpakowana,efektu nie ma,nikt się nie zachwyca oprócz właściciela i zrobił się ogólnie kwas.Wyraziłem swoje zdanie na temat tego auta - nie są to jakieś złośliwe uwagi czy coś w tym stylu tylko to co myślę na ten temat.
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-27, 10:10   

123mielony o toto !

Ja staralem sie to obrocic juz w zart jak widze ze agresja w narodzie narasta, przeciez to tylko samochody, ja tez moge dalej drazyc i atakowac. Dajmy Sobie spokoj ze zlosliwosciami, robert co innego to ocena samochodu a co innego perfidne wyszydzanie. Wlasnie typu "dobrze ze to folia etc." mozna tak dlugo. Staram sie jakos zalagodzic wzrost agresji z dwoch stron (waszej i mojej :D ) , i faktycznie FOSS ma racje , nie ma sensu podgrzewac atmosfery niepotrzebnymi klotniami. Przepraszam grain ze powiedzialem ze twoja fura moz enei przejedzie 1500km, byc moze i przejedzie i 15000, sam rozumiesz nerwowy czlowiek jest, chucha dmucha, ciezko znosi krytyke , ok ? ;] Krytykowac oczywiscie mozna bo sie juz przyzwyczailem szczerze mowiac, tylko nie atakowac mnie personalnie :) I nie nie pytajcie prosze kto atakowal mnie personalnie bo to w ogole nei konczy tej niezdrowej atmosfery :P Tak czy siak ozywilo sie :D
 
 
Grain 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 241
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2012-06-27, 10:30   

ok staram się zrozumieć 8-)
_________________
Było S8....:(
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2012-06-27, 10:32   

minus4, Powiem tobie tak , moje audi jest seryjne , jak wiele na tym forum i nie tylko , jak miał bym tuningować swoją niunię to tylko i mechanicznie (o prawie oryginał , mam xenony założone) , wolę komfort(i z powodu naszych dróg i progów zwalniających) lepiej jak na razie autko jest wyższe niż niższe ;-)
minus4 napisał/a:
sam rozumiesz nerwowy czlowiek jest, chucha dmucha, ciezko znosi krytyke , ok ? ;

Sam chciałeś opinie , ja na przykład wyraziłem swoją że czarny mat może i fajnie wygląda , ale mi (i na pewno nie tylko mi) nie przystoi do A8 , bardziej do jakiejś Hondy .
To że sprzedał w Niemczech ktoś takiego mata to gratulacje dla niego i nabywcy , Ty też na pewno sprzedasz swoje , ale będzie już mniejsze grono potencjalnie zainteresowanych ;-)
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
Druss 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D2 4.2 ; W203
Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 290
Skąd: Grodzisk Maz
Wysłany: 2012-06-27, 12:20   

No to żeby rozwiać ta gesta atmosfere zapytam,

Jaka jest różnica w cenie przy naklejaniu foli dającej efekt mat w porównaniu do lakieru mat ??
Na jaki okres czasu starcza taka folia ? Jakaś specjalna pielegnacja jest ? przy myciu cisnieniowym nie odchodzi ??
Jaka i czy jest różnica w dotyku ?

Wcześniej coś było że w PL nie ma felg wyzszej klasy, a co z firma BCcustom ?? Felgi maja fajne. (no i TDF ma w swojej 7er ;) )
_________________

 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-27, 19:24   

Tzn. tak krotko co do felg, wiem ze jest jedna firma w PL ktora na stanie posiada troche felg z wyzszej polki, ale tez nie wiem na ile oni to maja a na ile mowia ze maja, do dostania jest wsyztsko oczywiscie, tylko czasami fajnie zobaczyc towar na zywo przed kupnem a w przypadku wielu modeli jest to raczej nie mozliwe. Bardzo bym chcial kiedys zalozyc do A8 felgi z najwyzszej polki ale tak ciezko cos dobrac ze bez przymierzenia nie da rady. CO do matu i foli to tak jest "specjalna" procedura w sensie raczej nie powinno sie cisnioniowo myc, a jesli juz to z pewnej odleglosci , no i oczywiscie zadnego woskowania etc. Jest troche problemow w utrzymaniu, ale dla chcacego nic trudnego :)
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-28, 08:17   

minus4 napisał/a:
dla chcacego nic trudnego

Dawno nie czytałem tak burzliwej wymiany zdań i szarpania się na temat ile pieniędzy można włożyć w samochód...........ma kaprys to włożył , nudzi się to wyrzuca pieniądze,efektu żadnego i tak już nie osiągnie poza swoim zadowoleniem (toż to jego A8 , może nawet obkleić futrem i przylepić z przodu język i nos a na tył ogonek:D ) .
Grunt ,że właścicielowi 'pasi ,dla mnie ....lepiej nie napiszę bo FOSS bedzie znów musiał dużo kasować 8-)
 
 
greg26 
Moje A8


Rocznik: 1993
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Martin
Jeżdzę: VW
Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 385
Skąd: GA
Wysłany: 2012-06-28, 11:11   

JIMM napisał/a:
(toż to jego A8 , może nawet obkleić futrem i przylepić z przodu język i nos a na tył ogonek:D ) .
:mrgreen: dobre
 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2891
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-28, 21:42   

kto pamięta chyba b4 lub a4 z papuciami w bagażniku?
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-06-28, 21:44   

No ja widzialem takie b4 ale bylo calkiem fajne :D typowy show car ;)
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
Judo 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Michał
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 222
Skąd: Pabianice
Wysłany: 2012-07-04, 18:12   

hahaha Panowie cieszę się , że daliście już sobie buzi a nie " po ... " , bo od tej dyskusji zaczęła boleć mnie przepona ze śmiechu - choć przez 5 lat grałem na trąbce... ;)

O gustach jak ktoś wspomniał wcześniej się nie dyskutuje. Ja wole coś jednak bardziej stonowanego we wnętrzu. Kolega dysponuje jak widzę większą finezją, nie ma co mieć mu za złe - może to działa na babki, kto wie... kobiety lubią oryginalność - może młuci je jak owies kombajnem w letni poranek , spoglądając na Fenixa w miejscu Airbaga dla pasażera...
Jeśli tak jest to pisz gdzie tą skóre kupiłeś ;)

Reasumując kolego mój iście szalony wywód ubolewam tylko , że nie udało Ci się kupić mocnej, porządnej i zadbanej A8 , wtedy niepotrzebnie wydane pieniądze na części przeznaczyłbyś na D3- czego z całego serca Ci życzę. :)
_________________

 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-05, 17:38   

Podziekowal :-D MIlego dnia rowniez i co najmniej nowego D4 ;)
 
 
audik 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Artur
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 84
Skąd: CRACOVIE
Wysłany: 2012-07-12, 15:57   

nie no widzę, że do "piknego wnętrza" doszedł mat z błyszczącymi chromami tego jeszcze nie grali 8-)

Ale wiadomo skoro właścicielowi się podoba :mrgreen:, toż w końcu kiedyś brylowały złote zęby i tez się podobały 8-)
_________________
no i "ni mom" A8 :/
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2012-07-12, 17:39   

audik napisał/a:
toż w końcu kiedyś brylowały złote zęby i tez się podobały

Lepiej bym tego nie ujął :lol:
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-13, 20:41   

Panowie to zabierajcie te swoje zlote zeby i wypad z tematu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.