Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 D2 Selene Individual :)  
Autor Wiadomość
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-22, 23:57   A8 D2 Selene Individual :)

Hej ! :)
Przyszedl czas zeby powoli zaprezentowac moja niunke robioną na Individual ver. Selene ;)

Jesli chodzi o koszta jakie ponosze to mniej wiecej opisane sa w temacie :
http://www.a8team.pl/topi...?start=45#47545

Na Selenke posiadam wszystkie wydruki z ASO dotyczace historii serwisowej , przegladow w niemczech i innych takich, mimo to ciezko powiedziec czy nie byla kiedys bita.. Razem juz ponad rok i prkatycznie przez wiekszosc roku samochod malo jezdzil poniewaz ciagle jest "cos" ROBIONE :) Ale to glownie z tego powodu ze mam na jej punkcie swira :)

Z Ciekawszych modyfikacji to:
- wydech w tej chwili wywalone katy wstawione tlumiki przeltowowe za nimi X-Pipe Magnaflow potem ori srodkowy i na koncu Simons,
- wymieniony caly srodek obszywany skora + alcantara jasna, zrobiony w PoLifta (Multifunkcja pelna opcja, Navi Plus, Tuner etc.)
- caly uklad hamulcowy EBC przod + tyl , nacinane tarcze EBC i klocki Yellow przod oraz Red na tyle
- felgi obecnie w renowacji kompletnie nowo pokryte chromem (sklepowa jakosc ;) ) Fotki po odbiorze ;)
- w srodku ponadto kamera cofania z ekranikiem LCD na przodzie i na tyle osobno, z funkcja DVD , mp3 i podlaczenia roznych ustrojstw.

z ciekawszych rzeczy w planach napewno malowanie na czarny perlowy kolor z motywem takim samym jak wyszywany na tapicerce w srodku umieszczonym delikatnie miedzy kierunkiem a znaczkiem audi malym (napenwo wiecie o ktore miejsce chodzi ;) ) Malowanie to etap finalny i wtedy Selenka bedzie finalnie skonczona :)
W planach jeszcze wstawienie odpalania na kod z kalwiaturki no i troche mniejszych rzeczy o ktorych nie warto pisac ;)

Najpierw troche starszych zdjec, nowsze beda wkrotce ( przedewszystkim srodka na nowy lakier trzeba troche jeszcze poczekac ).

[ Dodano: 2011-09-23, 00:03 ]
Niestety fotki mi sie nie chca zaladowac na moim gsm necie :( Wiec trzeba poczekac :mrgreen:





Zdjęcia sprzed modyfikacji :)




ooooo nie, tak to nas nie załatwisz...
aby zaspokoić ciekawość niektórych klubowiczów poprawiłem fotki aby się lepiej otwierały.
Pozdrawiam, FOSS
;-)
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-23, 18:38   

Fajna bryczka :-D
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2011-09-23, 18:54   

Tomek...dawaj foty...za dlugo juz czekalem!!! :mrgreen:
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
szeryfisch 
Moje A8


Rocznik: 1988
Silnik cm3: 6600
Skrzynia: AOD
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: 1978 Lincoln Continental
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 1294
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-09-24, 00:04   

nie moze. Bryka stoi u mnie. W sumie jest poskladana, ale nie odbiore Tomkowi przyjemnosci zamieszczania zdjec.
Z ta jasna tapicerka to przegial pałę, zajezdza z nowiutka, BIAŁĄ, pachnaca tapicerka i chce zeby wypruc z auta flaki i zalozyc navi, TV,zmieniarke, multifunkcje w kiermanie.
To bylo kilka dni gdzie w robocie bylem czysciejszy niz w domu, zastanawialem sie czy nie owinac sie stretchem...
_________________
Masz problem z autem? Zapraszam:
Magnice ul.Kwiatowa 1
10km od Wrocławia
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-24, 11:11   

Pawelku dzis bym podjechal ale sparingi mam o 13 cholera :( Ale W pon odbieram obiecuje :mrgreen: I tak jeszcze duzo roboty ale nie w srodku na twoje szczescie :mrgreen: :mrgreen:


AAA i to jest jasny bentleyowski beż :mrgreen: :lol:
Zrob chlopakom przyjemnosc i zarzuc jakoms fotka ze srodka :lol: Moze dywanik ? :lol: W koncu to tez twoje dzielo po czesci ;-)
 
 
Pszendza 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Przemek
Jeżdzę: A8/S8
Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 167
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2011-09-25, 12:19   

Wydałeś na to auto kupe pieniędzy ( za dużą patrząc na niektóre koszta) ale stylistycznie skrzywdziłeś to auto na całej linii.
_________________
A8- nie dla idiotów !!
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-25, 13:55   

Ale ja w nim nic nie zrobilem procz felg na tym zdjeciu :mrgreen: Poczekaj na final countdown , na tej focie brak do felg dystansow i opona tyl ma za niski profil , nie uwazam zeby bylo skrzywdzone :mrgreen: . Audi musialo go skrzywdzic i twoj tez w takim razie :lol:
 
 
Pszendza 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Przemek
Jeżdzę: A8/S8
Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 167
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2011-09-25, 16:53   

ciemna szyba, tandetne chromowane stylistycznie w ogóle nie pasujące felgi (chrom to świetna sprawa ale na bombki choinkowe) + chrom paski na zderzaku to jest właśnie krzywda o której pisze. żadna opona ani dystans tego nie zmienią. poczekam na finalną odsłonę ale jak dla mnie jest źle a boje sie że będzie jeszcze gorzej.
_________________
A8- nie dla idiotów !!
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-25, 17:02   

chrom paski an zderzaku to raczje byly nic z nimi nie robilem :mrgreen: Felgi mi sie osobiscie podobaja i na zywo robia robote, dla mnei wiekszym odpustem jest np. ten lowenhart ktorego ty miales na zdjeciach.. Bo riale sa zajebiste. Ciemna szyba wcale nei jest taka ciemna jak Ci sie wydaje bo to bodajze 2/5 poziomow i wedlug mnie musi byc lekko przyciemnione i tu absolutnie bym nic nie zmienil, co do felgi to jedynie przed zakupem mialem takie obawy jak ty, ale po zalozeniu i wymyciu furki prezentowala sie rewelacyjnie i wsyztskie obawy odeszly w niepamiec :) Dobrze ze masz swoje zdanie, twoja furka mi sie bardzo podoba szczegolnie na tych rialach, ale gdyby zabrac te felgi to w sumie nic specjalnego, srodek slabiutki, zawieszenie Air mnie jakos nie przekonuje choc pracy i kosztow miales przy tym pewnie masakrycznie duzo, ale czy to pasuje do A8 no nie wiem ... tak samo jak chrom felgi.. ja bym sie klocil.. takie Air gora/dol to troche nie ta klasa samochodu, carbon tez mi osobiscie sie nei widzi bo jestem zwolennikiem drewna.. wiec jak widzsiz ile osob tyle opini bedzie.. ja staram sie jej nei zepsuc i w mojej opini finalna wersja bedzie urywac dupe :)
 
 
Pszendza 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Przemek
Jeżdzę: A8/S8
Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 167
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2011-09-25, 17:27   

Czekam na wersje finalną tylko pamiętaj że efekt końcowy nie zawsze jest proporcjonalny do ilości włożonych pieniędzy.
_________________
A8- nie dla idiotów !!
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-25, 17:33   

Wiem wiem, mam jakoms tam wizje i mam nadzieje ze finalnie będzie tak jak bym chciał ;) A co do felg to chętnie przygarnę twoje Riale ale chyba nie są na moja kieszeń :mrgreen:







Jeszcze kilka starych fotek ;)

[ Dodano: 2011-09-28, 15:45 ]
No to teraz troche srodeczka nowego ;)













Zdjecia sa z komorki i cos tak lekko za jasne wyszly tapicerka jest w kolorze jasnego bezu a nie az taka biala :P albo ja zle widze :P Srodki foteli to perforowana skora, nie jest to finalna wersja srodka bo jest pare rzeczy do poprawki :) Ale takie serduszko ma Selene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-09-28, 18:37   

minus4 odnoszę wrażenie że z tymi brązowymi wstawkami to lekko przesadziłeś,ja osobiście wolę czarną skórkę i taką u siebie właśnie posiadam.Jeżeli Tobie się takie zestawienie kolorystyczne odpowiada to masz do tego pełne prawo to w końcu Twój samochód.
 
 
mdamian 
Moje A8



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D2 , A8 D3
Pomógł: 84 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 2107
Skąd: 3-miasto
Wysłany: 2011-09-28, 18:47   

a mi się ten beż podoba :mrgreen:
Ile wyszło zrobienie środeczka :?: :?:
_________________
Nie ma to jak 4.2 Quattro :)
Ps:
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów - Audi A6. :)
Wypalanie DPF Audi A6 i A8. :)
Audi A6 C5. Brak RDS w FIS. :)
 
 
Lukas134 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.0
Skrzynia: 6HP26 GZA
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D3 & Corvette C4
Pomógł: 16 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 1003
Skąd: Łosice
Wysłany: 2011-09-28, 19:10   

Audi bardzo doinwestowane, ale nie w moim stylu. Ja bym na pewno zmienił felgi na coś mniej amerykańskiego, coś skromniejszego. Na pewno zdjął bym ten chrom ze zderzaków. Reszta jest oki szyby mi się podobają, wydech też jest super :-) Co do środka to hmmm szczerze to wolał bym obszyć Recaro w taki kolor tylko dodatki czarne, ewentualnie przeszycia czarną nicią, albo cała ruda skóra. I te dziki też są dosyć kontrowersyjne do A8 :-) Ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać, ja wyrażam tylko swoją opinię ;-) Oby dobrze służyła ;-)
_________________
Najlepsze fora internetowe samochodowe w Polsce:
Auto Audi A6 C6
Silnik BDW 2.4 177 KM. Wyciek płynu chłodniczego.
 
 
minus4
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-29, 11:03   

te brazowe wstawki sa na miejsca gdzie sie dotyka, pozatym jest tam tez alcantara, tak wyszlo ze najbardziej ten braz podchodzil, co prawda zdjecia sporo przeklamuja kolorystycznie ale, co do srodka po za tym ze robi wielkie WOW jak sie widzi na zywo to tez mam kilka zastrzezen ale nie jest ti juz czas na jakies zmiany w gotowym produkcie ;) Obecnie jezdzi na zimowkach i tak i 17" felach a chromy sa ciagle do odebrania.. Grunt ze technicznie juz w tej chwili jest praktycznie taka mala igielka i pozostaje dogranie srodka (kilka rzeczy zostalo tam do zrobienia/poprawki) , zalozenie felg i malowanie na czarny phantom, uznalem ze przy tym odcieniu bezu musi byc czarna i to taki phatnom wtedy zdecydowanie lepiej sie bedzie komponowac wnetrze z kolorem lakieru. I wtedy furka bedzie skonczona, sprawna technicznie, doinwestowana w kazdej najmniejszej pierdolce, zrobiona indyvidualnie wiec nie kazdemu musi sie podobac ;) no i zyska wtedy swoista dusze niepowtarzalnosci, Bedzie jedyna w swoim rodzaju i drugiej takiej na globie nie uswiadczysz ;) Jedyna niepowtarzalna Selene :mrgreen: Zyska osobowosc bo imie juz ma ;) Nie wiem czy kiedykolwiek bym ja sprzedal... Chyba ze za jakies astronomiczne pieniadze ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.