Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 ALL ] D2 Sprężyny przód jakie obniżające?  
Autor Wiadomość
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-06-30, 16:44   

smoczek napisał/a:
bmw 7-er nawet nie ma jakis wersji sportowych limuzyny przecierz, i w dobrej wersjii objedzie "sportowe S8".

Które 7-er objeżdża A8/S8? ;-)

smoczek napisał/a:
Twoje argumenty by do mnie trafialy w 100%, gdyby ten samochod latal tylko po torze, i bylby tam transportowany na lawecie.

Nie wszyscy kupują A8 po to aby mieć KOMFORTOWĄ limuzynę tak jak nie wszyscy kupują Subaru Imprezę aby ze wszystkimi się ścigać i latać bokami... zresztą producenci aut już dawno to zauważyli i właśnie dlatego pojawiają się różne odmiany cywilnych aut w wersjach usportowionych tak jak AMG w Mercedesie, M-sport w BMW czy S i RS w Audi.

smoczek napisał/a:
i co do oszczedzania zawieszenia na felgach 20" ....
przecierz na wiekszym kole, szybciej pada zawias,
nawet bez extremum, tylko wybierajac zwykle nierownosci.

Stereotyp powtarzany bez sensu przez tych którzy uważają to za odpowiedni argument.
Równie dobrze można się przyczepić że jeździmy autem z silnikiem 4.2 litra auto pali bardzo dużo i jest to zupełnie nie ekonomiczne.

Jeżeli ktoś chce jeździć A8 z silnikiem 4.2 na kołach 20" to pewnikiem ma w nosie że auto pali 20 litrów po mieście i że na krawężniki musi wjeżdżać powoli.

Od kilku lat jeżdżę na 20" i jakoś nie zauważyłem nadmiernego zużywania się mojego auta... pomimo tych tragicznych dróg koło mojego osiedla ;-)
poza tym, przynajmniej w mojej ocenie, zawias w A8/S8 jest rewelacyjny... kilka lat temu miałem Omegę... jeżdżąc na kołach 17" (235/45ZR17) zawias robiłem co roku na wiosnę... w ani jednym swoim A8/S8 nie robiłem jeszcze kompletnego zawiasu bo nie było i wciąż ma takiej potrzeby.

smoczek napisał/a:
moze ja mam inna naklejke na klapce wlewu,
ale te 18x8" i 245/45 to jest MAX, co zaprojektowali inzynierowie do tego auta.

Nie prawda... wlepka wlepką ale A8/S8 D2 wyjeżdżało fabrycznie na kołach 19" i 20" i jak bardzo chcesz to specjalnie dla Ciebie odnajdę listę wyposażenia takiego auta żeby nie było że zmyślam.

Poza tym, tak jak S8 ma inne zawieszenie niż A8 tak każde D2 z fabrycznymi kołami 20" ma inny zawias w stosunku do auta które wyjechało na fabrycznych 17" czy 18"

smoczek napisał/a:
dlatego nie rozumiem Was,
czemu trwacie/dazycie do pogorszenia urzytecznosci tego auta/ wzgledem naszych drog.
Ale powodzenia,
niech kazdemu sie jezdzi dobrze i bezawaryjnie,
i on sam niech bedzie zadowolony z tego co ma, bo o to chodzi.

No właśnie dlatego jeździmy na 20" bo tak nam się podoba... abyśmy byli w pełni zadowoleni z auta które mamy... bo to samochód jest dla naszej wygody i zadowolenia a nie my dla wygody i zadowolenia auta... jak się popsuje to naprawiamy i jeździmy dalej ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.