Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
MOJA ZŁOTOWŁOSA  
Autor Wiadomość
cerbera 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: triptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebastian
Jeżdzę: D3 4.2
Wiek: 44
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 158
Skąd: kraków
Wysłany: 2012-04-22, 21:21   MOJA ZŁOTOWŁOSA

Koledzy oto przedstawiam moja Złotowłosą ps ''Złota''. Tylko parę foto bo niestety musiałem z psiakami na wystawę jechać.Zaznaczam że jest dokładnie taka jaka sobie wymarzyłem tj złoty kolor,jasna skóra,jasne drewno i drewniana kierownica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,brakuje jej tylko solara :-P


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Jest moja moja :diabel: :diabel: :diabel: :mrgreen:
_________________
A8 D3 4.2 V8 pb+lpg ''ZŁOTOWŁOSA''
http://rietzphotography.com/
www.chimerabulls.pl
 
 
Nowak_zg 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: Vette
Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 137
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-04-22, 21:28   

pamietam ja z allegro... dlugo wisiala
sprawdzales ja w carfaxie ?
mam nadzieje ze bedize sie sprawowac
szkoda ze przedlift... mimo ze zrobiony na polifta
szkoda tez ze usa i ze ktos nie wstawil zderzaka z distronikiem ( bo fis juz masz juz przygotowany pod distronic )
jasne wnetrze super sprawa jesli chodzi o wyglad :)
fajnie natomiast ze LONG ... mi sie marzyl long niestety trafil sie "nie long" ;)
felge zostawiasz ? czy zmieniasz na cos sensowniejszego ?
daj wiecej fotek i jakis lepszy opis :)
szerokosci
 
 
robertas 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2, D3, Allroad, 80
Pomógł: 17 razy
Wiek: 36
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1605
Skąd: ślask
Wysłany: 2012-04-22, 21:38   

No fajna sztuka, mi tez chyba obila sie o oczy na allegro...bardzo charakterystyczny kolorek...choc nie przepadam za jasnymi to ten mi sie bardzo podoba :D Co do tego ze US...mi US style bardzo lezy...kwadratowa tablica...mmm :D tylko szkoda ze przedni zderzak juz nie US bo z tego co widzialem to powinien miec obrysowki no i to mi sie troche gryzie ;) Ale tak autko na plus...zmienisz felgi i bedzie juz miodzio :mrgreen:
_________________
Klimatyzacja problem Audi.
Amortyzatory, sprężyny, drążki, wahacze, łączniki, stabilizatory Audi.
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 09:01   

Gratuluję zakupu , wygląd psują niesamowicie te felgi , chyba ,że tobie się podobają.
Dla mnie jesteś niezłym audi maniakiem.....91 tys zł :shock:
Zastanawiający jest ten licznik z dużym FIS-em.......w tym roczniku nie powinno go chyba być ale pewnie sie mylę :oops:
Znam pewnego belga który czesto wita w mojej miejscowosci servisujac swoje A8 i jest identyczne z twoim tyle tylko ,że w orginale i europa ;-) .
 
 
cerbera 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: triptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebastian
Jeżdzę: D3 4.2
Wiek: 44
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 158
Skąd: kraków
Wysłany: 2012-04-23, 09:56   

Koledzy cenę pan wystawił taka bo miał dosyć tel czy pójdzie za 50tys.Teraz długa nauka obsługi tego wszystkiego.Bardzo podoba mi się doświetlanie zakrętów i podświetlanie zewnętrzne. Fele oczywiście zmienię na orginały choć powiem że na tym profilu a są to 19 i niezły balon jest mega komfort.Dziś została odstawiona do gazowników na prinsa ale nie wiemy co to za gruszka w środku wneki na koło z kabelkami i wężykami jest.Może ktoś wie?? :-P Potem wszystkie oleje i płyny plus nowe klocki z tyłu. Auto przed kupnem zostało sprawdzone w aso audi szewczyk czas ok 3h. Po przeglądzie zaproponowali wykupienie gwarancji aso za bagatelka 10tys :D Złota była servisowana do 90kk teraz ma na liczniku 122kk aso twierdzi ze orginał. Zresztą co ja będę gadał zobaczycie sami :mrgreen:
_________________
A8 D3 4.2 V8 pb+lpg ''ZŁOTOWŁOSA''
http://rietzphotography.com/
www.chimerabulls.pl
 
 
JIMM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 14:02   

cerbera napisał/a:
Zresztą co ja będę gadał zobaczycie sami :mrgreen:

No to ma się rozumieć , że lecimy do Kronach :mrgreen:

[ Dodano: 2012-04-23, 14:05 ]
cerbera napisał/a:
nie wiemy co to za gruszka w środku wneki na koło z kabelkami i wężykami jest.Może ktoś wie??

dawaj zdjęcie tego.....ale to pewnie tak jak ci pisałem filtr /pochłaniacz węglowy paliwa oparów.....ale reki nie dam siachnąć.
Na razie musisz to przenieść jak blokuje robotę.
 
 
bunga bunga 
Moje A8


Rocznik: 2008
Silnik cm3: 3200
Skrzynia: Tip
Zasilanie: ON
Imię: Marcinkus
Jeżdzę: W221, 997
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 585
Skąd: WSC
Wysłany: 2012-04-23, 16:21   

Gratuluje zakupu. Ja też jak będę zmieniał to na Langa. I marzy mi się środek ecru. Złotą miałem kiedyś E39 i zawsze jak o niej pomyślę to mi się cieplej robi. Też się nią interesowałem jak szukałem dla siebie przed rokiem. Ale na oglądaniu ogłoszenia się skończyło. Jeszcze raz gratuluję i przyjemności.
Uczucie po takim zakupie - bezcenne.

8-)
_________________
Forum Audi A6
Ostatnio zmieniony przez bunga bunga 2012-04-26, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cerbera 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: triptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebastian
Jeżdzę: D3 4.2
Wiek: 44
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 158
Skąd: kraków
Wysłany: 2012-04-23, 17:19   

Już wiem i niestety jest to część od pneumatyki zawieszenia(samo poziomowanie na zakretach) w autach z eu jest to zamontowane z boku :roll: czyli butla niestety w bagażniku.
Felgi będą na bank inne ale to dopiero w nastepnej kolejności bo teraz prins mnie szczypnie.Może jakieś sugestie co do felg??
_________________
A8 D3 4.2 V8 pb+lpg ''ZŁOTOWŁOSA''
http://rietzphotography.com/
www.chimerabulls.pl
 
 
Nowak_zg 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: Vette
Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 137
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-04-23, 22:04   

zanjac napisał/a:

Zastanawiający jest ten licznik z dużym FIS-em.......w tym roczniku nie powinno go chyba być ale pewnie sie mylę :oops:

taki FIS byl montowany juz od poczatku za doplata w przedliftach :) oczywiscie tylko wtedy kiedy byl distronic
 
 
cerbera 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: triptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Sebastian
Jeżdzę: D3 4.2
Wiek: 44
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 158
Skąd: kraków
Wysłany: 2012-04-24, 10:04   

A ten distronic to jest to ze auto samo zwalnia jak dojedzie do innego auta?? Bo mam cos takiego i sie zdziwilem w czasie powrotu :-P
_________________
A8 D3 4.2 V8 pb+lpg ''ZŁOTOWŁOSA''
http://rietzphotography.com/
www.chimerabulls.pl
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2012-04-24, 11:13   

Nowak_zg napisał/a:
szkoda tez ze usa i ze ktos nie wstawil zderzaka z distronikiem ( bo fis juz masz juz przygotowany pod distronic )

zanjac napisał/a:
Zastanawiający jest ten licznik z dużym FIS-em.......w tym roczniku nie powinno go chyba być ale pewnie sie mylę :oops:

Z tym FIS'em jest raczej wszystko w porzadku... bo był montowany praktycznie od początku produkcji ale tylko dla aut wyposażonych w aktywny tempomat... a cerbera ma właśnie aktywny tempomat ;-)

cerbera napisał/a:
A ten distronic to jest to ze auto samo zwalnia jak dojedzie do innego auta?? Bo mam cos takiego i sie zdziwilem w czasie powrotu :-P

Dokładnie to jest ten aktywny tempomat... ustawiasz sobie nie tylko prędkość z jaką chcesz się poruszać ale także odległość w jakiej chcesz pozostawać za poprzedzającym pojazdem...
np. ustawisz 140km/h na autostradzie... lecąc lewym pasem dojeżdżasz do TIR'a który właśnie kogoś wyprzedza więc system wyhamuje Cię do prędkości TIR'a i będzie utrzymywał za nim stałą odległość nie zależnie czy TIR zwolni czy przyspieszy.... a kiedy TIR zjedzie na prawy pas i lewy będziesz miał już przed sobą pusty to system automatycznie przyspieszy Twoje auto do zadanej prędkości czyli tych 140km/h ;-)
Aktywny tempomat współpracuje też m.in. z czujnikiem kąta skrętu kierownicy tzn. system wie kiedy skręcasz i bada strefę przed Tobą także pod odpowiednim kątem... dzięki temu jadąc na wprost możesz wyprzedzać jadące wolniej sąsiednimi pasami auta ale jadąc w zakręcie za jakimś autem za którym tempomat utrzymuje stałą odległość system nie zwariuje i nie przyspieszy tylko dlatego że centralnie przed nim auto zniknęło ;-)
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Nowak_zg 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: Vette
Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 137
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-04-24, 13:14   

cerbera napisał/a:
A ten distronic to jest to ze auto samo zwalnia jak dojedzie do innego auta?? Bo mam cos takiego i sie zdziwilem w czasie powrotu :-P



FIS kolego masz od wersji z distronikiem
ale grilla brakuje

w wersji z distronikiem grill powinien wygladac tak

http://allegro.pl/show_item.php?item=2281503959

czyli pod rejestracja jest zaslepka za ktora znajduje sie radar
 
 
martinezzg 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 47
Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 366
Skąd: Czeladź/Śląsk
Wysłany: 2012-04-24, 15:36   

Felgi będą na bank inne ale to dopiero w nastepnej kolejności bo teraz prins mnie szczypnie.

Kolego zastanów się nad prinsem ! popytaj na forum lub na forum gazowym - koszta duże a nie wiem czy Ty wiesz :mrgreen: że prins praktycznie nie uznaje gwarancji ze względu na jakość naszego gazu! to najlepsza instalka LPG ale nie u nas! na spokoju założyć możesz dobrego Staga z hanami i z taką konkretnie zmontowaną i wystrojoną instalką śmigasz ze miło. a cenowo to prawie połowa prinsa! warsztaty które duuuużo robią powiedzą Ci to co napisałem - no chyba ze ktoś chce sprzedać prinsa to Ci go poleci...ale potem może (nie musi) być troszkę problemów...
no i gaż tylko butla za tylną ścianę bo w US są te pierdoły w bagażniku niestety:(

poza tym ładna sztuka tylko lacie zmieniaj :)
jak coś to mam do sprzedania z S8 ori za dobrą kase :)
_________________
A8>eSka
 
 
Nowak_zg 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 6.0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: Paweł
Jeżdzę: Vette
Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 137
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-04-24, 16:37   

dokladnie tak jak mowi marinezzg

stag 300 +
hana2000
do tego jakies dwa sensowne reduktory
i bedziesz latac spokojnie na dobrej elektronice ktora ogarnia kazdy kumaty gazownik oraz na dobrych wtryskach
reduktory tez mozna fajne dobrac w zaleznosci od preferencji

ja mialem taki zestaw w tt 1.8T i s6 4.2 340KM ... i zawsze spisywal sie bez zarzutow
_________________
A4 1.9TDI 140KM 300Nm -> TT 1.8T 180Km 235Nm -> S6 C5 4.2 V8 340KM 420Nm -> S6 C6 5.2 V10 435KM 540Nm -> A8 D3 4.2 V8 334KM 430Nm ( http://www.a8team.pl/a8-d...full-vt6841.htm ) -> Corvette C6 6.0 :D
 
 
badyl 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic + F1
Zasilanie: PB
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 06 Lut 2011
Posty: 344
Skąd: trójmiasto
Wysłany: 2012-04-24, 17:39   

ja mam też taki zestaw u siebie i nie nażekam :mrgreen:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.