Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzil auto i zwial, znane nr rej.  
Autor Wiadomość
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2015-07-24, 15:51   

robsonik4 napisał/a:
Możesz ścigać z powództwa cywilnego...

Czyli jak zwykle po polskiemu. To po chu... nam jest w ogóle policja? <blee>

Skradziono mi koła na co mam bezpośrednie dowody i oświadczenie współmałżonka sprawcy - policja ma mnie głęboko w du... i mogę sobie dochodzić na drodze cywilnej.
Urząd decyzją administracyjną zabrał mi x metrów działki - zgodnie z ustawą powinni mi zapłacić odszkodowanie do czego zgodnie z procedurą ich wezwałem - oni mają mnie w du... i mogę sobie tego dochodzić na drodze sądowej.
Pan X uszkodził mi auto i zwiał, mam nagranie z monitoringu - policja ma mnie w du... i mogę sobie dochodzić na drodze sądowej z powództwa cywilnego.

Zakładajmy sprawy z powództwa cywilnego i nie ma po co chodzić na jakiś komisariat bo to tylko strata czasu i nerwów jest.


Ale jak pójdę do pana X i własnoręcznie odbiorę swoją własność albo jej równowartość w gotówce to zrobią ze mnie bandytę i dostanę wyrok :/
Do doopy ten po.....y kraj <blee>



Ale jak niejaki pan Henryk gdzieś tam w PL we własnym stawie złowił kilka ryb to ruszyła machina państwowa i dostał wyrok 3 miesięcy: http://www.se.pl/wiadomos...awu_335075.html
Można się postarać?... można <boisie>
Każdemy funkcjonariuszowi państwowemu który brał udział w tym postępowaniu moim zdaniem należy się dyscyplinarne zwolnienie z pracy + dożywotni zakaz pracy w jakichkolwiek służbach czy organach władzy państwowej czy sądowniczej czy innej tego rodzaju za rażące przekroczenie swoich uprawnień służbowych <onie>
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-24, 16:59   

No i wracajac do żarskich władców pierścionka... :D No nawet jak są ludzi nieco kumaci to i tak wyżej siedzący pajac ich zgasi.
 
 
robsonik4 
Moje A8


Rocznik: 1995
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 485
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-24, 17:01   

Policja ma to głęboko w doopie bo trzeba wypełniać masę papierków i wykonać masę czynności związanych ze zgłoszeniem więc lepiej nic nie robić i wysłać po kilku miechach umorzenie postępowania. Co z tego, że podaje się winnego na tacy ano to, że z tego nie ma kasy a plan zapełnienia skarbca trzeba wykonać - NIK potrzebuje nowe samochody <jezyk2>
_________________
Najlepsze fora internetowe samochodowe w Polsce:
Forum Audi A6
Forum Audi A8
Forum Audi A7
 
 
adrian949
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-24, 21:48   

Mi ostatnio na allegro ktoś się włamał i sprzedał telefon za 1500zł. Sprawę zgłosiłem na gliny mieli dane gościa numer konta, podał je kupujący co wpłacił mu kasę na konto, i co sprawa umorzona nie znaleźli sprawcy.
 
 
robsonik4 
Moje A8


Rocznik: 1995
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Robert
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 485
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-24, 23:38   

Podobnie jak idziesz do banku po kredyt - tona zaświadczeń itp papierów i odchodzisz z kwitkiem bo jesteś np. w BIK-u lub KRD. Natomiast jak ukradną Tobie dowód to złodziej bierze jaki chce kredyt i nie potrzebuje tony papierów i nawet fotka nie musi się zgadzać.
Na 99 % koleś z banku współpracuje ze złodziejem lecz banku to nie interesuje tylko spłata/ściągnięcie udzielonego kredytu. Ich to wali czy Ty brałeś czy nie a zastrzeganie skradzionego dowodu goofno daje.

A wracając do tematu to wal do sądu, składaj pozew i czekaj cierpliwie na rozprawę. Nie potrzebujesz żadnego adwokata a możesz np. skorzystać z porady prawnej za 20 zł (ulotki rozdają po mieście) lub na necie - eporady24.pl
Miałem bardzo skomplikowana sprawę, za którą adwokat przytuliłby parę tysiaków a w podobnej firmie zapłaciłem 150 zł za poradę plus 200 zł za pismo procesowe i moje jest na górze <chura>
_________________
Najlepsze fora internetowe samochodowe w Polsce:
Forum Audi A6
Forum Audi A8
Forum Audi A7
 
 
rav85 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Marek
Jeżdzę: Huracan Perf&Maclaren600LT
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-08, 09:19   

co do ślizgów zderzaka to ja kupiłem w aso 56 zł sztuka + nowe kołeczki ale nadal zderzak nie jest spasowany dołem, odstaje na zewnątrz , ja chyba zgłoszę to z AC swojego, sprawcy brak
 
 
dracus6662 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO TIPTRONIC
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 1802
Skąd: VENLO/WROCŁAW
Wysłany: 2015-08-09, 16:01   

w sumie z tego co pamietam to jedna akcja z własnego AC jest chroniona na podstawie ochrony składek ac jezeli wykupisz to nie wzrosnie w przyszłym roku ;)
_________________
Tiptronik wymiana oleju Audi :)
[URL=https://a6klub.pl/car-audio-c5/zmiana-z-symphony-ii-na-navigation-plus-problem-z-kierownica-t88801.htmlZmiana z Symphony II na NAVIGATION PLUS A6 C5.[/URL] :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.