Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A8 - ogólna dyskusja  
Autor Wiadomość
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-02-24, 06:58   

mario s8 napisał/a:
A co do zapisów i Twojej pracy to specjalnie dla Ciebie w tym roku załatwię że będziesz mógł się zapisać nawet w dzień rozpoczęcia zlotu to może zawitasz w końcu na ogólnopolski.

A dziękuję, chętnie skorzystam jeśli ze dwa tygodnie przed będzie taka możliwość.

mario s8 napisał/a:
Drago_o to zadzwoń i zapytaj i napisz tu

Czy w mojej gestii jest dzwonić do niego o pieniądze nie mają w nich udziału ani nie będąc organizatorem kolejnego zlotu? Jeśli nawiążę z nim jakąś rozmowę to mogę zapytać.

Jestem całkowicie neutralny w tej sytuacji i nikogo nie bronie. Pieniądze należałoby wykorzystać.

panton napisał/a:
Oj drago_o, padło publicznie pytanie bo chłopaki nie są w stanie uzyskać odpowiedzi więc jaki pluton? jakie nadmuchiwanie balonika? jaki rozjuszony tłum? jakie negatywne nastrajanie się przed zlotem?

panton napisał/a:
Trudno wymagać by ktoś siedział na forum 24h/24h i reagował po kilku minutach.

bartez83 napisał/a:
Łukasz ale to pytanie padło 8lutego i wiadomość została odczytana.

No jakoś mi się wydaje, że na FB wymieniłem z nim w tym czasie więcej niż kilka zdań w grupach A8. Pytanie czy chcecie odzyskiwać czy odzyskać.

panton napisał/a:
...może chłopak...

Czy po prostu nie ludzicie FOSSa jak Łukasz ale z tym już chyba nie da się nic zrobić <bezradny>
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2020-02-24, 07:53   

Żeby nie było zdziwienia jak foss wyjmie kolejnego asa z rękawa w postaci kolejnej faktury która na ten moment czekała😁😁😁
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-02-24, 08:13   

drago_o napisał/a:
Czy po prostu nie ludzicie FOSSa jak Łukasz ale z tym już chyba nie da się nic zrobić <bezradny>

to nie w kategoriach lubicie czy nie lubicie z Damiankiem miałem własne doświadczenia i tak jak już napisałem wcześniej ludzi dzielę na dwie grupy - uczciwych i nieuczciwych
Damianek (FOSS) należy do tej grupy nieuczciwych i dla mnie jest zwykłym krętaczem więc nie wymagaj bym go darzył pozytywnymi uczuciami.
A kolejne sytuacje jak z MajkaStefanem czy ostatnim zlotem tylko w tym zdaniu mnie utwierdziły.

[ Dodano: 2020-02-24, 22:31 ]
chyba Panowie organizatorzy musicie uruchomić plan "B" bo na zwrot kasy od Damianka nie macie co liczyć....a czas ucieka ;)
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2020-02-24, 22:49   

I kto by pomyślał.Jednym słowem chłopaczyna zaorał się pod ziemię😁😁😁Jaki wstyd😁
 
 
dgasek 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: D2
Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-02-25, 12:26   

Witam

Takie pytanko do Organizatorów : jak dobrze liczę to pobyt jednej osoby to 550 pln za piątek-niedziela , czyli dwie osoby za 1100.. Tu na pewno nie ma pomyłki ? bo ta cena trochę słaba . 1/3 taniej kosztował mnie pobyt w Jaworzynie na nartach .
Trochę dziwne że przy takim tłumie nie mamy lepszej ceny ... ba , nawet na stronie jest taniej .

Pozdr
 
 
Gumi191 


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: TIP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8L D2
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-02-25, 12:29   

dgasek napisał/a:
Witam

Takie pytanko do Organizatorów : jak dobrze liczę to pobyt jednej osoby to 550 pln za piątek-niedziela , czyli dwie osoby za 1100.. Tu na pewno nie ma pomyłki ? bo ta cena trochę słaba . 1/3 taniej kosztował mnie pobyt w Jaworzynie na nartach .
Trochę dziwne że przy takim tłumie nie mamy lepszej ceny ... ba , nawet na stronie jest taniej .

Pozdr


mi wyszło za 2 dorosłe i dziecko 2 tysie, piątek-poniedziałek,
Zaraz policzę jeszcze raz

edit: dokładnie 1895zł + klimatyczne,
trochę dziwne, że w hotelu płaci się od osoby w pokoju, a nie za pokój ogólnie (ewentualnie dostawka dla dziecka), ale sprawdziłem na stronie
robiąc rezerwację 13-18.05.2020 wyszło podobnie 1890zł dla mojej trójki, więc jest ok.
_________________

 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-02-25, 13:14   

dgasek napisał/a:
Witam

Takie pytanko do Organizatorów : jak dobrze liczę to pobyt jednej osoby to 550 pln za piątek-niedziela , czyli dwie osoby za 1100.. Tu na pewno nie ma pomyłki ? bo ta cena trochę słaba . 1/3 taniej kosztował mnie pobyt w Jaworzynie na nartach .
Trochę dziwne że przy takim tłumie nie mamy lepszej ceny ... ba , nawet na stronie jest taniej .

Pozdr


organiozatorow nie ma
jak masz taniej przez strone zamawiaj na wlasna reke ale licz sie z tym ze nie masz oplaconych tych kolacji grillowych itd

pozdrawiam
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
dgasek 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: D2
Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-02-26, 15:56   

To w takim razie pytanie , które pojawiło się i rok temu : czy mogę przyjechać tylko na część zlotową , jeżeli tak to pod jakimi warunkami , albo czy mogę pojawić się na kolacji i zapłacić za jedzenie i alko ?

Pozdr
Damian
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-02-26, 17:58   

mozesz przyjechac na parking mysle bez problemu w poblizu beda knajpy itd wiec glod cie nie zlapie , co do posilkow mozemy zapytac u managera czy ktos z poza listy moze w ten sposob uczestniczyc niczego nie obiecuje bo to nie od nas zalezy



z zaczerpnietych informacji od hotelu - mozna przyjechac na 1 dzien oplacic jedzenie wiecej informacji pod numerem na ktorym dokonujemy rezerwacji pozdrawiam

pozdrawiam
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
matrose1983 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic Sport F1
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-03-01, 22:09   

20czerwca.
Godz. 08:00–10.30 -śniadanie w formie bufetu w cenie noclegu
Godz. 11:00–zbiórka na parkingu hotelowym
Godz. 11:30 –przejazd kolumny samochodów zlotowych spod hotelu na parking.
Godz. 12:00–14:00 –pokaz aut zlotowych oraz konkursy na parkingu
Godz. 14:30-16.30 -powrót do hotelu i obiad jednodaniowy
Godz. 16:30–19.00 –czas wolny
Godz. 19:00 - do białego rana–kolacja grillowa–ognisko w chacie grillowej- konkursy zlotowe.



Hej Preston
Czy to jest kompletny plan na sobotę?
Z Gdańska mam 500 kilka kilometrów
Chetnie bym przyjechał

Pytanie,możesz rozwinąć myśl „przejazd na parking spod hotelu ?
Gdzie on się znajduje i co tam będzie organizowane?

Uważam ze pomysł Marka jest bardzo trafny,można by postać na parkingu oczywiście i sprawdzić się wspólnie na torze.
W jastrzebiej konkurencja na parkingu była mało odpowiedzialna zważając na ilosc dzieci
Nie każdy chce stać ze szmatka w reku i gadać o pierdołach ,może wziął byś to pod uwage

Poza tym wspominasz o braku sponsorów
Chyba każdy z nas kto wybiera się swoją loszką na zlot ma na to środki i nie ma problemu wyjąc pieniazki z portwela i zapłacić na wjazd na tor <hmm> <hmm>

Z tymi paczkami dla dzieci to trochę dmuchany temat uważam,każdy może sam zrobić swoim dzieciom paczkę bez przesady.
Chetnie przyjadę na zlot,zrobię 500-600 km w jedna stronę ale nie po to żeby stać na parkingu jako główna atrakcja zlotu i słuchać różnych opowieści .

Tu wszyscy jesteśmy dorośli,wkładamy worki pieniędzy w serwisy wydechy czy koła a na złocie atrakcja to postój na parkingu po przejeździe kolumna i zawody dla dzieci w przeciąganiu liny i wieczorna kolacja z piwkiem <boisie>

Podjąłeś się organizacji hotelu to miej na uwadze dobrodziejstwa okolicy
postójmy,pogadajmy ale tez pojeździmy bo to zlot audi a nie festyn rodzinny.
Jest wiele aut i projektów które mogły by się wzajemnie sprawdzić
Zróbcie porządny plan na sobotę,bo za dwa koła na hotelu z wieczorna kiełbaskę to lepiej zabrać dzieci do Energylandii

Czekam na konkrety i trzymam kciuki

[ Dodano: 2020-03-01, 22:25 ]
Preston81 napisał/a:
panton napisał/a:
Źle to odebrałeś prestoniuszu - pytanie luźne czy jest plan działania na sobotę bo jeżeli nie jest plan działania zamknięty to w okolicy jest obiekt, który można wykorzystać do takich konkurencji jak w poprzednim roku było na parkingu. Tor to miejsce bezpieczne dla uczestników takich konkurencji i obserwatorów co by nie powtórzyć błędu z poprzedniego roku.
Pytanie czy jest zainteresowanie większości (?) a jeżeli jest to kolejnym punktem jest koszt takiej wycieczki i znalezienie funduszy.

odebralem to może jak piszesz - źle ale serio nie mamy kasy nawet na paczki dla dzieci czy film - profesjonalny film a nie zlepek ktory zrobilem ja widzac co jest na poprzednim zlocie jesli kasa z poprzedniego zlotu zostanie zwrocona to film mamy zalatwiony dolozy sie z 200 zl i paczki dla dzieci tez beda , a co jesli ta kasa nie zostanie oddana do dyspozycji ? ja mysle globalnie :)





Serio piszesz?
Nie macie kasy na paczki dla dzieci
Nie wierze co czytam,zlot a8 z problemem kasy na paczki dla dzieci

Co Ty wkrecasz z tym brakiem pieniędzy,jedziesz na zlot czy żarty robisz pisząc takie bzdury?
Jaki jest problem aby każdy zapłacił za atrakcje ze swojego portwela???
Jakaś kpina, jak to czytam to nie dowierzam
Zachowujesz się tak jakbyś od dziś dolewał po bance benzyny czy ropy do baku co by mieć na zlot i na kiełbaskę w hotelu
Ogarnij swój globalny sposób myślenia,moja osobista prośba 😇
_________________
:)
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-02, 08:41   

matrose1983, rok temu za takie postanie na parkingu zapłaciłeś 100zł i było ok a nawet w temacie rozliczenia stwierdziłeś, że robi się aferę z takich groszowych spraw a teraz taka zmiana? <bezradny> cóż.. lepiej późno niż wcale ;)
Warto zwrócić uwagę, że teraz te same atrakcje masz za darmo więc mamy progres.
 
 
matrose1983 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic Sport F1
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-03-02, 09:03   

Panton podtrzymuje swoją wypowiedz,nie robie problemu żeby zapłacić bo zlot jest raz w roku i nikt chyba niee wybiera się tam pusty z wężem w kieszeni.

Wg Ciebie zlot ewoluluje bo nie będziemy płacić za stanie na parkingu?

Byłes/widziałeś kiedykolwiek jakiś zlot vw/vag lub bmw,nie wspominając już o syndykacie?

Tak/nie
_________________
:)
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-02, 09:50   

matrose1983 napisał/a:
Wg Ciebie zlot ewoluluje bo nie będziemy płacić za stanie na parkingu?

Progres polega na tym, że organizatorzy VI Zlotu nie chcą przewalać kasy i czerpać korzyści z bycia organizatorem.
Nie o 100zł chodziło czy o inne kwoty tylko o U C Z C I W O Ś Ć !!
Myślisz, że problemem byłoby zapłacenie dla FOSSa i CINKA po 2k za poświęcony czas, koszty związane z organizacją?
Myślisz, że problemem byłby darmowy nocleg dla organizatorów czy inne korzyści materialne?
NIE! Tylko trzeba to jasno określić na samym początku i po temacie.
Do chwili obecnej FOSS i CINEK nie rozliczyli się z poprzedniego zlotu. Nie przekazali kasy, która została z poprzedniego zlotu.

matrose1983 napisał/a:
Byłes/widziałeś kiedykolwiek jakiś zlot vw/vag lub bmw,nie wspominając już o syndykacie?

podchwytliwe pytanie więc odpowiem - nie ;)
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-03-02, 11:13   

matrose1983 napisał/a:
Serio piszesz?
Nie macie kasy na paczki dla dzieci
Nie wierze co czytam,zlot a8 z problemem kasy na paczki dla dzieci

Co Ty wkrecasz z tym brakiem pieniędzy,jedziesz na zlot czy żarty robisz pisząc takie bzdury?
Jaki jest problem aby każdy zapłacił za atrakcje ze swojego portwela???
Jakaś kpina, jak to czytam to nie dowierzam
Zachowujesz się tak jakbyś od dziś dolewał po bance benzyny czy ropy do baku co by mieć na zlot i na kiełbaskę w hotelu
Ogarnij swój globalny sposób myślenia,moja osobista prośba 😇


nie wiem co w tym dziwnego , zlot a8 i brak kasy ? a no brak bo nie zbieramy na nic od ludzi w tym roku , w zeszlym byly pieniadze i co bylo za to zrealizowane ?

parking
slodycze dla dzieci - w formie 1 lizaka ?
i nic wiecej

a mialo byc duzo wiecej jak bylo deklarowane przed zlotem

analogicznie obiecalbym ci tor zlozyl bys sie na niego z kolegami, a ja nie dotrzymalbym slowa ,,, machnalbys ręką ?

wiec znalezlismy hotel ktory spelni nasze oczekiwania i zarazem pozwoli nam na bezposrednie wplaty omijajac jakis "skarbnikow" itp

dalej kwestia toru , kolega Mario zorientował się w temacie
na torze max 5 aut jednoczesnie, koszt za godzine 50 zł mozliwa bylaby tylko niedziela czyli dzien wyjazdu.....z torbami i zapakowanymi autami slabe - niestety tor ma juz rezerwacje na 20 a to bylby najlepszy termin .... mozesz zadzwonic sprawdzic, a cena za caly tor dla grupy zorganizowanej to 800zł /h dnia 21.06.2020 niedziela - dzien wyjazdu i 50zl/h pojedynczo ale na 21 jest jakas wstepna rezerwacja dla jakiejs grupy w maju mozna dzwonic czy to potwierdzą


matrose1983 napisał/a:
Pytanie,możesz rozwinąć myśl „przejazd na parking spod hotelu ?
Gdzie on się znajduje i co tam będzie organizowane?


przejazd kolumny aut na parking znajdujacy sie w centrum Białowiezy, oragnizowane beda konkursy jak co roku w poblizu masz roznego rodzaju gastro i muzeum jak by ci sie nudzilo

matrose1983 napisał/a:
Byłes/widziałeś kiedykolwiek jakiś zlot vw/vag lub bmw,nie wspominając już o syndykacie?
takie imprezy to imprezy zorganizowane posiadajace zaplecze finansowe, tym samym biora pelna odpowiedzialnosc prawna itd za to co sie tam wydarzy a ich organizatorzy to nie wolontariat jak tutaj co ty chcesz porownywac , na pewno mają formę prawna by moc cos takiego organizowac idac dalej jako np stowarzyszenie czy cos podobnego maja wieksze pole manewru w kazdej plaszczyznie

dam ci prosty przyklad glupi parking by go wyodrebnic na kilka godzin i moc cos na nim zorganizowac gminy rzadaja kwot w wysokosci 3000PLN za dobe nie rozdrabniaja sie na godziny nie chcesz nie bierz i do widzenia , itd

proponuje ci matrose - Andrzeju , mowie tu bez zlosliwosci sprobowac ogarnac kolejny zlot napchany wrazeniami sam chetnie przyjade ciekawe ile osob by przyjejechalo juz teraz padają pytania:
"czemu tak drogo , bo na nartach mialem taniej " :) ))

a dodam tu czysto od siebie (bo nie bylbym soba ) ze najbardziej irytuja mnie miastrzowie bicia piany przed zlotem a na zlot pozniej nie przyjedzają są aktywni przed zlotem w dziale dyskusja / ustalaniu co ma byc itd a pozniej ich nie ma.....NIE MA , ale za to pojawiaja sie po zlocie jak za dotknieciem magicznej różdżki w dziale dotyczacym podsumowania zlotu jakie to dziwne co ?
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
matrose1983 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic Sport F1
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-03-02, 12:49   

Odniosę się do Twojej ostatniej wypoowiedzi bo wnioskuje ze to typowo do mnie..
Byłem na złocie w Jastrzebiej Gorze bo miałem z Gdańska rzut beretem
Zadaje tutaj konkretne pytania bo jak mam pokonać 500 km na „zlot” i postać na parkingu,zjeść kiełbaskę żapić piwem i jak zasugerowałeś na złocie odwiedzić muzeum to zwyczajnie dziekuje.w Trojmiescie mamy wystarczająco atrakcji

Szkoda ze taki syndykat,czy nawet vw mania deklasuje nas pod względem organizacji praktycznie równając z ziemia.
Z mojej strony proponuje czerwcowego eventu nie nazywać zlotem tylko spotem z atrakcja hotelowa.

Nie bede bił piany nie taki mam cel.otrzymalem konkretne informacje-dziekuje a Wam zycze udanego spota i tradycyjnego przejazdu kolumna pięknych a8.
Pozdro
_________________
:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.