Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A8 - ogólna dyskusja  
Autor Wiadomość
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-07, 11:21   

CINEK napisał/a:
Czemu chciałbym sie spotkać face to face.. by zobaczyć w realu co masz mi do powiedzenia

Nadzieja umiera ostatnia...

CINEK napisał/a:
Ale masz rację, w poprzednim temacie jest wszystko, tu jesteśmy zgodni, jak i w tym, że pieniądze które zostały z poprzedniego zlotu powinny być zwrócone. Coś z tym zrobisz , czy dalej będziesz bił pianę pod publikę? ;)

Nie tylko masz rozdwojenie jaźni ale męczy Cię amnezja. Przypomnę, że byłeś organizatorem IV i V Zlotu ze swoim kolegą Damianem (FOSS).
Pojawił się problem jak kolega mario s8, po ostatnim zlocie powiedział "Sprawdzam!" i wyszło wasze "rozliczenie". :D
Wiec usiądź ze swoim kolegą Damiankiem i ustalcie jak zorganizować te środki by móc je oddać i zamknąć temat rozliczenia V Zlotu.
Jeżeli z finansami jest krucho to możecie zaproponować inną formę rozliczenia jak np. prace społeczne - każdemu uczestnikowi VI Zlotu, który przyjedzie do Białowieży umyjecie auto. :)
To TY jesteś z Damiankiem stroną w tym sporze więc wykaż się kreatywnością by wyjść z twarzą.
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2020-03-09, 15:33   

ponton napisał/a:
Nadzieja umiera ostatnia...


Co ma wisieć, nie utonie ;)

A co do reszty, to tłumacz sobie to jak chcesz. Warunki oraz role dotyczące finansów były jasno ustalone. To że w mailu czy też telefonicznie było podane jedno, nie znaczy, że miało odzwierciedlenie w rzeczywistości...przy tym mnie nie było <bezradny> pieniądze pomogłem rozliczyć na podstawie dokumentów przedstawionych przez FOSSa, są tu też do wglądu, tyle mojego jeśli chodzi o finanse. Na tym kończę już, gdyż ile można to wałkować <faktycznie>

FOSS, czy mógłbyś proszę ustosunkować się, co do prośby zwrotu pieniędzy oraz "dóbr materialnych" jakie zostały po ostatnim zlocie? No chyba że już jest to dogadane już z chłopakami poza tym forum...
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 242
Skąd: WLKP
Wysłany: 2020-03-10, 14:04   

CINEK nic nie jest dogadane poza forum.FOSS niczego nie zwrócił i podobno nie zamierza bo chłopaki nie są organizatorami jak on to ujął.Taki cwaniaczek z Damianka.
A może kolega ma problemy finansowe i trza mu pomóc.Może jakaś zzrzutka by się przydała.Tu na forum nie brakuje darczyńców <jezyk2>
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-03-10, 21:05   

W pewnym sensie ma rację ale na każdy problem jest jakieś rozwiązanie.

Proponuję adminom zrobić pomiędzy sobą dyskusje/głosowanie lub po prostu poprosić właściciela forum o pobłogosławienie zlotowi pod patronatem a8team. Czy a8team oficjalnie przyłącza się do udziału w imprezie odbywającej się w tym hotelu. Jeśli tak, to wtedy w ramach udziału z pieniędzy z poprzedniego zlotu zasponsorować kamerzystę. I problem z głowy. Bo rozumiem, że cały ten problem polega jedynie na tym, że w organizację oficjalnie nie zaangażowane jest a8team jako klub/forum/strona czy jak to nazwiemy.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 242
Skąd: WLKP
Wysłany: 2020-03-10, 21:47   

drago_o napisał/a:
W pewnym sensie ma rację ale na każdy problem jest jakieś rozwiązanie.

Proponuję adminom zrobić pomiędzy sobą dyskusje/głosowanie lub po prostu poprosić właściciela forum o pobłogosławienie zlotowi pod patronatem a8team. Czy a8team oficjalnie przyłącza się do udziału w imprezie odbywającej się w tym hotelu. Jeśli tak, to wtedy w ramach udziału z pieniędzy z poprzedniego zlotu zasponsorować kamerzystę. I problem z głowy. Bo rozumiem, że cały ten problem polega jedynie na tym, że w organizację oficjalnie nie zaangażowane jest a8team jako klub/forum/strona czy jak to nazwiemy.

Przeczytaj sobie temat ZMIANA ORGANIZACJI ZLOTÓW OGÓLNOPOLSKICH to Ci rozjaśni szare komórki.Bo widzę że nie jesteś w temacie.Wiec co do tego mają Admini.

[ Dodano: 2020-03-10, 21:53 ]
Zacznijmy od tego kiedy właściciel forum brał udział w zlotach.
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-03-11, 06:18   

bartez83 napisał/a:
Zacznijmy od tego kiedy właściciel forum brał udział w zlotach.

Bo jak narazie jest właścicielem tego całego spędu zwanego a8team nawet jeśli się tu nie udziela.

bartez83 napisał/a:
Przeczytaj sobie temat ZMIANA ORGANIZACJI ZLOTÓW OGÓLNOPOLSKICH to Ci rozjaśni szare komórki.Bo widzę że nie jesteś w temacie.

Co po temacie jeśli sami twierdzą, że nie sa organizatorami. Celowo napisałem "imprezy organizowanej w tym hotelu".

bartez83 napisał/a:
Wiec co do tego mają Admini.

Nie wiem, może to, że jutro przyjdę sobie taki ja, zorganizuje imprezę, powiem zapłać ktoś na fotografa 2tys, a potem się z nim podzielę i pójdę dalej.

Cytat:
Wraz z Adamem (Amstaffem) , Mariuszem (Mario - s8) nie ogłaszamy się organizatorami zlotu .
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 242
Skąd: WLKP
Wysłany: 2020-03-11, 07:02   

Cytat:
Bo jak narazie jest właścicielem tego całego spędu zwanego a8team nawet jeśli się tu nie udziela

Idealnie żeś to podkreślił <brawo> Brawo Ty <brawo>
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-03-11, 10:00   

drago_o napisał/a:
Nie wiem, może to, że jutro przyjdę sobie taki ja, zorganizuje imprezę, powiem zapłać ktoś na fotografa 2tys, a potem się z nim podzielę i pójdę dalej.

Cytat:


wtedy bylbys nadal słaby w moich oczach , Foss zrobił to lepiej :) zebrał kase na konkretne cele z których praktycznie nic nie zostało zrealizowane , wyszedł po całości na minusie i to sporo bo przecież jeszcze jego straty prywatne o których czytałem paliwo , czas, a jak czas to i pieniądz który tez gdzieś tam ładnie poobliczał itd , później ktoś inny to podsumował i wyszło ponad 2k na + już widzę minę tych którym zrobiło się wcześniej smutno i stali się "donatorami" , później zdecydował ze będzie oddawał każdemu jakieś tam śrubki - czego nie zrobił jak i organizatorzy orzekli ze przyszłego zlotu nie organizują co dla ciebie drago jest obojętne bo przecież na zloty nie przyjeżdżasz ale ok trzeba miedz swoje zdanie nawet jeśli jest głupie <okok>

no i ktoś postanowił zrobić coś by ludzie mogli znów się spotkać nie biora za to nic bo maja to w D chodzi o spotkanie fajnej grupy ludzi ,
fakty sa takie
nie nazywamy sie organizatorami bo nie ma takiej podstawy prawnej tak jak i nie było tych organizatorów nigdy bo jak by coś się wydarzyło to nikt by za to głowy nie dal co widziałem na zeszłym zlocie i by ustrzec się takiej odpowiedzialności nie nazywamy się organizatorami

kolejny fakt to ze jakaś tam kasa została którą można by spożytkować zgodnie z założeniami choćby zeszłego zlotu np na film którego nie było ale takie osoby jak ty maja to w D bo nie jeżdżą prawda czemu mamy położyć lachę na 2k ? to jakaś darowizna była , a możne to tzw należne hehehe?

a mi osobiście to wisi czy Damian ta kasę zwróci czy nie, widać ze czyta bacznie temat ale nie potrafi odpisać tak jak i na pw które dostał i odczytał , możne jest tak ze rzeczywiście jest na minusie i wszystko przedtem było złośliwym kłamstwem kumpli skąd ja tam mogę wiedzieć, w każdym razie ja osobiście spodziewałem się że odpisze od razu a teraz również osobiście mnie to wali jak zeszłoroczny śnieg cenniejsze dla mnie jest doświadczenie bo wiem z kim mam do czynienia choć szczerze nie mogę powiedzieć że znam Damiana bo widziałem ze 3- 4 x rozmawiałem kilka razy ale jak widać to czasem za mało

a i trzeba powiedzieć jeszcze jedno tych że organizatorów było chyba kilku nie tylko Damian ale z tego co mi wiadomo tu z dyskusji za finanse odpowiadał właśnie Damian dlatego pytanie o kwestie tych że pieniążków kierowane są do niego
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-11, 11:46   

W dyskusji chce się zrobić odpowiedzialnego tylko Damianka a prawda jest taka, że wszyscy organizatorzy odpowiadają solidarnie za wszystko. Pokaż mi w Regulaminie punkt, który mówi, że odpowiedzialność takiego CINKA w zakresie finansowym jest wyłączona lub ograniczona? Nie pokażesz bo takiego wyłączenia odpowiedzialności nie ma.
W dyskusji dotyczącej rozliczenia V Zlotu wyszły relacje obu panów (FOSSIka i CINKA) - o wszystkim wspólnie decydowali, Damiano na bieżąco informował Marcinka o tym co się dzieje a nawet Damiano skorzystał z pomysłu MarCINKA by kamerzystę z dronem brać bez faktury VAT co w konsekwencji doprowadziło do braku kamerzysty i filmu ze zlotu.
Ja rozumiem, że każdy ma swoje sympatie i upodobania polityczne na tym forum ale bądźmy uczciwi i nie róbmy z Damianka kozła ofiarnego.

I jeszcze jeden temat - to, że nie nazwiecie się organizatorami to nie znaczy, że nimi nie jesteście. ;)
A to, że nic poważnego się nie stało na ostatnim zlocie bo jacyś idioci wpadli na pomysł robienia czasówki na parkingu pełnym ludzi i biegających dzieci to tylko zasługa opatrzności tej na górze. Jeżeli doszłoby do jakiegoś nieszczęścia to wtedy prokuratura bardzo szybko ustaliłaby organizatorów i zakres ich odpowiedzialności.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-03-11, 12:38   

panton napisał/a:
W dyskusji chce się zrobić odpowiedzialnego tylko Damianka a prawda jest taka, że wszyscy organizatorzy odpowiadają solidarnie za wszystko


napisałem " i trzeba powiedzieć jeszcze jedno tych że organizatorów było chyba kilku nie tylko Damian"
dalej domniemam

w każdym razie ja kłade lache na tą kase zlot się odbędzie i bez tej kasy
i fajnie że stało się tak jak sie stało

btw nie robie z nikogo kozła ofiarnego , co inni pisza nie mam na to wplywu

tak ze ja zamknalbym temat tych pieniedzy przepadly trudno walic to skupmy sie na tym jak chcemy tam spedzic czas

pozdrawiam
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 242
Skąd: WLKP
Wysłany: 2020-03-11, 19:13   

Cytat:
Bo jak narazie jest właścicielem tego całego spędu zwanego a8team nawet jeśli się tu nie udziela.

DRAGO wytłumacz na wszystkim czemu przez tyle lat jesteś w tym
SPĘDZIE zwanym A8 team???I.Co lepsze naklepałeś ponad 6tyś postów <bezradny> Co Cię w tej społeczności trzyma???
Panowie jeśli chodzi o organizatorów to fakt było wielu Ale finansami operował FOSS zresztą nie zaprzeczył.I on te 2265zł sobie przytulił.
WIĘC jakim prawem mamy wołać od reszty kasę.....
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-03-11, 19:24   

Przecież ja nie napisałem że to jakaś tragedia. Jestem tu bo lubię. Ale jeśli chcecie się trzymać faktów to właścicielem tego forum jest doc i jest najbardziej odpowiednia osoba do wtrącenia się w chwili takiej jak ta. Damian oczekuje przekazania pieniędzy organizatorom, Wy się nimi nie uważacie, on nie chce przekazać pieniędzy. Każdy każdego łapie za słówka aby tylko się czegoś czepić a ze wszystkiego wychodzi jeden wielki ch***... Jakbyście kiedyś spróbowali jeden drugiemu pomóc zamiast tylko szukać gdzie tu wbić jednemu z drugim szpile to nagle okazałoby się jak wszystko można łatwo załatwić.

Czemu Prestonie uważasz że moje zdanie jest głupie. Wasze jest bo doprowadziło do impasu w którym upierając się nie musi nikomu dać kasy bo nie ma komu a zapewne na fotografa prosto ich nie przeleje bo nie jest osoba do dysponowania tymi pieniędzmi skoro nie jest organizatorem kolejnego zlotu. Kółeczko się żyła i możecie się tu tak do usranej śmierci gonić w taki sposób za swoimi ogonami.

Nic wprost też nie zostało moim zdaniem ustalone po poprzednim bo jedni chcieli zwrot, tak napisał, że odda jak się ktoś zgłosi kto chce. Drugi napisał że jemu się złoży aby oddać jakieś koszta i ostatecznie zostało masło maślane. Jak ze wszystkim. Pełno pomysłów tylko nie ma komu ogarnąć decyzji. Tak niestety będzie bo jedyna właściwą osobą do tego typu decyzji na tym forum nie bywa i jak zauważyliście się nie udziela.

[ Dodano: 2020-03-11, 19:33 ]
https://synonim.net/synonim/sp%C4%99d
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-03-11, 20:19   

drago_o napisał/a:
Ale jeśli chcecie się trzymać faktów to właścicielem tego forum jest doc i jest najbardziej odpowiednia osoba do wtrącenia się w chwili takiej jak ta
i tu sie mylisz ...Doc nic do tego nie ma i nigdy nie mial nic wspolnego ze zlotami zaden z tych zlotow nigdy nie byl jego inicjatywa tylko naszej spolecznosci

mi sytuacja odpowiada jak napisalem wyzej, a bez tej kasy zlot i tak sie odbedzie
ale zeby nie bylo kasa w zapomnienie nie pojdzie ew % moze rosnać pieniadze zbierane byly przez nijakiego bodzia w porozumieniu z Fossem ,Foss bral faktury , placil i Foss je ma i ew tylko od niego mozna sie ich domagac koniec tematu pieniedzy

i gadanie ze bylo 3 organizatorow fakt bylo ale tylko przez 1 osobe szla kasa i 1 nimi dysponowala i u 1 nadal ona pozostala wiec zadnej zbiorowej odpowiedzialnosci to ja nie widze jak pisał Panton calkowicie sie z tym nie zgadzam i zeby bylo jasne dzis do mnie zadzwonił Cinek i powiedzial ze niezreczna sprawa z tymi pieniedzmi i ze on moze w takim razie oddac 1/3 ze swoich bo zle to wyglada powiedzialem mu że zadnych pieniedzy w rekach nie mial przed ani po zlocie wiec od niego nic nie przyjmiemy bo z jakiej racji ? jedyny koles ktory ma jaja z bylych "organizatorow" jak dla mnie
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-03-11, 20:39   

Może nie do samego zlotu... Ale do podejmowania decyzji. Jakich kolejek. Wszystkie rozmowy tu, w tamtym temacie czy wszelkich innych to tylko dyskusja. Nie ma komu podjąć decyzji o niczym więc każdy robi jak uważa co widać na załączonym obrazku.

Oczywiście, że się odbędzie bo to nie suma, która mogłaby decydować o być czy nie być zlotu. Ale o to w całej organizacji jest najwieksza wrzawa.

Wcale nie dziwię się, że po poprzednim nikt teraz nie chce być oficjalnie organizatorem. No ale jak Panton napisał jednak nimi jesteście skoro to organizujcie. Nie prościej się do tego przyznać i mieć kasę na np kamerzystę jak pisałeś?
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
RAJAN 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Rafał
Jeżdzę: audi a8
Wiek: 42
Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 48
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2020-03-13, 01:04   

fajnie ze odbedzie sie VI zlot byłem juz na IV zlotach i było fajnie...

mam prawie 700km wiec jeszcze musze sie zastanowić.

podziwiam chłopaków którzy sie podjeli organizacji imprezy bez zbiórki kasy.... (tak to zrozumiałem.)

jak moge doradzić to:

ustalcie wszystkie koszy które da sie ustalić (np. kiełbaski lody parkingi atrakcje kamera pączki dla dzieci )
napiszcie na forum ile bedzie to kosztowało. ustalcie skarbnika i 2 zastępców.

niech inni sie wypowiedzą np. co dodać lub co odjąc...

podzielić koszy na ilośc aut lub ilośc uczestników.

przedstawcie faktury i proformy lub umowy.np na drona. i nikt do nikogo nie bedzie miał pretensji.

jak ktoś powie ze nie zapłaci bo bedzie tylko na kilka godzin .....to nniech nie przyjeżdza lub zapłaci tylko za to w czym bedzie brał udział np. parking koszulki jak bedzie chciał, kiełgaski grill.

opłata za dron powinna byc obowiazkowa dla kazdego uczestnika czy bedzie cały zlot czy pół dnia ... bo na filmie bedzie.

a tymi co marudzą sie nie przejmujcie bo wiem ze teraz na ziemi nie ma człowieka który by wszystkim dogodził.

a jak znajdą sie marudy to niech sobie zrobią spota na swoim podwórki i nie d..y organizatorom nie zawracają....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.