Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A8 - ogólna dyskusja  
Autor Wiadomość
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2020-03-02, 13:50   

Piękne podejście do tematu widzę <brawo>
Kto będzie miał ochotę chęci i czas to zawita w każdy zakątek Polski na zlot czy jak to nazwałeś spot <brawo>
Ja osobiście jadę tam spotkać kolegów z tą samą jak to można nazwać pasją A8 <chura> usiąść z nimi przy stole, pogadać, wypić itd <okok> osobiście nie traktuje tego wyjazdu jak wczasy <bezradny>
Byłem na zlotach i spotach w różnych miejscach Polski :>
Zakopane, Jastrzębia Góra, Lublin <bezradny>
Też miałem po 500 czy tam 600 km w jedną stronę i co z tego <bezradny> <bezradny> <bezradny> postałem na parkingu zjadłem kiełbasę zapiłem piwem pogadałem i wróciłem do hotelu <okok>
Podjęliśmy się organizacji jak to napisałeś spotu i udało nam się w tym roku zorganizować spotkanie w Białowieży <bezradny> nie kazdy byl w tym zakątku Polski więc padło akurat na Podlasie <okok>
Harmonogram jest taki a nie inny <bezradny> zaplanowaliśmy to tak a nie inaczej za co mogę przeprosić w swoim imieniu tych którym to się nie podoba <papa>
Co do jakichkolwiek wyścigów i prób czasowych na zlocie to osobiście jestem przeciwny bo już raz omal to się źle nie skończyło <okok> całe szczęście że wyszło jak wyszło i nic nikomu się nie stało <bezradny>
Co do organizacji spotu czy tam zlotu następnym razem to może Ty matorose1983 pokażesz wyższy poziom chętnie przyjadę <bezradny>

Na koniec pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zapraszam już nie tylko w swoim imeniu na zlot czy tam spot Podlasie 2020 <brawo>
<okok>
_________________
mario
 
 
matrose1983 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic Sport F1
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-03-02, 16:28   

MarioS8 napisałeś ze podjąłeś się organizacji zlotu a Preston twierdzi ze to zlot bez organizatorów czy możesz to jakoś racjonalnie wytłumaczyć ?

Jeśli chodzi o mnie to nie podejmuje się organizowania zlotu nie zrzucaj głupio piłeczki skoro wiesz ze tkwisz w martwym punkcie.
Jestes starszy ode mnie wiec (teoretycznie) powinieneś mieć wieksze doświadczenie i być świadom ze zlot organizuje się wybierając miasto gdzie jest tor lub miejsce do swobodnych przejazdów,a po tym dobiera się baze noclegowa i miejsce na te Wasze kiełbaski i piwko.

Ponadto jestem pod wrazeniem ze chłop w Twoim wieku na dodatek jak masz w profilu jeździsz s8 i oficjalnie piszesz ze próby przejazdów czy sprawnosciowki są wg Ciebie bez sensu a kiełbaska z piwkiem na parkingu to bardzo Ci odpowiada.

Nie chce tego komentować i robić zamieszania.
Wierze jednak ze wiele osób tak jak ja uważa to za „kupę smiechu”

Wlacz YT wpisz zlot vw Mania lub syndykat Chotowa o napisz mi czy nie jest Tobie wstyd użytkowniku s8

Pozdro i miłego grillowania zycze:)


Aha i ten widok kilkudziecięciu a8 z chłopami z białych koszulkach niby zlotowych wśród a8 s8 i w12 uważam za bezcenny.
Grubo panowie😈
_________________
:)
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-03-02, 17:41   

matrose1983 napisał/a:
MarioS8 napisałeś ze podjąłeś się organizacji zlotu a Preston twierdzi ze to zlot bez organizatorów czy możesz to jakoś racjonalnie wytłumaczyć ?

wolontariat nikt inny nie chcial organizowac zlotu - wystarczajaco jasno >?

matrose1983 napisał/a:
powinieneś mieć wieksze doświadczenie i być świadom ze zlot organizuje się wybierając miasto gdzie jest tor lub miejsce do swobodnych przejazdów,a po tym dobiera się baze noclegowa i miejsce na te Wasze kiełbaski i piwko
po co ci tor ? przywieziesz furmanke do scigania ? czym chcesz sie scigac limuzynami ?

matrose1983 napisał/a:
Ponadto jestem pod wrazeniem ze chłop w Twoim wieku na dodatek jak masz w profilu jeździsz s8 i oficjalnie piszesz ze próby przejazdów czy sprawnosciowki są wg Ciebie bez sensu a kiełbaska z piwkiem na parkingu to bardzo Ci odpowiada.


masz myslenie 4 latka .... masz s8 musisz sie scigac jak wiesniak od swiatel do swiatel to teraz matrose powiedz mi co bys zrobil jako organizator jak ktos w kogos by wjechal wypadajac na takiej sprawnosciowce albo jak sam sobie zrobilby krzywde np rozbijajac sie na drzewie ?? czekam na soczysta odpowiedz



i teksty typu " mam przyjechac zaplacic 2k za zjedzenie kielbaski w hotelu " ??? masz A8 sam mowisz ze to zaden problem
a to czy ktos chce stac ze szmatka na parkingu czy nie osobiscie nic mi do tego jesli
chca pucowac auta niech to robią ty chesz jechac na tor (trzeba miec jeszcze czym jechac na taki tor)to jedz ale widze ze nie rozumiesz do konca idei tego zlotu to spotkanie pasjonatow ludzi ktorzy znaja sie juz od jakiegos czasu i sam fakt spedzenia raz w roku czasu
w gronie kolegów np dla mnie jest calkowicie wystarczajacy ale to moje prywatne zdanie i po to jezdze na takie zloty - spotkac sie z kumplami poogladac auta pogadac tu sie chyba roznimy

pobyt w energylandii ci dobrze zrobi a jak nie to jedz w góry bedzie taniej
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
matrose1983 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: Tiptronic Sport F1
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 201
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-03-02, 19:15   

Preston,nie chodzi o ściganie.
Ile było dyskusji na forum czy 4.2 tdi obejdzie s8 i czy w 12 jest najszybsze
Ogladales kiedykolwiek filmy z innych zlotow?
Vw mania-konkurencja na ćwiartkę
Majówka bmw Toruń ćwiartka,chłopaki latają emkami wartości Twojej i mojej a8 lacznie lub lepiej i dobrze się bawią ale Ty nazywasz ich wieśniakami-jestes zwyczajnie smieszny.
Myślenie 4 latka to chyba Ty masz,wypisujesz głupoty.
Chciałem tylko zaznaczyć ze niektórzy maja wieksze ambicje niż Ty stojąc na parkingu ze swoimi „przyjacielami” i chcieli by spędzić ten czas bardziej aktywnie

I nie mów mi proszę czy mam jechać w góry czy do energylandii,za kogo Ty się uważasz?mozesz byc forumowym mądralą ale na mnie wrażenia tym nie zrobisz zrozum.

Co do kwestii finansowych to zle to zrozumiałeś,dyskusja co kto ile może jest nie na miejscu.
Pamietam jak kilka lat temu kupiłem pierwsze a8,mysle sobie konkretne osoby tu siedzą,świetne samochody.o nawet zlot ogólnopolski robią extra
A po czasie wychodzi ze to spot miłośników kiełbasy i piwa oraz palenie franka na parkingu a główna atrakcja to przejazd kolumna🤣
Aha no i brak funduszy na paczki dla dzieci.
Hit nie uważasz ?
Preston ,który organizuje zlot ale twierdzi ze nie jest organizatorem tylko działa charytatywnie,rzeczywiście nie dogadamy się i nie mamy o czym więcej pisać.
Nie mniej jednak nie mam zamiaru przepychać się z Tobą,tym bardziej w necie to nie ma sensu.
Zrozumiałem idee tego „zlotu” i ok wysiadam dziekuje.
Bawcie się dobrze
Pozdro
_________________
:)
 
 
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2020-03-02, 19:42   

Matrose1983 bardzo dobre podejście rewelacja <okok>
Siejesz ferment <onienie> i sam tkwisz w martwym punkcie <bezradny>
Co do organizacji to mam doświadczenia z organizacji rajdów off road
Co do ścigania się i rywalizacji też bo czynnie biorę udział także w rajdach off road
Do takich zabaw służy mi inne auto <brawo>
Chcesz pojechać na tor to sobie pojedziesz <brawo> <brawo>
S8 nie służy mi do rajdów od świateł do świateł czy latania bokiem po torze <bezradny>
Wszystko w temacie z mojej strony i nie będę z Tobą wchodził w żadne dyskusje bo do niczego to nie prowadzi <bezradny>
Wszystkich chętnych jeszcze raz zapraszam na Podlasie <okok>
Pozdrawiam <papabuzi>
_________________
mario
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-03-02, 19:54   

matrose1983 napisał/a:
Zrozumiałem idee tego „zlotu” i ok wysiadam dziekuje.
Bawcie się dobrze
Pozdro
Dzięki

btw żeby zrobić coś o czym piszesz taki zlot kosztowałby znacznie wiecej i trzebaby wziasc za to odpowiedzialnosc od A do Z a nie na "dziko" byles w zeszlym roku wiesz o co mi chodzi na prawde cieszmy sie ze skonczylo sie tak a nie innaczej a raczej cieszyc sie powinni najbardziej organizatorzy
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-02, 20:13   

Chłopaki zakładacie temat "VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A8 - ogólna dyskusja" a jak ktoś się udziela i ma inne zdanie to od razu atak i standardowe teksty o robieniu zamieszania, sianiu fermentu i tym podobne bzdury. Po kiego grzyba zakładać taki temat? Chłopak ma inne spojrzenie na tego typu imprezę i ja go rozumiem a nawet się zgadzam. <hihi>

Jak co roku teksty w stylu - wypowiadają się osoby, które na zloty nie jeżdżą... nie wiecie dlaczego tak się dzieje? <hmm> To odpowiem setny raz... rok temu przy próbie ustalenia "o co chodzi 100zł za parking" dyskusja poleciała w kierunku cytuję CINKA "za darmo to dzisiaj w morde nie dostaniesz" i nie stać Cię? Szkoda Ci 100zł? Masz A8 a nie masz 100zł? Damianek (FOSS) pajacował a jak zabrakło mu argumentów to strzelił banem i po dyskusji. OK... <bezradny> przecież nic na siłę a nie pojadę nad morze by dać się wydymać przez ludzi pokroju CINKA i FOSSa. <fujarka>
Tydzień po zlocie zorganizowaliśmy wspólnie imprezę na pomorzu, przejazd kolumną na Tor Pszczółki kilkanaście km, ściganie się na gokartach z pomiarem czasu i klasyfikacją generalną 3 przejazdów... później powrót kolumną do miejsca gdzie był gril, piwko i dyskusje na tematy nie tylko motoryzacyjne. <brawo> Porównując te dwie imprezy, gdzie na Zlocie jeździliście na czas po parkingu pełnym dzieci, ludzi siedzących przy "trasie czasówki", krawężników, gdzie jeden z uczestników wyleciał na szczęście w pole i nikt poza autem nie ucierpiał chyba wybór jest oczywisty. ;)

Podsumowując - nie widzę sensu brać krytyki personalnie i odpowiadać atakiem tylko dlatego, że ktoś ma inne oczekiwania co do tego typu imprezy. <onienie>
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-03-02, 20:41   

nie chodzi o ucieszanie chodzi o to ze cos ustalilismy i nie dociera ze nie mozna zorganizowac juz toru bo nie ma terminow itd i slysze zlote rady osob ktore nie chca nic zrobic teraz czy za rok jak mam na to reagowac skoro kolo mnie tui obraza bo on ma inne wyobrazenie no skoro ma inne i ten zlot mu nie pasi to znaczy ze ma sprawe jasna nie jedzie , a tu jest proba narzucania komus wlasnego zdania i wysmiewanie sie z kolegow

matrose1983 napisał/a:
Aha i ten widok kilkudziecięciu a8 z chłopami z białych koszulkach niby zlotowych wśród a8 s8 i w12 uważam za bezcenny.
Grubo panowie😈

ciekawe czy bylby taki cwany na miejscu .... wątpie

idea tego zlotu opisana byla w wielu miejscach dla mnie najwieksza przyjemnoscia jest spotkanie sie z kumplami pogadanie na rozne tematy ogladanie aut , wypicie sobie w milym i doborowym towarzystwie ze świadomościa że moja zona i syn tez sie dobrze bawia i milo spedzaja czas bo o naszych kobietach i dzieciach tez wypada pomyslec...
chcielismy sie przychylic do tematu z torem ale w tym terminie sa zarezerowane juz terminy i imprezy jedynie niedziela by wjechac z partyzanta a to mija sie z celem

panton napisał/a:
Podsumowując - nie widzę sensu brać krytyki personalnie i odpowiadać atakiem tylko dlatego, że ktoś ma inne oczekiwania co do tego typu imprezy.


rozumiem ale plan imprezy jest znany jak i jego idea co za tym idzie juz teraz mozna mysle zglosic sie do organizacji kolejnego zlotu ... wiec jesli komus nie pasuje to po co ten hejt ?
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2020-03-02, 20:44   

Każdy z nas ma inny pogląd na zlot czy tam spot <brawo>
Ja mogę powiedzieć od siebie że z Maćkiem i Adamem zorganizowaliśmy takie a nie inne spotkanie miłośników a8 wzorem lat ubiegłych <okok>
Jak ktoś ma jakieś inne koncepcje to serdecznie zapraszam do ich realizacji bo tylko doradzanie że można to czy tamto to każdy potrafi <bezradny>
Jeżeli chcecie wyjazdu na tor to proszę Was bardzo podaję nr do właściciela toru 699677115 <bezradny>
Dzwoniłem specjalnie po Waszych wpisach pod kątem wyjazdu na tor 20 czerwca i jest zarezerwowany <bezradny> chętnych na wjazd na tor zapraszają 21 czerwca ale też nie mogą powiedzieć że będzie miejsce bo także jest rezerwacja <bezradny>

Chętnych do organizacji wyjazdu zlotowiczów z Białowieży na tor do Białegostoku zapraszam <bezradny> Można się wykazać i pomóc w organizacji za co bardzo z góry dziękuję <brawo> <brawo>

Pozdrawiam <okok>
_________________
mario
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-02, 22:39   

Preston81 napisał/a:
rozumiem ale plan imprezy jest znany jak i jego idea co za tym idzie juz teraz mozna mysle zglosic sie do organizacji kolejnego zlotu ... wiec jesli komus nie pasuje to po co ten hejt ?

nie żaden hejt tylko inne zdanie w temacie... plan jest zamknięty ok ktoś ma inne zdanie, nawet krytyczne - też ok
nie ma powodów by strzelać do siebie z ostrej ;)

Temat toru został już wcześniej zgłoszony przez Marka i rozpatrzony więc temat zamknięty tym bardziej, że TOR jest zajęty. Na przyszłość warto jednak pamiętać by korzystać z takich dobrodziejstw jak jest w zasięgu ręki. Sprawdzając wydajność układu hamulcowego (np. najkrótsza droga hamowania ze 100km/h) czy robiąc jakąś czasówkę techniczną (slalomik) TOR jest bezpiecznym i bardzo wygodnym miejscem do takich konkurencji.
mario s8 napisał/a:
Każdy z nas ma inny pogląd na zlot czy tam spot <brawo>

I z tego faktu wynika cała dyskusja, momentami bardzo ostra. Warto jednak z takich dyskusji wyciągać wnioski by w przyszłości z niektórych pomysłów korzystać. <okok>
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2020-03-05, 23:34   

panton napisał/a:
… Do chwili obecnej FOSS i CINEK nie rozliczyli się z poprzedniego zlotu. Nie przekazali kasy, która została z poprzedniego zlotu.


powiedz mi Łukasz, co Cię tam jeszcze boli co do mojej osoby? Co byś chciał, abym dla Ciebie uczynił?
Kwestie pieniędzy, która została już dość detalicznie opisana w innym temacie, każdy może sobie to interpretować na swój sposób.
Jeśli masz mi coś do zarzucenia to zrób to odpowiednimi argumentami lub też niepodważalnymi faktami czy dowodami, a nie domniemaniami byle by tylko bić piane tu pod publikę...

Już Ci proponowałem...chcesz o tym pogadać to się spotkajmy przy piwie, bądź wodzie mineralnej, jeśli nie pijesz alkoholu, i porozmawiajmy wykładając karty na stół. telefon znasz ;) No chyba, że wolisz żyć w świecie plotek i kontrowersyjnych wirtualnych tematów to Twój wybór.

Chcesz pieniędzy za zlot i rozliczenia? jest ono w osobnym, znanym Ci dobrze temacie. Wiesz ile zostało tych pieniędzy i kto je ma od samego początku.
FOSS tam dokładnie opisał co ma zamiar zrobić z tymi pieniędzmi oraz rzeczami materialnymi jak pachołki, szczekaczki, liny itp, które zostały po ostatnich zlotach. Ja mam u siebie namiot, a w sumie to Paweł S8, który go zabrał po zlocie, i który to namiot przekaże ja chłopakom przed lub na zlocie. Co do reszty to większość tu telefon do FOSSa zna, lub ma email, czy facebooka i można go poprosić o zwrot tego wszystkiego.

Ja niestety nie mam na to wpływu czy FOSS te pieniądze odda, czy też nie. Chłopaki wysyłali do niego informację na PW lub jakkolwiek inaczej, bez żadnego feedbacku z jego strony, mimo odczytanych wiadomości, choćby nawet w tym temacie. Tak więc na pewno jest świadom tego co tu jest napisane, i o co jest proszony. Zrobi jak będzie uważał <bezradny> Nikt go tu na kolanach o zwrot prosił nie będzie.

Więc pytam raz jeszcze co chcesz ode mnie??? tego "
panton napisał/a:
...dać się wydymać przez ludzi pokroju CINKA
"
Noo nie...nie gustuje w chłopkach, tak więc zapomnij <fujarka> <hihi>

Co do samego zlotu na Podlasiu i jego "organizacji" to chwała chłopakom za to, ze w ogóle z tematem ruszyli i poświęcają swój czas na ten event, niezależnie od tego jak by on miał wyglądać. <brawo> <okok> Sprawa jest banalnie prosta jak co roku, z resztą... kto będzie miał ochotę to przyjedzie, a kto nie to nie...

aaa i weź jeszcze Łukasz jedno pod uwagę i to doceń... gdyby oni tego zlotu nie robili, to raczej na 95% nikt by sie za to nie wziął, wtedy nie było by tego tematu, tych ploteczek, ani internetowych telenowel... jak Ty byś się wtedy odnalazł w tej ciszy ? ;)

Ja się oczywiści na zlocie pojawię, jak na każdym wcześniejszym , choćby i na kilka godzin jak w zeszłym roku, dzięki Łukaszowi SOKÓŁ, który mnie zgarnął po drodze do Jastrzębiej, jadąc z Rybnika <brawo> <okok> <kocham> Tak więc jak nie gdzies tu na miejscu, to na pewno tam będzie okazja sie spotkać i pogadać w normalny, ludzki sposób

<hihi>
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
666proboszcz 
Użytkownik


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: Triptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Michał
Jeżdzę: D3
Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 2
Skąd: Radzyn
Wysłany: 2020-03-06, 00:01   

Wiecie co, ta super mała „grupa” ze 6 złotem uda się jak beret . Naprawdę wątpię . Poza tym Geniu czy Henryczek też zrobi 7 zlot? Każdy może na tym forum? Puknijcie się naprawdę.
 
 
danishow 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: TT 6 Gang
Zasilanie: PB
Imię: Daniel
Jeżdzę: Touareg V8 420KM
Wiek: 41
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 3733
Skąd: Leiningen - DE
Wysłany: 2020-03-06, 00:51   

666proboszcz, czyżby % uderzyły do głowy ?
_________________
MOJE A8 - WYDECH
 
 
panton 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 3.3
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Łukasz
Jeżdzę: A8 D2
Wiek: 46
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-03-06, 12:31   

MarCINEK ale o czym Ty chcesz ze mną rozmawiać? W jakim celu chcesz się spotykać? Po co mam do Ciebie dzwonić?
Ja nie jestem psychologiem czy psychiatrą - nie pomogę Ci. <bezradny>
Odnośnie tematu poprzedniego zlotu, którego byłeś organizatorem i spraw finansowych wszystko zostało napisane więc po co ten elaborat? <boisie>
Masz rozdwojenie jaźni? To trzeba leczyć.
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2020-03-07, 01:25   

Łukasz, czyli tak jak zawsze..brak jakichkolwiek konkretnych argumentów z Twojej strony. Zwykłe, tandetne zagrywki pod publikę.
Czemu chciałbym sie spotkać face to face.. by zobaczyć w realu co masz mi do powiedzenia i czym poprzesz swoje wyimaginowane tezy na mój temat, czy dalej będziesz zgrywał takiego cwaniaka, jak tu w wirtualnym świecie....

Ale masz rację, w poprzednim temacie jest wszystko, tu jesteśmy zgodni, jak i w tym, że pieniądze które zostały z poprzedniego zlotu powinny być zwrócone. Coś z tym zrobisz , czy dalej będziesz bił pianę pod publikę? ;)
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.