Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie V zlotu  
Autor Wiadomość
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 242
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-28, 18:17   

W przeciwieństwie do Ciebie to nie obrażam ludzi tak jak Ty to robisz...
Kulturą osobista się kłania panie Ariel.Ale jak publiczność widzi
pan Ariel ma z tym problem.Myslisz że mnie tak nazwaleś to
jesteś guru.żałosny jesteś.Zegnam pana.
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-28, 18:32   

bartez83 napisał/a:
W przeciwieństwie do Ciebie to nie obrażam ludzi


bartez83 napisał/a:
Preston ile Ci przelali że tak się sądzisz do Pantona???

Oskarżanie kogoś, że uzależnia swoje poglądy od tego kto i ile pieniędzy mu przelał to nie jest wg. Ciebie obrażanie tej osoby?

bartez83 napisał/a:
Kulturą osobista się kłania panie Ariel.Ale jak publiczność widzi
pan Ariel ma z tym problem.

To, że nazywam beton betom nie świadczy o mojej kulturze osobistej bądź o jej braku :)

bartez83 napisał/a:
Myslisz że mnie tak nazwaleś to
jesteś guru.żałosny jesteś

Nie chcesz wiedzieć co myślę.... mało się nie popłakałeś jak nazwany zostałeś betonem, co swoją drogą wcale nie jest obraźliwe, więc jak bym Ci powiedział co myślę to mógłbyś wylewu dostać :)
I trzymam Cię za słowo, że nie będziesz wchodził w konwersację ze mną :)
Żegnam Pana.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-28, 19:26   

bartez83 napisał/a:
Preston81 napisał/a:
Ponton ty lepiej jezdzij juz po tych marketach, na ogolnopolski nie przyjezdzaj chyba ze falka wykupisz i beda nad tobą czuwać bo zawal bylby w 1 dzien czuje...byles 1x i o 1x za duzo mi sie zdaje.
Nic tu nie wnosza te twoje posty stary nic...

Preston ile Ci przelali że tak się sądzisz do Pantona???
To jego sprawa co on pisze i na jakie złoty będzie jeździł...


dobra dobra jego sprawa powiem ci tak typ byl na 1 zlocie i to chyba tylko na chwile i z kazdym kolejnym zlotem pruje sie o wszystko a go nie ma nie uczestniczy nie robi NIC tylko krytykuje , w moim przypadku jest to wkur....e bo bylem na kazdym i jesli cos krytykuje to tylko po to by nastepnym razem bylo lepiej dlatego nie utknelismy w slesinie tylko byla tatra / tatra / a teraz astor , jego krytyka jest bezpodstawna w wiekszosci przypadkow wpada wylewa gorzkie zale krytykuje i palcem nie kiwnie by bylo lepiej NIE ROBI NIC !

o to mi chodzi!

nagra filmik z pod marketu i mowi ze super ....
sorry bartolini takie pierd....e mnie rozpi....a na maxa,
czy Panton napisal cos instotnego cos co zmieniloby cos w tym temacie ?? odpwowiem NIE!, a dyskusja z jego strony jest co roku , powtarzam co roku wlazi i wylewa gorzkie zale jak to zle sa zloty robione , od siebie powiem tak zloty to my ludzie i wiadomo nie wszystko wyjdzie ale atmosfera na zlotach jest zajebista - bez nas nie ma zlotow taka prawda ale jak zaczna przyjezdzac takie "zgnilki" co przyjada uciesza gebe do ciebie a pozniej przez pol roku beda strzelac z dupy to ja dziekuje ...
to mnie wku...a a jeszcze bardziej jak czytam to od osob ktore na zlot nie ruszyly dupy i udzielaja sie w temacie

na tym zlocie byly problemy wiemy jakie itd ten temat dotyczy rozliczenia a tu jakas prywatna wojenka sie zrobila ktora nie wnosi niczego i nikogo to nie obchodzi zero konkretow same domysly i metafory czy temat dotyczy jakiegos stefana o co tu biega albo kawa na lawe albo wypad
proste jak drut

pozdrawiam
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 242
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-28, 19:44   

Preston81 napisał/a:

dobra dobra jego sprawa powiem ci tak typ byl na 1 zlocie i to chyba tylko na chwile i z kazdym kolejnym zlotem pruje sie o wszystko a go nie ma nie uczestniczy nie robi NIC tylko krytykuje , w moim przypadku jest to wkur....e bo bylem na kazdym i jesli cos krytykuje to tylko po to by nastepnym razem bylo lepiej dlatego nie utknelismy w slesinie tylko byla tatra / tatra / a teraz astor , jego krytyka jest bezpodstawna w wiekszosci przypadkow wpada wylewa gorzkie zale krytykuje i palcem nie kiwnie by bylo lepiej NIE ROBI NIC !

o to mi chodzi!

nagra filmik z pod marketu i mowi ze super ....
sorry bartolini takie pierd....e mnie rozpi....a na maxa,
czy Panton napisal cos instotnego cos co zmieniloby cos w tym temacie ?? odpwowiem NIE!, a dyskusja z jego strony jest co roku , powtarzam co roku wlazi i wylewa gorzkie zale jak to zle sa zloty robione , od siebie powiem tak zloty to my ludzie i wiadomo nie wszystko wyjdzie ale atmosfera na zlotach jest zajebista - bez nas nie ma zlotow taka prawda ale jak zaczna przyjezdzac takie "zgnilki" co przyjada uciesza gebe do ciebie a pozniej przez pol roku beda strzelac z dupy to ja dziekuje ...
to mnie wku...a a jeszcze bardziej jak czytam to od osob ktore na zlot nie ruszyly dupy i udzielaja sie w temacie

na tym zlocie byly problemy wiemy jakie itd ten temat dotyczy rozliczenia a tu jakas prywatna wojenka sie zrobila ktora nie wnosi niczego i nikogo to nie obchodzi zero konkretow same domysly i metafory czy temat dotyczy jakiegos stefana o co tu biega albo kawa na lawe albo wypad
proste jak drut

pozdrawiam

Ale Maciek to nie zmienia faktu że mamy wolność słowa i jak każdy
tutaj na prawo do pisania i wyrażania swoich poglądów na ten temat.
I nikt nie musi się zgadzać.I nikt z nas nie musi na tych złotych być.Ale nikt nikomu nie zabroni tu pisać.Proste jak drut.Jak Ty to umawiasz.pozdrawiam.I jeśli Cię obraziłem to publicznie Cię przepraszam.Nie miałem najmniejszego zamiaru.pozdrawiam
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-28, 20:00   

co ty nie obraziles mnie myslalem ze mi te drobne po 2k przeleja kozaki a tu nic :D

mam tez nadzieje ze rozumiesz moje podejscie ktore przedstawilem wyzej :) wolnosc slowa ok ale pisac nt zlotow na ktorych sie nie bylo a mowie jest to nagminne w przypadku pantona to troche tak slabo wyglada ...
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-28, 22:33   

Pokazałem w prosty sposób jak CINEK kłamał i od razu atak bo to kolega? to trzeba wybielić?
Twój kolega Marcinek maczał w tym wszystkim palce - a wystarczyło być uczciwym i w pierwszym poście napisać prawdę a nie kłamać i całą odpowiedzialność przesuwać na FOSSa.
Oczekujesz ode mnie wybiórczego podejścia do ludzi odpowiedzialnych za organizację V Zlotu?
ZAPOMNIJ Prestoniuszu! :)

Kolejny temat do którego warto się odnieść to:
Preston81 napisał/a:
typ byl na 1 zlocie i to chyba tylko na chwile i z kazdym kolejnym zlotem pruje sie o wszystko a go nie ma

Tyle postów wystukuję przed każdym zlotem aż mnie banujecie (jak w tym roku FOSS bo zabrakło argumentów), kasujecie moje posty i piszesz:
Preston81 napisał/a:
palcem nie kiwnie by bylo lepiej NIE ROBI NIC

Maciek Maciek :D
Preston81 napisał/a:
czy Panton napisal cos instotnego cos co zmieniloby cos w tym temacie ?? odpwowiem NIE!,

Oj chyba coś tam napisał istotnego skoro wywołało u CINKA takie emocje a u Ciebie taki słowotok.

Preston81 napisał/a:
jesli cos krytykuje to tylko po to by nastepnym razem bylo lepiej dlatego nie utknelismy w slesinie tylko byla tatra / tatra / a teraz astor , jego krytyka jest bezpodstawna w wiekszosci przypadkow wpada wylewa gorzkie zale krytykuje

Ty możesz wyrazić swoje niezadowolenie, inne zdanie...... ale ja już nie mogę? :)
 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2889
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-28, 22:36   

to już wiem dokładnie dlaczego nie jeżdżę na duże zloty... nie dość że kupa bab i dzieciaków
plus atrakcje typu pończocha na głowie to jeszcze gównoburza która niedługo będzie
miała swoją miesięcznicę i to nie pierwszą... za wesele z wujkiem Władkiem dziękuję
chcę mieć zlot _samochodowy_

jak powstanie klub oficjalnie (w co teraz wątpię ale miał) to zobaczycie jakie to są kwoty
i zamiast się srać o darmowy nocleg dla 2-3 osób to warto by było zamknąć się przynajmniej na chwilę i poczekać - wtedy dopiero nawijać

wielki błąd fossa że podejmuje te tasiemcowe dyskusje nie mając wszystkiego w ręku do
powiedzenia... poza pierwszym błędem czyli podjęciem sie organizacji z tego co widzę
od czasu do czasu na parkingu pod warsztatem na brak zajęcia nie narzeka lekko
to ujmując

i żeby nie było organizowałem kiedyś zlot ogólnopolski

PS nie mam nic do Władków, Władysławów ani Władysławowa, tak mnie się podłożyło...

PS2 mam nadzieję że po wszystkim kontestatorzy zabiorą się za organizację kolejnego zlotu
to byłby z ich strony taki prztyczek w nos obecnych i wyjście z sytuacji z klasą
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-29, 00:35   

panton. napisał/a:
Pokazałem w prosty sposób jak CINEK kłamał i od razu atak bo to kolega? to trzeba wybielić?
Twój kolega Marcinek maczał w tym wszystkim palce - a wystarczyło być uczciwym i w pierwszym poście napisać prawdę a nie kłamać i całą odpowiedzialność przesuwać na FOSSa.
Oczekujesz ode mnie wybiórczego podejścia do ludzi odpowiedzialnych za organizację V Zlotu?
ZAPOMNIJ Prestoniuszu!


1 nie wybielam nikogo nie wiem czy zauwazyles ale pozostaje neutralny...
2 nie oczekuje niczego

panton. napisał/a:
Tyle postów wystukuję przed każdym zlotem aż mnie banujecie (jak w tym roku FOSS bo zabrakło argumentów), kasujecie moje posty i piszesz:

ja pamietam ze chciales wraz z innym kolega zrobic zlot w jakims zamku , wszystko inne co wystukujesz najczesciej mija sie z faktami i rzeczywistosia, wyssane jest z palca bo ktos cos powiedzial (nie chodzi mi o ostatni zlot) chodzi o poprzednie zawsze cos nie tak a koniec koncow sie nie pojawiasz tak czy nie ?

panton. napisał/a:
Oj chyba coś tam napisał istotnego skoro wywołało u CINKA takie emocje a u Ciebie taki słowotok.


nie interesuje mnie co napisal Cinek ja mam dosc czytania jakis historii o fossie jakims stefanie itp byc moze nie pisales o tym nie pamietam , cofac sie czytac nie bede , caly czas mam przed oczyma twoja krytyke wszystkiego za kazdym razem brak proby porozumienia z kimkolwiek kto zlot organizowal , brak checi uczestnictwa i brak obecnosci , ale pozniejsza krytyke jak najbardziej uprawiasz

panton. napisał/a:
Ty możesz wyrazić swoje niezadowolenie, inne zdanie...... ale ja już nie mogę?


jak najbardziej mozesz , nigdy cie nie uciszalem jesli pisales z sensem i nie przeobrazalo sie to w jakas wojne czy zemste bo tak to interpretuje , co do V zlotu miales kilka trafnych przemyslen i tak jak powiedzialem kazdy z nas doroslych sam ruszy wkladem w czaszce i wyciagnie wnioski albo i nie

chyba ze chcialbys kogos tu ukrzyzowac (sorry nie te czasy teraz jest to nie mozliwe)

nie bylo cie na zlocie 2,3,4,5 ale najwiecej masz do powiedzenia zawsze i najwieksza krytyka texty dobrze ze mnie nie bylo itp inni tez to robia spoko ok , spotkania jakies tam marketowe sa super, a zloty ogolnopolskie be , mistrzu na zadnym cie nie bylo ..., przy czym nie twierdze ze na mniejszych zlotach jest gorzej lub zle, sa tez fajne ale ile trwaja ? 2h? tu jest kilka dni a dazymy do tego by byly jeszcze dluzsze kwestia wypelnienia czasu ludziom tu wypadlo slabo pytanie co zrobic byu bylo lepiej a nie ciagle narzekac i sklocac ludzi miedzy soba bo do tego to prowadzi do podzialu tworzenia grup a nie jednosci ... pieknie byl ten podzial widoczny na 1 zlocie i pieknie bylo widac jak sie to zaciera i przeobraza w jednosc na kolejnych zlotach , a ty swoim postepowaniem dazysz do kolejnych podzialow jak mniemam ?

zlot roliczyli .... jak - ja osobiscie mam to juz w D czy napisza - 200 zl czy + 2000 co moge ??nic!, moge tylko sie zastanowic i myslec , Panton co jeszcze mozesz zrobic ustawisz pregierz? gdzie jest prawda i po czyjej jest stronie ja nie wiem kto co myslal czy planowal ,ale wiem czemu nie bylo kamerzysty, wiem kto nim byl, wiem czemu zabraklo tego i owego i wiem jak zrobic to lepiej nastepnym razem tyle ode mnie

[ Dodano: 2019-07-29, 01:45 ]
maciu napisał/a:
to już wiem dokładnie dlaczego nie jeżdżę na duże zloty... nie dość że kupa bab i dzieciaków


te zloty zawsze beda mialy charakter rodzinny wiec pozostaja ci te pod marketami tylko daj ludziom znac by nie zabierali bab i dzieciakow...


maciu napisał/a:
jak powstanie klub oficjalnie (w co teraz wątpię ale miał) to zobaczycie jakie to są kwoty

nic takiego nie powstanie nie ma szans , slyszalem juz bajeczki od jednego takiego ....a jesli powstanie to sorry ile tam bedzie osob 5-10 ? i zlot pod marketem?

dobra szkoda slow ale dobrze ze wiesz czemu nie jezdzisz na duze zloty pozdrawiam i mam nadzieje ze zmienisz zdanie i kiedys wlecisz
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-29, 07:02   

Preston81 napisał/a:

ja pamietam ze chciales wraz z innym kolega zrobic zlot w jakims zamku

Ten inny kolega to VanDyke (bardzo porządna jednostka) a było to przed 2 Ogólnopolskim Zlotem w Ślesinie 09-11.09.2016
dla was miejsce i warunki nie miały większego znaczenia bo "liczy się miłość, pasja do A8 i super atmosfera"
Zrobiliście jak chcieliście a ja powiedziałem PASS.
Co się działo po 2 Zlocie? Dopiero wtedy zrozumiałeś jak Pani z portierni nie chciała oddać swojego czajnika a Twój się spalił i nie było jak zrobić kawy/herbaty?
Później można przeczytać:
Preston81 napisał/a:

dlatego nie utknelismy w slesinie tylko byla tatra / tatra / a teraz astor

Sukces ma wielu ojców ;) ale gdybyś mnie i VanDyke posłuchał to nie trafiłbyś do Ślesina i nie byłoby tej afery, którą po zlocie rozpętałeś z ofiarami jak Apophis.
Pamięć jest zawodna i wybiórcza?

Preston81 napisał/a:
Panton co jeszcze mozesz zrobic ustawisz pregierz?

Wyciągnąć wnioski i nie popełnić tych samych błędów.
Załóż temat dotyczący organizacji VI Zlotu Audi A8 to jak co roku napiszę.
To jest temat dotyczący rozliczenia i tego się trzymajmy.
 
 
piotr873 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: D2
Wiek: 36
Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-29, 08:43   

Przeczytałem po raz kolejny ta gorąca dyskusje i jest to straszne jak można tak niszczyć atmosferę w klubie. Zlot się odbył było fajnie ponieważ się z Wami zobaczyłem po raz kolejny. Mam nadzieję że nie ostatni . Na przyszły rok trzeba więcej osób do organizacji a z tego co widać chętnych nie brakuje, i wiedzą jak to zorganizować. 😉 <kocham>

Jak ktoś pisze o zarobku typu nawet 5tys zł czy innej sumie i że to jest nachapanie dzieląc to na 3 to jest śmieszny. (Słyszysz śmieszny jesteś)
Na Audi wydaje tyle na paliwo jeżdżąc po Warszawie miesiąc.
A gdzie klocki hamulcowe i inne naprawy. Bo jak wiadomo silnik się nie psuje ale wszystko inne tak. <hihiwiesz>

Kończąc mam nadzieję że w przyszłym roku dogadamy się i razem zorganizujemy tą imprezę bo chętnie przyjadę z "Dzieciakiem" i moja Kochaną "Babą". Pozdrawiam wszystkich którzy mają głowę na karku a nie dupi...
_________________
Dla Audi można stracić głowę
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-29, 09:43   

piotr873 napisał/a:
Kończąc mam nadzieję że w przyszłym roku dogadamy się i razem zorganizujemy tą imprezę bo chętnie przyjadę z "Dzieciakiem" i moja Kochaną "Babą". Pozdrawiam wszystkich którzy mają głowę na karku a nie dupi...
<brawo> <brawo> <brawo>
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 242
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-29, 14:06   

piotr873 napisał/a:
Jak ktoś pisze o zarobku typu nawet 5tys zł czy innej sumie i że to jest nachapanie dzieląc to na 3 to jest śmieszny. (Słyszysz śmieszny jesteś)
Na Audi wydaje tyle na paliwo jeżdżąc po Warszawie miesiąc.
A gdzie klocki hamulcowe i inne naprawy. Bo jak wiadomo silnik się nie psuje ale wszystko inne tak.

Kolego tu nie tyle chodzi o pieniądze co o uczciwość i zasady które co
niektórym osobom są obce.Robienie kolegów klubowych w balona do
niczego dobrego nie prowadzi.I jak widać tego skutki.I nie martw się
wszyscy mają główki na karku.A kto ile wydaje miesięcznie na samochody to każdego indywidualna sprawa.I nic nie ma do tego rozliczenia.pozdrawiam
 
 
piotr873 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: D2
Wiek: 36
Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-29, 18:02   

Tak właśnie dla tego boli Cię 100 zł którego i tak tu nie wysłałeś.
Udzielasz się tyle ale w Zakopanem Cię nie widziałem i nad morzem najprawdopodobnie też nie. No chyba że to Ty chowales się za krzakami <chura> . Więc może własne wojenki załatwiaj w innym miejscu niż forum. Przecież to jest jakaś masakra Ty szukasz czegos na siłę. Ja jadę na zlot dla tych wszystkich ludzi którzy, są dla mnie koleżankami i kolegami. Co się stało to już nie wróci kamerzysta nie było <blee> Ale było za to grono osób które więcej dla mnie znaczą niż te 100 zł...

Jeżeli masz ochotę poprzebywac w gronie takich ludzi to przyjedź na zlot i tam mamy dużo czasu aby dyskutować. Nie tylko o samochodach....

Z tego co wyczytałem to mlody91 coś organizuje więc będziemy mieli okazję się zobaczyć i porozmawiać. Jeszcze raz Pozdrawiam.....
_________________
Dla Audi można stracić głowę
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-29, 18:36   

piotr873, jeżeli lubisz być okradany bo Tobie to nie przeszkadza to nie wymagaj tego od wszystkich by dawali się okradać... masz głowę na karku a nie na dupie i tak prostych tematów nie ogarniasz? <hmm>
 
 
labas 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: A8 , A6
Wiek: 59
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 610
Skąd: Pieniny
Wysłany: 2019-07-29, 18:48   

Żenada. Gówniarze.
Doc zamknij ten gówniany temat w cholerę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.