Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie V zlotu  
Autor Wiadomość
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-28, 15:13   

marekp750 napisał/a:
A niektórzy są w stanie stwierdzić czy dany zeskanowany dokument podlagał edycji.
Myślisz, że takie grzebanie w plikach nie zostawia śladu?


Takiej odpowiedzi można się było spodziewać :)
Myślę że wyślę Ci dwa pliki... jeden grzebany, drugi nie i nawet jeśli zgadniesz, w którym było grzebane to będzie to strzał :) Wyślę Ci pięć plików, żeby celny strzał był mniej prawdopodobny.... podejmujesz wyzwanie? :)
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-28, 15:19   

szary824 napisał/a:
marekp750 napisał/a:
A niektórzy są w stanie stwierdzić czy dany zeskanowany dokument podlagał edycji.
Myślisz, że takie grzebanie w plikach nie zostawia śladu?


Takiej odpowiedzi można się było spodziewać :)
Myślę że wyślę Ci dwa pliki... jeden grzebany, drugi nie i nawet jeśli zgadniesz, w którym było grzebane to będzie to strzał :) Wyślę Ci pięć plików, żeby celny strzał był mniej prawdopodobny.... podejmujesz wyzwanie? :)


Człowieku, co to ma wspólnego z rozliczeniem zlotu?
Po co to piszesz?
Po co rozmywasz główny wątek dyskusji?
Masz w tym jakiś cel?
Wyzwania względem tego co oferujesz mnie nie interesują.
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
Dżordż 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3,7
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Jerzy
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 56
Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 117
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-28, 15:43   

Do Marka
Nie oceniam ludzi na podstawie relacji jednej ze stron- to święta zasada.
Dlatego jest użyte przypuszczenie- jeśli prawdą jest to co FOSS napisał. Inna sprawa, że dla mnie zmyślenie tej historii jest tak nieprawdopodobne, że przychylam się aby wierzyć w to co pisze FOSS. Przecież sędzia też często ma dwie różne wersje a jednak wydaje wyrok korzystny dla jednej ze stron. Ja się nie bawię w sędziego ale zdecydowanie bardziej wiarygodna jest wersja Damiana. Dlaczego Stefan nie odniósł się na forum A8 do postawionych mu zarzutów?

Przykład: jeśli prawdą jest, że moja sąsiadka została pobita przez męża to znaczy, że mój sąsiad jest damskim bokserem.
Jeśli prawdą jest, że Michael Jackson nadużywał leków i narkotyków to znaczy, że był lekomanem czy narkomanem.
Jeśli prawdą jest, że Stefan przywłaszczył sobie rzeczy Damiana to znaczy, że jest złodziejem.

Nie piętnuję Cię ale chciałem tylko zapytać, żeby mieć jasność jak ocenić Twoją postawę.
1. czy wiedziałeś, że klient, który do Ciebie przyjechał do serwisu jest Stefanem Osóbką?
2. czy wiedziałeś jakie z tym człowiekiem miał przejścia kolega z klubu A8?
3. czy wyjaśniłeś ze Stefanem, kto ma jaką wersję zdarzeń, czyli kto komu co ukradł, Stefan Damianowi czy może Damian coś ukradł Stefanowi.
4. czy jeśli była taka rozmowa czy przesądziłeś, że Damian zmyślił to wszystko, jest kłamcą a Stefan jest super gość, który nigdy nikomu nic by nie ukradł więc traktujesz go jako super klienta?

Co do Karola, proszę czytaj z uwagą. Kiedy napiętnowałem go za to, że Stefan jest jego przyjacielem???
Zadałem tylko pytanie, wyraziłem zdziwienie, że dobrze się znają, jest afera z Damianem o kradzież na kilkanaście tysięcy a Karol nie pyta go o to zdarzenie. Czy Ciebie Marku to nie dziwi?
A druga wątpliwość co do Karola (nie żadne napiętnowanie) - Napad stulecia- Anglia, najgłośniejszy chyba w historii napad na pociąg- byli złodziejami czy nie? Chyba wg. Karola to nie byli bo przecież jemu nic nie ukradli.

Czy ja jestem po jasnej stronie mocy- ależ oczywiście, że nie, błądzę, grzeszę i jeszcze parę innych złych cech posiadam ale najważniejsze, że pracuję nad sobą <brawo>
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2019-07-28, 16:38   

jprd <boisie> przebrnąłem przez tą telenowele i odpowiem tylko na niektóre wypowiedzi dotyczące mojej osoby ;)

żeby się nie powtarzać w kółko :

CINEK napisał/a:
otóż od samego początku tego zlotu nie miałem styczności z finansami i powiedziałem wprost, że się od nich odcinam z dwóch podstawowych powodów :
1. ze względu na ilość pieniędzy jaka miałaby przepłynąć przez moje konto (wiedząc to przy organizacji wcześniejszych zlotów) aby nie musieć się później tłumaczyć przed urzędem finansowym, skąd u mnie nagle taki przypływ gotówki itp.
2. od samego początku mój udział w zlocie stał pod znakiem zapytania, z powodu zaawansowanej ciąży mojej żony, oraz później już chwilowego braku auta, więc bzdurą było by abym to ja zarządzał pieniędzmi, skoro był jeszcze FOSS oraz bodzio.

.....

Tak więc nie dysponowałem żadnymi finansami ani z wpłat klubowiczów za pobyt ani za wpisowe, nie brałem w tym udziału i odciąłem się od tego już na samym wstępie rozmów o organizacji tego zlotu z powyższych powodów.


Tu mogę dodać, że jedyne pieniądze z jakimi miałem styczność to był przelew moich prywatnych pieniędzy w sobotę 15.06 za pobyt w hotelu oraz wpisowe.

I owszem jako jeden z organizatorów rozmawiałem z FOSSem wielokrotnie co ile kosztuje, ponieważ logicznym było, żeby mieć pogląd na co pójdą pieniądze. Niemniej jednak tak jak stricte z finansami, tak i z pierwotnym rozliczeniem nie miałem nic wspólnego, wybacz Damian ale nie podpiszę się pod tym ... jak pisałem sam byłem zaskoczony tą sytuacją.
Rozmawiałem z kilkoma osobami o tym rozliczeniu, później z Damianem tłumacząc co dokładnie ludzie chcą tu zobaczyć : "nie rozliczenie pobytu w hotelu, ale tylko i wyłącznie rozliczenie wpisowego"

Damian przysiadł przeliczył, pokazał co i jak, wyszło jak wyszło... i nie przypisuje sobie tutaj żadnej zasługi za to, że na + jest ponad 2Kzł. Tą zasługę można przypisać tylko i wyłącznie autorowi tego tematu...Ja tylko podjąłem dyskusję o tym o czym chcieli wiedzieć uczestnicy zlotu.

Dalej...kwestie z Vatem i moimi pomysłami jego niepłacenia - to i owszem był to mój pomysł z prostego względu... więcej pieniędzy wpisowego więcej atrakcji - tak przynajmniej myślałem na samym początku <faktycznie> Gdyby wszystko wypaliło jak zamierzaliśmy, nie było by tego tematu i całej personalnej przepychanki między zwaśnionymi klubowiczami, ponieważ wydane pieniądze z wpisowego odzwierciedliły by sie w atrakcjach jak to miało miejsce w poprzednich latach.
Jako, że nie dogadywałem kwestii wynagrodzeń / faktur już z kamerzystą osobiście, lub innymi firmami / dostawcami "gadżetów" zostawiłem to do decyzji Damiana, który mnie tylko informował czy to telefonicznie czy mailowo, co udało się ustalić ...
Jeśli kamerzysta to czyta to niech potwierdzi czy znana mu jest moja osoba i czy mieliśmy jakikolwiek kontakt. <bezradny> Tak to był mój pomysł aby dogadać sie na wynagrodzenie bez VAT, ponieważ na dwóch ostatnich zlotach tak ja się właśnie z kamerzystą dogadałem i nie było z tym problemu.

Ogólnie widzę, że jak kto by się tu nie wypowiadał i jakie fakty nie przedstawiał to i tak każdy ma już wyrobione zdanie na ten temat w obu kierunkach, a temat prowadzony jest tylko dla rozrywki ... takie moje odczucie <bezradny>

Różne rzeczy się ze szwagrem po pijaku robiło <faktycznie> :P ale złodziejem nie jest na pewno i złamanego grosza na tym nie przytuliłem... jeśli ktoś uważa, że jest inaczej proszę mi do udowodnić i nie na zasadzie słownej przepychanki pod publikę, tylko w 4 oczy lub więcej, jeśli będą chętni... Siądziemy, pogadamy, wyjaśnimy wszystkie kwestię, a potem albo wypijemy po jednym albo damy sobie w mordę...ot takie to proste... czekam na chętnych :]

panton. napisał/a:
.... CINEK miał ochotę umyć ręce od problemu ale mojej zgody na to nie miał...


a teraz najciekawiej.... ty gościu czy my jesteśmy jakoś spokrewnieni, jesteś moim bratem, szwagrem, czy może przełożonym, że mi chcesz tu życie organizować i wyrażać zgodę na to co mogę, a co nie ??? :D :D :D no człowieku żeś mi żebra rozje.ał <hehehe> <hihiwiesz> Ty nawet zwykłego gównianego spota na parkingu nie potrafisz zorganizować, więc się nawet nie bierz za organizację czyjegoś życia... <hihi>
Potwierdza się tu tylko Twoje rozdwojenie jaźni Łukaszku vel Dareczku ... a wiesz czemu ... bo na 100% w zeszył wcieleniu byłeś zrzędliwą, wrędną kobietą (nie obrażając tutaj pięknych pań) i coś ci z tego obecnie zostało <faktycznie> już tłumaczę...
otóż pojawiasz się tu tylko, jak wywęszysz jakiś temat do plotkowania i zasiania gówno burzy, czepiając się co chwilę każdego kto ma odmienne zdanie, zawsze nastawiony na przje.anie się do kogoś ... noż kurła jak jakaś cnotka niewydymka przechodząca nieustanny okres... Ty człowieku fora pomyliłeś, więc wieś się stąd zutylizuj i przenieś się na forum typowe dla twojej osobowości ---> https://www.pudelek.pl/

Masz do mnie jakiś problem ??? znasz numer, zadzwoń..pogadamy, masz jaja to możemy się nawet spotkać bo daleko do Ciebie nie mam ;) i powiesz mi co cie w dupie boli a ja ci polecę dobrą maść na jej ból ... Nie wiem, może weź jakiś film romantyczny obejrzyj, albo serial...rolnik szuka żony czy coś...może wtedy ci się myślenie odmieni i trochę pozytywizmu do życia napłynie <bezradny> ;)

Z mojej strony tyle...chcecie to dalej ciągnąć proszę bardzo... ja się będę tylko przypatrywał przy whisky i nachosach ... a jeśli ktoś wyrazi chęć na spotkanie i przegadanie tych kwestii jak normalni ludzie a nie wirtualni kowboje to telefon znacie. Myślę, że grupa była by spora biorąc pod uwagę tutejsze zainteresowanie tematem.. ;)

Odnośnie kwestii jakiegoś Stefana to czy się to komuś podoba czy nie, posty te zostaną przeniesione do już istniejącego na ten temat wątku.

pozdrawiam Wszystkich i życzę miłej niedzieli <papa2>
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Beretti 
Moje A8



Rocznik: 2014
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D4 HAVANA BLACK
Wiek: 56
Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 231
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-07-28, 18:04   

Dżordż napisał/a:
Do Marka
Nie oceniam ludzi na podstawie relacji jednej ze stron- to święta zasada.
Dlatego jest użyte przypuszczenie- jeśli prawdą jest to co FOSS napisał. Inna sprawa, że dla mnie zmyślenie tej historii jest tak nieprawdopodobne, że przychylam się aby wierzyć w to co pisze FOSS. Przecież sędzia też często ma dwie różne wersje a jednak wydaje wyrok korzystny dla jednej ze stron. Ja się nie bawię w sędziego ale zdecydowanie bardziej wiarygodna jest wersja Damiana. Dlaczego Stefan nie odniósł się na forum A8 do postawionych mu zarzutów?

Przykład: jeśli prawdą jest, że moja sąsiadka została pobita przez męża to znaczy, że mój sąsiad jest damskim bokserem.
Jeśli prawdą jest, że Michael Jackson nadużywał leków i narkotyków to znaczy, że był lekomanem czy narkomanem.
Jeśli prawdą jest, że Stefan przywłaszczył sobie rzeczy Damiana to znaczy, że jest złodziejem.

Nie piętnuję Cię ale chciałem tylko zapytać, żeby mieć jasność jak ocenić Twoją postawę.
1. czy wiedziałeś, że klient, który do Ciebie przyjechał do serwisu jest Stefanem Osóbką?
2. czy wiedziałeś jakie z tym człowiekiem miał przejścia kolega z klubu A8?
3. czy wyjaśniłeś ze Stefanem, kto ma jaką wersję zdarzeń, czyli kto komu co ukradł, Stefan Damianowi czy może Damian coś ukradł Stefanowi.
4. czy jeśli była taka rozmowa czy przesądziłeś, że Damian zmyślił to wszystko, jest kłamcą a Stefan jest super gość, który nigdy nikomu nic by nie ukradł więc traktujesz go jako super klienta?


Co do Karola, proszę czytaj z uwagą. Kiedy napiętnowałem go za to, że Stefan jest jego przyjacielem???
Zadałem tylko pytanie, wyraziłem zdziwienie, że dobrze się znają, jest afera z Damianem o kradzież na kilkanaście tysięcy a Karol nie pyta go o to zdarzenie. Czy Ciebie Marku to nie dziwi?
A druga wątpliwość co do Karola (nie żadne napiętnowanie) - Napad stulecia- Anglia, najgłośniejszy chyba w historii napad na pociąg- byli złodziejami czy nie? Chyba wg. Karola to nie byli bo przecież jemu nic nie ukradli.

Czy ja jestem po jasnej stronie mocy- ależ oczywiście, że nie, błądzę, grzeszę i jeszcze parę innych złych cech posiadam ale najważniejsze, że pracuję nad sobą <brawo>


Do : marekp750 . Panie Marku bardzo proszę o odpowiedź na zadane pytania ......
Pozdrawiam
_________________

 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-28, 18:10   

CINEK napisał/a:
tak więc finansami się nie zajmowałem..

CINEK napisał/a:
otóż od samego początku tego zlotu nie miałem styczności z finansami i powiedziałem wprost, że się od nich odcinam z dwóch podstawowych powodów :

a po informacja uzyskanych od Damiana (FOSS) możemy przeczytać:
CINEK napisał/a:
I owszem jako jeden z organizatorów rozmawiałem z FOSSem wielokrotnie co ile kosztuje, ponieważ logicznym było, żeby mieć pogląd na co pójdą pieniądze

CINEK napisał/a:
Dalej...kwestie z Vatem i moimi pomysłami jego niepłacenia - to i owszem był to mój pomysł z prostego względu...

Widzisz Marcinku jakie kłamstwo ma krótkie nogi? Nawet okłamałeś swojego przyjaciela AMSTAFFa, który przekonany o Twojej niewinności staną w Twojej obronie.... pięknie. <brawo>

Cytat:
Różne rzeczy się ze szwagrem po pijaku robiło <faktycznie> :P ale złodziejem nie jest na pewno i złamanego grosza na tym nie przytuliłem...

dla KŁAMCY się nie wierzy.... :)

ps: to jak się zachowałeś w stosunku do kolegi Damiana (FOSS) spychając na Niego całą odpowiedzialność z którym organizowałeś nie pierwszy raz zlot tylko pokazuje kim jesteś...prosta sytuacja zweryfikowała Twoją osobę... Marcinku "Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-28, 18:26   

panton. napisał/a:
CINEK napisał/a:
tak więc finansami się nie zajmowałem..

CINEK napisał/a:
otóż od samego początku tego zlotu nie miałem styczności z finansami i powiedziałem wprost, że się od nich odcinam z dwóch podstawowych powodów :

a po informacja uzyskanych od Damiana (FOSS) możemy przeczytać:
CINEK napisał/a:
I owszem jako jeden z organizatorów rozmawiałem z FOSSem wielokrotnie co ile kosztuje, ponieważ logicznym było, żeby mieć pogląd na co pójdą pieniądze


Mylisz pojęcia kolego :) To, że wiem na co firma, w której pracuję, wydaje pieniądze to nie znaczy, że zajmuję się finansami tej firmy. Taki prosty przykład... może zrozumiesz :)

panton. napisał/a:
dla KŁAMCY się nie wierzy.... :)

Pozdrowienia dla Podlasia <papa2>
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-28, 18:27   

Beretti napisał/a:
Dżordż napisał/a:
Do Marka
Nie oceniam ludzi na podstawie relacji jednej ze stron- to święta zasada.
Dlatego jest użyte przypuszczenie- jeśli prawdą jest to co FOSS napisał. Inna sprawa, że dla mnie zmyślenie tej historii jest tak nieprawdopodobne, że przychylam się aby wierzyć w to co pisze FOSS. Przecież sędzia też często ma dwie różne wersje a jednak wydaje wyrok korzystny dla jednej ze stron. Ja się nie bawię w sędziego ale zdecydowanie bardziej wiarygodna jest wersja Damiana. Dlaczego Stefan nie odniósł się na forum A8 do postawionych mu zarzutów?

Przykład: jeśli prawdą jest, że moja sąsiadka została pobita przez męża to znaczy, że mój sąsiad jest damskim bokserem.
Jeśli prawdą jest, że Michael Jackson nadużywał leków i narkotyków to znaczy, że był lekomanem czy narkomanem.
Jeśli prawdą jest, że Stefan przywłaszczył sobie rzeczy Damiana to znaczy, że jest złodziejem.

Nie piętnuję Cię ale chciałem tylko zapytać, żeby mieć jasność jak ocenić Twoją postawę.
1. czy wiedziałeś, że klient, który do Ciebie przyjechał do serwisu jest Stefanem Osóbką?
2. czy wiedziałeś jakie z tym człowiekiem miał przejścia kolega z klubu A8?
3. czy wyjaśniłeś ze Stefanem, kto ma jaką wersję zdarzeń, czyli kto komu co ukradł, Stefan Damianowi czy może Damian coś ukradł Stefanowi.
4. czy jeśli była taka rozmowa czy przesądziłeś, że Damian zmyślił to wszystko, jest kłamcą a Stefan jest super gość, który nigdy nikomu nic by nie ukradł więc traktujesz go jako super klienta?


Co do Karola, proszę czytaj z uwagą. Kiedy napiętnowałem go za to, że Stefan jest jego przyjacielem???
Zadałem tylko pytanie, wyraziłem zdziwienie, że dobrze się znają, jest afera z Damianem o kradzież na kilkanaście tysięcy a Karol nie pyta go o to zdarzenie. Czy Ciebie Marku to nie dziwi?
A druga wątpliwość co do Karola (nie żadne napiętnowanie) - Napad stulecia- Anglia, najgłośniejszy chyba w historii napad na pociąg- byli złodziejami czy nie? Chyba wg. Karola to nie byli bo przecież jemu nic nie ukradli.

Czy ja jestem po jasnej stronie mocy- ależ oczywiście, że nie, błądzę, grzeszę i jeszcze parę innych złych cech posiadam ale najważniejsze, że pracuję nad sobą <brawo>


Do : marekp750 . Panie Marku bardzo proszę o odpowiedź na zadane pytania ......
Pozdrawiam


Baretti i Dżordż, nie Wasz interes w tym o czym rozmawiam z klientami.
To są sprawy między mną a klientem a nie między mną a Wami.
Sprawa jest chyba jasna.

Jeżeli bylibyście moimi klientami i byśmy rozmawiali o innych sprawach niż techniczne,
to też było by to między nami.

Czytając uważnie moje wcześniejsze wypowiedzi możecie częściowo sobie odpowiedzieć
na te pytania.
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-28, 18:29   

Ponton ty lepiej jezdzij juz po tych marketach, na ogolnopolski nie przyjezdzaj chyba ze falka wykupisz i beda nad tobą czuwać bo zawal bylby w 1 dzien czuje...byles 1x i o 1x za duzo mi sie zdaje.
Nic tu nie wnosza te twoje posty stary nic...
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-28, 18:44   

Preston81 napisał/a:
Ponton ty lepiej jezdzij juz po tych marketach, na ogolnopolski nie przyjezdzaj chyba ze falka wykupisz i beda nad tobą czuwać bo zawal bylby w 1 dzien czuje...byles 1x i o 1x za duzo mi sie zdaje.
Nic tu nie wnosza te twoje posty stary nic...

Preston ile Ci przelali że tak się sądzisz do Pantona???
To jego sprawa co on pisze i na jakie złoty będzie jeździł...
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-28, 18:47   

bartez83 napisał/a:
ile Ci przelali

23 zł jeśli był na zlocie.

A już tak na marginesie.... Beton :)
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-28, 18:52   

szary824 napisał/a:
A już tak na marginesie.... Beton


DO mnie to???
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-28, 18:56   

DO Ciebie to :)
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-28, 19:02   

Beton to masz na pierwsze.I nie będę z Tobą wchodził w konwersacje
I zniżał się do Twojego poziomu.Bo wiem że pokonasz mnie swoim doświadczeniem.
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-28, 19:10   

heheh.... Wiem Bartek. Jesteś mądrym chłopczykiem. Mimo to mało prawdopodobnym jest żebym Cię pokonał :) Po wstawkach typu "masz na pierwsze", "pokonasz mnie doświadczeniem" to śmiem twierdzić na na mój poziom to musiałbyś się wspinać... i to długo :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.