Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie V zlotu  
Autor Wiadomość
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-06-30, 23:33   

mario s8 napisał/a:
No i ceny tych identyfikatorów skąd się wzięły toż to przesada

Tu trochę zachowujesz się jak moja żona podczas remontu. "Jak to, wydaliśmy 2tys a kupiliśmy tylko 1tonę zaprawy cementowej?" No czasem się niestety tylko wydaje, że to przecież nie może tyle kosztować. Ale skoro tą cenę wywołałeś to pewnie Damian się do niej odniesie :)
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2019-06-30, 23:53   

Adwokatów Damian nie potrzebuje jak mniemam więc niech on sam się wypowie

A co do zakupów czy taniej czy drożej to zapewne przed zamówieniem czegokolwiek negocjuje się ceny więc mi nie mów.

Czekam na rozliczenie 9800 i tyle
I nie tylko ja czekam jak widać powyżej

Co do darmowego przechowywania gadżetów zlotowych jak pisał Damian to też przegięcie
Może mi wysłać przechowam do następnego zlotu
Co do tematu rozliczenia widzę że to niewygodny temat
jak już Tak ma być to lekka przesada.



Megafony ma Erni z poprzednich zlotów po ch... było kupować??



Chyba to nie tajemnica jest na co poszło wpisowe
_________________
mario
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-07-01, 01:08   

mario s8 napisał/a:
Zapytałem krótko o wpisowe (czyli 9800 zl) co nie ma nic wspólnego z usługą hotelową

To nie jest prawda - nie wiem po co rozpowszechniasz informacje nieprawdziwe.
Opłata za hotel nie uwzględnia wszystkiego co zawiera się w końcowej fakturze za usługę hotelową - pisałem już o tym wcześniej.

mario s8 napisał/a:
- smycze, identyfikatory, naklejki i koperty to koszt 2378,29 zł - TO CHYBA JAKIŚ ŻART

Też nie jestem z tego zadowolony.
Właściwie tylko z identyfikatorów ale ta kwestia wciąż jest jeszcze w toku.

Jeżeli natomiast uważasz, że ŻART to nic na to nie poradzę ale tak właśnie na tą chwilę to wygląda.

mario s8 napisał/a:
- koszt kamerzysty niech ponosi ten co go zamawiał- nauczy się podpisywać umowy ! ABSURD MOIM SKROMNYM ZDANIEM

hmmm... rozumiem.
Skoro tak stawiasz sprawę to jak widzisz kwestię rozliczenia kosztów organizacyjnych które ja poniosłem??
Kilka wyjazdów nad morze, paliwo, hotel, czas - wszystko z prywatnych pieniędzy ku uciesze wszystkich uczestników zlotu.
Masz jakąś propozycję?

mario s8 napisał/a:
- co do napoi alkoholowych to każdy zamawiał sobie na pokój jak chciał także tego też nie licz do wpisowego, każdy za to płacił indywidualnie

Nieprawda - ponownie rozpowszechniasz informacje nieprawdziwe.
Tak jak napisałem w rozliczeniu powyżej nie wszystko było w opłacie za hotel.
Na co było nas stać na to poszły pieniądze.

mario s8 napisał/a:
- do usług hotelowych typu kolacja grillowa kręgle bilard nie wliczaj wpisowego bo to bylo w cenie uslug hotelowych za ktore kazdy zapłacił * każda doba kosztowała inaczej

Nieprawda - przeczytaj ze zrozumieniem rozliczenie.
Kto powiedział, że kręgle i bilard jest w kolacji grillowej? - Ja na pewno nie bo tak nie było.
Ponownie rozpowszechniasz informacje nieprawdziwe.

Napisałem to już wcześniej i powtarzam ponownie - wpłata za pobyt w hotelu nie pokrywa w pełni wszystkich usług hotelowych które otrzymaliśmy.

Jest kwota ogółem, za pobyt i wpisowe. Z tej kwoty ogółem pokrywane są wszystkie koszty jak powyżej w rozliczeniu.

mario s8 napisał/a:
- zwroty za dzieci też nie są z wpisowego tylko z wpłat które każdy opłacał oddzielnie za hotel i wyżywienie

A kto powiedział, że z wpisowego?
I jakie to ma znaczenie w rozliczeniu ogólnym?

mario s8 napisał/a:
-dochodzą koszty 4 keg piwa i parkingu 600 zł. na który też powinny być faktury zresztą jak na wszystko

A przepraszam, czy ty uważasz, że jak podaję w rozliczeniu kwoty co do grosza to znaczy, że robię to z kosmosu czy mam na to faktury?

A piwo czy wino czy animatorzy to myślisz, że jest na to oddzielna faktura?
Nie, to jest usługa hotelowa i jest w fakturze za hotel.

mario s8 napisał/a:
- aha i najważniejsze wypadałoby wrzucić tu skany faktur umów itd bo to pisać i mówić można ale najważniejsze są fakty i kwity

Oj Mario, jak na tym etapie nie wierzysz w moje słowo pisane to jak możesz w jakiś wygumkowany skan uwierzyć <faktycznie>

eed napisał/a:
Damiano według Twoich wyliczeń wyszliśmy prawie na zero, wiec co by było jak by kamerzysta dojechał?

Prawie?

-183,56pln to jest minus 183,56pln

Jakby kamerzysta dojechał to nie było by piwa do bólu.
W pierwotnej wersji był przewidziany tylko jeden keg piwa na sobotę.
Takie rzeczy jak zamawianie dodatkowego kega piwa, o ile hotel jest na to gotowy, robi się w czasie rzeczywistym i tak to właśnie wyglądało.

1 keg piwa 50l = 580pln

eed napisał/a:
Ja też bym chciał się dowiedzieć dokładnie na co poszło wpisowe bo przed zlotem popierałem aby je płacić.

Jest to rozpisane powyżej.

drago_o napisał/a:
Zapomnij... Nikt niczego takiego nie wrzuci na forum z powodów RODO. A przynajmniej lepiej aby nie wrzucał :)

Przemyślę tą kwestię.

mario s8 napisał/a:
Tu akurat dane wrażliwe z faktury można zamazać korektorem to najmniejszy problem

Korektorem?... Co ja mam mazać korektorem po fakturach?
Nie żartuj.

mario s8 napisał/a:
A rozliczenie 9800 zł to ważna sprawa

Rozpisałem to dosyć szczegółowo powyżej.

mario s8 napisał/a:
Bo co by było jak by kamerzysta dojechał <brawo>
Skąd 3 tyś byś wziął <boisie>

A skąd wziąłeś te 3 tysiące?
Kto powiedział, że kamerzysta miał tyle kosztować?
Mario, wymyślasz to sam czy ktoś inny takie bajki tobie podpowiada?
Ponownie rozpowszechniasz informacje nieprawdziwe!!! <boisie>

Kamerzysta miał kosztować 1500pln netto.
Jakby przyjechał to nie było by tyle browaru za free.

mario s8 napisał/a:
No i ceny tych identyfikatorów skąd się wzięły <bezradny> toż to przesada

Najłatwiej powiedzieć ale samemu zrobić to już chętnych nie ma ani jednego.
Na etapie przygotowań nie było chętnych do pomocy. Nikt się nie zgłosił, że ma jakąś drukarnię co nam wydrukuje karty do głosowania, co nam naklejki zrobi, co nam zrobi smycze, co nam zrobi identyfikatory... itd. itp.
Taką cenę dostałem - nie jestem z niej zadowolony ale nie znalazłem innej konkurencyjnej oferty i nie miałem czasu na siedzenie nad tym całymi dniami.


Domagasz się rozliczenia swoich 100pln wpisowego więc proszę...

Za te 100pln dostałeś smycz zlotową, identyfikator zlotowy, numer zlotowy, kartę do głosowania, parking w Czymanowie na cały dzień na wyłączność do spółki z innymi oraz Foodtrucka w którym można było zjeść a który dla ciebie samego na pewno by tam nie przyjechał.
Poza tym w Czymanowie na czas zlotu miałeś wodę mineralną do bólu żebyś przypadkiem się nie odwodnił w tym upale.
Ponadto, ciągle za to 100pln miałeś przy sobotniej wieczornej imprezie wino na stoliku oraz piwo z kija do bólu.
W niedzielę do grilla, wciąż za te jedne 100pln miałeś również piwo z kija - może nie do bólu ale z tego co pamiętam to na długo wystarczyło.
Za te swoje 100pln w piątek miałeś również na wyłączność z innymi bilard i kręgielnię i ten sam bilard i kręgielnię miałeś ponownie również w niedzielne popołudnie i to wciąż za te 100pln.

Co więcej, za te twoje 100pln dzieci kolegów i koleżanek dostały trochę słodyczy a także w niedzielne przedpołudnie na 2 godziny miały zapewnioną opiekę animatorów.

Na koniec dodam, że byłem tak bezczelny, że za te twoje 100pln kupiłem jeszcze kilkanaście pucharów z grawerowanymi tabliczkami oraz tablice rejestracyjne "auto zlotu" na nagrody a także inne przedmioty organizacyjne które przydadzą się na ewentualnych przyszłych zlotach.

Warto też wspomnieć, że za te swoje wciąż jedne 100pln na cały czas trwania zlotu miałeś pod hotelem parking na wyłączność do spółki z innymi klubowiczami.
Co więcej, w sobotę wieczorem, wciąż w tych 100pln, w obliczu gradobicia miałeś możliwość schowania samochodu pod dach, na hotelowym podjeździe, w hotelowym parkingu podziemym oraz w hotelowych pomieszczeniach podziemnych gdzie jest towarowa rampa załadunkowa - tego nie miał nikt z gości hotelowych poza naszą grupą.

Niestety, tylko tyle udało się załatwić za te 100pln <bezradny>

mario s8 napisał/a:
Poczekamy na konkretne rozliczenie wpisowego bo tu jest misz masz moim zdaniem

Rozpisałem to wystarczająco dokładnie już powyżej - wystarczy czytać ze zrozumieniem.
Kalkulator w rękę, podsumować wszystkie kwoty i już wiadomo ile wyszło.

mario s8 napisał/a:
A co do zakupów czy taniej czy drożej to zapewne przed zamówieniem czegokolwiek negocjuje się ceny więc mi nie mów.

Jak masz wystarczająco dużo czasu to możesz wiele rzeczy negocjować.
Ja czasu wolnego nie mam wcale a jak już wspomniałem chętnych do organizacji nie było wcale.

Zauważyłem, że paru osobom bardzo nie pasuje moja osoba w organizatorach więc za rok z przyjemnością pojadę jako szeregowy uczestnik.
Ufam, że są lepsi ode mnie i CINKA więc przyszłoroczny zlot będzie pewnie pod każdym względem lepszy.

mario s8 napisał/a:
Czekam na rozliczenie 9800 i tyle

Już to zrobiłem dosyć szczegółowo powyżej.

mario s8 napisał/a:
Co do darmowego przechowywania gadżetów zlotowych jak pisał Damian to też przegięcie
Może mi wysłać przechowam do następnego zlotu

Przegięcie to jest to, że za własne pieniądze organizuję zlot dla klubowiczów a potem wysłuchuję jeszcze jakichś insynuacji że jestem nieuczciwy.

Jak taka będzie wola klubowiczów to możesz sobie po to przyjechać - wydam komisyjnie żeby potem nie było, że zabrakło jednej baterii która była kupiona z pieniędzy zlotowych i w związku z tym jestem oszustem.

mario s8 napisał/a:
Co do tematu rozliczenia widzę że to niewygodny temat
jak już Tak ma być to lekka przesada.

Niewygodny jeżeli ktoś bezpodstawnie oskarża mnie o oszustwo.
Może tobie to nie przeszkadza jak ktoś będzie sugerował, że Mario oszukuje, ale mi to przeszkadza.
Jestem na tym forum praktycznie od początku a w administracji również ładnych parę lat.
Organizowałem sporo wspólnych klubowych imprez, spotów, wyjazdów, także zagranicznych.
Przez 10 lat to robię i zawsze było wszystko ok więc tak, wkurzają mnie takie insynuacje :/

mario s8 napisał/a:
Megafony ma Erni z poprzednich zlotów po ch... było kupować??

Znowu opowiadasz bzdury - nie bardzo rozumiem skąd to bierzesz i dlaczego to robisz.

Po pierwsze, o ile dobrze pamiętam, to megafony na zeszłym zlocie były tylko 2.
Jeden przez cały rok leżał u mnie w firmie i ten jest.
Drugiego niestety nie udało mi się namierzyć - pytałem wielokrotnie CINKA i nie uzyskałem odpowiedzi - dlatego został kupiony drugi, na potrzeby tegorocznego zlotu.

mario s8 napisał/a:
Chyba to nie tajemnica jest na co poszło wpisowe

Rozpisałem powyżej - czytaj ze zrozumieniem.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2019-07-01, 01:49   

uuuu widzę złość w Twoich słowach powyżej i nie pisz że coś dałeś mi za darmo albo inni zapłacili za mnie bo to źle wygląda.

Po pierwsze to nie dałeś mi tych drogich- smyczy identyfikatora i koperty
Tylko tą naklejkę zlotową dostałem od Ciebie - tzn zapłaciłem Ci że mi ja dałeś

Po co te nerwy
Pokaż faktury
zakorektoruj dane osobowe i tyle (Chyba że czegoś się obawiasz)


Żadne dziecko nie dostało paczki zapytaj np Prestona
Bus na parkingu sprzedawał jedzenie a nie je rozdawał
On powinien nam zapłacić za to że tam był i zarobił

Za swoje zlotu nie organizowałeś jak tu piszesz ! Za darmo tego nie robiłeś więc skończ
więc tak nie mów bo znam temat i wiem co piszę
Rozlicz 9800 wpisowego pokaż faktury i koniec tematu

Nie zgadzają się tu sumy i tyle w temacie

Możesz złożyć zawiadomienie jak Cię zniesławiłem Panie kolego


Usługi hotelowe z wpisowego chyba żartujesz sobie

Rozlicz krok po kroku co ile kosztowało (np ile za dodatkową kege ile za kręgle parking ogólnodostępny ile za bilard ile za tego busa z jedzeniem itd itd)z tych 9800 bo ja zawiadomienie złożę


Pozdrawiam
_________________
mario
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-07-01, 02:53   

Cóż Mario, wyjątkowo tym razem zacznę od końca.

mario s8 napisał/a:
Rozlicz krok po kroku co ile kosztowało z tych 9800 bo ja zawiadomienie złożę

Składaj zawiadomienie - proszę bardzo <okok>
To ja chyba poczekam sobie jeszcze chwilę z tymi fakturami a ty składaj.
Ciekawie wyjdzie jak się okaże, że wszystko jest tak jak opisałem.

A zanim złożysz to weź kalkulator do ręki żeby na etapie składania tegoż zawiadomienia nie wyszło idiotycznie <faktycznie>

mario s8 napisał/a:
nie pisz że coś dałeś mi za darmo albo inni zapłacili za mnie bo to źle wygląda.

Nigdzie tego nie napisałem - coś sobie dopowiadasz, przeinaczasz i jeszcze wciskasz w moje usta <onienie>

mario s8 napisał/a:
Po pierwsze to nie dałeś mi tych drogich- smyczy identyfikatora i koperty
Tylko tą naklejkę zlotową dostałem od Ciebie - tzn zapłaciłem Ci że mi ja dałeś

Aaaa, to o to chodzi. Noi trzeba było tak od razu.
Dopisałeś się do zlotu w ostatniej chwili, już dawno po czasie i przyjść po identyfikator i smycz to sam nie mogłeś?
Jeszcze w piątek o 9.53 wysyłałem do hotelu listę uczestników i ciebie na tej liście nie ma.
To nie dość, że załatwiliśmy twoje uczestnictwo całkowicie po terminie to jeszcze masz pretensje, że organizacyjnie nie było to dla ciebie przygotowane?
A nie przeszkadzało ci, że inni mają a ty nie?
Nie zauważyłeś, że inni mają identyfikatory a tobie tego brakuje?
Kuźwa, jesteśmy dorośli czy bawimy się w dzieci? <boisie>

mario s8 napisał/a:
Pokaż faktury
zakorektoruj dane osobowe i tyle (Chyba że czegoś się obawiasz)

hahaha, jakaż przemyślana socjotechnika <faktycznie>

Przemyślę to.
Może poczekam na kwity od twoich kolegów.
Już parę razy wygrałem w sądzie z policją więc cóż, będzie jeszcze jeden do kolekcji <okok>

mario s8 napisał/a:
Żadne dziecko nie dostało paczki zapytaj np Prestona

Znowuż prowadzisz jakąś nadinterpretację - coś przekręcasz i wpajasz innym że tak miało być <onienie>

Nikt nie napisał, że były paczki dla dzieci.
Słodycze dzieciaki dostawały w trakcie sobotniej wieczornej imprezy.

mario s8 napisał/a:
Bus na parkingu sprzedawał jedzenie a nie je rozdawał
On powinien nam zapłacić za to że tam był i zarobił

Ponownie prowadzisz jakąś nadinterpretację - coś przekręcasz i wpajasz innym że tak miało być <onienie>

Nigdzie nie było napisane, że Foodtruck będzie za darmo.
Ale skoro uważasz, że to on miał nam zapłacić i to normalne to gratuluję podejścia do tematu.
To ja mam prośbę...
W sobotę i niedzielę planuję przeprowadzkę.
Załatw mi Foodtrucka do mnie pod firmę.
Nie musi mi gość płacić - wystarczy że przyjedzie i będzie miał coś do jedzenia <faktycznie>

mario s8 napisał/a:
Za swoje zlotu nie organizowałeś jak tu piszesz ! Za darmo tego nie robiłeś więc skończ więc tak nie mów bo znam temat i wiem co piszę

No to ci powiem wprost, że chu.. wiesz.
Nie zapłaciłeś mi ani złotówki za to, że wielokrotnie jeździłem w sprawach zlotowych, głównie tam, nad morzem <onienie>
I nikt mi za to nie zapłacił ani złotówki <onienie>
Tak, robiłem to za swoje i to szczyt chamstwa, że jeszcze tu przeinaczasz fakty <onie>
Za swoje lałem paliwo, za swoje pokrywałem koszty wycieczek nad morze. To ja poniosłem stratę będąc wielokrotnie nieobecny w firmie.

Znasz jakąś inną prawdę?... Ujawnij dowody.

mario s8 napisał/a:
Nie zgadzają się tu sumy i tyle w temacie

No to bardzo ciekawe, bo mi się zgadzają.

mario s8 napisał/a:
Możesz złożyć zawiadomienie jak Cię zniesławiłem Panie kolego

pfffff.... policja....
niestety polska policja i prokuratura w niczym nie pomaga.
kilka razy potrzebowałem pomocy i znam to z autopsji.
umarzają wszystko na siłę.

mario s8 napisał/a:
Usługi hotelowe z wpisowego chyba żartujesz sobie

Chyba ty sobie żartujesz.
Wiem co załatwiałem i wiem co piszę.

mario s8 napisał/a:
Rozlicz krok po kroku co ile kosztowało z tych 9800

Już to zrobiłem powyżej.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-01, 06:31   

Trochę sobie z tematu rozliczenia 100zł (!?) śmieszkowałem ale widzę, że nawet moje olewczo ironiczne poczucie humoru to przerasta.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-01, 07:07   

A ile osób dojechało na pogaduchy w sobotę czy niedzielę?

Jestem ciekaw. Jest to dla mnie bardzo ważne i proszę o odpowiedź.

Osoby, które były na zlocie, a nie nocowały w hotelu.


Mario, zobacz, inni zaczynają chować głowę w piasek i zostajesz sam w tej dyskusji.
Przykre to jest. Wielu osobom się nie podobało to i tamto i z powodu takiego jak wyżej zachowania organizatora... boją się pisać.

FOSS - przestań wszędzie gdzie się da zaznaczać ile to czasu i pieniędzy straciłeś
na organizację zlotu, takim argumentem chcesz uciszać ludzi, którz zadają niewygodne dla ciebie pytania. W kółko piszesz o zniesławieniu i takich tam. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Jest takie stare powiedzonko.

To zlot organizowałeś po to by pisać wszędzie jak to wiele czasu i pieniędzy straciłęś na
jego organizację? (chyba w czterech czy pięciu już postach był o tym pisane przez ciebie).

Faktury były brane prywatenie czy na jakąś firmę?
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2019-07-01, 08:00   

Ja nadal czekam na skany faktur - i nie tylko Ja!
Słuchaj może to Ty dopowiadasz sobie nieprawdziwe historie - poczytaj sobie wyżej co było napisane bo moim zdaniem kręcisz i zmieniasz temat który jak widzę jest Ci bardzo niewygodny
Nie ważne czy byłem na liście czy też nie - wpisowe dostałeś
Dojechałem na zlot za swoje tak jak i Ty i każdy z uczestników
Wytłumacz mi co mi załatwiłeś na tym zlocie oprócz naklejki czego nie załatwiłeś innym uczestnikom
Za pobyt w hotelu zapłaciłem nie Tobie Ale to najmniej ważne
Pchałeś się do organizacji zlotu to nie płacz teraz że koszty poniosłeś tylko pokaż faktury i tyle
Trzeba było powiedzieć to byśmy po 50 zł zrobili zrzutke na paliwo za te Twoje wyjazdy

O wiedzy jaką posiadam o organizacji tegoż zlotu to Ty ch... wiesz chyba
Pochwal się co w gratisie było od hotelu organizatorom i nie płacz że coś za darmo robiłeś
Ty wiesz o czym mówię i ja wiem więc czekamy nadal

Pamiętaj wyższość słowa pisanego nad mówionym
Czekamy
Pozdrawiam

[ Dodano: 2019-07-01, 08:05 ]
A co najważniejsze jest to że Ty nie rozliczasz się z wydatków 9800 wpisowego nie tylko przede mną tylko przed wszystkimi forumowiczami i uczestnikami V ogólnopolskiego zlotu audi a8

Ja tylko zacząłem temat jak widzę niewygodny
_________________
mario
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-01, 08:56   

marekp750 napisał/a:
Mario, zobacz, inni zaczynają chować głowę w piasek i zostajesz sam w tej dyskusji.

Marku Ja cały czas jestem i się nie boję pana Damianka.Mnie też straszy...Na tyle go stać.Ale co tam.Do odważnych swiat należy....Ram pampapam <muzyka>

[ Dodano: 2019-07-01, 08:58 ]
Jak zauważyłem moje posty ktoś usuwa.... <brawo>
 
 
Beretti 
Moje A8



Rocznik: 2014
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D4 HAVANA BLACK
Wiek: 56
Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 231
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-07-01, 10:09   

Jeżeli mogę podjąć temat , to należy zauważyć że ktoś musiał 2-3 razy pojechać do Jastrzębiej i na miejscu ogarnąć hotel oraz parking jak i również miejsce gdzie były zawody przy jeziorku . Tego nie da się zrobić na odległość . Nie wiem z których pieniędzy to było rozliczane ? . Podróż w Wawy miejsca zlotu nie kosztuje 5 zł ??? . Proszę policzyć i takie wydatki <bezradny> .

Pozdrawiam
_________________

 
 
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2019-07-01, 10:18   

Przecież napisał że jeździł za swoje <bezradny>
W rozliczeniu tego nie było <bezradny>
Chwała mu za to i dziękuję w swoim imieniu i jeżeli mogę to i w Twoim i reszty tam obecnych
Nie zmienia to faktu że nadal są pytania bez odpowiedzi i nie tylko moje pytania
Bo np dodatkowa kega piwa nie jest usługą hotelową
wciąż nie wiemy ile kosztowali animatorzy kto zamawiał kamerzyste i dlaczego musimy płacić za jego pobyt skoro nie przyjechał itd itd

Widzę że "grochem o ścianę w temacie się robi"

Pozdrawiam
_________________
mario
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-01, 10:26   

mario s8 napisał/a:
Bo np dodatkowa kega piwa nie jest usługą hotelową itd itd

Nie wiem w jakich hotelach bywasz ale ja zawsze śpię, jem śniadanie, obiad, coś wieczorem się napiję a fakturę mam za usługę hotelową... Z tym, że jest część kwoty z innym VAT podana z wiadomych względów. Dalej jest to faktura za usługę hotelową. Czemu uważasz, że tak nie może być. Hotel swoje usługi dokładnie tak mógł w całości podsumować. Usługa hotelowa. Chodzi Ci o to, że nie powinien lub, że nie można tak czy co? Podejrzewam, że tylko dlatego nie masz na to pytanie odpowiedzi bo oni też nie wiedzą o co Ci chodzi...
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
mario s8 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: S8 D2 4,2
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Białystok , Gródek
Wysłany: 2019-07-01, 10:42   

Możliwe
<bezradny>
Myślę że Damian nie potrzebuje adwokatów

Ale wciąż kwot brakuje o które proszę od początku co ile kosztowało i tyle

Czarno na białym faktury by wkleił i po temacie

Ja sam organizuję rajdy Off Road to wiem co to jest organizacja imprez i rozliczenie


Dla świętego spokoju bym już wstawił skany umów faktur itd bo źle to wygląda moim zdaniem

Myślcie sobie co chcecie mam swoje zdanie na ten temat

[ Dodano: 2019-07-01, 10:44 ]
Oczywiście nikogo o nic nie podejrzewam broń Boże
_________________
mario
 
 
Lechu 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tipronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Xxx
Jeżdzę: D2
Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 666
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2019-07-01, 10:54   

FOSS, myślę, że powinieneś napisać co się zawierało w usługach hotelowych i ile kosztowało (kręgle, kegi piwa, itp ) i ile było z tych 9800 .
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-01, 11:02   

mario s8 napisał/a:
Myślę że Damian nie potrzebuje adwokatów

Nie jestem niczyim adwokatem. Dziwią mnie takie pytania bo to normalne, że hotel za całą swoją usługę wystawia taką fakturę. Nie wystawia faktury osobno na alko, osobno za jedzenie, osobno za kręgle, osobno nocleg czy osobno inne rzeczy. Więc dla mnie to normalne, że część rzeczy z usługi hotelowej może być finansowana z tej wpłaty wpisowej bo korzystali z niej wszyscy a nie tylko nocujący.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.