Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie V zlotu  
Autor Wiadomość
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-29, 21:09   

labas napisał/a:
Żenada. Gówniarze.
Doc zamknij ten gówniany temat w cholerę.

Właśnie na tyle was stać.Prawda w oczy kuje.Ale nikt
tego nie zmieni.I pofolguj panie Labas.Takie odzywki
to u siebie na podwórku. Bo nie pamiętam żebyśmy byli na Ty.
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2019-07-30, 00:15   

panton. napisał/a:
CINEK napisał/a:
tak więc finansami się nie zajmowałem..

CINEK napisał/a:
otóż od samego początku tego zlotu nie miałem styczności z finansami i powiedziałem wprost, że się od nich odcinam z dwóch podstawowych powodów :

a po informacja uzyskanych od Damiana (FOSS) możemy przeczytać:
CINEK napisał/a:
I owszem jako jeden z organizatorów rozmawiałem z FOSSem wielokrotnie co ile kosztuje, ponieważ logicznym było, żeby mieć pogląd na co pójdą pieniądze

CINEK napisał/a:
Dalej...kwestie z Vatem i moimi pomysłami jego niepłacenia - to i owszem był to mój pomysł z prostego względu...

Widzisz Marcinku jakie kłamstwo ma krótkie nogi? Nawet okłamałeś swojego przyjaciela AMSTAFFa, który przekonany o Twojej niewinności staną w Twojej obronie.... pięknie. <brawo>

Cytat:
Różne rzeczy się ze szwagrem po pijaku robiło <faktycznie> :P ale złodziejem nie jest na pewno i złamanego grosza na tym nie przytuliłem...

dla KŁAMCY się nie wierzy.... :)

ps: to jak się zachowałeś w stosunku do kolegi Damiana (FOSS) spychając na Niego całą odpowiedzialność z którym organizowałeś nie pierwszy raz zlot tylko pokazuje kim jesteś...prosta sytuacja zweryfikowała Twoją osobę... Marcinku "Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


Widzisz Daria mało wiesz, koleżanko....twoja interpretacja moich słów i twoja wiara mnie obchodzą tyle co zeszłoroczny śnieg , którego w EL praktyczne nie było.... <hmm>

No choć Daria umówimy się na randkę na ploty....fajnie będzie <prosze> ty mi zorganizujesz życie, a ja tobie tematy na ploty z koleżankami .... <hihiwiesz> bo jak narazie to nic konkretnego w temacie nie napisałaś oprócz chęci organizacji mojego życia <hmm>
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
piotr873 
Użytkownik


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: D2
Wiek: 36
Dołączył: 22 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-31, 10:01   

Zamknąć temat popieram <brawo>

[ Dodano: 2019-07-31, 10:10 ]
Dość już się powiedziało i napisało każdy ma swoje zdanie. I najwyższa pora zakonczyc ten spór. Wziąść się do pracy aby w przyszłym roku poszło lepiej. Krytyka tak ale konstruktywna Panowie i Panie. <papa2>
_________________
Dla Audi można stracić głowę
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-31, 10:29   

piotr873 ten temat nie przeszkadza w organizacji VI Zlotu Audi A8 2020 r.... spokojnie możesz zakładać nowy temat i prowadzić działania w tym kierunku ;)
padły oskarżenia ze strony FOSSa, że Marek obsługuje złodziei więc daj czas koledze by określił kto jest tym złodziejem...bo na chwilę obecną są tylko domysły
Damian ma dużo pracy więc cierpliwie poczekaj na odpowiedź.
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-31, 21:14   

FOSS jak tam? Kto jest tym złodziejem?
Inni zasugerowali Stefana Osóbkę.

Ale ty jako autor, nie odniosłeś się do tego. Jemu się obrywa i nie wiemy czy słusznie.
Może to jest ktoś inny?
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-31, 22:31   

To już nie beton.... wy zwyczajne XXXX... regulamin! jesteście :)
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-08-01, 07:13   

Pana damiana(fossa) zwyczajnie wstyd obleciał. Zagląda na forum
a nie odpisuje.
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-08-01, 20:34   

bartez83 napisał/a:
Pana damiana(fossa) zwyczajnie wstyd obleciał. Zagląda na forum
a nie odpisuje.


Pan Damian doszedł do słusznego wniosku, że nie ma sensu strzępić sobie języka w dyskusji z Wami.
Nie przemawia do Was siła argumentu... może przemówiłby argument siły :) Dochodzi to tego fakt, że ciężko dyskutuję się z kimś, kto nie potrafi poprawnie zdania po polsku złożyć :) A jak już złoży to nie można oprzeć się wrażeniu, że siedmiolatek to pisał :) Nie tylko przez słownictwo i gramatykę, ale i przez treść w tym zdaniu zawartą :) Tu konkretnie o Tobie mowa :)
 
 
Lechu 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tipronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Xxx
Jeżdzę: D2
Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 666
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2019-08-01, 21:31   

Nastepny zlot zrobmy na woodstocku. Nie bedzie problemow :P

Zlikwiduje sie wszystkie podzialy ;)
 
 
Farmer73 

Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: Nowe Skalmierzyce k. Kalisza
Wysłany: 2019-08-04, 14:43   

To się dzieje naprawdę ?. Od ostatniego super zlotu nad morzem nie zaglądałem na Forum z prostej przyczyny - masy roboty w mojej fabryce warzyw :] , dopiero PawelG z Radomia nakierował mnie na tą -(nie wiem jak ją nazwać bo tylko niecenzuralne słowa mam na myśli)- dyskusję. Przypomina mi ona mieszanie goowna w betoniarce. Przeczytałem na raty tą komedię czy raczej dramat i wiem kogo na kolejnych zlotach omijać z daleka a z kim pogadać "przy bagażniku" i kielichu. Ludzie opanujcie się!!!. Macie za mało zajęć czy problemów aby wałkować ten spór o jakieś było czy nie było, to czy tamto? . Dosłownie jak wściekłe psy. Jako zadowolony uczestnik dwóch ostatnich Zlotów A8 Team proszę Cię FOSS o podanie numeru konta na które za mnie i moich pasażerów wpłacę po 50 PLN od osoby (5000PLN dzielone na 98 osób) aby odćiążyć choć trochę twój budżet od pomyłki przy obliczaniu tego nieszczęsnego VATu. Bo nikt nie jest nieomylny i nie chcę abyś dopłacał do naszego pobytu na Zlocie. Mam gdzieś falę krytyki która na mnie spadnie bo wiem że wielu uczestników Zlotu zrobiłoby podobnie z szacunku dla Twojej ciężkiej pracy aby Zloty się odbywały. Pozdrawiam wszystkich . Tych na TAK i tych na NIE.
_________________
Do A8 to trzeba dorosnąć - emocjonalnie. Było parę VW, 80 b3, A6c5, i w końcu ONA- 8semka.
 
 
Gumi191 


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: TIP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Adam
Jeżdzę: A8L D2
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 39
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-08-05, 06:56   

<brawo>
Farmer73 napisał/a:
To się dzieje naprawdę ?. Od ostatniego super zlotu nad morzem nie zaglądałem na Forum z prostej przyczyny - masy roboty w mojej fabryce warzyw :] , dopiero PawelG z Radomia nakierował mnie na tą -(nie wiem jak ją nazwać bo tylko niecenzuralne słowa mam na myśli)- dyskusję. Przypomina mi ona mieszanie goowna w betoniarce. Przeczytałem na raty tą komedię czy raczej dramat i wiem kogo na kolejnych zlotach omijać z daleka a z kim pogadać "przy bagażniku" i kielichu. Ludzie opanujcie się!!!. Macie za mało zajęć czy problemów aby wałkować ten spór o jakieś było czy nie było, to czy tamto? . Dosłownie jak wściekłe psy. Jako zadowolony uczestnik dwóch ostatnich Zlotów A8 Team proszę Cię FOSS o podanie numeru konta na które za mnie i moich pasażerów wpłacę po 50 PLN od osoby (5000PLN dzielone na 98 osób) aby odćiążyć choć trochę twój budżet od pomyłki przy obliczaniu tego nieszczęsnego VATu. Bo nikt nie jest nieomylny i nie chcę abyś dopłacał do naszego pobytu na Zlocie. Mam gdzieś falę krytyki która na mnie spadnie bo wiem że wielu uczestników Zlotu zrobiłoby podobnie z szacunku dla Twojej ciężkiej pracy aby Zloty się odbywały. Pozdrawiam wszystkich . Tych na TAK i tych na NIE.

<brawo> <brawo> <brawo>
_________________

 
 
Farmer73 

Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: Nowe Skalmierzyce k. Kalisza
Wysłany: 2019-08-31, 00:20   

Witam. Jeśli ktoś podobnie jak ja wyraża chęć aby wspomóc FOSSA w sprawie zlotowego VAT-u temu mogę w wiadomości prywatnej podać numer konta który od niego dostałem. Pozdrawiam.
_________________
Do A8 to trzeba dorosnąć - emocjonalnie. Było parę VW, 80 b3, A6c5, i w końcu ONA- 8semka.
 
 
Beretti 
Moje A8



Rocznik: 2014
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8 D4 HAVANA BLACK
Wiek: 56
Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 231
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2019-08-31, 13:28   

Farmer73 napisał/a:
Witam. Jeśli ktoś podobnie jak ja wyraża chęć aby wspomóc FOSSA w sprawie zlotowego VAT-u temu mogę w wiadomości prywatnej podać numer konta który od niego dostałem. Pozdrawiam.


Dawaj numer kota i kwotę jaką wyliczyłeś , może być na priv ....


Pozdrawiam
_________________

 
 
Farmer73 

Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,0
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 8
Skąd: Nowe Skalmierzyce k. Kalisza
Wysłany: 2019-08-31, 22:18   

Tomek ,poszłooo na Twój prywatny numer.
_________________
Do A8 to trzeba dorosnąć - emocjonalnie. Było parę VW, 80 b3, A6c5, i w końcu ONA- 8semka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.