Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
S8 D2 by r4q  
Autor Wiadomość
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-01-27, 15:12   

nie rob tego swiatlo bedzie ch...wo sie rozpraszalo nie da rady wierz mi mialem podobnie w nissanie bedziesz mial oszpecone szklo od razu kupuj samo szklo drogie nie jest (150 zł) pytałem mam namiar jak co i bez druciarstwa sie obejdzie
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
stillbadboy 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Kamil
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 254
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-01-30, 13:18   

pięknie się prezenci. Wnetrze zregenerowane super, Jeśli tyle roboty było to nie uważam żeby cena była zaporowa, wystarczy spytac ile obszycie jednego fotela w renomowanym zakładzie kosztuje :) Pozatym macik na skorach wygląda moim zdaniem lepiej niż wyświechtane używki :]
_________________
"Diesel jest jak cymbałki dla przedszkolaków. Zaczynasz grać melodię i nagle brakuje Ci skali"
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-01-31, 16:55   

Dzięki stillbadboy :)

a jako, że sobotę spędzam w pracy to z nudów wrzucam zdjęcie :P



na dworze sypie śniegiem a niunia nie może marznąć :P
_________________

 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-31, 17:02   

Uooo ty super masz! A mi nigdy nie pozwalali na hase se wziąśc autka... :(
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-02-21, 17:19   

Apo na codzień to bym się bał, że coś jej się stanie ale jako, że jestem sam to i tak nikt nie widzi i nikomu nie przeszkadza :)

DODANO:
w sumie już od jakiegoś czasu lampy leżą wypolerowane ale tak jakoś jeszcze nadal w piwnicy <niewiem> brak czasu trochę i zimno na dworze ostatnio :P

generalnie wygląda to tak :




więc zostało już tylko posklejać mocowania i montować ale jakoś nie mogę się za to zabrać :P
_________________

 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-02-21, 19:57   

kiedy bedziesz w Poznaniu ?
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-02-21, 22:27   

W nadchodzącym tygodniu lecę jakoś na chwilę podrzucić kumpla na lotnisko, a tak poza tym to czekam, aż Apo się ogarnie na jakiś weekend i chętnie wpadnę tak na luzie bardziej :)
_________________

 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-21, 22:33   

r4q napisał/a:
a tak poza tym to czekam, aż Apo się ogarnie na jakiś weekend i chętnie wpadnę tak na luzie bardziej :)


Apo będzie,zrobimy spocika na powitanie wiosenki lub pożegnanie zimy albo to i to :)
I w szczególności na luzie ma być :)
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-01-04, 16:05   

Co by mi temat nie usunął bo tak dawno mnie tu nie było to parę zdań napiszę :)

Ogólnie moja malutka ostatnio sporo kilometrów robi ze względu na (prawie ukończoną) całkowitą przeprowadzkę do Niemiec, ale bardzo dzielnie to znosi , 385tys stukneło niedawno a żadnych nastawników ani innych złowieszczych odgłosów nie słychać...

Z racji świąteczno-noworocznej wizyty w Polsce postanowiłem jednak odwiedzić warsztat i jak zwykle parę rzeczy się znalazło

wyjąca przy mrozach pompa wspomagania została wymieniona, okazało się przy okazji, że poprzedni właściciel jakiś dziwaczny płyn tam zalał.... czerwony i jakiś cholernie gęsty... po wymianie na taki jak instrukcja mówi stara pompa w ogóle nie chciała ucichnąć, więc układ został wypłukany, przyszła nowa pompa i z problemem dźwięku zarzynanego osła przy manewrowaniu na parkingu po nocce się pożegnam :)

Miałem też dziwne wrażenie bicia, jakby przy hamowaniu, oraz niekiedy szarpania przy gwałtownym przyspieszaniu, myślałem, że bije tarcza a szarpania nie byłem pewien... W każdym razie zostało wymienionych parę przegubów a w temacie szarpania poszedłem tropem podpowiedzianym w jednym z tematów na forum, który okazał się trafny - podpora wału. Problemy minęły jak ręką odjął :)

Długo się naczekałem na parę pierdół z ASO ponieważ musiałem zająć się też oświetleniem a cholerna osłona żarówki podświetlenia tablic szła do mnie prawie 2 tygodnie, chociaż i tak miałem więcej szczęścia niż co niektórzy (bez pokazywania palcami z ramką do szyby :P ) Chyba następnym razem zakupię części w Niemczech i będę z nimi jechał do Polski :P

Jeszcze parę pierdół typu linka ręcznego i jeden zacisk z tyłu, serwis olejowy i filtry etc i autko wraca ze mną w środę na trasę w 100% zdrowe i mam nadzieję, że do następnej wizyty w Polsce zdążę już z ogarnięciem paru detali na które nigdy nie było do tej pory czasu :)

a teraz to co tygryski lubią najbardziej czyli parę fotek :P

tutaj moja ze swoim najgorszym wrogiem w nowej okolicy (aka auto kolegi który też preferuje starocie o nieco większej pojemności)







oraz małe parkingowe spotkanie z 2 Polakami, którzy mieszkają w mojej okolicy i też są fanami Władcy pierśieni ;)





obaj się chcieli z miejsca zamieniać na moją eSę :P - swoją drogą jakoś tak "szeroko" D2 wygląda przy tych A6 jednak mimo, że felgi mam wąskie i bez dystansów
_________________

 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-07-18, 22:28   

Ze sto lat mnie tu nie było, ale wyprowadzka do DE i ogólne zamieszanie z tym związane dość mocno ograniczyły mój czas na przyjemności jak np. zajmowanie się autem, ale z racji sezonu letniego parę rzeczy się zmieniło... Może i mało ale zawsze coś

Nowe felgi + polerka jakiś czas temu jak się zaczęło robić ciepło:



a taki ciekawy zasięg mi się raz po drodze pojawił to uwieczniłem (kto miał większy? :D )



w końcu miałem czas odstawić auto na chwilę i zmienić heble na D3 360mm (przy okazji oznakowałem tak na fazę ale całkiem ładnie wyszło moim zdaniem :) )



tył bez wymiany ale w komplecie były 4 znaczki :P




przy okazji hebli poszła wymiana wszystkich filtrów i płynów oraz lampy które już dość długo się kurzyły w piwnicy znalazły w końcu swoje miejsce :)
_________________

 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-18, 22:31   

raaaku ja nie pamietam żeby ona kiedys taka czysta była :D Co ty w tym DE robisz że ty czasu nie masz :P
 
 
danishow 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: TT 6 Gang
Zasilanie: PB
Imię: Daniel
Jeżdzę: Touareg V8 420KM
Pomógł: 130 razy
Wiek: 41
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 3733
Skąd: Leiningen - DE
Wysłany: 2016-07-18, 23:32   

r4q, fujna furka ...bo czysta :P . Widzę, że tak jak i ja musisz coś z tylnymi heblami zrobić bo takie malusie. A i napisz jak sprawuje się skóra od czasu wizyty w Car GLOW.
_________________
MOJE A8 - WYDECH
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-07-19, 00:50   

fajnie by bylo raq jak bys mi wyslal fotki ktore obiecales :)
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-07-19, 18:43   

@Apo

hehe no może trochę czystsza niż zazwyczaj ale i tak nie ma tu za bardzo gdzie porządnie umyć auta bo podwórka własnego brak niestety póki co :/

A co robie, to w sumie teraz mam urwanie głowy z nową zabawką którą szef mi sprawił do firmy :D



Toto roboto spawa sobie laserem o tak :P



i spawa też alu



więc jak coś się w 8ce posypie to na hale i spawamy ;D



@Dani

no trzeba coś z tym tyłem zrobić, ale najbardziej podoba mi się rozwiązanie z RS4 tylko póki co są ważniejsze rzeczy jeszcze do ogarnięcia za mniejsze pieniądze ;-P
A co do Car GLOW to jestem zadowolony, skóra nadal wygląda lepiej niż w dniu kupna bez jakiejś specjalnej pielęgnacji. Wytrę kiedyś w końcu kurz w środku to strzelę jakąś fotę poglądową :-P


@Preston


kurde sorry wielkie ale jak widać znikłem z powierzchni ziemi na parę ładnych miesięcy :P wiszę Ci kratę piwa za spóźnienie a zdjęcia ogarnę aj promis :)
_________________

 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-20, 01:20   

Łukasz dobrze wiedzieć że bedziesz spawał alu :) Dawaj na zlota pracusiu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.