Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie V zlotu  
Autor Wiadomość
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-27, 14:45   

Nie wnikam, kto kiedy i dlaczego... jeżeli może już może pisać to pięknie dziękuję! <okok>
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-27, 17:35   

szary824 napisał/a:
marekp750 napisał/a:
Ty sądzisz, że jak przyjeżdża do mnie klient to ja robię wywiad środowiskowy czy dana
osoba mogła by być nieuczciwa wobec jakiegoś forumowicza?

Nie. Ale sądzę, że w przypadku tego klienta miałeś takie informacje. Mogłeś spróbować je zweryfikować albo je zignorować. Biorąc pod uwagę Twoje relację z osobą, podającą się za pokrzywdzoną, wybrałeś tą drugą opcję :)
I z jednej strony nie ma nic złego w tym co zrobiłeś :) A z innej strony jest.

marekp750 napisał/a:
Czyli źle pytanie zadałem... to, że nie nazwiesz tak kogoś nie jest równoważne z tym, że tak nie myślisz.

Czy uważasz Stefana Osóbkę za złodzieja?


To że tak myślę... nie znaczy że muszę go tak nazywać. To, że kogoś nazwę złodziejem... nie znaczy, że nim jest :) Prawdę zna Stefan, FOSS, Ty i może ktoś jeszcze :)


Szary, wyobraź sobie teraz taką sytuację. Ktoś, np. Zenek z forum X nazwał Ciebie złodziejem.
Ja nie mam pojęcia o tym czy to prawda czy ma racje ale na podstawie tego co Zenek powiedział zacznę piętnować twoich znajomych, że trzymają ze złodziejem.

Powiedz jak by to wyglądało? Miałbym prawo do tego by oczerniać Ciebie, że jesteś złodziejem? A tym bardziej czy miałbym prawo pisać o Twoich znajomych, że są nie w porządku bo zadają się ze złodziejem?

Ty, Dżordż a przede wszyskim FOSS coś takiego postanowiliście uczynić na mojej osobie i
osobie Stefana.
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-27, 18:30   

marekp750 napisał/a:
Szary, wyobraź sobie teraz taką sytuację. Ktoś, np. Zenek z forum X nazwał Ciebie złodziejem.
Ja nie mam pojęcia o tym czy to prawda czy ma racje ale na podstawie tego co Zenek powiedział zacznę piętnować twoich znajomych, że trzymają ze złodziejem.

Powiedz jak by to wyglądało? Miałbym prawo do tego by oczerniać Ciebie, że jesteś złodziejem? A tym bardziej czy miałbym prawo pisać o Twoich znajomych, że są nie w porządku bo zadają się ze złodziejem?

Ty, Dżordż a przede wszyskim FOSS coś takiego postanowiliście uczynić na mojej osobie i
osobie Stefana.


W tej analogi coś się nie zgadza :)
Zenek z forum X To FOSS
Ja jestem Stefan
Ty jesteś mną :)

A ja tu przecież nikogo nie piętnuję, nie oczerniam i do Twoich ani Stefana znajomych nic nie piszę :)
Myślę, że sytuacja dotycząca Stefana a opisana prze FOSS'a mogła mieć miejsce. Jeśli jest klubowym kolegą z FOSS'em... to bardzo brzydko z Twojej strony. Jeśli nie to klient jak każdy inny.

Rozumiem, że w branży mechaników nie ma czegoś takiego jak zawodowa uprzejmość czy solidarność... jak jednemu się nie wiedzie to reszta się cieszy :)
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1806
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-27, 23:10   

Jak was wszystkich czytam to mi ziemniaki z piwnicy czwórkami wychodzą .

Drago mimo super interpunkcji ą ę nie potrafisz napisac ze zakladales konto a nie kąto różnica kasy 2k nie 2zl dla ciebie to drobne i dla kilku innych kozakow z internetow jak piszesz no to kozaki wplacac mi tu po 2k na konto chetnie przyjme przeciez to drobne to dawac jeden za drugim prosze podam nr konta tytul przelewu wpiszcie prezent nr konta 50 1140 2004 0000 3602 6999 0036

Przelewać
Pozniej napisze kto ile mi przelal drobnych

Z Tematu zlotowego zrobiliscie gownoburze i prywatna wojenke ktora mnie ch.. obchodzi
Tak samo bede traktowal wasze tematy - jak gowno!

Co do rozliczenia powiedziano to i owo kazdy wyciaga sam wnioski nie interesuje mnie wasza prywatna wojna bo do niczego nie prowadzi jakies stefany i inne wynalazki macie cos konkretnego sa policja i sady ale trzeba miec olej w pale by z tego umiec korzystac a jak nie to pozostaje pluc na forum w dodatku ondupie maryni a nie na temat

Btw czekam na te drobne lub smieszne kwoty jak to nazywacie kozaki

I jeszcze dodam ta licytacja kto na jakie zloty jezdzi pffff na ilu byliscie zlotach?? Nie licze tych pod marketami...
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Dżordż 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 3,7
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Jerzy
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 56
Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 117
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-27, 23:41   

Do marekp750
Złodziej to osoba dokonująca kradzieży, a kradzież to zabór czyjegoś mienia- proste jak drut.
Do stwierdzenia, że ktoś jest złodziejem nie jest konieczny prawomocny wyrok sądu. Przecież większość takich zdarzeń- zaboru mienia- najpewniej nie kończy się w sądzie. A mimo tego, tysiące ludzi ma pełne podstawy aby kogoś kto ich okradł tak właśnie określić- złodziejem.
Żyjemy w cywilizowanym świecie w miarę bezpiecznie i bezbólowo dzięki zasadom, które respektujemy. Ktoś kto nie przestrzega prawa i ogólnie przyjętych norm uchodzi za takiego co czyni zło (mniejsze lub większe ale jednak zło).
Kiedy człowiek przechodzi na ciemną stronę mocy:
1. Jak sam jest złodziejem
2. Jak sam nie kradnie ale nie widzi nic złego w kradzieży
3. Jak sam nie kradnie, widzi w tym zło ale w żaden sposób nie reaguje jeśli kogoś okradają
4. Jak usprawiedliwia kradzież dlatego, że kradzieży dokonał jego kolega lub bliski
5. Jak usprawiedliwia kradzież dlatego, że kradzieży dokonano na jego wrogu na zasadzie- „dobrze mu tak bo go nie lubię”
6. Jak nie reaguje na kradzież bo w wyniku tej reakcji może na tym stracić- np. zarobek za usługę.
7. Jak uzależnia nazwanie kogoś złodziejem od tego na kim dokonano kradzieży- czyli jak mnie okradł to jest złodziejem ale jak okradł sąsiada to już niekoniecznie jest złodziejem.
Czytałem wpis FOSSA z 2016 o niejakim Stefanie Osóbka. Wybacz marekp750 ale jakoś nie wierzę, że FOSS mógł to wszystko zmyślić. Czy niejaki Stefan dokonał zaboru tych wszystkich narzędzi łącznie z rzeczami osobistymi, dokumentami itd. czy nie dokonał? oddał mu to czy nie oddał? wysłał mu te rzeczy pocztą czy nie wysłał? Czyli w efekcie mienie FOSSA zostało bezprawnie przywłaszczone przez Stefana czy nie zostało przywłaszczone?
Odpowiadając na Twoje pytanie- jeśli sam poszkodowany czyli FOSS twierdzi, że Stefan jest złodziejem bo prawdą jest to co FOSS napisał to ja również uważam, że takie postępowanie Stefana kwalifikuje się aby określić go jako złodzieja, na zasadzie nazewnictwa- taki czyn to kradzież.
I jeśli w tej sprawie uważasz, że nie przeszedłeś na ciemną stronę mocy- patrz pkt. 1-7 (bo wykonując usługę nie wiedziałeś nic kompletnie o tym konkretnym Stefanie i jego potraktowaniu innego klubowicza) to nie masz powodu do tłumaczenia się.
Do karol208
Stefan to Twój- jak piszesz- przyjaciel. Znasz historię FOSS-Stefan. Nie mogę pojąć, dlaczego swojego przyjaciela nie zapytałeś o to zdarzenie?
"Ani Stefana ani FOSSa nie nazywam złodziejami, żaden z nich nic mi nie ukradł"
Zmierzasz karol208 ku ciemnej strony mocy- patrz pkt. 7
Pozdrawiam, niech moc będzie z Wami.
 
 
wojtas 
Użytkownik


Silnik cm3: 2,8
Skrzynia: tiptronik
Zasilanie: PB+LPG
Imię: wojciech
Jeżdzę: Audi A8
Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: gorzów wlkp
Wysłany: 2019-07-27, 23:58   

Ale tu się dzieje <awantura> mam nadzieję że na kolejnym zlocie nie dojdzie do rekoczynów <hmm>
_________________
wojtas
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1806
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-07-27, 23:59   

Ta tematy im sie pomylily...
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-28, 00:40   

wojtas napisał/a:
mam nadzieję że na kolejnym zlocie nie dojdzie do rekoczynów <hmm>

To nikomu nie grozi. Jak nic nie ulegnie zmianie to dużo osób spotka się pod tym gów....m tzn. "marketem" i odpuści sobie Ogólnopolski Zlot.
Rynek nie znosi próżni.
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-28, 10:25   

Dżordż napisał/a:
Do marekp750
Złodziej to osoba dokonująca kradzieży, a kradzież to zabór czyjegoś mienia- proste jak drut.
Do stwierdzenia, że ktoś jest złodziejem nie jest konieczny prawomocny wyrok sądu. Przecież większość takich zdarzeń- zaboru mienia- najpewniej nie kończy się w sądzie. A mimo tego, tysiące ludzi ma pełne podstawy aby kogoś kto ich okradł tak właśnie określić- złodziejem.
Żyjemy w cywilizowanym świecie w miarę bezpiecznie i bezbólowo dzięki zasadom, które respektujemy. Ktoś kto nie przestrzega prawa i ogólnie przyjętych norm uchodzi za takiego co czyni zło (mniejsze lub większe ale jednak zło).
Kiedy człowiek przechodzi na ciemną stronę mocy:
1. Jak sam jest złodziejem
2. Jak sam nie kradnie ale nie widzi nic złego w kradzieży
3. Jak sam nie kradnie, widzi w tym zło ale w żaden sposób nie reaguje jeśli kogoś okradają
4. Jak usprawiedliwia kradzież dlatego, że kradzieży dokonał jego kolega lub bliski
5. Jak usprawiedliwia kradzież dlatego, że kradzieży dokonano na jego wrogu na zasadzie- „dobrze mu tak bo go nie lubię”
6. Jak nie reaguje na kradzież bo w wyniku tej reakcji może na tym stracić- np. zarobek za usługę.
7. Jak uzależnia nazwanie kogoś złodziejem od tego na kim dokonano kradzieży- czyli jak mnie okradł to jest złodziejem ale jak okradł sąsiada to już niekoniecznie jest złodziejem.
Czytałem wpis FOSSA z 2016 o niejakim Stefanie Osóbka. Wybacz marekp750 ale jakoś nie wierzę, że FOSS mógł to wszystko zmyślić. Czy niejaki Stefan dokonał zaboru tych wszystkich narzędzi łącznie z rzeczami osobistymi, dokumentami itd. czy nie dokonał? oddał mu to czy nie oddał? wysłał mu te rzeczy pocztą czy nie wysłał? Czyli w efekcie mienie FOSSA zostało bezprawnie przywłaszczone przez Stefana czy nie zostało przywłaszczone?
Odpowiadając na Twoje pytanie- jeśli sam poszkodowany czyli FOSS twierdzi, że Stefan jest złodziejem bo prawdą jest to co FOSS napisał to ja również uważam, że takie postępowanie Stefana kwalifikuje się aby określić go jako złodzieja, na zasadzie nazewnictwa- taki czyn to kradzież.
I jeśli w tej sprawie uważasz, że nie przeszedłeś na ciemną stronę mocy- patrz pkt. 1-7 (bo wykonując usługę nie wiedziałeś nic kompletnie o tym konkretnym Stefanie i jego potraktowaniu innego klubowicza) to nie masz powodu do tłumaczenia się.
Do karol208
Stefan to Twój- jak piszesz- przyjaciel. Znasz historię FOSS-Stefan. Nie mogę pojąć, dlaczego swojego przyjaciela nie zapytałeś o to zdarzenie?
"Ani Stefana ani FOSSa nie nazywam złodziejami, żaden z nich nic mi nie ukradł"
Zmierzasz karol208 ku ciemnej strony mocy- patrz pkt. 7
Pozdrawiam, niech moc będzie z Wami.


Jerzy, masz 51 lat (tak jest podane w Twoim profilu), czemu to zaznaczam, zazwyczaj
wiek oznacza ilość zdobytego doświadczenia.

Oceniasz człowieka (Stefana) na podstawie opisu jednej ze stron, nie miałeś okazji
wysłuchać drugiej strony, jej wersji. Jak możesz tak postępować? Nie masz prawa bez poznania wersji drugiej strony do oceny takiego czynu.

Co gorsza na podstwie wersji jednej ze stron (FOSSa) ustalasz sobie wersję wydarzeń
i piętnujesz inne osoby, które znają Stefana.

Karola za to, że powiedział, że Stefan jest jego przyjacielem.
Mnie za to, że wykonałem dla niego usługę naprawy samochodu.

Człowieku co ty robisz?

Foss okłamał w niepodważalny sposób ludzi przy rozliczeniu w dniu 30.VI.2019, podając, że
jest 183 zł na minusie. Później po nacisku forumowiczów, przyznał się do tego. Wyciągnął to
rozliczenie z kapelusza. Masz tu próbę oszukania forumowiczów czarno na białym.
Tak samo chciał na VAT położyć łapy. Czarno na białym.
Jak chcesz bym wytłumaczył Ci czemu tak jest to zadzwoń do mnie, na dole jest
nr telefonu. Obiecuję spokojną rozmowę. Bo jestem spokojnym człowiekiem.

I Ty wolisz wierzyć takiemu człowiekowi jak FOSS? I piętnować innych za jego opinie.
Nie chcesz pomyśleć sam?

Mówisz: Karol i ja jesteśmy po ciemnej stronie mocy... tak, tak a Ty po jasnej.

Nie oceniaj ludzi na podstawie opinii jednej ze stron konfliktu.
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-28, 11:12   

Cytat:
Drago mimo super interpunkcji ą ę nie potrafisz napisac ze zakladales konto a nie kąto

No widzisz, a u Ciebie odwrotnie :) interpunkcji zero.
Cytat:
różnica kasy 2k nie 2zl dla ciebie to drobne i dla kilku innych kozakow z internetow jak piszesz no to kozaki wplacac mi tu po 2k na konto chetnie przyjme przeciez to drobne to dawac jeden za drugim prosze podam nr konta tytul przelewu wpiszcie prezent nr konta 50 1140 2004 0000 3602 6999 0036

Świetnie, podałeś konto. Damian pisał że będzie Wam oddawał Wasze 20zł. A moja uwaga dotyczyła tego, że wydaje Wam się to taka różnica. Chyba nigdy nie organizowaliscie tak dużej imprezy dla tyłu osób gdzie pojedyncze składki były po kilkaset zł. Różnica w rozliczeniu początkowym a końcowym 2k zł to nic. Tak dokładnie napisałem. A właściwie miałem n myśli. Jeśli niezrozumiale to sorry. Kolejna rzecz, że nie wykorzystali całej kasy to nie oznacza, że ja zabiorą dla siebie. A jeszcze patrząc na regulamin nigdzie nie napisali, że to impreza non-profit. Cieszy mnie, że jak do tej pory jedyny byłeś którego interesowało rozliczenie ale poza tym widzisz co się tu dzieje.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-28, 11:31   

Panowie spokojnie.Pan Damian zaraz tu wyskoczy z fakturą za powietrze którym oddychaliscie na tym złocie.I wyjdzie zero.I nie ma tematu. <faktycznie>
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-28, 13:41   

drago_o napisał/a:
Cytat:
Drago mimo super interpunkcji ą ę nie potrafisz napisac ze zakladales konto a nie kąto

No widzisz, a u Ciebie odwrotnie :) interpunkcji zero.
Cytat:
różnica kasy 2k nie 2zl dla ciebie to drobne i dla kilku innych kozakow z internetow jak piszesz no to kozaki wplacac mi tu po 2k na konto chetnie przyjme przeciez to drobne to dawac jeden za drugim prosze podam nr konta tytul przelewu wpiszcie prezent nr konta 50 1140 2004 0000 3602 6999 0036

Świetnie, podałeś konto. Damian pisał że będzie Wam oddawał Wasze 20zł. A moja uwaga dotyczyła tego, że wydaje Wam się to taka różnica. Chyba nigdy nie organizowaliscie tak dużej imprezy dla tyłu osób gdzie pojedyncze składki były po kilkaset zł. Różnica w rozliczeniu początkowym a końcowym 2k zł to nic. Tak dokładnie napisałem. A właściwie miałem n myśli. Jeśli niezrozumiale to sorry. Kolejna rzecz, że nie wykorzystali całej kasy to nie oznacza, że ja zabiorą dla siebie. A jeszcze patrząc na regulamin nigdzie nie napisali, że to impreza non-profit. Cieszy mnie, że jak do tej pory jedyny byłeś którego interesowało rozliczenie ale poza tym widzisz co się tu dzieje.


Drago, było skakanie do mnie o to, że napisałem by nie robili z tego imprezy komercyjnej.

FOSS napisał:

"...
marekp750 napisał/a:
Myślałem, że klub A8 będzie chciał być ponad to czym jest komercja, myślałem, że traktujemy się jak koledzy, fani a nie jak petenci.

Jaka znowuż komercja? Znowu nie potrafisz napisać wprost?

Napisałem już powyżej ale zapytam wprost i wysil się i odpowiedz wprost...
Czy uważasz, że Organizatorzy zarabiają na organizacji tego zlotu?
Czy uważasz, że Organizatorzy biorą pieniądze do własnej kieszeni?
..."

Kawałek z dyskusji przedzlotowej.

Okazało się inaczej. Więc stanowisko organizatorów było jasno wyklarowane. Impreza non-profit.

Tutaj kolejne kłamstwo FOSSa:

FOSS napisał:

"NINIEJSZYM OŚWIADCZAM, ŻE WSZELKIE OPŁATY ZLOTOWE (POBYT, WPISOWE) NIE ZAWIERAJĄ W SOBIE ŻADNEJ GRATYFIKACJI DLA ORGANIZATORÓW ZLOTU.

OZNACZA TO, NI MNIEJ NI WIĘCEJ, ŻE ORGANIZATORZY, ZA WKŁAD PRACY W ORGANIZACJĘ ZLOTU, OD ZLOTOWICZÓW NIE POBIERAJĄ ŻADNYCH PIENIĘDZY. "

Pomijając nawet te 2200 zł, które chce teraz zwrócić, FOSS otrzymywał w gratisie noclegi
jako organizator. Jak myślicie z czyich pieniędzy jego nocleg był opłacony? Z ludzi z forum
co wpłacili. Więc tego typu wpisy jak wyżej są kłamstwem.

Drago, czy Ty w końcu popatrzysz na to globalnie i wyciągniesz właściwe wnioski?

Wytłumaczę Wam dlaczego FOSS nie miał tej faktury VAT dla Bodzia do momentu
kiedy wspomniałem o VAT (albo miał na wszelki wypadek ale jak nikt nic nie powie to
jej nie zaksięguje, miał czas do 20.VII.2019).

Wiedząc, że będzie wystawiał FV dla Bodzia na sumę 51 tys zł, wiedział też dobrze, że
zostanie naliczony z tej transakcji VAT w wysokości 9500 zł. Teraz by zmniejszyć ten VAT
do zapłącenia zależałoby mu na tym by wszelkie koszty związane z organizacją zlotu widniały
na FV. Dlaczego? Tłumaczę. Każda FV kosztowa zbijała by mu VAT z tej sumy 9500 zł.

Tak więc przedzlotowy tekst do "kamerzysty" nie potrzebuję FV może być 1500 zł bez.
Powoduje, że z własnej kieszeni musiałby zapłacić 345 zł VAT. Gdyby wziął FV to
miałby już do zapłącenia 9500 zł VAT z faktury dla Bodzia minus 345 zł z faktury
dla "kamerzysty".

Tak samo biorąc po 100 zł od czterech osób co przyjechały na pogaduchy powinien
wydać im paragony (może były nie wiem, nie pytałem się). Jeżeli nie wydał im
maragonów to znowu z 400 zł płaci z własnej kieszeni 23% czyli prawie 100 zł.
Te 100 zł mógłby znowu odjąć od sumy 9500 zł z VAT.

Rozumiecie to? Czy nie?

Tak samo, to że pokazał jakąś zeskanowaną FV na sumę 51 tys zł wcale nie znaczy, że
ją zaksięgował. Mógł te spekulacje obciąć jednym skanem z raporu z kasy fiskalnej
gdzie widniałyby nr paragonów i sumy takie same jak na FV. To by było rzetelne i bezdyskusyjne przedstawienie sprawy.
Jeśli tego nie robi to się wystawia na odstrzał na własną prośbę.

DRAGO, CZY WIDZISZ TUTAJ GDZIEŚ JAKIEŚ KŁAMSTWO LUB NIEWŁAŚCIWY
TOK ROZUMOWANIA?
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-28, 14:25   

A jak zobaczysz zeskanowany raport to powiesz, że to wcale nie znaczy, że raport nie jest podrobiony. Siedmioletnie dziecko potrafi teraz w Photoshopie kilka cyferek zamienić. Ciebie zwyczajnie nie da się zadowolić :) Zawsze znajdziesz coś, do czego będzie można się przyczepić :)

Ciągle mówisz co FOSS powinien zrobić żeby było dobrze.... to ja powiem Tobie co powinieneś zrobić żeby było dobrze.... Weź bartez83 i panton. i w przyszłym roku zorganizujcie ogólnopolski zlot A8 :)
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-28, 14:31   

Tak widzę nieprawidłowości, wszystko zostało już przedstawione, a teraz dzieje się tu już tylko teatrzyk i prywata. Rozumiem jak to działa. Nie zostało to za dobrze zorganizowane. Nie znam motywów, brak doświadczenia czy kombinacje i tego się prawdopodobnie nawet przepychając słownie na 100stronavh tego wątku nie dowiemy w pełni. Teoretycznie ani grosza nie mógł przyjąć wpłat na konto bez rachunków, nie tylko płaconych na miejscu czy dla reszty wypłacającej na konto skoro na pełna sumę wystawił fakturę. Ale skoro mamy zorganizować coś dla siebie to jak to zrobić? Ma wszystkim doliczyć za swoją usługę i wystawić paragony? Oki, pojawiła się rozbierznosc z początku i po dokładnym rozliczeniu. Zaproponowano zwrot.

Absolutnie jestem przeciwny wyciągania takich rzeczy jak "kim ty jesteś skoro nie jesteś dobrym klubowiczem a się wypowiadasz" oraz z drugiej strony naciskania na samego FOSSa , chociaż wiem panton na tych 16 stronach wspomniał że Cinek również jest odpowiedzialny, tak ze dwa razy :) chyba nie zaprzeczaysz, że zrobiło się to bardzo personalne. Właściwie od początku możnaby powiedzieć.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1010
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-28, 14:42   

DRAGO, nie zrobiło się personalnie bez powodu.

Nie widziałem wypowiedzi Cinka, który co drugi post zapewniał "że nie biorę pieniędzy
od forumowiczów, za wszystko płaci sam".

Organizację formalną (kasa, FV i inne) przeszły przez firmę FOSSa nie CINKA.

Nie mogę napierać na "CINKA" by pokazał mi raport fiskalny z kasy FOSS'a.

Nie CINEK strikte miałby zmniejszenie VAT'u o 4500 zł. Tylko FOSS.

CINEK w pewnym momencie podczas rozmowy przedzlotowej zrozumiał o
co chodzi z tą płatności. Napisał, że nie będzie branych pieniędzy od przyjeżdżających na parking.
Ciekawe kto go zmusił do zmiany zdania? Bodzio czy FOSS?

CINEK zrobił jeden błąd, mógł napisać od razu, że nie zgadza się z tym, że kasa ma być
brana od tych co przyjadą na pogaduchy w sobotę ale sprawę zostawia FOSSowi.

Nie widzę tutaj by CINEK straszył wszystkich po kolei sądem.

Wielu rzeczy nie widzę, które robi FOSS a CINEK nie.

Już wiesz dlaczego to się skupio na FOSSie? Czy jeszcze podać kilka przykładów?

[ Dodano: 2019-07-28, 14:45 ]
szary824 napisał/a:
A jak zobaczysz zeskanowany raport to powiesz, że to wcale nie znaczy, że raport nie jest podrobiony. Siedmioletnie dziecko potrafi teraz w Photoshopie kilka cyferek zamienić. Ciebie zwyczajnie nie da się zadowolić :) Zawsze znajdziesz coś, do czego będzie można się przyczepić :)

Ciągle mówisz co FOSS powinien zrobić żeby było dobrze.... to ja powiem Tobie co powinieneś zrobić żeby było dobrze.... Weź bartez83 i panton. i w przyszłym roku zorganizujcie ogólnopolski zlot A8 :)



A niektórzy są w stanie stwierdzić czy dany zeskanowany dokument podlagał edycji.
Myślisz, że takie grzebanie w plikach nie zostawia śladu?
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.