Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie V zlotu  
Autor Wiadomość
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-27, 10:58   

To dlaczego pan Foss wyciąga jakieś swoje prywatne brudy w tym temacie.Kogo to obchodzi. Tym bardziej co mu do tego kogo pan Marek obsługuje.Nie jego interes.Niech trzyma się tematu rozliczenia.Proste.,,TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA"
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-27, 11:03   

Wyciągnięty prywatny brud zaczął się już od pierwszej strony. Jestem tu od 5 lat, wszystko jest dla mnie jasne co i po co ktoś pisał. Od pierwszych stron jest to prywatna batalia pewnych nieprzepadających za sobą osób. Właściwie nawet można powiedzieć, że zaczęła się prze założeniem tematu - w temacie organizacyjnym. A całkiem ogólnie to nawet przed moim założeniem tu kąta bo odkąd pamiętam te osoby wiecznie właśnie się tak na wzajem kłóciły i obrzucały czym popadnie. To jedna wielka prywatna przepychanka... Próba publicznego udowodnienia swoich racji i wyższości.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-27, 11:31   

marekp750 napisał/a:
Szary824, czy Ty wierzysz na tyle Fossowi, że nazwiesz Stefana Osóbkę złodziejem i
będziesz taką tezę podtrzymywał?

Nie. Nie nazwę Stefana złodziejem. Ale jak by mi przyszło robić ze Stefanem interesy to na pewno byłbym ostrożniejszy niż zazwyczaj.

bartez83 napisał/a:
Dla Ciebie mogą to być brednie to twoja osobista sprawa.Bo jak widać próbujesz pana Fossa wybielać.

Nie. Nie próbuję FOSS'a wybielać.
Tak. Uważam, że rozliczenie jest rzetelne.
Ponadto moim zdaniem, jeżeli ktoś uważa że rozliczenie jest nierzetelne, to jego jedynym argumentem jest... nie... bo nie. I tym przypadku już nic nie pomoże.

bartez83 napisał/a:
Nie Twoją rolą jest tu decydować za wszystkich czy ten temat usunąć.

Rozumiem że jesteś reżyserem tego przedstawienia i Twoja rolą jest mówić innym jakie mają role :)
Gdyby to miała być moja decyzja to już dawno temat byłby w śmietniku :) Zostawiłbym może jedno grzeczne zapytanie o rozliczenie... i owo rozliczenie.... reszta to śmietnik. Łącznie z moimi postami bo nie dyskutujemy tu już o rzekomo zdefraudowanych pieniądzach tylko o ludzkich charakterach.

bartez83 napisał/a:
To dlaczego pan Foss wyciąga jakieś swoje prywatne brudy w tym temacie.Kogo to obchodzi. Tym bardziej co mu do tego kogo pan Marek obsługuje.Nie jego interes.Niech trzyma się tematu rozliczenia.Proste.,,TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA"

Żeby uświadomić publiczności z jakiego typu człowiekiem toczy tu walkę. Może to i cios poniżej pasa ale informacja użyteczna.
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1011
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-27, 11:42   

szary824 napisał/a:

...
Żeby uświadomić publiczności z jakiego typu człowiekiem toczy tu walkę. Może to i cios poniżej pasa ale informacja użyteczna. ...


Szary824, więc z jakiego typu człowiekiem FOSS toczy walkę? Coś powiesz więcej?

Skoro Stefana nie nazwiesz złodziejem, to znaczy, że sprawa jest wyssana z palca. Więc przez
pryzmat wyssanej z palca sprawy chcesz oceniać człowieka? Jaka jest ta użyteczna informacja?

Więc jakiego typu jestem człowiekiem?


Ponawiam pytanie do:

Dżordża i Karola208: czy uważacie Stefana Osóbkę za złodzieja?

TAK/NIE

FOSS - miej odwagę też się do tego ustosunkować. Czy nazwiesz Stefana Osóbkę złodziejem?

Szary824 - nie nazwie Stefana Osóbkę złodziejem, więc odpada jeden obrońca twojej (Fossa) wyssanej z palca teorii
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
bartez83 
Moje A8


Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 243
Skąd: WLKP
Wysłany: 2019-07-27, 11:55   

Tym bardziej pan Marek nie wyciąga swoich prywatnych i cudzych
brudów w temacie rozliczenia.I tego się trzymamy.Drago teraz do Ciebie pisze.Twardo bronisz pana Damiana.Masz prawo.Twoj przyjaciel i wogole.Rozumiem.Ale to że reszta prysła i się nie udziela to jest sprawa między nimi.Bo napewno są w ścisłym kontakcie.Nie martw SIĘ.Krzywdy sobie nie zrobią.
 
 
karol208 
Moje A8



Rocznik: 1994
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: 4HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D2 ABZ
Wiek: 40
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 994
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2019-07-27, 12:04   

marekp750 napisał/a:

Edit1:
Karol i Ty tak wierzysz FOSSowi, że jesteś w stanie nazywać kogoś złodziejem?

FOSSa znam jedynie z forum jak i z 2 rozmów telefonicznych może z 2013-14r (załatwiał mi uszczelki chłodniczki oleju do mojej D2) wszystko było ok bez problemów.
marekp750 napisał/a:



Ponawiam pytanie do:

Dżordża i Karola208: czy uważacie Stefana Osóbkę za złodzieja?


Stefan to mój przyjaciel, codziennie jesteśmy w kontakcie.
Stefan trafił do FOSSa pewnie dzięki mnie, potrzebował wymiany rozrządu, którą przeprowadzili w jakimś tam garażu wynajmowanym.
Później się pokłócili co opisywane było na forum w powyższym cytowanym temacie.
Następną wymianę rozrządu robił MAREK750 do którego trafił Stefan chyba też ja go tam wysłałem. Przyjeżdżał wtedy po wielkie szyby do mnie, które wiózł na dachu (pewnie Marek750 pamięta)
Następną wymianę rozrządu Stefan robił u mnie.
Ani Stefana ani FOSSa nie nazywam złodziejami, żaden z nich nic mi nie ukradł.
Foss pomógł mi z tymi uszczelkami i tyle było kontaktu. Stefan ciągle pomaga mi coś załatwić i w drugą stronę tak samo.

Dziwnie czytać że FOSS zasłużony użytkownik forum ciągle ma jakieś dziwne przygody, a to ktoś mu coś ukradnie, albo zapędzi się i teraz musi odprowadzić podatek. Ja bym tak swoimi pieniędzmi nie szastał.
Rzeczy uprowadzone na 13tyś zł a ty machnąłeś ręką. (Dziwne) z tego co widzę to od 4 lat na forum jesteś już z 20tyś w plecy i dalej leziesz w straty.
Podstawa to być uczciwym.

Przykre jest czytać o przyjacielu że jest złodziejem. Stefana poznałem przez forum w 2013r chyba i nigdy nic złego nie zaistniało między nami, mimo że czasami każdy z nas ma swoje zdanie.
Wpiszcie w google ,,majkaistefan" i zobacz jaką reklamę zrobił Stefanowi FOSS.
_________________

 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-27, 12:11   

Nie bronie nikogo. Zarówno Marek jak i Damian przy naprawie mojego auta mi bardzo pomogli. Nienawidzę jednak takiej wybiórczość i niesprawiedliwości. Chyba dla wszystkich jasne jest, że 90% dyskusji to prywatna przepychanka Marka, Damiana i pantona, no może kilku dodatkowych osób jeszcze stojących po jednej ze stron, nie mającą nic wspólnego z rozliczeniem zlotu ani nawet z chęcią jego rozliczenia. Jak ktoś chce oskarżać kogoś o jakieś malwersacje to niech oskarża organizatorów a nie jednego z nich. Dalej jednemu się wytknie, że go nie było na zlocie i ma siedzieć cicho a drugi skoro podziela zdanie piszącego może sobie folgować do woli. Zwykła hipokryzja.
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-27, 12:17   

Z człowiekiem, który świadczy usługi osobie, która mogła być nieuczciwa w stosunku do klubowego kolegi :) Jeżeli jesteś dobrym mechanikiem to nic byś na tym nie stracił odmawiając takiej osobie usługi. Jeśli FOSS'a zwyczajnie nie lubisz to pewnie świadczyłeś mu usługi z radością i kręcąc śrubki robiliście sobie z niego żarty :)
Fakt, że nie nazwę Stefana złodziejem nie jest też równoznaczny z tym, że sprawa jest z palca wyssana. Ty zwyczajnie lubisz się ludzi czepiać, zwłaszcza tych, których nie lubisz i tych, którzy mają odmienne zdanie od Twojego :) I skorzystasz z każdej, najmniejszej okazji, żeby to dziwne hobby uskuteczniać :) W wypowiedziach innych znajdziesz sobie fragment, gdzie wyrazili się mało precyzyjnie i tam będziesz szukał szansy udowodnienia swoich racji :) I tu ja się muszę do błędu przyznać. Powinienem inaczej dobrać słowa... zostawiłem Ci za dużo miejsca na Twoją radosną interpretację :)

Załóż nowy wątek... tam trochę pogadamy to powiem Ci coś więcej na temat jakiego typu człowiekiem jesteś :)
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-27, 12:50   

DO Administracji - dlaczego kolega VanDyke ma zablokowany ten temat i nie może pisać?
można to naprawić? <hmm>
 
 
marekp750 



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 6000
Skrzynia: 6HP, 5HP
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marek
Jeżdzę: D3 W12, D2 W12, D2 V8
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 1011
Skąd: k/Pruszcza Gd.
Wysłany: 2019-07-27, 13:01   

szary824 napisał/a:
Z człowiekiem, który świadczy usługi osobie, która mogła być nieuczciwa w stosunku do klubowego kolegi :) Jeżeli jesteś dobrym mechanikiem to nic byś na tym nie stracił odmawiając takiej osobie usługi. Jeśli FOSS'a zwyczajnie nie lubisz to pewnie świadczyłeś mu usługi z radością i kręcąc śrubki robiliście sobie z niego żarty :)
Fakt, że nie nazwę Stefana złodziejem nie jest też równoznaczny z tym, że sprawa jest z palca wyssana. Ty zwyczajnie lubisz się ludzi czepiać, zwłaszcza tych, których nie lubisz i tych, którzy mają odmienne zdanie od Twojego :) I skorzystasz z każdej, najmniejszej okazji, żeby to dziwne hobby uskuteczniać :) W wypowiedziach innych znajdziesz sobie fragment, gdzie wyrazili się mało precyzyjnie i tam będziesz szukał szansy udowodnienia swoich racji :) I tu ja się muszę do błędu przyznać. Powinienem inaczej dobrać słowa... zostawiłem Ci za dużo miejsca na Twoją radosną interpretację :)

Załóż nowy wątek... tam trochę pogadamy to powiem Ci coś więcej na temat jakiego typu człowiekiem jesteś :)


Ty sądzisz, że jak przyjeżdża do mnie klient to ja robię wywiad środowiskowy czy dana
osoba mogła by być nieuczciwa wobec jakiegoś forumowicza? Żartujesz chyba.
Współczuję ludziom, z którymi współpracujesz. Też są weryfikowani przez Ciebie? W sumie
w zależności od wykonywanej pracy można weryfikować ludzi ale zapewniam Ciebie, że
naprawa samochodów do nich nie należy.

Czyli źle pytanie zadałem... to, że nie nazwiesz tak kogoś nie jest równoważne z tym, że tak nie myślisz.

Czy uważasz Stefana Osóbkę za złodzieja?
_________________
Marek
tel. 571 240 898

https://serwis-smp.pl/filmy/ABZ_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_1.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_2.mp4
https://serwis-smp.pl/filmy/BFM_ABT.mp4
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-27, 13:20   

drago_o o co chodzi? W jakim celu piszesz to co piszesz? Chcesz rozwodnić temat dyskusji? Robisz za pożytecznego idiotę?
Tylko krótko, zwięźle i na temat proszę.

ps: w dyskusji dotyczącej zlotu padło ze strony FOSSa oskarżenie
FOSS napisał/a:
Wysłany: 2019-07-16, 10:38
FOSS napisał/a:
No, i tak właśnie pokazujesz swoje prawdziwe oblicze.
Klubowy mechanik który naprawia auta złodziejowi którzy okradł innego klubowicza.


pomijając fakt, że ta informacja ma niewiele wspólnego z rozliczeniem zlotu to niech Damian określi kto to taki tylko konkretnie Imię i Nazwisko/NICK z forum.
 
 
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-27, 13:29   

Cytat:
drago_o o co chodzi? W jakim celu piszesz to co piszesz? Chcesz rozwodnić temat dyskusji? Robisz za pożytecznego idiotę?
Tylko krótko, zwięźle i na temat proszę.

O to, że celowo od samego początku piszecie tylko FOSS, FOSS, FOSS bo się nie lubicie. Nie macie i nie mieliście w intencji ani przez chwilę rozliczyć zlotu.

Jak widać, po długich trudach, rozliczenie się pojawiło a toczenie gówna trwa nadal... Nie, nie tylko przez Ciebie i Marka ale Damiana również. Tak pojawiły się rzeczy zupełnie niepotrzebne w tym temacie po obu stronach. Dramat...
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
panton. 
Użytkownik


Imię: Łukasz
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: EL
Wysłany: 2019-07-27, 14:13   

drago_o napisał/a:
O to, że celowo od samego początku piszecie tylko FOSS, FOSS, FOSS bo się nie lubicie. Nie macie i nie mieliście w intencji ani przez chwilę rozliczyć zlotu.


To jesteś w błędzie i ponownie przeczytaj temat ze zrozumieniem. Dla mnie organizatorów było 3 i wszyscy za całość odpowiadają solidarnie ponieważ nie było żadnego podziału w regulaminie a to on określa zasady tej imprezy. CINEK miał ochotę umyć ręce od problemu ale mojej zgody na to nie miał i jednoznacznie to określiłem. W dyskusji wynikły nawet ciekawe informacje, że pomysł faktury bez VAT wyszedł od niego. Więc jak masz ochotę włazić pewnym osobom w tyłek to rób to dyskretniej.

Odnośnie sympatii, antypatii to ja stosuje podział na ludzi uczciwych i nieuczciwych. Damiana (FOSS motorsport) zaliczam do tej drugiej grupy i żaden jego klakier swoim miauczeniem tego nie zmieni. ;)
 
 
szary824 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4,2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Ariel
Jeżdzę: A8 D3
Wiek: 41
Dołączył: 01 Sty 2017
Posty: 119
Skąd: Berlin
Wysłany: 2019-07-27, 14:20   

marekp750 napisał/a:
Ty sądzisz, że jak przyjeżdża do mnie klient to ja robię wywiad środowiskowy czy dana
osoba mogła by być nieuczciwa wobec jakiegoś forumowicza?

Nie. Ale sądzę, że w przypadku tego klienta miałeś takie informacje. Mogłeś spróbować je zweryfikować albo je zignorować. Biorąc pod uwagę Twoje relację z osobą, podającą się za pokrzywdzoną, wybrałeś tą drugą opcję :)
I z jednej strony nie ma nic złego w tym co zrobiłeś :) A z innej strony jest.

marekp750 napisał/a:
Czyli źle pytanie zadałem... to, że nie nazwiesz tak kogoś nie jest równoważne z tym, że tak nie myślisz.

Czy uważasz Stefana Osóbkę za złodzieja?


To że tak myślę... nie znaczy że muszę go tak nazywać. To, że kogoś nazwę złodziejem... nie znaczy, że nim jest :) Prawdę zna Stefan, FOSS, Ty i może ktoś jeszcze :)
 
 
Doc 



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 2.7
Skrzynia: Manual
Zasilanie: ON
Imię: Andrzej
Jeżdzę: A6 C6
Wiek: 46
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 36
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2019-07-27, 14:32   

panton. napisał/a:
DO Administracji - dlaczego kolega VanDyke ma zablokowany ten temat i nie może pisać?
można to naprawić?


Cześć Wam..

panton., nie mam pojęcia kto zablokował i za co odnośnie VanDyke. Może 2 admin ernesto lub junior admin Foss. Nie wiem również kiedy to było. Pewnie odpiszą / odpowiedzą. Załącznik.

ps.
Ok, nie przeszkadzam.

VanDyke.png
Plik ściągnięto 56 raz(y) 21,96 KB

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.