Szukałem info o podobnych usterkach ale nic pomocnego nie trafiłem, więc proszę o jakieś podpowiedzi.
Jak kupiłem auto, od początku nie ma żadnych świateł z przodu nawet halogenów, z tyłu są, pali mi się kontrolka od poziomowania lamp.
Regulacja kierownicy nie działa w żadnej pozycji, światło w podsufitce nie działa
Problem z akumulatorem - nie trzyma. na ten temat już coś czytałem na forum.
Pewnie jeszcze coś nie do końca jest OK ale jeszcze się nie wdrażałem.
jutro wybieram się na komputer sprawdzić błędy, a co świateł i regulacji kierownicy czy przyczyną może być moduł komfortu.
Po wizycie na kompie dam znać jakie błędy wyszły.
![]() |
![]() |
[D3 03 3.7MPI ] Brak świateł z przodu, regulacji kierownic
Re: Brak świateł z przodu, regulacji kierownic
Wpadnij do Wawy to to ogarniemy ;-)
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning
-
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning
-
Wracając do tematu, nie miałem czasu dłubać, wydobyłem tylko moduł świateł. Z racji że AUDI jest w angielskiej wersji nie będę już nic kombinował (brak czasu) i rozbiorę ją na części. Miałem nadzieję że się z tym jakoś uporam :-x . Ewentualnie poproszę jeszcze o podpowiedź gdzie szukać tego modułu centralnej elektroniki (jak znajdę któregoś dnia chwilę to jeszcze poszukam).