Co do zawieszenia na razie zmieniłem tylko czujnik - na pewno trzeba pilnować trybu podnośnika bo nie każdy o tym wie - nawet przy wymianie koła. Zamierzam zrobić zawieszkę na kierownicę z instrukcją - jak będę zostawiał auto w serwisie to ją zawieszę. Ciekawe jest to że na 20 calowych oponach jeździ się w zasadzie lepiej niż na tej samej wielkości 17" no chyba że moje zimówki są jakieś drętwe

Ogólnie jak by się mnie ktoś kiedyś zapytał czy jestem zadowolony - odpowiedź brzmi - tak jestem zadowolony strasznie.
Prawda jest taka że przesiadłem się z rocznego Citroena C5 w fulwypasie do 10 letniego A8 i jestem zachwycony. Wszyscy pukają się w głowę a ja im mówię ze Król jest tylko jeden!
[ Dodano: 2014-12-13, 17:55 ]
A i jeszcze w temacie zawieszenia - znam gościa co ma już 450 tyś i właśnie się zawieszenie kończy. Nie wiadomo czy to prawdziwy przebieg bo ma go od 120 tyś i w zasadzie nic przy zawieszeniu nie robił a tym czasem mój brat w mercedesie zawias robił w zeszłym roku już dwa razy.