Wczoraj cały dzień woskowałem swoją piękność (dostałem od żony zestaw meguiar's), dziś rano zrobiłem kilka zdjęć, na razie tylko telefonem (padnięta bateria w aparacie :-/ ) i jakość jest kiepawa.
Auto to jak widać A8L, silnik 4,2 pracujący na gazie (stag300). Auto niestety jest słabo wyposażone (jak na a8), ale mi to nie przeszkadza, ma to co niezbędne.
Kupiłem je bardzo tanio, bo w listopadzie 2008r, kiedy minęły dokładnie 4 lata od pierwszej rejestracji, zapłaciłem 9500GBP-aukcja ebay.
Auto wcześniej bezwypadkowe, ale sam je rozbiłem zeszłej zimy. Nic poważnego, ale przedni zderzak i jedna lampa są nowe, muszę jeszcze poprawić mocowanie po jednej stronie, bo w starciu z głębokim śniegiem tej zimy-30cm, byłem jedynym, który dotarł do pracy-dzięki quattro dostałem premię :mrgreen: W środku muszę jeszcze po zimie uprać dywaniki, wczoraj już nie starczyło na to czasu.