

![]() |
![]() |
wiem mam kolesia co jezdzi do niemiec po olej wiec kuma bazeernesto pisze:mariosrs, olej jest dobry, wręcz rewelacyjne ma właściwości przeznaczony do pojazdów zasilanych podtlenkiem gazotu. Tylko trzeba uważać by nie kupić podróbki. Na necie są porównania jak powinna wyglądać oryginalna bańka i jak rozpoznać że jest to na 100% Motul.
czyli co kupiłeś po taniosci?pepi pisze:ja poleciałem po taniości
![]()
jak ma być dobrze to i tak będzie
Pepi, a chociaż oryginalne te oleje u kolegi są, bo szukam jakiegoś kompetentnego sprzedawcy, który podróbek nie sprzedaje. A może któryś z kolegów może polecić jakiś sprawdzony sklep w necie, gdzie kupi oryginalnego motula, lub valvoline, w dobrej cenie oczywiściepepi pisze:nie w sklepie u kolegi na allegro jest po 67![]()
http://allegro.pl/total-quartz-9000-ene ... 34344.html
Ja mam oryginał Motula.... bezpośrednio od polskiego dystrybutora.... odezwij się ile i jaki chcesz i nie widzę problemubeyer28 pisze:A może któryś z kolegów może polecić jakiś sprawdzony sklep w necie, gdzie kupi oryginalnego motula, lub valvoline, w dobrej cenie oczywiście![]()